Vélemények, kritikák

Több
20 éve 5 hónapja #183240 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Hát, ahogy elnézem, Szarumánt illetően leszavaztatok. :lol: Lehet, hogy csak én látom ilyen tragikusan a dolgot, de sajnos borzasztóan kritikus szemmel tudom nézni a filmet! Ami nem jó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183208 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

büzsü2003 írta:

Alyr Arkhon írta:

Cerebrum írta:

Ulmo írta: 7 perc tömény Szarumán, díjnyertes toronyugrással és Legolas-trükkel a végén ;)


Kár hogy nem szimplán csak leszúrja Gríma. Aztán felőlem Legolas lenyilazhatja (Grímát persze), de egy nagy mágust ilyen toronyugrásos-felnyársalódásos módszerrel kiiktatni a filmből már túlontúl hatásvadász dolog szerintem. Azt hiszem most lesz először, hogy egy bővített rész nem fog tetszeni... :roll:


Hát...
Remélem azért Gandalf eltöri a botját...


Azt szerintem igen...belerakják, mert más modját nem nagyon látom annak, hogy hogy lehetne bemutatni, hogy egy maia elveszti a hatalmát... :roll: :roll: :roll:


Inkább írjunk istárt rá, mert nem minden maiának van botja. (Szauronnak Gyűrűje van, a balrognak korbácsa, Meliannak öve... :D )
Az istároknak viszont fontos a bot.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183193 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Alyr Arkhon írta:

Cerebrum írta:

Ulmo írta: 7 perc tömény Szarumán, díjnyertes toronyugrással és Legolas-trükkel a végén ;)


Kár hogy nem szimplán csak leszúrja Gríma. Aztán felőlem Legolas lenyilazhatja (Grímát persze), de egy nagy mágust ilyen toronyugrásos-felnyársalódásos módszerrel kiiktatni a filmből már túlontúl hatásvadász dolog szerintem. Azt hiszem most lesz először, hogy egy bővített rész nem fog tetszeni... :roll:


Hát...
Remélem azért Gandalf eltöri a botját...


Azt szerintem igen...belerakják, mert más modját nem nagyon látom annak, hogy hogy lehetne bemutatni, hogy egy maia elveszti a hatalmát... :roll: :roll: :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183192 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Cerebrum írta:

Ulmo írta: 7 perc tömény Szarumán, díjnyertes toronyugrással és Legolas-trükkel a végén ;)


Kár hogy nem szimplán csak leszúrja Gríma. Aztán felőlem Legolas lenyilazhatja (Grímát persze), de egy nagy mágust ilyen toronyugrásos-felnyársalódásos módszerrel kiiktatni a filmből már túlontúl hatásvadász dolog szerintem. Azt hiszem most lesz először, hogy egy bővített rész nem fog tetszeni... :roll:


Hát...
Remélem azért Gandalf eltöri a botját...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183177 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Ulmo írta: 7 perc tömény Szarumán, díjnyertes toronyugrással és Legolas-trükkel a végén ;)


Kár hogy nem szimplán csak leszúrja Gríma. Aztán felőlem Legolas lenyilazhatja (Grímát persze), de egy nagy mágust ilyen toronyugrásos-felnyársalódásos módszerrel kiiktatni a filmből már túlontúl hatásvadász dolog szerintem. Azt hiszem most lesz először, hogy egy bővített rész nem fog tetszeni... :roll:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183158 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Nellas írta:
Sebaj, majd talán a bővítettben benne lesz !


Benne lesz. 7 perc tömény Szarumán, díjnyertes toronyugrással és Legolas-trükkel a végén ;)

Egyébként én lepődtem meg a legjobban, amikor néztem a FILM-et: Gandafék Vasudvardba be, majd Vasudvardból ki...és hol marad Vasudvard tulajdonosa :hein: Nagyon várom már, hogy lássam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183118 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
De mégis... Tolkien minden szálat elvarrt, a film viszont nyitva hagyta ezt a kérdést: na és kedves gyerekek, mi lett a jó öreg Szarumánnal? Bezárták a tornyába Grímával egyetemben :shake: ???
Nem jó ez így.

Sebaj, majd talán a bővítettben benne lesz !

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183110 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Büzsünek szvsz igaza van.. meg aztán Szarumán elvesztette a hatalmát..

Ahogy Aragorn is mondta: "Bármelyik fél győz, ő csak rosszra számíthat.."
Szvsz még aránylag jól is járt a filmben, a pöpec kis lakótornyában... :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183091 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Suhifarok írta: Szerintem nem lehet csak úgy elintézni, hogy egy mágus, egy maia egyszerűen ott rekedt Orthancban, aztán kész! :?


Hát azért nem arról van szó a filmben sem, hogy bentrekedt, hanem Szilszakáll mondja a film elején, hogy ők tartják fogva... úgyhogy van könyv alapja... :wink: tehát csak annyiban más, hogy nem részletezik, hogy mi lett vele később...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183090 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Öhm, öhm, öhm...lehet, hogy a film szerint lejárt a szerepe, de azért a könyv szerint mégiscsak fontos, és hát én Tolkien mellett állok, nem PJ mellett... :wink: Szerintem nem lehet csak úgy elintézni, hogy egy mágus, egy maia egyszerűen ott rekedt Orthancban, aztán kész! :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183086 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Nem tudom, én úgy érzem, hogy Szarumán szerepe lejárt a második részben, mert így van a beosztás: 2. részben Szarumán hadserege, 3. részben viszont már Szauron hadserege - és gondolom ez volt olyan erős, hogy az alkotók kiszedték őt a harmadik részből....de ki tudja...szerintem jobb így (Izlések és pofonok... :? )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183084 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
[size=9:edigyfpb]Igen, igen, persze, de azért Szarumánt mégis... :? [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182971 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Szvsz a végánek ilyennek kellett lennie: nem tudom, de pl. nem is nagyon vártam a Megye megtisztítását, sem a bővebb véget...pont megfelelő (Azért persze én is kiváncsi vagyok a Eowyn & Faramir szerelmére... :D )

Úgy érzem, hogy a végén minden úgy megnyugszik...bennem is egy ilyen érzést volt... úgy "elnyúltam" és csak mint aki mámoros, néztem a filmet, és nagyon boldog voltam...szerintem azért volt jó a vége mert szavak nélkül minden jó érzés felszínre került. Nagyon megható volt.... :cry: Főleg a Szürkerév...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #182937 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

gerX írta: Jó volt,de a végét nagyon gyorsan elintézték.


Másnak épp az volt a baja, hogy a vége úgy elnyúlt, mint a rétestészta. Egyesek szerint ez az első film, aminek kb 6 vége van :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179432 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

gerX írta: Jó volt,de a végét nagyon gyorsan elintézték. A filmből nem derült ki,hogy Faramir és Éowyn összejött.


Benne lesz a bővítettben. Már nagyon várjuk!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179429 Írta: gerX
gerX válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Jó volt,de a végét nagyon gyorsan elintézték. A filmből nem derült ki,hogy Faramir és Éowyn összejött.

Nektek mi erről a véleményetek?

Mikor megszületsz mindenki nevet csak te sírsz, élj úgy mikor meghalsz mindenki sírjon csak te nevessél!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179411 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Sziasztok!
Szeretnék kritikákat kérni lehetőleg minél gyorsabban a filmekről. Azért lenne rá szükség, mert a suliban egy különkiadást készítünk. Ha tudtok rövid legyen. Hannon le!
Namarië!
Milendoria

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171949 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Leguanember írta: Alyr: Attila nem rpg-s élményt írt, hanem rpg-s véleményt. Nem tudom pontosan, ezt ő milyen indíttatásból vetette papírra; én úgy gondoltam, hogy rpg-s szemmel nézte a filmet, de még inkább, hogy e szerint értékelte.
Én is húztam a szájam az utolsó mondatoknál(Conan), de az előzőek bőven kárpótoltak. Azért is linkeltem be, mert ez igazán kidolgozott, részletes és valódi személyes vélemény. Ezért sem kritikaként hivatkoztam rá.


Hopsz, akkor félreolvastam.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171886 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Alyr: Attila nem rpg-s élményt írt, hanem rpg-s véleményt. Nem tudom pontosan, ezt ő milyen indíttatásból vetette papírra; én úgy gondoltam, hogy rpg-s szemmel nézte a filmet, de még inkább, hogy e szerint értékelte.
Én is húztam a szájam az utolsó mondatoknál(Conan), de az előzőek bőven kárpótoltak. Azért is linkeltem be, mert ez igazán kidolgozott, részletes és valódi személyes vélemény. Ezért sem kritikaként hivatkoztam rá.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171578 Írta: Dementia
Dementia válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
[size=9:350l68y7]Bocsánat, hogy közbepofátlankodom egy ide nem illő kérdéssel, de nem tudtam máshova beszúrni. Szóval a Palace mozihálózatban volt egy nyereményjáték, amin lehet nyerni posztert, meg emlékérmeket, meg egy serleget.
Nem tudja valaki véletlenül, hogy mikor van/volt a sorsolás?
Köszi, és bocs
-d- :oops: [/size]

"All those moments will be lost in time, like tears in the rain. Time
to die."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171558 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Sil írta:

Alyr Arkhon írta: A Gyűrűkúránál már kategóriákkal jobbakat olvastam egypár illető tollából...

Meg írtál is, ne szerénykedj... :wink:


Köszi... :oops:

(de mégsem dícsérhetem magam agyon írásban, ekkora egoizmushoz nincs elég bőr a képemen)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171557 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Alyr Arkhon írta: A Gyűrűkúránál már kategóriákkal jobbakat olvastam egypár illető tollából...

Meg írtál is, ne szerénykedj... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171555 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Kira írta:

Leguanember írta: Az elmúlt három év legszórakoztatóbb GYU-véleménye, a szerző engedélyével: 8) :D :P Hatalmas! :twisted:

member.rpg.hu/cu/cuo30/gyu.htm

2002 januárjából

Lehaltam rajta... :lol: :lol: de most komolyan...
Habár az utolsó bekezdéssel nem tudtam egyet érteni (lévén nemolvastam), de .. Wow!
a lényegét idézném, ha szabad fejből: "Jó film, na."

-Kíra-


Az utolsó bekezdéssel nem értek egyet, merhogyazér ezt nem nevezném RPGs élménynek (és sztem a Conan nem jobb, de ez szubjektív vélemény)
A Gyűrűkúránál már kategóriákkal jobbakat olvastam egypár illető tollából...
A kategóriák közül kihagyta azokat akik egyes szereplők felbukkanásánál a "Jajdeédi!" és "Vháááá" felkiáltásokat hallatják... ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171537 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Leguanember írta: Az elmúlt három év legszórakoztatóbb GYU-véleménye, a szerző engedélyével: 8) :D :P Hatalmas! :twisted:

member.rpg.hu/cu/cuo30/gyu.htm

2002 januárjából

Lehaltam rajta... :lol: :lol: de most komolyan...
Habár az utolsó bekezdéssel nem tudtam egyet érteni (lévén nemolvastam), de .. Wow!
a lényegét idézném, ha szabad fejből: "Jó film, na."

-Kíra-

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168024 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Az elmúlt három év legszórakoztatóbb GYU-véleménye, a szerző engedélyével: 8) :D :P Hatalmas! :twisted:

member.rpg.hu/cu/cuo30/gyu.htm

2002 januárjából

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166996 Írta: roland.illes
roland.illes válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
a theonering.net-en egy rövidített sajtótájékoztatón szóba kerül a bővített rotk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166991 Írta: roland.illes
roland.illes válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
a CHUD.com-on van egy 5 részes mini-interjú sorozat, főleg selkirk (3. vágója, összes sv-a-saját meghatározása) véleménye érdekes a bővítettről

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166985 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Ulmo írta: PJ beszél a FILMEKről (Index :down:)

Klikk ide


Cinematrixos cikk, az Index csak átvette.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166777 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Ulmo írta: PJ beszél a FILMEKről (Index :down:)

Klikk ide

"Nem akarok senkit megijeszteni, de volt ennek a filmnek egy 4 óra 15 perces változata is készen."


A bővített viszont lehetne ennyi... (vagy több is akár).

"A moziváltozatról gondolom azt, hogy a legjobb, amit képesek voltunk alkotni."


Hmmm. Azért szerintem a Két tornyon óriásit dobtak a bővített és az új részek...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166750 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Érdekes, hoyg egy ideig (amig bele nem olvadok a könyvbe) nekem is a filmbéli emberek jutnak eszembe ám ha már beleolvadtam akkor a saját figuárim jelennek meg a saját hangukkal. Arcokat nagyon ritkán látok :(
az is fura, hogy én pl a szemet csa egy árnyéknak gondoltam így az továbbra is így jelenik meg. (na ez de értelmes mondat vot)
Éowynt én nagyon szerettem a könyvben és a filmben is ésFaramirért meg odavoltam, de a TTTbeli szereplése Davidnek nagyon nem tetszett.. (amugy nekem Faramir még mindig fekethajú ha rá gondolok)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.658 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére