Vélemények, kritikák

Több
19 éve 9 hónapja #238732 Írta: kit
kit válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Sziasztok, nem tom ez mennyire tartozik ide, de érdekelne, hogy nem tudja-e valaki, le lesz-e vetítve moziban a három rész egyben?
Valahol hallottam valami ilyesmit. Ti nem tudtok erről valamit? :?: :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237367 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Anhwen: Hadviselés Középföldén

A Barahir-gyűrű vándorlásairól: ott rohangál egész végig a filmben: jól be is izzad a fém alá.
Ilyenkor normális ember, de még egy dúnadán is inkább leveszi, oszt kit érdekel hol volt eddig...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237342 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Galmir írta: Én azt vettem észre. hogy a Két toronyban ugyebár Pippin leszakítja a lórieni csatot a palástjáról. A k.visszatérben meg újra ott van rajta a film elejétől a végéig. Ez azért nagy baki!

Mi ezzel a gond? A könyvben le is van írva, hogy Aragorn visszaadja neki, mikor ismét találkoznak.

Galmir írta: Azt írják néhány helyen, hogy a dúnhargi holt emberek érintése halálos.
A filmben átgázolnak az Aragornékon, és karddal harcolnak az orkok ellen.

Megkérdezhetem, hogy pontosan hol írják ezt? A könyvből ugyanis nem rémlik semmi ilyesmi...

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #237339 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
A második részben amikor Eomer odadja a lovakat, Aragornnak akkor ki esik a kardja a tokjából.HAHA :lol:
:gimliaxe:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236372 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Elvileg(én még nem néztem meg ,mint mondtam a nagyrészüket csak olvastam)van egy nagy fa bal(?)oldalon és amikor attól eltávolodik,akkor lehet látni őket!De majd 7végén megnézem és le ellenőrzöm! Azért írsz,ha megtaláltad???Kíváncsi vagyok,hogy tényleg így van-e... :wink:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #236009 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Gil-Celeb írta: -Szürkerévben láthatjuk egy kisteherautó részletét és egy bádogtető darabkát

8O Ezt én nem találom, pontosan hol van?

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235992 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Bakik még:

1.FOTR
-Samu és Frodó vándorolnak a búzamezőn:a háttérben világosan
látható egy autó,és a porfelhő amit kavar maga után...
-amikor Frodó a Caradhason elcsúszik,látható a sötét színű zokni,ami
Elijah lábán van(innen is látszik,hogy igazi hóban vették fel a jelenetet)
3.TTT
-Legolas puzdrája mindig tele van
-amikor Legolas a fáklyát vívő orkra lő,a nyíl pont az ellenkező
irányból röpül mint amerről L:ellövi
-Trufa sebe hol a fejének jobb oldalán hol pedig a balon van,sőt van
olyan,hogy sehol sincs
4.ROTR
-amikor a nazgulok először csapnak le a Fehér városra,10-en vannak
-Szürkerévben láthatjuk egy kisteherautó részletét és egy bádogtető
darabkát
-Frodó Banyapóknál is,és amikor az orkok jönnek,akkor is teljesen be
van bugyolálva.Vajon akkor Samu,hogy szedte ki a gyűrűt a nyakából?


Én ezeknek a bakiknak egy jórészét csak olvastam,de jónéhányat meg is néztem,azért le lehet ellenőrizni! :wink:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235982 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

cortez71 írta:

Gil-Celeb írta: 5.(3.rész)Cirith-Ugolban Frodó feje tiszta pókháló,de amikor Grishnák(?)leakarja szúrni,már teljesen tiszta,fényes,frissenmosott a haja :wink:

Grisnákh egy mordori ork,mégpedig a második részben szerepel, ő volt a mordori orkok vezére ("és mi a helyzet a lábukkal, azokra nincs szükségük"), akiről te írsz, ő a Minas Morguli orkok kapitánya,Gorbag.



Hú,tényleg!!! :oops:
Az orkokat nagyon keverem,főleg aGrishnák,Gorbag,Sagrat "triót"....
Köszi és mindenkinek boldog Új Évet kívánok!!!!! :wink:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235977 Írta: Galmir
Galmir válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Csáó!!

Én azt vettem észre. hogy a Két toronyban ugyebár Pippin leszakítja a lórieni csatot a palástjáról. A k.visszatérben meg újra ott van rajta a film elejétől a végéig. Ez azért nagy baki!
+a fekete kapu előtti harcban a szereplők mindig leállnak és bámulnak, közben az ellenség simán kinyírhatná őket.

Azt írják néhány helyen, hogy a dúnhargi holt emberek érintése halálos.
A filmben átgázolnak az Aragornékon, és karddal harcolnak az orkok ellen.

Szerintem ez is elég elgondolkodtató.

Hallgatni arany.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235894 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Gil-Celeb írta: 5.(3.rész)Cirith-Ugolban Frodó feje tiszta pókháló,de amikor Grishnák(?)leakarja szúrni,már teljesen tiszta,fényes,frissenmosott a haja :wink:

Grisnákh egy mordori ork,mégpedig a második részben szerepel, ő volt a mordori orkok vezére ("és mi a helyzet a lábukkal, azokra nincs szükségük"), akiről te írsz, ő a Minas Morguli orkok kapitánya,Gorbag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235882 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Én még azt is észrevettem,hogy:

1.Théoden csarnokában Gandalf kezében (kameraállástól függően)hol állítva,hol fektetve van a bot

2.Legolas szeme hol kék,hol barna(főleg a Helm-szurdoki csatában)

3.ugyanitt:Gimlinek az egyik csatajelenetben leesik a sisak a fejéről,de a következő pillanatban már újra a fején van

4.Pippin arca csupa vér,meg kosz amikor fölkerül Szillszakáll vállára,de a következő kameraállásban már újra tiszta...

5.(3.rész)Cirith-Ugolban Frodó feje tiszta pókháló,de amikor Grishnák(?)leakarja szúrni,már teljesen tiszta,fényes,frissenmosott a haja :wink:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #235873 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

solt írta:

Lemilien írta: Szaisztok!
nemrég az egyik barátnőmmel átnéztem a Gy.U. II-t észervettem néhány hibát:
1. Aragorn váltogatja a gyűrűt az ujján.(a nyomolvasásnál jobb mutató ujj, Gandalf visszatérésénél bal mutatóujj, rohan jobb, pipázik jobb, Arwenes jelenet kb 2 mp-el később bal) :aragorn3:
2.elképzelhető, h Keselyüstök nem végig ugyanaz. az arca prifilból tutkó nem = :bill1:
3. Legolas egyik füle kisebb v. hegyesebb mint a másik. :legolas4:
4. Éomerékkel taliznak, Legsi egyik vesszője följebb van mint a többi, így gyorsan előveheti
5.Éowin kirohan a Csarnokból a Grímás jelenet után, az egyik őr, aki eddig hátra nézett, visszafordul.
6.Aragorn zöld kontaklencse (Fangorn)
7.a vargosnál, Aragorn asszem 2 lóra száll föl.
most előre sorry azoktól, akik:
nem szeretikaz ilyen hibavadászatot
akiknek ezek már nem újak :oops: :oops:
Az 'Aragorn váltogatja a gyűrűjét' még egyszer megnézem. ez a hiba tuti, h van, de lehet, hogy valamelyik "állomást" kihagytam. írjatok, ha valami kimaradt!!!
Navaer!


Keselyüstököt tényleg több ló "játssza", nem akarok hülyeséget miondani, de mintha hetet, vagy tizenegyet hallottam volna... mindenesetre "sok".
Ja, és elvileg valahol, amikor egy/a toronyban áll,Frodónak kilátszik az alsógatyája, rajta a márkájával... bár ezt még nem láttam, csak olvastam.


Keselyüstököt két ló játszotta.
A Frodó boxer-alsó is benne van (Cirith Ungol, fogság)
Aragorn kezén télleg vándorol Barahir gyűrűje
A többit nem vettem észre :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209516 Írta: Lominas
Lominas válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Sok igazság van ebben a cikkben, de azért néhány ponton szvsz téved. Nem tudom elképzelni, hogy 30-40 éven belül belefogjanak még1x ebbe a filmbe. Erre majd akkor lesz szükség, igény és kellő bátorság, ha ebből a filmből legenda lesz. Mert az lesz, abban bizonyos vagyok - méghozzá nagyobb legenda lesz, mint a Star Wars, kb. olyan lesz a filmvilágban, mint a könyv a XX. század könyvei között.
És mikor mi leszünk majd azok az ˝öregek˝, akik már éltek, mikor ez a legenda elkészült... na majd akkor jön valaki, aki életre kelti újra. Ezt minden további nélkül el tudom képzelni.
Remélhetőleg megéljük még azt :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209486 Írta: Nenuial
Nenuial válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Cerebrum írta:

solt írta: idemásolnám véleményemet egy másik topicból, bocs az "önismétlésért":

Szerintem a filmek egyszerűen gyalázatosak. Nem azt mondom, hogy minden rossz bennük, mert nem, van egy csomó jó dolog, de olyan lényeges dolgokat változtattak meg, ami már szerintem tűrhetetlen. (A kihagyás még csak-csak elmenne, bár azzal is sok gond akad.) Nagyion sok fontos elemet kihagytak a filmből, viszont(!) egy csomó hollywoodi "szuperelemet" beraktak, ill. ilyen jellegűre változtattak dolgokat (gondoljunk csak Frodó egykezes lógására a Végzet Hegyében), más dolgokat pedig számomra érthetetlen okokból módosítottak (pl. Faramir és Szilszakáll jelleme...).
A film egyértelműen a fogyasztói társadalom közönségét próbálja kiszolgálni, de semmi köze a tolkien-i könyvek igazi "szellemiségéhez" (értsd jól), előbbit mi sem igazolja jobban, mint a sok Oscar díj, ami nem mindig dicsőség.... Ja, és az Oscarok abszolút nem támasztják alá, nem tudják alátámasztani, hogy Peter Jackson méltó adaptációt készített. Már elnézést, de az Oscarokkal igazolni az adaptáció sikerességét az nagyon nagy baklövés.... és különben sem méltó.
Amúgy meg Gollamért mit vannak oda? Teljesen jó, ahogy megformálták a külsejét, alakját, de (ha nem tévedek) nem korszakalkotó sem a technika, sem a kinézet, nemtom mi benne az Oscarra érdemes.


Nézd, a filmre úgy kell tekinteni, mint egy adaptációra. Itt nem a könyv, hanem a történet megfilmesítéséről van szó. Mintha PJ a saját szemszögéből mutatta volna be a távoli múltban megtörténhetett dolgokat. Ha ezt nem látod, be, akkor ugyis csak feleslegesen dühöngsz rajta.


Leginkább az elégedetlenkedők figyelmébe ajánlom ezt a cikket: www.techcentralstation.com/071604C.html , de midenkinek érdemes elolvasni, akinek csak egyszer is megfordult a fejében a filmek nézése közben: "Ehh, ezt én nem így csináltam volna meg..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #208424 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

solt írta: idemásolnám véleményemet egy másik topicból, bocs az "önismétlésért":

Szerintem a filmek egyszerűen gyalázatosak. Nem azt mondom, hogy minden rossz bennük, mert nem, van egy csomó jó dolog, de olyan lényeges dolgokat változtattak meg, ami már szerintem tűrhetetlen. (A kihagyás még csak-csak elmenne, bár azzal is sok gond akad.) Nagyion sok fontos elemet kihagytak a filmből, viszont(!) egy csomó hollywoodi "szuperelemet" beraktak, ill. ilyen jellegűre változtattak dolgokat (gondoljunk csak Frodó egykezes lógására a Végzet Hegyében), más dolgokat pedig számomra érthetetlen okokból módosítottak (pl. Faramir és Szilszakáll jelleme...).
A film egyértelműen a fogyasztói társadalom közönségét próbálja kiszolgálni, de semmi köze a tolkien-i könyvek igazi "szellemiségéhez" (értsd jól), előbbit mi sem igazolja jobban, mint a sok Oscar díj, ami nem mindig dicsőség.... Ja, és az Oscarok abszolút nem támasztják alá, nem tudják alátámasztani, hogy Peter Jackson méltó adaptációt készített. Már elnézést, de az Oscarokkal igazolni az adaptáció sikerességét az nagyon nagy baklövés.... és különben sem méltó.
Amúgy meg Gollamért mit vannak oda? Teljesen jó, ahogy megformálták a külsejét, alakját, de (ha nem tévedek) nem korszakalkotó sem a technika, sem a kinézet, nemtom mi benne az Oscarra érdemes.


Nézd, a filmre úgy kell tekinteni, mint egy adaptációra. Itt nem a könyv, hanem a történet megfilmesítéséről van szó. Mintha PJ a saját szemszögéből mutatta volna be a távoli múltban megtörténhetett dolgokat. Ha ezt nem látod, be, akkor ugyis csak feleslegesen dühöngsz rajta.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #208303 Írta: solt
solt válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Lemilien írta: Szaisztok!
nemrég az egyik barátnőmmel átnéztem a Gy.U. II-t észervettem néhány hibát:
1. Aragorn váltogatja a gyűrűt az ujján.(a nyomolvasásnál jobb mutató ujj, Gandalf visszatérésénél bal mutatóujj, rohan jobb, pipázik jobb, Arwenes jelenet kb 2 mp-el később bal) :aragorn3:
2.elképzelhető, h Keselyüstök nem végig ugyanaz. az arca prifilból tutkó nem = :bill1:
3. Legolas egyik füle kisebb v. hegyesebb mint a másik. :legolas4:
4. Éomerékkel taliznak, Legsi egyik vesszője följebb van mint a többi, így gyorsan előveheti
5.Éowin kirohan a Csarnokból a Grímás jelenet után, az egyik őr, aki eddig hátra nézett, visszafordul.
6.Aragorn zöld kontaklencse (Fangorn)
7.a vargosnál, Aragorn asszem 2 lóra száll föl.
most előre sorry azoktól, akik:
nem szeretikaz ilyen hibavadászatot
akiknek ezek már nem újak :oops: :oops:
Az 'Aragorn váltogatja a gyűrűjét' még egyszer megnézem. ez a hiba tuti, h van, de lehet, hogy valamelyik "állomást" kihagytam. írjatok, ha valami kimaradt!!!
Navaer!


Keselyüstököt tényleg több ló "játssza", nem akarok hülyeséget miondani, de mintha hetet, vagy tizenegyet hallottam volna... mindenesetre "sok".
Ja, és elvileg valahol, amikor egy/a toronyban áll,Frodónak kilátszik az alsógatyája, rajta a márkájával... bár ezt még nem láttam, csak olvastam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #208302 Írta: solt
solt válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
idemásolnám véleményemet egy másik topicból, bocs az "önismétlésért":

Szerintem a filmek egyszerűen gyalázatosak. Nem azt mondom, hogy minden rossz bennük, mert nem, van egy csomó jó dolog, de olyan lényeges dolgokat változtattak meg, ami már szerintem tűrhetetlen. (A kihagyás még csak-csak elmenne, bár azzal is sok gond akad.) Nagyion sok fontos elemet kihagytak a filmből, viszont(!) egy csomó hollywoodi "szuperelemet" beraktak, ill. ilyen jellegűre változtattak dolgokat (gondoljunk csak Frodó egykezes lógására a Végzet Hegyében), más dolgokat pedig számomra érthetetlen okokból módosítottak (pl. Faramir és Szilszakáll jelleme...).
A film egyértelműen a fogyasztói társadalom közönségét próbálja kiszolgálni, de semmi köze a tolkien-i könyvek igazi "szellemiségéhez" (értsd jól), előbbit mi sem igazolja jobban, mint a sok Oscar díj, ami nem mindig dicsőség.... Ja, és az Oscarok abszolút nem támasztják alá, nem tudják alátámasztani, hogy Peter Jackson méltó adaptációt készített. Már elnézést, de az Oscarokkal igazolni az adaptáció sikerességét az nagyon nagy baklövés.... és különben sem méltó.
Amúgy meg Gollamért mit vannak oda? Teljesen jó, ahogy megformálták a külsejét, alakját, de (ha nem tévedek) nem korszakalkotó sem a technika, sem a kinézet, nemtom mi benne az Oscarra érdemes.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206289 Írta: Lemilien
Lemilien válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Szaisztok!
nemrég az egyik barátnőmmel átnéztem a Gy.U. II-t észervettem néhány hibát:
1. Aragorn váltogatja a gyűrűt az ujján.(a nyomolvasásnál jobb mutató ujj, Gandalf visszatérésénél bal mutatóujj, rohan jobb, pipázik jobb, Arwenes jelenet kb 2 mp-el később bal) :aragorn3:
2.elképzelhető, h Keselyüstök nem végig ugyanaz. az arca prifilból tutkó nem = :bill1:
3. Legolas egyik füle kisebb v. hegyesebb mint a másik. :legolas4:
4. Éomerékkel taliznak, Legsi egyik vesszője följebb van mint a többi, így gyorsan előveheti
5.Éowin kirohan a Csarnokból a Grímás jelenet után, az egyik őr, aki eddig hátra nézett, visszafordul.
6.Aragorn zöld kontaklencse (Fangorn)
7.a vargosnál, Aragorn asszem 2 lóra száll föl.
most előre sorry azoktól, akik:
nem szeretikaz ilyen hibavadászatot
akiknek ezek már nem újak :oops: :oops:
Az 'Aragorn váltogatja a gyűrűjét' még egyszer megnézem. ez a hiba tuti, h van, de lehet, hogy valamelyik "állomást" kihagytam. írjatok, ha valami kimaradt!!!
Navaer!

"Az embernek csak az arca ismerhető, de az arca nem ő. Ő az arca mögött van. Láthatatlan."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #199837 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Nekem csak a Fotr ben tűnt fel a traktor mikor Frodo és Samu végigvonul a kukoricáson, és az azóta nagyon zavar, de próbálok nem figyelni a bakikra, mert tényleg illúzióromboló tud lenni...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #199606 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
A legeslegdurvább hiba szvsz az volt, amikor Gandalf babusgatja Keselyüstököt,a lónak meg VÍZSZINTBE ÁLL A FÜLE!

Ettől minden, a lóhoz csak egy cseppet is értő ember röhögőgörcsöt kap... :roll: (kínjában)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #199581 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Zazamoukh írta: Az autót cáfolta PJ a bővített extrái egyik filmjében-az csak kacsa.
Egy viszont kimaradt a felsorolásból: a két toronyban, mikor üldözik az uruk-haiokat, Gimli jobb lábáról leesik egy páncéldarab-közvetlen az után, hogy a kamerába beszél. Mióta észrevettem, nagyon zavar, bár tudom nem egy nagy dolog, de mégis rombolja az illúzióimat. Vagy ennyire életre-halálra ment a verseny, hogy az se baj, ha a végén alsóban kell küzdeniük? :D


Nem kacsa mert látszik.
Persze sok hiba van, de csak akkor érdemes keresgélni ha az ember horrofilmet néz és fél. Ha talál hibát akkor az egész roppantul komolytalan tud lenni... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #199506 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Megjegyzem, hogy ha filmet nézek, akkor nem a hibákat keresem benne, különösen nem kikockázva. S hacsak nem szembetűnő, úgy figyelmet sem méltatok rá.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #199441 Írta: Zazamoukh
Zazamoukh válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Az autót cáfolta PJ a bővített extrái egyik filmjében-az csak kacsa.
Egy viszont kimaradt a felsorolásból: a két toronyban, mikor üldözik az uruk-haiokat, Gimli jobb lábáról leesik egy páncéldarab-közvetlen az után, hogy a kamerába beszél. Mióta észrevettem, nagyon zavar, bár tudom nem egy nagy dolog, de mégis rombolja az illúzióimat. Vagy ennyire életre-halálra ment a verseny, hogy az se baj, ha a végén alsóban kell küzdeniük? :D

I live to serve all believers.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #199393 Írta: Bregalad
Bregalad válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Huhh...én ezeket nem is vettem észre...az autós hibáról már olvastam,de nem igazán tudtam,hogy hol van..rohanok megnézni :) ..a 2-ben meg állítólag egy ork telefonál a csatajelenet közepén,de én azt sem vettem észre :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #196952 Írta: Gödrös Zsombor
Gödrös Zsombor válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Érdekes hibák A Gyűrűk urában: (A gyűrű szövetsége)

Sauron szeme

Abban a jelenetben, amikor Galadriel Frodót a tükör elé citálja, a kis hobbit hátrazuhan a f

Utak találkozása vár,
futok ,a lábam bizsereg-
csak ott lehetnék végre már!
Aztán hová? Ki mondja meg?
:pippin7:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183721 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Ulmo írta:

Cerebrum írta: egy nagy mágust ilyen toronyugrásos-felnyársalódásos módszerrel kiiktatni a filmből már túlontúl hatásvadász dolog szerintem. Azt hiszem most lesz először, hogy egy bővített rész nem fog tetszeni... :roll:


A hatásvadász dologgal kapcsolatban igazad van, ez első hallásra nagyon hálivúdinak ígérkezik. DE: ez csak 7 perc (annak is a vége), és a RotK kb 40 perccel lesz bővítve. Egy ilyen apróság miatt eldobnád az egész filmet?


Jaj, nem dehogyis! :) Nem úgy értettem, hogy az egész bővített, hanem ez a kibővített rész nem fog tetszeni...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183680 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Ulmo írta:

Cerebrum írta: egy nagy mágust ilyen toronyugrásos-felnyársalódásos módszerrel kiiktatni a filmből már túlontúl hatásvadász dolog szerintem. Azt hiszem most lesz először, hogy egy bővített rész nem fog tetszeni... :roll:


A hatásvadász dologgal kapcsolatban igazad van, ez első hallásra nagyon hálivúdinak ígérkezik. DE: ez csak 7 perc (annak is a vége), és a RotK kb 40 perccel lesz bővítve. Egy ilyen apróság miatt eldobnád az egész filmet?


50 perc! :wink:

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183638 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Cerebrum írta: egy nagy mágust ilyen toronyugrásos-felnyársalódásos módszerrel kiiktatni a filmből már túlontúl hatásvadász dolog szerintem. Azt hiszem most lesz először, hogy egy bővített rész nem fog tetszeni... :roll:


A hatásvadász dologgal kapcsolatban igazad van, ez első hallásra nagyon hálivúdinak ígérkezik. DE: ez csak 7 perc (annak is a vége), és a RotK kb 40 perccel lesz bővítve. Egy ilyen apróság miatt eldobnád az egész filmet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183268 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Alyr Arkhon írta:

Suhifarok írta: Hát, ahogy elnézem, Szarumánt illetően leszavaztatok. :lol: Lehet, hogy csak én látom ilyen tragikusan a dolgot, de sajnos borzasztóan kritikus szemmel tudom nézni a filmet! Ami nem jó...


Nekem első nézésre egyik film se tetszett, de sokadszorra igen.


Sajna, ez van.. Hogy Estelt idézzem, meg kell tanulni szó szerint venni a film végén a feliratot:
Based on the book of J.R.R.Tolkien..
tehát nem a könyv visszaadását kell várni..
PJ maga is nyilatkozta, hogy igyekezett a lehető leginkább hű maradni a könyvhöz, és mikor visszatekintett, belátta, hogy ebből bizony egész más sült ki...

A RotK-al pl. másodjára már teljesen megbékéltem, amint megtanultam felülemelkedni Denethor halálán (biztos ami biztos, azért becsuktam a szemem.. :roll: ), és egy jót nevetni és elismeréssel adózni az ötletes forgatókönyvíróknak Legolas olifánt-eksönjénél... :lol: :lol: :twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183265 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Suhifarok írta: Hát, ahogy elnézem, Szarumánt illetően leszavaztatok. :lol: Lehet, hogy csak én látom ilyen tragikusan a dolgot, de sajnos borzasztóan kritikus szemmel tudom nézni a filmet! Ami nem jó...


Nekem első nézésre egyik film se tetszett, de sokadszorra igen.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.682 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére