Filmzene

Több
19 éve 4 hónapja #234480 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Filmzene

Mornambar írta: Legjobb tudomásom szerint a dal nincs benne a bővítettben :(

De biztosan majd ha megnéztem - ergo holnap ;)

Melyik dalra gondolsz? A másik Annie Lennox szám (Use well the days) valóban nincsen benne, de a Liv Tyler szám (Arwen's Song) benne van a filmben, de azt nem árulom el,h ogy hol (hátha még nem tudod), mert tisztában vagyok vele, hogy nem szereted a spoilereket! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #234477 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Filmzene
Legjobb tudomásom szerint a dal nincs benne a bővítettben :(

De biztosan majd ha megnéztem - ergo holnap ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #234411 Írta: Balázs-babó
Balázs-babó válaszolt a következő témában: Filmzene

cortez71 írta: Köszi a tippet!

Letöltöttem,nagyon szép. A bővített változat megvan DVDn (a díszdobozos),de csak karácsonykor kapom meg (hivatalosan). Hogy fogom kibírni a maradék egy napoz :-) ?

Üdv:
Krisztián


Dettó! :D

Illetve én most kapom meg mind a 3 bővítettet dvd-n abban a szép díszdobozban - na persze mindenkitől pénzt kértem és minden pénzem megy a szüleimhez!

Már én is a falat kapargatom, nagyon nem bírom ki a dvd-knélkül - úgyhogy most a filmek filmzene cd-it hallgatom, és szerinterm nemsokára megyek nézni valamelyik részt - jó kis nyugtató :D

Ha Tolkien-t olvasok, olyan mintha elkerülnék ebből a bajos világból egy vágyott, jobb világba!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #234409 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmzene
Köszi a tippet!

Letöltöttem,nagyon szép. A bővített változat megvan DVDn (a díszdobozos),de csak karácsonykor kapom meg (hivatalosan). Hogy fogom kibírni a maradék egy napoz :-) ?

Üdv:
Krisztián

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #234397 Írta: Balázs-babó
Balázs-babó válaszolt a következő témában: Filmzene
Én is még csak egy napja regisztráltam - erről a dalról már én is hallottam, de még nem bukkantam rá sehol!

Viszont nem tudom hogy neked megvan-e A király visszatér bővítettje? (én karácsonyra kapom) - abban van az Ispotályos rész is, ami alatt Liv Tyler dala megy - nem tudom megvan-e neked, de még tegnap feltöltöttem az egyik volt honlapom tárhelyére, és letöltheted -amúgy gyönyörűszép, leírhatatlan!

kiralylinda.atw.hu/arwenssong.mp3

Ha Tolkien-t olvasok, olyan mintha elkerülnék ebből a bajos világból egy vágyott, jobb világba!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #234371 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!
Még elég új vagyok fórum terén,ezért illendő bemutatkoznom. Krisztián vagyok,Nyíregyházán élek,ahol a Tolkien-fanok között a vezér vagyok,mellesleg kilencedikes gimnazista. Imádom a Tolkien-műveket, nagyon tetszett a Gyűrűk Ura film (habár a könyv jobb volt), és a Howard Shore zenéje FANTASZTIKUS! Gyűjtöm a filmzenéket, és megvan a Gyűrűk Ura trilógia zenéje. Olvastam,hogy Annie Lennox másik Gyűrűk Ura betétdala,a Use Well the Days letölthető. Én kerestem a régebbi hozzászólásoknál,de nem találtam linket.Kiírnátok mégegyszer?
Előre is köszi:

Krisztián

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #234193 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Ilweran írta: A Tolkien Ensemble-albumon Christopher Lee van, lehet hogy azt láttad, apropó, mi az első két lemezük címe?

Az első két lemez az An Evening in Rivendell és az A Night in Rivendell. Ezeket szokták egybecsomagolva is árulni (viszonylag olcsón), arra a csomagolásra az van ráírva, hogy The Lord of the Rings, meg hogy 24 Songs, meg kis betűkkel The Tolkien Ensemble. A borítóján van egy Egy Gyűrű (elrontott, tükrözött felirattal), a hátulján meg egy kard és az Egy Gyűrű.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #234176 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Filmzene
nekem utóbbi egy koncertdalként van meg.
Hallgasd meg, jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #234150 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Filmzene

Ilweran írta: :bounce: Vettem egy Blind Guardian CD-T!!!! Végre! Nightfall in Middle-Earth a címe és eszméletlenül jó!!!!!!!! :itscool: Naggggyon tecc, pedig eléggé ódzkodtam tőle, mert nem vagyok egy metál-fan, de mivel Tolkienhez kapcsolódik, megvettem és nem bántam meg!!!!!!!! Köszönet nektek, amiért felhívtátok rá a figyelmem!!!!!
A Tolkien Ensemble-albumon Christopher Lee van, lehet hogy azt láttad, apropó, mi az első két lemezük címe?

A Nightfall In Middle-Earth valóban nagyon jó, nekem mindegyik szám nagyon bejött, pedig én sem vagyok metálos. :D A Blind Guardiantól, még jó az And Then There Was Silence c. szám, ami a trójai háborúról szól, meg a Bard's Song, amit még nem hallottam, pedig megvan. :oops:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233946 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Filmzene
Hát most sajna nem megy mert minden pénzem elköltöttem, megvettem A Király Visszatér díszdobozosat és a Hadviselés Középföldén könyvet. Úgyhogy most nincs rá keret. Talán jövőre. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233943 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Filmzene
Ez a The Tolkien Ensemble nevű dán együttes harmadik lemeze, amelyen megzenésített versek vannak Tolkien műveiből. Christopher Lee is közreműködik rajta (gondolom verset mond)... :wink:
Szerintem jó, vedd meg!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233942 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Filmzene
Megnéztem. Leírom mi van a borítóján.
The Lord of the Rings at down in Rivendell by JRR Tolkien The Tolkien ensamble and Christopher Lee
Music by Casper Reiff and Peter Hall.
1, Verse of the Ring
2 Song of Gondor
3, A Walking song
4, Warming of winter
5, Malbeth the seer's words
6, A drinking song
7, The long list of the ents
8, Eomer's song
9, Boromir's riddle
10, Bath song
11, Song of lebennin
12, Gandalf riddle of the ents
13, Ho! To,m Bombadil
14, The riddle of strider
15, Song of Nimrodel
16, Treebeards song
17, Farawell say of Merry and Pippin
18, Athelas
19, Walking song
20, Elven Hymn to Elbereth Gilthoniel

Remélem tudja valaki hogy mi ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233938 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Filmzene
:bounce: Vettem egy Blind Guardian CD-T!!!! Végre! Nightfall in Middle-Earth a címe és eszméletlenül jó!!!!!!!! :itscool: Naggggyon tecc, pedig eléggé ódzkodtam tőle, mert nem vagyok egy metál-fan, de mivel Tolkienhez kapcsolódik, megvettem és nem bántam meg!!!!!!!! Köszönet nektek, amiért felhívtátok rá a figyelmem!!!!!
A Tolkien Ensemble-albumon Christopher Lee van, lehet hogy azt láttad, apropó, mi az első két lemezük címe?

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233847 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Ery írta:

Estelio írta: A múltkorában láttam az Alexandra könyvesboltban egy CD-t, Christopher Lee volt rajta A GyU kapcsolódik, de nem igazán tudom mi lehet ez. Valaki nem tud róla valamit. Lehet hogy a bővítettben levő dalok énekek, meg egyéb ilyenek vannak benne?


Nemlehet, hogy a Rhapsody maxi-t láttad?

Vagy lehetett a Tolkien Ensemble 3. lemeze, az At Dawn in Rivendell is, azon is közreműködött. (Bár annak nem tudom, milyen a borítója.) Az kapcsolódik a Gy.U.-hoz, megzenésített versek vannak rajta a könyvből.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233807 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Filmzene

Nemlehet, hogy a Rhapsody maxi-t láttad?

nem tudom. De hétfőn úgyis megyek Szolnokra és majd jobban megnézem. Akkor majd írok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233805 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Filmzene

Estelio írta: A múltkorában láttam az Alexandra könyvesboltban egy CD-t, Christopher Lee volt rajta A GyU kapcsolódik, de nem igazán tudom mi lehet ez. Valaki nem tud róla valamit. Lehet hogy a bővítettben levő dalok énekek, meg egyéb ilyenek vannak benne?


Nemlehet, hogy a Rhapsody maxi-t láttad?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233804 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Filmzene
A múltkorában láttam az Alexandra könyvesboltban egy CD-t, Christopher Lee volt rajta A GyU kapcsolódik, de nem igazán tudom mi lehet ez. Valaki nem tud róla valamit. Lehet hogy a bővítettben levő dalok énekek, meg egyéb ilyenek vannak benne?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233088 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Filmzene

Kar'sa írta:

Lilliana írta: Nem vág témába de nagyon hálás lennék ha valaki megadna egy linket ahonnan Enyától a Frog Prince és a Dreams-t le lehet tölteni (csak ez a 2 szám hiányzik a gyüjteményemb


Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233058 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: Filmzene
Annie Lennoxtól a Use Well The Days egy bónusz szám, ami nem hallható a filmben (a bővítettben sem). Ha visszalapozol, akkor látod, hogy honnan lehet letölteni.

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233053 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Filmzene
Régebben olvastam itt, hogy van a Bővített Filmzenében még egy szám, amit Annie Lennox énekel. Ez mikor hallható? A végén, vagy valamelyik bővített jelenetben? :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232956 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Filmzene

Lilliana írta: Nem vág témába de nagyon hálás lennék ha valaki megadna egy linket ahonnan Enyától a Frog Prince és a Dreams-t le lehet tölteni (csak ez a 2 szám hiányzik a gyüjteményemb


Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232903 Írta: Barahir
Barahir válaszolt a következő témában: Filmzene
Az a 8 CD-s soundtrack, cakkumpakk mikor jelenik meg?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232591 Írta: Lemilien
Lemilien válaszolt a következő témában: Filmzene
ok. takarékon vk.

"Az embernek csak az arca ismerhető, de az arca nem ő. Ő az arca mögött van. Láthatatlan."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232387 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!

Rövid kérdés, amolyan "belevakkantok, hátha valaki tud segíteni" típusú. :)
Egy Einojuhani Rautavaara nevű finn zeneszerzőtől keresek egy albumot-számot. /ezt nem tudom pontosan, csak megbízást kaptam. :oops: :) / A cím: Első vonósnégyes.
Aki esetleg hallott róla-tudja, hol lehet beszerezni, annak nagyon hálás lennék, ha ezt megosztaná velem is. :)
Köccönöm szépen!

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232370 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Filmzene

Sil írta:

Mornambar írta: Amúgy metált el tudnék képzelni... mint leirtam volt emitt:
www.rockgyemantok.hu/index.php?i ... psody_2004

Én inkább Blind Guardian-t tudnék elképzelni Gy.U-hoz zenének, ha már egyszer metál (volt is ilyen tervük, talán egyszer majd hallhatjuk). A Rhapsody szerintem túl "fantasy"-s ehhez, túl dagályos, túl hősies és egyhangú. Náluk a csata is csak a dicsőségről szól.


Hm... Théoden neki az olfántoknak? :)
Amúgy meg sztem a BG túl speed ehhez :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232363 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Filmzene
Finduilas:most néztem meg az előbb,kb. 45 perc hosszúságú előadás(zenekarral),élőben vették fel idén.Sajnos nem nézhetjük végig egyben,viszont egész hosszú részleteket láthatunk belőle.Közben Howard Shore narrátorkodik.(Nem folyamatosan,hanem néha-néha megszakítva,de nem zavaró,sőt!)

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232317 Írta: Findulias
Findulias válaszolt a következő témában: Filmzene
Sziasztok!

Kérdésem:

Mit tudtok arról a lemezről, amit 5.-ként adnak a ROTK EE DVD-hez?
A teljes filmzene van rajta , vagy a készítése, vagy mi??
Nagyon fontos lenne!!
Köszi!

Annon edhellen, edro hi ammen!
Fonnas nogothorim, lasto beth lammen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232056 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Mornambar írta: Amúgy metált el tudnék képzelni... mint leirtam volt emitt:
www.rockgyemantok.hu/index.php?i ... psody_2004

Én inkább Blind Guardian-t tudnék elképzelni Gy.U-hoz zenének, ha már egyszer metál (volt is ilyen tervük, talán egyszer majd hallhatjuk). A Rhapsody szerintem túl "fantasy"-s ehhez, túl dagályos, túl hősies és egyhangú. Náluk a csata is csak a dicsőségről szól.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232051 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Filmzene
Lemilien:
Kábé annyira, minthogy olyat hallgassak egyfolytába... :roll: (Silnek van fogalma arról, milyen tipusú zenéket csipázok... de elég ha rámész az aláírásomban lévő linkek vmelyikére...)
(itt épp a popról és a rapről szóltam)

Amúgy metált el tudnék képzelni... mint leirtam volt emitt:
www.rockgyemantok.hu/index.php?i ... psody_2004

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #231908 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Filmzene

Alyr Arkhon írta: Ez itt nem a Humor topic, az elcsetelős-viccelődős-infótalan beszélgetést tessék abbahagyni. Álljatok takarékra...

Épp szólni akartam... azt hiszem, holnap némi takarítgatás következik... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.801 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére