Vélemények, kritikák

Több
20 éve 7 hónapja #166742 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Ulmo írta: PJ beszél a FILMEKről (Index :down: Klikk ide


A cikkben PJ mondja: "Nem akarok senkit megijeszteni, de volt ennek a filmnek egy 4 óra 15 perces változata is készen"
Hogy öszinték legyünk én nem bántam volna :lol: [size=9:3se0b3nf]- na jó azért nem kell túlzásokba esni.[/size] :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166736 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
PJ beszél a FILMEKről (Index :down:)

Klikk ide

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166729 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Én azt kell mondjam, nagyon elégedett vagyok a szereplőkkel, jól kiegészítik a könyvet és az ott megformált karaktereket.
Számomra legjobban Miranda Otto játéka volt a legmeggyőzőbb. A könyv olvasásakor átsiklottam Éowynon, de mikor megnéztem a TTT-t, ott egyszerűen telitalálat volt a színésznő a szerepre. És mikor ezek után újra olvastam a könyvet, teljesen más megvilágításban láttam Éowynt. Azóta ő az egyik kedvencem a GYU-ban, és ez Miranda játékának köszönhető.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166357 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Mint "régi" rajongó (hiszen kb 13 éve olvastam először a könyvet), én is azt mondom, hogy nagyon jól sikerült a szereplőválasztás. Szinte minden szereplő tökéletesen el van találva. Hogy mást ne mondjak, Aragorn, az első pillanattól, amikor megjelenik Bríben. Volt persze, aki elsőre furcsa volt, pl hogy Boromir szőke... De nem kellett hozzá sok idő, és a filmbeli és a könyvbeli szereplők gyakorlatilag összeolvadtak nálam. Sok esetben olyan pluszt adtak a könyvbeli karakterekhez, ami nélkül már nem tudom őket elképzelni. Pl Boromir sose tartozott a kedvenceim közé - a film előtt... És ott van pl Elrond, aki már eleve az egyik kedvencem a könyvben, és Hugo annyira jól kihozza a sebezhetőségét, meg azt a szomorúságot, ami körüllengi... És vannak olyan gesztusai is (pl amikor felvonja a szemöldökét... :wink: ), amik részei lettek az Elrond-képemnek, és ezt nem is vettem észre, amíg valaki nem számolt be hasonlóról...
Ha jobban belegondolok, egy olyan szereplő van csak, aki nem olvadt össze a könyvbelivel, aki nem módosította az eredeti képet, és ő Faramir. Bár vannak közös pontjaik, a filmbeli Faramir nem vette át az én eredeti, feketehajú Faramirom helyét... Faramir megváltoztatását nagyon nehezen bocsátottam meg PJ-nek. :?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166355 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Cerebrum írta: Én a FotR első megnézése után olvastam el a GYU-t+Hobbitot+Szilmarilokat egyhuzamban, ám a később felbukkanó szereplőket, lényeket abszolúte így képzeltem el...


Én is először láttam a Gyűrű Szövetségét, és utána nagyon-nagyon megtetszett, és elolvastam gyorsan a három könyvet. Utána jött a Két Torony film, és a Babóra meg a Szilmarillokra csak ezután szántam el magam... de megérte!
A sztereplőket szerintem is nagyon jól eltalálták. Egyszerűen...tökéletes.

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166330 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Én a FotR első megnézése után olvastam el a GYU-t+Hobbitot+Szilmarilokat egyhuzamban, ám a később felbukkanó szereplőket, lényeket abszolúte így képzeltem el...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166319 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Én úgy olvastam, hogy az első részt befejezve még pont elolvasva Boromir halálát a másodikból, ültem be a moziba a Fotr- ra. Arra emlékszem, hogy a trollokat meg a balrogot én teljesen máshogy képzeltem el, de a többieket nagyon hasonlóan és ennek nagyon örültem itt nyerte el a bizalmamat a film. Aztán persze a többi részben már PJ színészgárdájához kötődött minden más cselekmény fejemben való kialakítása :D

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166311 Írta: Rubikon
Rubikon válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Van még egy érdekes dolog, amit megosztanék veletek.
Most miután megnéztem már a teljes trilógiát, ismét kézbe vettem a könyvet . Ahogy olvasom, a szereplők, a filmbéli megszemélyesítőik alakjában jelennek meg a fejemben. Sőt, már nem is emlékszem, hogy én milyennek képzeltem el őket a film előtt. Ez azért arra utal, hogy nagyon jól sikerült a szereplőválogatás! Vagy nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166263 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Néha én is elgondolkozom azon hogy szívesen megnézném egyszer a könyv ismerete nélkül...Csak hát ez már lehetetlen. :D
De mivel képes vagyok elfogadni, hogy ez a FILM a másik meg a KÖNYV, mindkettőt tudom szeretni külön külön...És azt hiszem én járok jobban ha nem folyton a hibákat lesem... :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166260 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Rubikon írta: volt néhány jelenet, ami egy picit kizökkentett. ( Samu és Frodó szétválása Cirith Ungolon, Gandalf a botjával lebunkózza Denethort, és ugyanő fáklyaként stb.) De ezek apróságok tulajdonképpen, és lehet ha nem olvastam volna már a könyvet olyan sokszor fel sem tűnik, mert a lényeg, a tartalom, a szellemiség és az üzenet hiánytalan.


Ezzel teljesen egyetértek, szerintem akkor is megragadó a történet, ha csak a filmet látta valaki. Nekem sok olyan barátom van aki talán még nálam is fanatikusabb egy kicsit e téren pedig nem is olvasta a könyvet, pedig elkezdte csak a hobbitok jellemzésénél megakadt és itt fel is adta. (Bár próbáltam, de nem tudtam őket meggyőzni arról, hogy a könyv néhol sokkal jobb :oops: :oops: :oops: )

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166251 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Rubikon írta: ha vmi varázslattal el lehetne érni, hogy olyan szemmel nézhetném egyszer, mintha a könyvet még nem olvastam volna, az szuper lenne.

Képzeld el PJ mennyire szeretné, hogy úgy nézhesse végig, hogy nem olvasta a könyvet, sőt, mintha nem ő csinálta volna! :) De ezt el is mondja az extrák között, együtt tudok vele érezni :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166223 Írta: Rubikon
Rubikon válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Örömmel olvastam ezt a topicot. Nagyon jópofák vagytok.
Én a filmet szeretők táborát erősítem. Ám, ha vmi varázslattal el lehetne érni, hogy olyan szemmel nézhetném egyszer, mintha a könyvet még nem olvastam volna, az szuper lenne.
14 évvel ezelőtt olvastam először, és két évenként átolvasom. Így vannak kedvenc részeim és hát elég jól emlékszem a cselekményre.
Talán az ispotály hiányzik, és a kalózhajók kibomló fehér vitorlái! De cserébe sok csodálatos látványt kaptam, és ami a legfontosabb, hogy a könyv szellemisége nem csorbult. Számomra ez a legfontosabb.
Nem tudom miért várjátok annyira a bővítettben Szarumánt, hiszen jelzéseitek szerint úgysem úgy valósul meg, mint a könyvben. Hacsak nem tudja vhogy érzékeltetni PJ, azt amit Szarumán a hangjával el tud érni. Az, hogy a palantír hogyan került a vízbe szinte lényegtelen, abból a szempontból, hogy Szarumán és Grima kettőse, vmint a megye megtisztítása kimaradt.
Mondom, nekem nagyon tetszett a film, de volt néhány jelenet, ami egy picit kizökkentett. ( Samu és Frodó szétválása Cirith Ungolon, Gandalf a botjával lebunkózza Denethort, és ugyanő fáklyaként stb.) De ezek apróságok tulajdonképpen, és lehet ha nem olvastam volna már a könyvet olyan sokszor fel sem tűnik, mert a lényeg, a tartalom, a szellemiség és az üzenet hiánytalan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165899 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

olorin.papa írta: :heu: szvsz azért nem gondolt a megsemmísítésre (Sauron) mert a gyűrűt ő készítette és ő nagyon önző volt, így a gyűrű is az lett, és ennélfogva a tulajdonosa sem eldobni, sem lemondani róla illetve megsemmisíteni sem tudta. Persze voltak kivételek szerencsétlenségére.
Gollam viselkedésében ez jól meg is mutatkozott meg Frodóéban meg samuéban is! Ezt nagyon jól megmutatta a film! :up:


Szerintem azzal nem számolt, hogy mindenki más és más személyiség és igy más hatást vált ki mindekiből -> ez lett a veszte! A filmben ez tényleg elég jól meglátszott. :itscool:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165848 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
:heu: szvsz azért nem gondolt a megsemmísítésre (Sauron) mert a gyűrűt ő készítette és ő nagyon önző volt, így a gyűrű is az lett, és ennélfogva a tulajdonosa sem eldobni, sem lemondani róla illetve megsemmisíteni sem tudta. Persze voltak kivételek szerencsétlenségére.
Gollam viselkedésében ez jól meg is mutatkozott meg Frodóéban meg samuéban is! Ezt nagyon jól megmutatta a film! :up:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165836 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Aldarion írta: Szerintem a "reflektor" megoldás nélkül, nem lehetett volna nagyon érzékeltetni: Hova is néy a Szem? Kivéve, ha a Szem szemszögéből nézzük. Már pedig szvsz az se lett volna jobb.


:heu: Úgy emlékszem a könyvben is szerepel valami hasonló kép... :hein: ha nem akkor bocsi :oops:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165816 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Szerintem a "reflektor" megoldás nélkül, nem lehetett volna nagyon érzékeltetni: Hova is néy a Szem? Kivéve, ha a Szem szemszögéből nézzük. Már pedig szvsz az se lett volna jobb.

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165802 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Persze Frodót én is nagyon sajnáltam, de a trony megoldás akkor is meglepett...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165776 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Én inkább sajnáltam szegény Frodot, egyáltalán nem találtam nevetségesnek...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165763 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Az biztos, hogy most a szem kicsit világitótornyosra sikerült, de nem igazán tudom mi lett volna a jó megoldás, hogy meglegyen a látvány és a félelemérzet ami arra utal, hogy mindent lát... :roll:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165743 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Morgul írta: Szerintem Rabyn a Minas Tirith elleni támadás megindításáról beszélt, nem pedig a morannoni csatáról.

Igaz. :oops: :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165689 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Palimir írta:

Rabyn írta: Egy kicsit a SZEM témához: Az oké, hogy a szem pásztáz de mért kell világítania? Engem a fénycsóva zavart legjobban. Ugy is lehet figyelni, hogy nincsen fénycsova (innét jött a világítotorony) Egyébként Szauron drága tényleg nem gondolt rá, hogy a drágaszágát el akarják pusztítani! (ja és ami a filmből kimaradt pedig lényeges lett volna, Mordor seregei azért indulnak útnak mert Gorni belekuksizik a palatírjába)

Ha messziről látjuk a Szemet, akkor nem látszik annyira, hogy merre néz... ez lett kihagsúlyozva... részemről ezzel már megbarátkoztam :)

+ a Filmben Mordor seregei azért indulnak útra, mert valaki felvonult a Fekete Kapuhoz... (szóval nem lényeges a palantír ebből a szempontból, de majd meglátjuk, hogy a bővített mennyire fogja kihangsúlyozni :) )


Szerintem Rabyn a Minas Tirith elleni támadás megindításáról beszélt, nem pedig a morannoni csatáról.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165688 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Rabyn írta: Egy kicsit a SZEM témához: Az oké, hogy a szem pásztáz de mért kell világítania? Engem a fénycsóva zavart legjobban. Ugy is lehet figyelni, hogy nincsen fénycsova (innét jött a világítotorony) Egyébként Szauron drága tényleg nem gondolt rá, hogy a drágaszágát el akarják pusztítani! (ja és ami a filmből kimaradt pedig lényeges lett volna, Mordor seregei azért indulnak útnak mert Gorni belekuksizik a palatírjába)


A bővítettben lesz palantírba kuksizás...

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165685 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Rabyn írta: Egy kicsit a SZEM témához: Az oké, hogy a szem pásztáz de mért kell világítania? Engem a fénycsóva zavart legjobban. Ugy is lehet figyelni, hogy nincsen fénycsova (innét jött a világítotorony) Egyébként Szauron drága tényleg nem gondolt rá, hogy a drágaszágát el akarják pusztítani! (ja és ami a filmből kimaradt pedig lényeges lett volna, Mordor seregei azért indulnak útnak mert Gorni belekuksizik a palatírjába)

Ha messziről látjuk a Szemet, akkor nem látszik annyira, hogy merre néz... ez lett kihagsúlyozva... részemről ezzel már megbarátkoztam :)

+ a Filmben Mordor seregei azért indulnak útra, mert valaki felvonult a Fekete Kapuhoz... (szóval nem lényeges a palantír ebből a szempontból, de majd meglátjuk, hogy a bővített mennyire fogja kihangsúlyozni :) )

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165679 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Egy kicsit a SZEM témához: Az oké, hogy a szem pásztáz de mért kell világítania? Engem a fénycsóva zavart legjobban. Ugy is lehet figyelni, hogy nincsen fénycsova (innét jött a világítotorony) Egyébként Szauron drága tényleg nem gondolt rá, hogy a drágaszágát el akarják pusztítani! (ja és ami a filmből kimaradt pedig lényeges lett volna, Mordor seregei azért indulnak útnak mert Gorni belekuksizik a palatírjába)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165675 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Ladislas írta: Másrészt meg az a jelenet nem tettszett amikor Frodót megdöfi a banyapók...azt az arcot inkább nem jellemezném :twisted: ....

Miért, szerinted milyen arcot kéne vágnia? :) Vagy Neked már volt szerencséd Őnagyságához? ;)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165658 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Ulmo írta:

Undómiel írta: www.danubius.hu/FilmCikk.aspx?ArticleID=...aa-bcc1-f6a8c4ac1af5
Amerika az amerikaiaké. Azt hiszem, no comment.

A cikkel kapcsolatban: kiderült, hogy mégis a RotK az első, hacsak hajszálnyival is. Ez elég szép eredmény, mivel már egy hónapja bemutatták, az ellenfele pedig premierfilm.

Köszi Ulmo drága, hogy megerősítesz, a végén az imdb és a többi nagyok is őt hozták ki győztesnek, mármint a ROTK-et, szóval megnyugodhat kicsi lelkem. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165615 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Undómiel írta: www.danubius.hu/FilmCikk.aspx?ArticleID=...aa-bcc1-f6a8c4ac1af5
Amerika az amerikaiaké. Azt hiszem, no comment.


A cikkel kapcsolatban: kiderült, hogy mégis a RotK az első, hacsak hajszálnyival is. Ez elég szép eredmény, mivel már egy hónapja bemutatták, az ellenfele pedig premierfilm.

Ladislas: mi a gond a megcsípett Frodó arcával? Az, hogy habzik a szája? (mert az tényleg nevetséges :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165607 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Bocsi, hogy közbe vágok, de szerintem is idétlenül nézett ki...az egy dolog, hogy látszik, és keres valamit, de a világító efektus az már tényleg nem kellett volna. Másrészt nem a látvány miatt félelmetes Szauron, mert szerintem ő olyan megfoghatatlan. A félelmetességét az kelti, ahogy és amilyen reakciót vált ki a szereplőkből. Frodó érdekes módon valahogy szerintem kevésbé szenved, mint mikor máskor meglátja a szemet....ez az én meglátásom :roll: . Másrészt meg az a jelenet nem tettszett amikor Frodót megdöfi a banyapók...azt az arcot inkább nem jellemezném :twisted: ....

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165330 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
www.danubius.hu/FilmCikk.aspx?Ar ... a8c4ac1af5
Amerika az amerikaiaké. Azt hiszem, no comment.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165273 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Alyr Arkhon írta: De Gandalf szerint meg sem fordult a fejében hogy megsemmisíthetik a Gyűrűt, várta hogy az új birtokosa kihívja őt... és Aragorn ki is hívta...


Gandalf szerint... Gandalf végtelenül bölcs és okos, de még Ő sem tudhat mindent... Tehát még az is lehet, hogy nem így volt... végülis érthető, hogy ekkor már Szauron fél... hiszen már Szarumántól sem kapott semmi jelet... és ez az Aragorn féle "Menjünk Mordorba" akció kb. egy időben volt avval, mikor Frodoék már közel voltak a Végzet hegyéhez...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.669 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére