Gandalf (Sir Ian McKellen)

Több
18 éve 11 hónapja - 17 éve 3 hónapja #253962 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Miből gondolod hogy nem maia? Valinorból jött, és Tolkien írta, hogy maia, tehát valójában szellem. Ajánlom A Gyűrű keresését, ebben benne van az istarok eredete.



Én úgy tudom, hogy Gandalf, Szarumán, Radagast, meg a többi hozzájuk hasonló mind istar, és az a küldetésük, hogy segítsék a középföldei népeket. Nagyon rosszul tudom?

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253673 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Gilgolwen Nimrandir írta: Gandalf 300 emberöltőnyi időt töltött Középföldén (bár nem jut eszembe, hogy ezt hol olvastam, vagy hallottam). Egy emberöltő 30 év (erről már esett szó itt: www.tolkien.hu/forum/viewtopic.p ... ht=#252758 )
... ezek szerint, tehát 9000 évet töltött Középföldén.

Ezt csak hallottad, mivel a Két Toronyban hangzik el, mikor Edorasban elbúcsúzik Aragorntól, és elindul megkeresni Éomert (ha minden igaz máshol nem, de lehet, hogy tévedek).
A másik: Gandalfnak szvsz csak onnantól nevezhetjük, hogy megérkezett Szürkerévbe szürkeruhás öregemberként. (Ez pedig Hk. 1000 körül volt, mint az az Esztendők számlálásában olvasható, a Gyűrűk Ura Függelékében.) Hiába volt már több ezer éve Ardán, mint Olórin, a maia, Gandalfként akkor is csak 2000egynéhány évet töltött Középföldén.

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253636 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

olorin.papa írta: Az nem kérdés, hogy Gandalf és Olórin (így hosszú Ó val) egy és ugyanaz, vagyis az életkora is. Akkor a Fehér Gandalf, mivel újjászületett, még 1 éves sincs? :evil:


Nem arról beszélünk, hogy Gandalf és Olorin (Olórin, de akkor már Sauron ill Saruman is Szauron és Szarumán. Valamikor így, valamikor úgy írom, szvsz mindegy.) külön személy e, hanem hogy az életének azon szakaszát ami alatt istar volt mennyire különíthetjülk el attól, amíg maia...

olorin.papa írta: A 300 emberöltő, vagy 9000 év csak a középföldén töltött időt jelenti.


magam is ezt mondtam :roll: mi ezzel a probléma?

idézet írta: ... ezek szerint, tehát 9000 évet töltött Középföldén.

olorin.papa írta: Habár Istarként csak HK 1000 körűl érkeznek, de tudjuk, hogy Olórin már előbben is járt a tündék között, még ha láthatatlanúl is...

Nyugathonban igen, de Középföldén is? (ez utóbbiról nem halottam még, ez persze nem azt jelenti, hogy nem járhatott..., ha valaki tud róla, kérem jelöljön meg egy forrást, ahol utána olvashatok, Köszii :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253631 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

cortez71 írta:

Gilgolwen Nimrandir írta: A Gyűrűk Urában Faramir idézi Gandalf szavait, miszerint fiatal korában Nyugaton, Halhatatlanföldön élt és Olorinnak hívták. A szilmarilokban pedig (Valaquenta) egyértelmű leírás van arról, hogy Olorin maia.

Gandalf 300 emberöltőnyi időt töltött Középföldén (bár nem jut eszembe, hogy ezt hol olvastam, vagy hallottam). Egy emberöltő 30 év (erről már esett szó itt: www.tolkien.hu/forum/viewtopic.p ... ht=#252758 )
... ezek szerint, tehát 9000 évet töltött Középföldén.

Arról persze lehet beszélni, hogy Gandalf mennyiben különbözik Olorintól, és ezen különbségek alapján mondhatjuk e, hogy Gandalf istar és Olorin maia. :roll:

Akkor most szellem és test kérdéséről vitatkozunk :D


Az nem kérdés, hogy Gandalf és Olórin (így hosszú Ó val) egy és ugyanaz, vagyis az életkora is. Akkor a Fehér Gandalf, mivel újjászületett, még 1 éves sincs? :evil:
A 300 emberöltő, vagy 9000 év csak a középföldén töltött időt jelenti.
Habár Istarként csak HK 1000 körűl érkeznek, de tudjuk, hogy Olórin már előbben is járt a tündék között, még ha láthatatlanúl is...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253625 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Gilgolwen Nimrandir írta: A Gyűrűk Urában Faramir idézi Gandalf szavait, miszerint fiatal korában Nyugaton, Halhatatlanföldön élt és Olorinnak hívták. A szilmarilokban pedig (Valaquenta) egyértelmű leírás van arról, hogy Olorin maia.

Gandalf 300 emberöltőnyi időt töltött Középföldén (bár nem jut eszembe, hogy ezt hol olvastam, vagy hallottam). Egy emberöltő 30 év (erről már esett szó itt: www.tolkien.hu/forum/viewtopic.p ... ht=#252758 )
... ezek szerint, tehát 9000 évet töltött Középföldén.

Arról persze lehet beszélni, hogy Gandalf mennyiben különbözik Olorintól, és ezen különbségek alapján mondhatjuk e, hogy Gandalf istar és Olorin maia. :roll:

Akkor most szellem és test kérdéséről vitatkozunk :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253622 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
A Gyűrűk Urában Faramir idézi Gandalf szavait, miszerint fiatal korában Nyugaton, Halhatatlanföldön élt és Olorinnak hívták. A szilmarilokban pedig (Valaquenta) egyértelmű leírás van arról, hogy Olorin maia.

Gandalf 300 emberöltőnyi időt töltött Középföldén (bár nem jut eszembe, hogy ezt hol olvastam, vagy hallottam). Egy emberöltő 30 év (erről már esett szó itt: www.tolkien.hu/forum/viewtopic.p ... ht=#252758 )
... ezek szerint, tehát 9000 évet töltött Középföldén.

Arról persze lehet beszélni, hogy Gandalf mennyiben különbözik Olorintól, és ezen különbségek alapján mondhatjuk e, hogy Gandalf istar és Olorin maia. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253606 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Aragond írta:

Beleg írta:

Aragond írta: Különben is Gandalf 7000 éves.

Gandalf mitől lett 7000 éves?
Ha csak azt nézzük, amit valóban Gandalfként, Középföldén töltött akkor kb. 2000 éves.
Ha pedig azt nézzük, hogy mint maia hány éves, akkor szvsz sokkal több. 7000 év az csak az 1-3. kor együtt (kb.). Azelőtt még sok kor eltelt (pl. Morgoth is 3 hosszú koron át volt fogságban)



Gandalf nem maia, hanem istar! Azok mind rohadt öregek, szóval simán lkehetnek 7000 évesek!

Miből gondolod hogy nem maia? Valinorból jött, és Tolkien írta, hogy maia, tehát valójában szellem. Ajánlom A Gyűrű keresését, ebben benne van az istarok eredete.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253603 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Beleg írta:

Aragond írta: Különben is Gandalf 7000 éves.

Gandalf mitől lett 7000 éves?
Ha csak azt nézzük, amit valóban Gandalfként, Középföldén töltött akkor kb. 2000 éves.
Ha pedig azt nézzük, hogy mint maia hány éves, akkor szvsz sokkal több. 7000 év az csak az 1-3. kor együtt (kb.). Azelőtt még sok kor eltelt (pl. Morgoth is 3 hosszú koron át volt fogságban)



Gandalf nem maia, hanem istar! Azok mind rohadt öregek, szóval simán lkehetnek 7000 évesek!

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253555 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Aragond írta: Különben is Gandalf 7000 éves.

Gandalf mitől lett 7000 éves?
Ha csak azt nézzük, amit valóban Gandalfként, Középföldén töltött akkor kb. 2000 éves.
Ha pedig azt nézzük, hogy mint maia hány éves, akkor szvsz sokkal több. 7000 év az csak az 1-3. kor együtt (kb.). Azelőtt még sok kor eltelt (pl. Morgoth is 3 hosszú koron át volt fogságban)

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253476 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Ez csak egy kérdés volt :) Arra pedig végkép nem gondoltam, hogy más szerepet játszana, na az aztán lenne valami :D :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253437 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Különben is4 Gandalf 7000 éves. Mit számít 50 év ide vagy oda. Úgyse látszana rajta, hogy fiatalabb, tehát felesleges másra osztani a szerepet.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #253428 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Ecthelion írta: Nekem nagyon rosszul esne, ha más kapná Gandalf szerepét! Szerintem nagyon jól játszotta. Nektek mi a véleménytek, illetve el tudnátok képzelni mást? Én nem :D


Furcsa lenne, mertugye hiába játszódik egy negyven évvel korábban a Babó, attól még Gandalf már régen ott élt, tehát ha más szerepet osztanak rá, mint Gandalfét, egészen kivételes hülyeség lenne abba' a filmbe' szerepeltetni.
Neki jól áll Gandalf szerepe és kész. Miért ne játszaná ő?

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 napja #253206 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Ancalima Anarórë írta:

Perlanthir írta: Ian McKellen Sir Teabing, a gazdag férfi szerepét fogja játszani, aki támogatja Langdon (Tom Hanks) kutatásait, miközben a Szent Grált saját magának akarja megszerezni.

(Sajna nem egy műfordítás :oops: , de a lényeg remélem lejön Ian-nal kapcsolatban. Szerepel a filmben. :wink: )


Elég tucatfilmnek tűnik így elsőre... :( Hát, rossz annyira nem lehet, ha Ian játszik benne... :) )

Ez most OFF, de ha a film közel olyan jó lesz mint a könyv akkor meg kell védjem. Végtelenül érdekes, izgalmas és elgondolkodtató. Merem ajánlani mindenkinek!!! 8)
OFF és reklám vége!!! :D

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 napja #253191 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Perlanthir írta: Ian McKellen Sir Teabing, a gazdag férfi szerepét fogja játszani, aki támogatja Langdon (Tom Hanks) kutatásait, miközben a Szent Grált saját magának akarja megszerezni.

(Sajna nem egy műfordítás :oops: , de a lényeg remélem lejön Ian-nal kapcsolatban. Szerepel a filmben. :wink: )


Elég tucatfilmnek tűnik így elsőre... :( Hát, rossz annyira nem lehet, ha Ian játszik benne... :) )


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 napja #253180 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Nekem nagyon rosszul esne, ha más kapná Gandalf szerepét! Szerintem nagyon jól játszotta. Nektek mi a véleménytek, illetve el tudnátok képzelni mást? Én nem :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 napja #253171 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Nimrodel (Melklerien) írta:

Beleg írta:

Perlanthir írta: Végén a Hobbitban ráosztják Szauron szerepét. Na jó, talán nem... Remélem...

Nem tartom valószínűnek :wink:


Már amit hallottam, (elég rég) Gandalf szerepe vár rá, és a film producere is ő lessz... :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 napja #253170 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Beleg írta: Végén a Hobbitban ráosztják Szauron szerepét. Na jó, talán nem... Remélem...

Nem tartom valószínűnek :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 napja #253064 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Perlanthir írta: Ian McKellen Sir Teabing, a gazdag férfi szerepét fogja játszani, aki támogatja Langdon (Tom Hanks) kutatásait, miközben a Szent Grált saját magának akarja megszerezni.

(Sajna nem egy műfordítás :oops: , de a lényeg remélem lejön Ian-nal kapcsolatban. Szerepel a filmben. :wink: )

Akkor az X-MEN után ismét a főgonosz szerepében? Végén a Hobbitban ráosztják Szauron szerepét. Na jó, talán nem... Remélem...

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 napja #253040 Írta: Perlanthir
Perlanthir válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Ian McKellen Sir Teabing, a gazdag férfi szerepét fogja játszani, aki támogatja Langdon (Tom Hanks) kutatásait, miközben a Szent Grált saját magának akarja megszerezni.

(Sajna nem egy műfordítás :oops: , de a lényeg remélem lejön Ian-nal kapcsolatban. Szerepel a filmben. :wink: )

"Even the smallest person can change the cause of the future."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 napja #253002 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Beleg írta:

Nimrodel (Melklerien) írta: Nem kell annyira félni, hogy nem látjuk többet Ian McKellen-t mozivásznon:
www.comingsoon.net/news.php?id=9249
:roll:

Nem vagyok egy nagy angolos...
Tehát a lényeg az, hogy szerepel majd a Da Vinci-kódban?

Azt hiszem, még nem biztos... [size=9:24d1zfn8](de én is csak 3 éve tanulok angolul, és jelenleg 3/4-re állok...)[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 napja #252870 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Nimrodel (Melklerien) írta: Nem kell annyira félni, hogy nem látjuk többet Ian McKellen-t mozivásznon:
www.comingsoon.net/news.php?id=9249
:roll:

Nem vagyok egy nagy angolos...
Tehát a lényeg az, hogy szerepel majd a Da Vinci-kódban?

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 napja #252828 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Nimrodel (Melklerien) írta: Nem kell annyira félni, hogy nem látjuk többet Ian McKellen-t mozivásznon:
www.comingsoon.net/news.php?id=9249
:roll:


:hello: :hello: Ez nagyon remek! :bounce: :bounce: Biztosan itt is nagyot alakít! :itscool:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 napja #252780 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Nem kell annyira félni, hogy nem látjuk többet Ian McKellen-t mozivásznon:
www.comingsoon.net/news.php?id=9249
:roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 napja #252302 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Gilgolwen Nimrandir írta:

Ancalima Anarórë írta: Gandalf fanart:
img-www.theonering.net/theonerin ... second.jpg


Ezen a képen olyan megtörtnek, és idősnek látom Őt. Az eredetin kevésbé, viszont félelmetesen jól fest az illető!!! :D
www.tlotr.com/film_pictures/char ... anetcz.jpg
Hasonlítsátok össze! :)

Nagyon kifejező! Az illető tényleg jól fest.

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 napja #252296 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Ancalima Anarórë írta: Gandalf fanart:
img-www.theonering.net/theonerin ... second.jpg


Ezen a képen olyan megtörtnek, és idősnek látom Őt. Az eredetin kevésbé, viszont félelmetesen jól fest az illető!!! :D
www.tlotr.com/film_pictures/char ... anetcz.jpg
Hasonlítsátok össze! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 napja #252290 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Ugyan már, a mai hollywoodi filmekbe igenis KELL egy nagypapa, aki aztán hamar meghal, de előtte még bölcseket mond, és ráhagyja a kincsestérképet az unokájára. (---> főszereplő)

Gandalf fanart:
img-www.theonering.net/theonerin ... second.jpg


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #251337 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

olorin.papa írta:

Raia Aiwart írta: Nem akarok Vészmadár lenni( :) )de szerintem már nem sok szerepben fogjuk látni.
A mostani Hollllywoodi filmekben nagyrészt húszéves színészek szerepelnek, akik még éppenhogycsak el tudnak játszani egy szerepet.
Úgyhogy jó lett volna, ha ezt megkapja. :?


Sir Ian McCellen színházi színész. Az itt végzett munkájáért a királynő lovaggá ütötte. Ez angliában felér egy életmű díjjal, és nagy elismerés!
A jó színészeket mindenhol elismerik, és hívják dolgozni.
A "holliwoodi húszéves színészek" jutalma nem lessz lovaggá ütés, csak miután megöregedtek (40 éven felűl) a jutalmuk a májzsugor!
Mert a java részük nem színész, csak 20 éves, és jóképű...


A kérdést én is így látom. A holliwoodi igénytelen és egy kaptafára készült filmözöm mindent beborítani igyekszik, ez ellen nem könnyű védekezni. Színészi alakításról, történetről lehet itt még beszélni? Az 1-2 kivételtől eltekintve. :lol: Mert milyen jó is az: nem kell gondolkodni, megemésztve kapsz mindent... 8O
Megoldás lehet az a kis gomb a távirányítón (a kikapcsoló). :roll:
Saját megoldásom: magamnak felfedeztem a helyi könyvtár videó, dvd részlegét, s bár nem óriási a választék, bizony sok olyan filmet találtam, találok, melyek a megnézendő listámon szerepelnek. Én válogatok és nincs reklám, se film előtt, se film közben. :idea:

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #250994 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)

Raia Aiwart írta: Nem akarok Vészmadár lenni( :) )de szerintem már nem sok szerepben fogjuk látni.
A mostani Hollllywoodi filmekben nagyrészt húszéves színészek szerepelnek, akik még éppenhogycsak el tudnak játszani egy szerepet.
Úgyhogy jó lett volna, ha ezt megkapja. :?


Sir Ian McCellen színházi színész. Az itt végzett munkájáért a királynő lovaggá ütötte. Ez angliában felér egy életmű díjjal, és nagy elismerés!
A jó színészeket mindenhol elismerik, és hívják dolgozni.
A "holliwoodi húszéves színészek" jutalma nem lessz lovaggá ütés, csak miután megöregedtek (40 éven felűl) a jutalmuk a májzsugor!
Mert a java részük nem színész, csak 20 éves, és jóképű...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #250989 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Gondoljatok Walter Matthau-ra. Nem tom, h jól írtam-e, vagy Jack Lemmon-ra. Mindkettő mennyi jó filmben játszott, idősen, együtt!

Bár én sajnos Ian filmjeit alig láttam. X-Men, ennyi. Na meg GyU, és sztem nagyon jó választás volt utóbbira!
Tényleg olyan mint egy varázsló!

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #250063 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Gandalf (Sir Ian McKellen)
Vannak idős szerepek is...(na,meg normális rendezők) :wink:
De kár,hogy nem kapta meg! :cry: Egyébként szvsz ő akkor is jó színész,ha nem kap díjakat!

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.574 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére