Vélemények, kritikák

Több
18 éve 6 hónapja #273998 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Serrana/Taurin írta:

Took Peregrin írta:

Aragond írta: Azért valaki mégis bonthatna formát azzal, hogy a szereplőket fontosági sorrendben írja ki. Vigyázzunk,a végén még úgy lesz kiírva, ahogy kell.

Igazad van. Legelőre Peregrin-t, legháturra pedig Legolast.

Senkit nem akarok érzelmeiben megsérteni de: leghátulra Arwent!



Akkor is az a véleményem, hogy fontossági sorrendben kellene kiírni. Én pl nem annyira szeretem Gimlit, de nem írnám hátrébb, mint Arwent, mert Gimli fontosabb szereplő.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273970 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Szerintem e célból van a DVD-k végén a Special Thanks ami abc-ben van írva. És ott még a takaritónő is fel van sorolva.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273960 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Szerintem evidens, hogy a Szövetség legyen legelől, az élen a négy hobbittal, Gandalffal és Aragornnal.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273952 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Noredhel (Voronwë) írta: Legegyszerűbb lenne abc-sorrandben írni...

És akkor kezdődhetne egy noname-tucatember a tömegből-statiszta nevével. :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273950 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Legegyszerűbb lenne abc-sorrandben írni...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273947 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Noredhel (Voronwë) írta:

Serrana/Taurin írta:

Took Peregrin írta:

Aragond írta: Azért valaki mégis bonthatna formát azzal, hogy a szereplőket fontosági sorrendben írja ki. Vigyázzunk,a végén még úgy lesz kiírva, ahogy kell.

Igazad van. Legelőre Peregrin-t, legháturra pedig Legolast.

Senkit nem akarok érzelmeiben megsérteni de: leghátulra Arwent!


Boromirt pedig jóval előrébb... :oops:

:D Gondolom ezért nem fontossági sorrendben írják a szereplöket! :D Mindenkinek más a fontos, és ha ne adj isten sikerülni egy türhetö sorrend, akkor is belekötne valaki! :(

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273937 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Serrana/Taurin írta:

Took Peregrin írta:

Aragond írta: Azért valaki mégis bonthatna formát azzal, hogy a szereplőket fontosági sorrendben írja ki. Vigyázzunk,a végén még úgy lesz kiírva, ahogy kell.

Igazad van. Legelőre Peregrin-t, legháturra pedig Legolast.

Senkit nem akarok érzelmeiben megsérteni de: leghátulra Arwent!


Boromirt pedig jóval előrébb... :oops:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273933 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Took Peregrin írta:

Aragond írta: Azért valaki mégis bonthatna formát azzal, hogy a szereplőket fontosági sorrendben írja ki. Vigyázzunk,a végén még úgy lesz kiírva, ahogy kell.

Igazad van. Legelőre Peregrin-t, legháturra pedig Legolast.

Senkit nem akarok érzelmeiben megsérteni de: leghátulra Arwent!

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273898 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

olorin.papa írta: Ahhoz képest, hogy még maga Tolkien is megfilmesíthetetlennek tartotta, PJ egész jó kis 18 oszkáros, 3X4 órás filmecskét kerített belőle... 8)

Ja, és akik ezt nem tudják értékelni, azok mehetnek Barad-dúrba! 8)

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273897 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Ahhoz képest, hogy még maga Tolkien is megfilmesíthetetlennek tartotta, PJ egész jó kis 18 oszkáros, 3X4 órás filmecskét kerített belőle... 8)

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273835 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Took Peregrin írta: Nem tom... A GYU film olyan közepes-jo lett. A Gyuru szovetsegebol kihagyták Bombadilt. Ez az én nagy szivfájdalmam...


Nekem nagyobb szívfájdalmaim is vannak a filmekkel kapcsolatban.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273797 Írta: Took Peregrin
Took Peregrin válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Nem tom... A GYU film olyan közepes-jo lett. A Gyuru szovetsegebol kihagyták Bombadilt. Ez az én nagy szivfájdalmam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273747 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
hát pósztereken ez a sorrend: Wood, McKellen, Liv, Viggo, Sean Astin, Cate, John-Rhys, Billy Boyd, Dominic, Orlando, Cristopher Lee, Hugo Weaving, Sean Bean, Ian Holm, Andy Serkis

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273728 Írta: Took Peregrin
Took Peregrin válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Aragond írta: Azért valaki mégis bonthatna formát azzal, hogy a szereplőket fontosági sorrendben írja ki. Vigyázzunk,a végén még úgy lesz kiírva, ahogy kell.

Igazad van. Legelőre Peregrin-t, legháturra pedig Legolast.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #271709 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Szvsz ezért jó az ABC sorrend,így nincs vita. :lol:

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270857 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Azért valaki mégis bonthatna formát azzal, hogy a szereplőket fontosági sorrendben írja ki. Vigyázzunk,a végén még úgy lesz kiírva, ahogy kell.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260426 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Minden filmnél úgy szokták, hogy először egy-két férfi főszereplőt sorolnak fel, utána a nőit, s legfeljebb azután a többit.
Itt dönteni kellett, ki tekinthető férfi főszereplőnek: Elijah, Viggo, McKellen. Utána Tyler.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260423 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Szvsz nem Liv és Cate választották azt, hogy ők legyenek elöl.

Én láttam sok plakátot, amin nem ők voltak elöl.... :roll:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260380 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Gandalf írta: Minden filmbe kell női főszereplő, akinek a nevét ki kell rakni. Ki más lehetett volna, mint ők?


Azt elhiszem, hogy női főszereplők, de akkor tényleg csak a fontos szereplők után rakják őket. Nem halnak bele. Vagy úgy vannak vele, hogy hölgyeké az elsőbbség?

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259633 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Minden filmbe kell női főszereplő, akinek a nevét ki kell rakni. Ki más lehetett volna, mint ők?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259631 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Aragond írta: Tök röhely, hogy kilenc főszereplő van, és a filmes plakátokon előre írják Cate Blanchett meg Liv Tyler nevét, akiknek összvissz 20 perces szerepük van, vagy még annyi sem, és pl. Sean Astint meg eldugják hátulra, holott sokkal fontosabb szereplő.


Nem értem, hogy miért röhely :roll: , azért mert még nem fordult elő még a filmes világban? :roll: Ezután már nem az lessz az első... :wink:

Cate és Liv neve húzó név a plakátokon, úgy ahogyan a filmek bemutatása után az összes szereplő neve azzá vált. :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259617 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Aragond írta: Tök röhely, hogy kilenc főszereplő van, és a filmes plakátokon előre írják Cate Blanchett meg Liv Tyler nevét, akiknek összvissz 20 perces szerepük van, vagy még annyi sem, és pl. Sean Astint meg eldugják hátulra, holott sokkal fontosabb szereplő.

Mondjuk Cate Blanchett és Liv Tyler neve azért többet jelent a nagyvilágban, de az észrevétel jogos, ez a film nem (elsősorban) róluk szólt.

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259610 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Tök röhely, hogy kilenc főszereplő van, és a filmes plakátokon előre írják Cate Blanchett meg Liv Tyler nevét, akiknek összvissz 20 perces szerepük van, vagy még annyi sem, és pl. Sean Astint meg eldugják hátulra, holott sokkal fontosabb szereplő.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259008 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Niph/Elentári írta: Legolas Főszereplő/szerintem inkább mellék néha/.


PJ szerint ennek a filmnek több főszereplője van, legalább 9!!! :roll:
és szerintem is, főleg a második, és harmadik részben... :roll: több apró filmecskét kellett összegyúrni egy egésszé.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258975 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Egy ilyen írásnak az a feladata, hogy felkeltse az érdeklődést!
Sokszor előfordul, hogy nagy butaságokat írnak csakis azért, hogy érdekesebbé tegyék. Különben is: elég nehéz dolog egy 3 és fél órás filmet néhány sorban összefoglalni.
Amikor anyám megkérdezte, miről szól a GyU, én csak hebegtem-habogtam. Miről beszéljek neki? :? A csatákról, a barátságról, önfeláldozásról? Úgy kellett (volna) előadnom, hogy megértse és érdekelje amit mondok. Annyi minden mondanivalóm volt, hogy a végén tulajdonképpen semmit nem mondtam (anyám azóta se látott 2 percnél többet a filmből, a könyvet azért talán látta már a polcon. :cry: ).

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258909 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Nem lehet mindenki Tolkien-tudós... :twisted:

De azért ha írnak róla, akkor próbáljanak egy kicsit a valósághoz közelíteni... lehet, h a szerző elment egyszer moziba, megnézte és megalkotta a saját véleményét.. vagy kitudja... :quasi:

[size=9:1qjd9agl]De cukik ezek az emotikonok :D : :bandit: :pimp: [/size]

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #258878 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Szerdán lesz a ROTK!

A Pannon Laqpok társasága kiadójánál mindig megjelenik hetente az RTV Tipp.
Ebbe röviden leírják a tartalmát!Ez még nem baj, de a tartalommal van baj!!!!

Minas Tirith-et elírták Minas Tirht-nek! Aztán Gandalf és Theoden együtt mennek Denethorhoz hogy háborúba hívják!!!! Legolas Főszereplő/szerintem inkább mellék néha/. Ja és jön Szauron hogy beborítsa a világot sötétséggel és hidegbe burkolozik a világ!!!

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ezeken az elírásokon fognom kellett a hasam és a fejem!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :P :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253927 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
A sok reklám nekem is az agymra ment, :quasi: de közben jó kis társaság jött össze a csatin, és majd' végig kommentáltuk a filmet... :biggrin2:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253923 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Gilgolwen Nimrandir írta:

Raia Aiwart írta:

Niph/Elentári írta: Kissé későn!!! DE

De végül leadták hát a GYU-GYSZ-ét a RTL Klubbon és nem vágták meg!!!!!!!! De annyi reklám volt hogy az már súlyos!!!!!!


Hát igen. Az a kár, hogy az összes jó filmet, amit még meg is néznék, csak azért nem nézem, mert veszettül késön kezdödik+még tízpercenként van húsz perc reklám.
És ezzel nem hinném, hogy csak így vagyok én.


igen a reklámok nagyon zavaróak voltak... + hogy nővérem barátja végig kérdezgetett "ez hogy volt? Az mikor történt? " ... és így nehéz odafigyelni :roll:


Heeee. Az egész koliból ketten néztük. Én a csajnak egész végig(na jó csak 4x) dumáltam, na ott minek kéne lenni, meg az ott Pj.........
Szerintem kissé lököttnek nézhetett, :twisted: de legalább örültem hogy a témát kifejthetem........ :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 órája #253899 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Raia Aiwart írta:

Niph/Elentári írta: Kissé későn!!! DE

De végül leadták hát a GYU-GYSZ-ét a RTL Klubbon és nem vágták meg!!!!!!!! De annyi reklám volt hogy az már súlyos!!!!!!


Hát igen. Az a kár, hogy az összes jó filmet, amit még meg is néznék, csak azért nem nézem, mert veszettül késön kezdödik+még tízpercenként van húsz perc reklám.
És ezzel nem hinném, hogy csak így vagyok én.


igen a reklámok nagyon zavaróak voltak... + hogy nővérem barátja végig kérdezgetett "ez hogy volt? Az mikor történt? " ... és így nehéz odafigyelni :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.707 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére