Vélemények, kritikák

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23240 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Hello!<br> Szenzációs volt a film, még most is a hatása alatt vagyok!<br> A 10- es skálán 9.9999999- et kap nálam. Óriási volt az egész, a balrogra különösen kíváncsi voltam, irtózatosan jól sikerült.<br> Arwennek és a Nazgúloknak kicsit sok szerepe volt, de ezt nagyon jól megoldották! A zene nagyon jó volt, és a tájakat baromi jól kiválasztották!<br> Elijah nagyon aranyos volt, és a végén egy kicsit el is sírtam magam. A színészek alakítása (nem tudok mit írni) zseniális volt. A történetet egy kicsit megváltoztatták, de nagyon odaillő volt a szöveg! Viszont aki nem GY.U.-rajongó, lehet, hogy egy kicsit nehezen érthető volt a szöveg.<br> Pl. nem mutatták, hogy Aragorn megkapja a Narsílt, és azzal öli a sok orkot, így azt hihették, hogy egy szuperhős.<br> Szarumánnak volt egy mondata, ami szerintem egy kicsit hibás:<br> A nazgulok Szent Iván éjjelén elhagyták Minas Morgúlt!<br> Honnan ismerik Szent Ivánt?<br> Na és Gandalf egy kicsit talán ügyetlen volt a zsáklakban.<br> Azt hittem egy kicsit több időt szentelnek a Másodkorra, de az fantasztikus volt.<br> Nálam a BALROG a csúcs.<br> Ezektől eltekintve fantasztikus film, minden eddigit felülmúl, és a Gyűrűk Ura könyvhöz méltó film!!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23241 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
tényleg hangos volt, de elég lett volna, ha lejjebb veszik a hangerőt... asszem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23239 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
valaki a film végén elkáromkodta magát mögöttem, hogy miért itt van vége... mellettem meg egy pasi megkérdezte a csajt, hogy a könyvben is igy van e a vége, erre a csaj odaszol: nem, a könyvben megsemmisítik a Gyűrűt...<br> az senkinek nem tünt fel, hogy ez az első része :) ))<br> ja a zene egy kicsit hangos volt, nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23237 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Ja és Galadriel nem tetszett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23238 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Csak egyszer? :) )))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23234 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Szerintem Gandalf ugyanolyan volt mint konzveben. Pipint is ugy leszolta mikor a csontvazzal zajt csapott mint a konyvben. <br> Nekem Boromir szerepe teccett a legjobban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23235 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Nálunk volt egy csapat bunkó, akiket szerintem most engedtek kimenőre az elmegyógyintézetből és végigpofázták a filmet. A végén meg az egyik fölkiabált a másiknak, hogy 'Samuu' de ilyen gúnyosan. Egy kanál vízbe meg tudtam volna fojtani. <br> Ez volt a legnegatívabb az egész filmben. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23236 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
azért Szauron és a nazgúlok elég jóra sikerültek nem? na meg a balrog... muszáj megnéznem mégegyszer:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23232 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
ja! az egyetlen jelenet, ami nem tetszett, az az volt, amikor Gandalf és Szarumán harcoltak. az elég béna volt... ahogy ott pörgötte Gandalfot a padlón aztán felrepítette a plafonra... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23233 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
najó... nálam a film még nem éri el a 10-et. (ahhoz meg kell néznem még egyszer). Szerintem kicsit kevés volt benne a 'szép' és a remény,és túl sok a 'csúf' és a gonosz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23230 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Az Aragorn&Arwen szerelmi jelenet szinte semmi!<br> Azt nagyon bírtam, hogy többször is sírva fakadtak, az olyan szép volt! (igaz, mögöttem egy csaj mindig akkor röhögött... meg rám borítottak egy zacskó pattogatottkukoricát:)))<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23231 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Sajnos a film nálam csak kilencest kap a tizes skálán. MERT TÚL RÖVID VOLT!!!!!!!!! :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23229 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Még, még, még írjatok valamit... KÉRLEK!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23228 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
én még nem tértem magamhoz teljesen... :) ))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23227 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Először is: a film a 10-es skálám biztodan 10-est kap nálam. <br> Először is, negyed ürával később kezdődött csak a vetítés, mivel annyian voltak, hogy a jegyszedőknek ennyi idpbe telt, amig mindenkit beengedtek. Nekem volt a legjobb helyem, mindent láttam, és senki nem üpt előttem. <br> A film legeleje nagyon jó, amikor elmesélik, hogyan vágta le Isildur Szauron ujját és vele a Gyűrűt, utűna a Megye... az annyira Megye, hogy jobb nem is lehetne!<br> Az összes helyszín gyönyörű volt, a szinészek meg ugy játszottak, hogy az ember nem is gondolta volna. Még Liv Tyler sem volt olyan rossz - igaz, hogy nem szerepelt valami sokat:)<br> Voltak a filmnek tök jó poénjai (az elején Gandalf beüti a fejét a Zsáklak egyik gerendájába, Pippin hülyeségei stb:)<br> Az is egy pirospont, hogy a szövegek sokszor megegyseztek a könyv szövegével. <br> Minden szereplő tökéletes volt: Frodó arcán látszott, mire gondol, Samu igazán Samus volt (csak a szinkronhangja zavart), Pippin és Trufa vidámak voltak és neveletlenek, Aragorn igazán méltó a szerepre, Boromir alakitása remek volt (főleg a végén, amikor elakarja Frodótól venni a Gyűrűt) Gandalf egy kicsit tul kedves lett, Legolas igazi tünde, Gimli jó makacs törp uraság:) A film legvége, amikor feloszlik a Szövetség, az gyönyörű, Boromir halála is, és az is, amikor Samu Frodó után ugrik a vízbe, és majdnem megfullad. Khazad-dum meg egyszerűen....<br> KIHAGYHATATLAN!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23844 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
:-) <br> Akkor a lényeg csakbenne van!:-))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23843 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Hali Mindenkinek!<br> <br> Darin írta: hiányolni kezdtem azt a jelenetet, amiről már egy csomó kép fönn van a neten, újságokban stb., azaz amikor Galadriel megpuszilja Frodó feje búbját. Vagy annyira hülye lennék, hogy nem vettem észre? (remélem nem...)<br> <br> Hülye persze nem vagy, de a jelenet benne van a movie-ban: akkor szentimentálkodnak, amikor Galadriel odaadja az ajándékát Frodónak. Annyi a csalás, hogy a neten megjelen&#337; képek más szögb&#337;l mutatják az eseményt. (Oldalról, a filmen meg Frodó mell&#337;l, félig alulról: csak a feje búbja látszik.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23842 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Majdnem... és már 5 ember azt monda, amit én: nincs benne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23841 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Majdnem????:-))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23839 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Lehet,hogy teljesen nemvoltál magadnál?:-))<br> Az tényleg nemvolt benne?<br> Én még nemláttam,de ami késik nem múlik!:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23840 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Láttam.<br> A pontom 8. Majdnem tökéletes.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23838 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Akkor ide figyeljetek: láttam és a pontom 9,9.<br> Semmi sem lehet tökéletes, de ha úgy vesszük, akkor ez az.<br> Nem volt a filmben zavaró tényező, de hiányolni kezdtem azt a jelenetet, amiről már egy csomó kép fönn van a neten, újságokban stb., azaz amikor Galadriel megpuszilja Frodó feje búbját. Vagy annyira hülye lennék, hogy nem vettem észre? (remélem nem...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23226 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
A FILM NAGYON JÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23225 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Jaja, min egy fel oraval....eletem lexebb harom oraja lesz...remelem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23224 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Éjjen!!!!!!!!! Hosszabb mint a Kókleeer!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23837 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Olyan kegyetlen vagy!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23836 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Raddens: Ezaz. :) ) <br> Mostantól pedig tényleg csak azok írjanak ide vagy az Akik már látták a filmet topicba, akik osztályoznak, véleményük van a filmről stb. O.K.?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23835 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Látatlanban 10.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23834 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Nem az fő, hogy ki találta ki, hanem az, hogy tényleg lehetőleg egy helyen meg lehessen találni a véleményeket :) ) <br> Remélem, hogy aki kijön a moziból, megtalálja ezt a topicot, vagy a másikat és először abban írja le, mit gondol a filmről.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23833 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Vic: Elszedték az ötleted!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.665 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére