Gandalf (Sir Ian McKellen)

Több
17 éve 11 hónapja #290820 Írta: Elluin
Elluin válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Tényleg, olyan mint Sziránó csak ő nem szerelmes senkibe

A legnagyobb élvezet nem az, ha megöljük az állatokat, hanem ha életben hagyjuk őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290736 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Grion írta:

Annedun írta: handson.provocateuse.com/show/ian_mckellen -a szép naaaaagy orrával együtt... :wink:


Mi bajod az orrával? Szerintem tök aranyos. Az utolsó képeken már elég csoffadt szegény...


csak annyit mondtam, hogy nagy. nincs vele semmi bajom...

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290663 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Csoffadt vagy nem, nekem akkor is szinészi képességei tetszenek a legjobban! :D
:oops: Egyébként tényleg derekas szimatolója van... vajon tányérból issza a málnaszörpöt? :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290654 Írta: Legos
Legos válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Azért valljuk be, a második képen elég krumpli...(mármint az orra) A csoffadtal egyetértek.

"A woman without a man is like a fish without a bicycle"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #290644 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Annedun írta: handson.provocateuse.com/show/ian_mckellen -a szép naaaaagy orrával együtt... :wink:


Mi bajod az orrával? Szerintem tök aranyos. Az utolsó képeken már elég csoffadt szegény...

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hete #289683 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
handson.provocateuse.com/show/ian_mckellen -a szép naaaaagy orrával együtt... :wink:

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285952 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Ancalima Anarórë írta: Az már volt, hogy a Berlini Filmfesztiválon életműdíjat kapott? :)

Tényleg? :o
Drakulálunk neki!!! :)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285941 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Az már volt, hogy a Berlini Filmfesztiválon életműdíjat kapott? :)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285853 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Akkor esetleg nézz körül itt: www.imdb.com/title/tt0382625/trailers

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285809 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
nemnem... :( (

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285808 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Annedun írta: hát, nekem nem hozza be...
lassú a gép vagy mi. :evil:

Kell hozzá Quick Time ( www.apple.com )
Vagy már az oldal se jön be?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285803 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
hát, nekem nem hozza be...
lassú a gép vagy mi. :evil:

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285769 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Thereon írta: www.apple.com/trailers/sony_pictures/da_vinci_code/

Látszik, mindent beleadtak.

Az önsanyargatástól rosszul leszek, ez biztos. A könyvben átlapozható volt...

Viszont Ian micsoda fiatalosan néz ki! 8O :wink: És az a kastély, hát az valami gyögyörű! :o

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285731 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285606 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Thereon írta: Ki fogsz ábrándulni belőle, előre szólok. Nemtom hogy hívják, de nem vörös, hanem barna haja lesz, és nem lesz egy hű de fiatal. Viszont a trailer nagyon jó, természetesen Ian mondja alá a szöveget. A trailerben biztosan kiírja a csaj nevét. Belinkeljem a trailert vagy megtod találni?
(sok a trailer szó.) Mellesleg énis olvastam a könyvet és a csaj nekem úgy jött be mint akivel megyek a Farsangra :D


Linkeld, légyszi. Lusta vagyok. Meg hogy ne unatkozzál...

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285469 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Ki fogsz ábrándulni belőle, előre szólok. Nemtom hogy hívják, de nem vörös, hanem barna haja lesz, és nem lesz egy hű de fiatal. Viszont a trailer nagyon jó, természetesen Ian mondja alá a szöveget. A trailerben biztosan kiírja a csaj nevét. Belinkeljem a trailert vagy megtod találni?
(sok a trailer szó.) Mellesleg énis olvastam a könyvet és a csaj nekem úgy jött be mint akivel megyek a Farsangra :D

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285453 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Thereon írta:

Raia Aiwart írta:

Thereon írta: Ha a rajzfilmre gondolsz akkor igen. Mást nem ismerek. Én most a május 16-t várom nagyon.


Off:
Mert mi lesz május 16-án?


Da Vinchi Kód premier.


Off:
Azt olvastam! (És biztos forrásból tudom, hogy Aragond is olvasta :D )
Nem tudod véletlen, Sophie-t melyik színész alakítja? (Ha mást nem, írd meg privát üzenetben.) Mert ha ez a színész sem olyan lesz, mint aminek könyv alapján a szereplőt elképzeltem, cseppet ki fogok ábrándulni a filmekből.Lassan, de biztosan...

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285415 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Raia Aiwart írta:

Thereon írta: Ha a rajzfilmre gondolsz akkor igen. Mást nem ismerek. Én most a május 16-t várom nagyon.


Off:
Mert mi lesz május 16-án?


Da Vinchi Kód premier.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285216 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Nem a rajzfilmre gondoltam, hanem filmre, és vagy az RTL-en, vagy a TV2-n megy, ez tuti! Annyit tudok, hogy van benne legalább három csaj, meg még vagy két-három pasi, akiknek természetfeletti képességeik vannak, meg egy vezető pasi, akinek nincs semmi különleges tulajdonsága.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #285141 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Thereon írta: Ha a rajzfilmre gondolsz akkor igen. Mást nem ismerek. Én most a május 16-t várom nagyon.


Én nem is tudok az RTL-en X-men rajzfilmről :roll: :confused2: ... sőt, a Jetixen se láttam még...a Cartoon Network játszotta a Toonami-ban!

Jaaa, de van egy a Jetixen is, abból talán egy részt láttam, de nem is tetszett! Az egy másik fajta, tényleg nem hasonlít a filmre! Amit a Cartoon Network játszott, na, az az igazi! :D

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284955 Írta: Blasio Atreides
Blasio Atreides válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
hello

Mellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja - 18 éve 2 hónapja #284929 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Thereon írta: Ha a rajzfilmre gondolsz akkor igen. Mást nem ismerek. Én most a május 16-t várom nagyon.


Ez OFF!
Szerintem a rajzfilm sorozat gagyi. :down: A szereplőkön kívül nincsen más közös vonása az eredeti filmekkel, történeti sablonosak és unalmasak, a negatív hősök halhatatlanok, egyféle képpen torzul a hangjuk és éjjel nappal lobog a köpenyük. :sleepy: :sleepy: :sleepy:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja - 18 éve 4 hete #284900 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Thereon írta: Ha a rajzfilmre gondolsz akkor igen. Mást nem ismerek. Én most a május 16-t várom nagyon.


Off:
Mert mi lesz május 16-án?
A rajzfilm nem csak az RTL-en van, hanem a Jetixen is este 7-kor, ha valaki érdeklődik. Az RTL-en melyik fajta van? amiben csak Wolverin van (nem biztos hogy így kell leírni), vagy az egész csapat?

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284852 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Ha a rajzfilmre gondolsz akkor igen. Mást nem ismerek. Én most a május 16-t várom nagyon.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284697 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Szentem is jó film, bár nem láttam az egészet. azt a részt viszont volt szerencsém látni, mikor magneto átmegy egy nagy gömb alakú termen a levegőben, és ahogy lépked, épül a lába alá a mágneshíd. De erről a filmről egy régi Cinema-ban is írtak. Meg is van.
Egyébként ennek a filmnek a sorozatváltozata megy az RTL-en? Az is valami x-csapatról szól.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja - 18 éve 2 hónapja #284253 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Coralie írta:

Thereon írta: Az 1-et láttam és tetszett, a 2 meg kimaradt életemből. Le kéne tölteni csak az sok idő... Mi a 2-nek a címe?

Egyszerűen csak X2. Még én sem láttam, de az első nekem is tetszett. Sőt, még a rajzfilm is... :oops:


Jaj, a rajzfilmet én is szeretem! :D Esténként néztem is, de mostanában már nem futja az időmből... :roll:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284243 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Ebben az Xmen-ben van vlm Sauron nevezeű lény. :D

upload.wikimedia.org/wikipedia/e ... Sauron.png

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284242 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Coralie írta:

Thereon írta: Jó lenne pedig tudni, hogy szerepel újra Magneto, hisz az első végén börtönben van, elvileg bombabiztos őrizetben...

A 3 rész hivatalos oldala:
www.x3movie.com/
The Last Stand - ennek ez lesz a címe. [size=9:1riflkld](És benne lsz Angel :D :oops: )[/size]


Furmákosan firmányosan szabadult ki! :D :dance:
Elmesélném, de az már spoiler lenne. :D
Magnetó nem hazudtolta meg magát, de tett egy-két érdekes dolgot...
Rozsomák megtudta az eredetét...
jók győztek, rosszak elbuktak... :wink:

Megéri megnézni... :wink:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284241 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Thereon írta: Az 1-et láttam és tetszett, a 2 meg kimaradt életemből. Le kéne tölteni csak az sok idő... Mi a 2-nek a címe?

Egyszerűen csak X2. Még én sem láttam, de az első nekem is tetszett. Sőt, még a rajzfilm is... :oops:
Jó lenne pedig tudni, hogy szerepel újra Magneto, hisz az első végén börtönben van, elvileg bombabiztos őrizetben...

A 3 rész hivatalos oldala:
www.x3movie.com/
The Last Stand - ennek ez lesz a címe. [size=9:1srae64f](És benne lsz Angel :D :oops: )[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hónapja #284185 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Én megsem akartam nézni, de egyszer a TV ben éppen az ment, és felismertem Sir Iant a nagy heftijéről, és mindjárt megnéztem. :D
A második is elég jó szvsz, remélem a harmadik sem lessz gagyi.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.605 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére