Filmzene

Több
21 éve 7 hónapja #103129 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Filmzene
Narie: Hogy jön a Forth Eorlingashoz az a Gornis jelenet amit leírtál? Az nem akkor van, nem? :wink:
Széagol: nekem a 4. kedvencem az Isengard Unleashed! :D
Amúgy szerintem a Hornburg eleje az az a jelenet, amikor Aragorn visszajön, és Legsikémpiciszívem visszaadja neki a nyakláncot, meg Éowyn megint játssza a "gülüszeműt". :roll: :D Aztán meg készülődnek a csatára. A végén meg JÖNNEK A TÜNDÉK !!! Nyüssz.... *nagy szívecskék + lefolytam a székről* :oops: :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102504 Írta: Nornorë
Nornorë válaszolt a következő témában: Filmzene
The Hornburg utolsó másfél perce a tündék bevonulásának a zenéje,felismerhető benne az alap Lorienes motivum

" The path of excess leads to tower of wisdom. " / Blake /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102467 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Filmzene
A Forth Eorlings!!!!!!!!Olyan szép az a motívum,amikor a szél Ary lába elé fújja a zászlót....Csöppp....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102466 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!

Szóval nekem mindegyik nagyon tetszik. Egy van, ami tetszik, de valahogy zavaros, a "The Hornburg". Valahogy nem tudom hova besorolni (és csak Gríma megjelenésének és Aragorn öltözködésének motívumát ismertem fel). Valaki nem tud róla mondani nekem valamit?

Az abszolút kedvenc (hangsúlyozom, MINDEGYIK kedvenc) az Isengard Unleashed. (Csodálkozom, hogy ti nem nagyon említitek.) Ben Del Maestro-ról tud valaki valamit?
A második a "The passage of the Marshes". Még sosem tapasztaltam, hogy egy zene ennyire feszült lenne... 8O
A legtöbben mindig egy-egy dallam fogott meg. A "rohani hegedű" :wink: és a Szméagol megszelídítésénél elhangzó fura hangszer (valaki nem tudja milyen hangszer az? ismerős, de nem tudok rájönni... :roll: ).
"Foundtations of Stone" Ezt nem is kommentálom...
Egyenlőre ennyi, de még csak két napja kaptam meg.
:wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102461 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Filmzene
Szerintem az egész jó, úgy ahogy van. Kerek egészet alkot, nem tudok kijelölni egyet sem.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102449 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Filmzene

Layla Nénimë írta: Kinek melyik szám tetszik a legjobban?/mert persze hogy az összes de ami a legközelebb áll a szívéhez../


1.mindenképpen a Samwise the Brave...olyan megható... :( :(
2.Foundations of Stone
3.Evenstar(bár a filmbéli jelenet télleg gáz kicsit,de ez a szám sztem gyönyörű :roll: )
4.Forth Eorlingas
+Gollam dala
Persze ezen kívül az összeset imádom de ezek állnak a legközelebb a szivemhez. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102379 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Filmzene
:lol:
DE JÓÓÓÓÓ!!!!!!!!Ahogy látom mindenki nagyjából 1 véleményen van!!!
nekem szinte mind na de mégiscsak Gollam és Evenstar +16viszi a pálmát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102337 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Filmzene
Ulmo + minden kedves ember: Az nem az. Asszem a Helm's deepben hangzik el a She had lost everithing... -vagy milyen -sor. Az utolsó elotti. Mikor Éow azt hiszi, Ary +halt. Így értheto a szöveg.
Tehát Evenstar nincs. Gondoltam, h az a linnod, amit Gilraen mond, de nem az. :(

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102224 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene
Nimashilin:

Valószínűleg itt az Evenstar szövege:
www.lordoftherings-soundtrack.co ... ?l=missing

A címe ne tévesszen meg ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102221 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Filmzene
Jah! És még 1 dolog: ma mendtem a deák téri metróaluljáróban, és 1 nagy plakáttal találtam szembe magam, amire nagy betűkkel ki volt írva, hogy Chandra, és ott volt 1 indiai kinézetű nő arca... 8O A bnőmmel voltam, és majdnem felsikítottam!! :wink: Feltehetőleg Sheila volt az, de nem tudom, hogy miért (vagy hogy mit raklámaoztak vele :arrow: gondolom talán 1 albumát). Majd holnap még 1x lemegyek suli után, és +nézem! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102219 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Filmzene
Akkor sorolom:
1. Az abszolút kedvenc most a 16.-os (Forth Eorlingas) vége: Gandalf leszáguld a rohír lovasokkal a szurdokba: ha 1edül vagyok mindig elbőgöm magam rajta olyan gyönyörű!!! :oops: :P
2. 18.-as (Samwise The Brave) - mint Elanonál! :D
3. 14.-es (Breath Of Life): ez is marha szép!
4. A 17.-es (Isengard Unleashed) eleje: HALDÍR!!! :(
5. 19.-es (Gollum's Song): Khirály!
6. 8.-as (Evenstar): Bár a jelenet elég gáz (Arwen... :? ), de az ének, és a dallam :triste:
Aztán még szeretem a 3.-ast (Riders Of Rohan): végre 1 új, és nagyon a filmhez illő dallam!

Nim: a www.lordoftherings-soundtrack.com -on +találod ha jól tudom!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102210 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Filmzene
Gollam dala a best, ez tagadhatatlan. Utána Samwise... bár annó jobb volt a Breaking... :roll: In dreams... :cry: Utána The White rider, /a kórus miatt/ és Evenstar.
Apropó, nincs meg vkinek Evenstar szövege? Léccilécci! :)

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102141 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Filmzene
Nálam is 1. Gollum's Song, a második talán Samwise The Brave, utána Isengard Unleashed, Forth Eolringas, The King of the Golden Hall, The Leave Taking, Evenstar, de nyugodtan felsorolhatnám itt az összes számot! :)

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102118 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene
Nálam Gollam dala az abszolút favorit :itscool: Szövegestül-zenéstül.
Utána az Isengard Unleashed, Evenstar :oops: , Riders of Rohan, Forth Eorlingas, White Rider, és a többi vegyesen. Bár néha vannak ismétlődő/átvett zenei részek, mindegyik zene szép.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102100 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Filmzene

Layla Nénimë írta: Kinek melyik szám tetszik a legjobban?/mert persze hogy az összes de ami a legközelebb áll a szívéhez../


Hát elég nehéz lenne választani, mert mindegyik téma vmiért közel áll a szívemhez, és más-más hangulatot, jelenetet idéz fel a filmből, DE azért tudok választani :)
Szóval nálam a Samwise Tha Brave viszi a prímet! Amikor hallgatom, eszembe jutnak a film záró képei és majdnem elsírom magam :cry: :oops: Aaaannyira szép az a zene........

Aztán jön, ami aztán jön ;) vagyis a Gollum's Song. Nagyon imádom :)
A többi közt már tényleg nem tudnék rangsorolni, mindegyik nagyon szép, és máshogy szép :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102052 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Filmzene
Kinek melyik szám tetszik a legjobban?/mert persze hogy az összes de ami a legközelebb áll a szívéhez../

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101446 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Filmzene
Ha-ha nem kell! Ma megszereztem és éppen azt hallgatom!!!
Ha vkinek kell a környékből, kérje szépen és átírom neki :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101179 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Filmzene
Anne kéréséhez magam is csatlaxom... Vagy ha nem is mp3, valaki nem ismer egy kedves emberkét itt a Dél-keleti Fertályon (Bcsaba és körny.), aki átírná, vagy akár csak kölcsönadná??? :o PLEASE!
***
Ha jól számolom ez a századik hozzászóm!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100725 Írta: Anne
Anne válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!Tudnátok nekem egy olyan oldalt mondani,ahonnan normálisan letölthető a filmzene?(Ha lehet,mp3-ban!)Előre is köszönöm:Anne

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100707 Írta: Celeb Ear
Celeb Ear válaszolt a következő témában: Filmzene
Akkor már én is kérdezek vmit (csakhogy idegesítsem a népet 8) ):

Nem tudtok valami CD- féleséget, amin rajta van az a dal, amivel a filmet reklámozták a rádiókban? Engem nagyon megfogott, de a TTT CD-jén nem találtam. :(
A CD-n nekem az Entes dal tetszik nagyon, amikor Vasudvard ellen vonulnak, meg amikor Aragorn sebesülten a Helm-Szurdokba lovagol, és megáll egy nagy domb tetején... Hmm.. :roll: Az marha jó..

"A képzelőerő az élet legnagyobb adománya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #100694 Írta: Esticsillag
Esticsillag válaszolt a következő témában: Filmzene
Szisztok!

Ha már ilyen kéregetősek vagyunk, én is kérdeznék v.mit:

Nincs egy Pécs közeli emberke, akinek mmegvan a TTT zenéje, és esetleg le tudná nékem másolni azt?! :goldberry1: (hozok CD-t meg minden)
Örök hálára kötelezne vele.
Amúgy ma a suliban nem hittem a fülemnek 8O , mert a rádióban a GyU. zenéje ment, úgy örültem!!!
Jé, most vettem észre, hogy van egy rokon sulink!! :lol: :itscool:

Üdv.

"Ó ég szele, állítsd meg ott a kék egen
oly gyönyörü, hadd látom mert ellebeg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100690 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Filmzene
Hellóka! Nemtom, kérdezték-e már, de én nem láttam. Szóval: az Evenstar szövege +van valahol, valakinek? Mert hogy én nem találom, az biztos.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100637 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene
Továbbított kérés: Ha tudtok valakit, aki át tudná írni mindkét filmzene-CD-t egy orosházi emberkének, légyszi, dobjatok meg egy privivel vagy maillel.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100558 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Filmzene
Pedig szegény nagyon megérdemelte volna. :cry:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100535 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Filmzene
Nekem nagy elégtétel lene, ha Gollam dala megkapná azt a nyamvadt szobrot :) Tavaly nagyon kiszúrtak Enyával :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100500 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Filmzene

Niphredil/Szméagol írta: Oszkárt neki! :wink:


AHA!!! Tényleg! Szerintetek kap Oscart a filmzene? :wink: Naon-naon örülnék neki! :D
meg mondjuk maga a fim is azt hiszem fog néhányat... :P :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100338 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Filmzene
El tudná valaki mondani bövebben, hogy milyen a Farewell To Lórien? A film alatt nem nagyon volt idöm megfigyelni, de gondolom, föleg a Lórien témára épül. Gollam dala tényleg nagyon jó! Oszkárt neki! :wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100305 Írta: Szmaug
Szmaug válaszolt a következő témában: Filmzene
Szerintem is nagyon jó lett a filmzene, mint ahogyan már mondtam is.
A Foundations of Stone vége nagyon jó, meg a Gollam dala is, mert olyan "idegbeteg" :)
A rohani téma a legeslegjobb benne, meg szerintem a Gollam téma (Taming of Sméagol) nagyon jó lett az Afrikai nád-izével.
A Passage of The Marshes is eléggé kísérteties lett.
A bónusz szám viszont elég furtcsa (Farewell to Lórien a FOTR bővített verziójából)

~~~~~~~~÷~~~~~~~~÷~~÷~~~~~~~~~~~
Yae turu querna luinda.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99835 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: Filmzene
Sikerült megszereznem a zenét-örök hála Sil-és épp most próbálom ki mennyi idő alatt lehet rongyosra hallgatni egy cd-t. Nagyon jó. Nem mondom, az első jobban tetszett, de hát az az újdonság erejével hatott. Azért ezt sem kell félteni. A kedvencem a Rohani téma, az a szólóhegedű, majd a teljes zenekar…Hmmmm… Sosem ismétli az első fim zenéjét. Persze a témák ismétlődnek, de mikor azt hiszem, hogy ugyan az, mindig találok valami eltérést a kíséretben, a ritmusban, vagy a hangszerekben. Még órákat tudnék áradozni, de gondolom máris sok volt belőlem.

A remény hal meg utoljára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99836 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: Filmzene
Sikerült megszereznem a zenét-örök hála Sil-és épp most próbálom ki mennyi idő alatt lehet rongyosra hallgatni egy cd-t. Nagyon jó. Nem mondom, az első jobban tetszett, de hát az az újdonság erejével hatott. Azért ezt sem kell félteni. A kedvencem a Rohani téma, az a szólóhegedű, majd a teljes zenekar…Hmmmm… Sosem ismétli az első fim zenéjét. Persze a témák ismétlődnek, de mikor azt hiszem, hogy ugyan az, mindig találok valami eltérést a kíséretben, a ritmusban, vagy a hangszerekben. Még órákat tudnék áradozni, de gondolom máris sok volt belőlem.

A remény hal meg utoljára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.806 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére