Vélemények, kritikák

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23832 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Nini, van egy ilyen topic is itt :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23223 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Ajajajj!!!:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23222 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
180.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23221 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Hello Mindenkinek!!!!<br> Hány perces a film?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23220 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Én azért szivesen kicserélném a jegyem, így látatlanban is

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23219 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Szerintem azért nem túl jó eredeti nyelven nézni, mert néhány szereplő (főleg Gandalf) szövegét alig lehet érteni. De azért így is élvezetes volt. Na tsá!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23218 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Jaj, de hulye vagyok....corvin.hu...ez itt a reklam helye.... :) ) sajnos szinkronizalt...na nem baj, majd a Duna Plazaba eredeti nyelven....jaaj de varom mar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23217 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Corvinban sajna csak szinkronnal

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23216 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Jujj, en mar nagyon varom a holnapot, ugyanis, csak akkorra akartak jegyet adni a szemet corvinosok....ja, Gandalf nevre foglaltattam jegyeket.. :) )), kicsit biztos hulyenek nezett a csavo, dehat csak fanatikus vagyok...csak azt nem tudom, hogy feliratos lesz-e... nem tudja vki, hogy a Corvinban hogy jatsszak?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23215 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Most futottam végig ezt a topicot újra, és vettem észre, hogy valahogy a mai napon felvettem a háziasszony szerepét itt :) ))<br> Ebből is látszik, mennyire tűkön ülök...<br> Sokszor bocsi, el is tűnök innen egy időre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23214 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
tinuszka: sajna, nem. De ma van a premier mindenhol...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23213 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Sziasztok!Nem tudjatok, pl. Debrecenben megy mar? Ugyanis Nagyvaradrol atugornek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23212 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Ezt most szedtem le a FigyelőNetről: (Simon András írta)<br> Amikor leoltották a villanyt és a megszokott reklámok helyett elkezdődött a vetítés, valami érezhetően megváltozott a levegőben. Mágia lengte be a termet - de nem a Harry Potter-féle gyermeki formában, hanem az ősidők ködébe burkolózva. Mintha valahol, messze, egy távoli galaxisban lennénk, de ez az eposz és világa sokkal mélyebb, kidolgozottabb. Peter Jacksonnak sikerült a csoda. Hazaértem - mondhattam volna Csavardi Samuval együtt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23211 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Ha jól számolom, aki 10.00 vagy 10.15-től nézte meg a filmet, már ki kellett jönnie a moziból...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23210 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Passz. De az entek szerintem is kihagyhatatlanok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23209 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
És minek bele egy új szörny?Valamit/valakit le fog cserélni Lurtz miatt? Ugye lesznek entek? Erre nezve nekem nincs infom, de szerintem ok kihagyhatatlanok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23208 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Huh, ezt nem itt kellett volna írnom, hagyjuk meg ezt a topicot annak, ami a funkciója :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23207 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
krisz: az új szörny nem is olyan ocsmány, Lurtz a neve és a decipher kártyacsomagban már van róla egy kép. Nem rondább, mint egyik másik ork, és nem is nagyobb náluk. (De olyan ereje van a kártyalapnak, hogy Aragorn és Legolas kártyáját simán kiüti)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23206 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Én azért mégis 10est adnék, bár szerintem (és egyet már emlitettem is)sem teljesen Tolkien utánzat,de kell az nekünk,hogy teljesen leutánozza az egész könyvet?Engedjünk meg P.Jacksonnak ezt a fajta alkotói szabadságot. Én csak a következő 2 résztől félek, mert abban állítolag sokkal jobban átírja a történetet, ráadásul kitalál egy új szörnyet... bár kiváncsi lennék milyen szerepet szán neki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23205 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Lamorak: köszi még egyszer, én mindenképpen megnézem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23204 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Szívesen; amint tudom, megírom a részletesebb cikkeket, és küldöm szét Gandalfnak, meg egyéb helyekre. Érdekes egyébként, hogyan fogadja a Tolkien-kritikai szakma a filmet-- míg Tom Shippey (a Tolkien Studies legnagyobbja) azt mondja, hogy neki tetszik (végülis fel volt kérve tanácsadónak, és ő még maga is Tolkien-tanítvány volt), egy csomóan épp ellenkezően nyilatkoznak: Verlyn Flieger írt pl. egy e-mailt, és kinyilvánította, hogy neki egyáltalán nem tetszik. Vagy Carl Hostetter pl. összehasonlítást csinált jó és rossz érzései között, és a rosszak nyertek (és olyan hosszan csinálta, hogy nem volt türelmem végigolvasni...). Meg kellene rendelni az e havi Mythprintet (a Mythopoeic Society hírlevele), abban csak recenziók lesznek, vélhetően a szakma nagyobbjaitól is (Shippeytől nem-- ő angol, meg az ő véleménye úgyis ismert).<br> (ha valaki utána akar nézni, hogy az említett hölgyek/urak mit írtak, Völgyzugolyon, a Könyvtár-ban a Tolkien szekundér bibliográfiában megteheti-- ez itt a reklám helye, mivel én csináltam a bibliográfiát.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23831 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Látatlanban 9,5 re taksálom (1-10).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23203 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Lamorak: köszi :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23830 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Ebbe a topicba lehet írni a z ÉSZREVÉTELEKET, KRITIKÁKAT, DÍCSÉRETEKET és az OSZTÁLYZATOKAT (1-10). Megkérnék mindenkit, hogy ide csak ebben a témában írjon, hogy a bemutató után egy átfogó képet adhasson ez a topic a filmről. <br> Köszi mindenkinek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23201 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Én is megnéztem volna a holnap nem kellene vizsgáznom, de az tuti, hogy nem egyszer fogom megnézni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23202 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Ha értékelni kell, 10-ből 9-et adok, és mivel már több helyen kifejtettem, hogy szerintem mennyire jó ez a film, látható, hogy ez nagy pozitívum. Nem hiszem, hogy láttam volna már azt a filmet, amire 10-et adnék.<br> Azért 9 (és nem kevesebb) tehát, mert nagyon jól működik a szöveggel együtt; jól használja a képeket, effekteket, és a vágást; hitelesen veszi át a dialógusba a Tolkien-szöveget; a szöveg vezérlő cselekménybeli, kulturális, történeti fókuszai megvannak benne: alapjában véve, mert egy nagyon jó adaptáció.<br> Azért 9 (és nem több), mert egy ponton viszont elhibázottnak tartom: Saruman karakterén és szerepén (és történetén) olyan módosításokat tesz, amely már túllép az adaptáció és az interpretáció határán (ellentétben pl. Arwennel, szerintem-- Arwen benne marad a szabad értelmezési térben, és a szövegvilágban ez a szerep nem lenne neki annyira abszurd, mint Sarumannak). Azért nem vonok le többet ezért, mert érdekes módon még ebből is nagyon jó dolgokat lehet kihozni helyenként, és ezt Peter Jackson meg is teszi).<br> Vannak még gondolataim, hogy miért _csak_ 9, de ezeket majd egy külön cikkben akarom megírni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23200 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Egyáltalán nem őrültél meg, mi is hasonlóképp vagyunk - már, ami engem illet. Éjfélig olvastam a LOTR-ot angolul/magyarul, a filmzene ment alatta... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23199 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
krisz: légyszi, osztályozd 1-10-ig...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23198 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Biztositsatok affelol,hogy nem orultem meg teljesen!Tegnap ahogy hazaertem ismet neki akartam allni az elso resznek (most olvastam el,1 hete),es kozben a filmzenet hallgattam.Nem birtam elaludni!Annyira nagy hatassal volt ram!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 9 hónapja #23197 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Milyenek az eredeti hangok?Mert en csak a szinkronizaltra kaptam jegyet(bar teljesen mind1 volt,csak lathassam,meg kapjak posztert), es kivancsi lennek,hogy ha holnap megyek a feliratosra,mire szamitsak?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.747 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére