Arwen (Liv Tyler)

Több
18 éve 2 hónapja #282923 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Niphredil Eleanor írta: Jahh! :lol: :cry: Hidd el, Annedun, tudom mit érzel... :cry:



jujjj!! végre valaki, aki egyetért velem:)

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282588 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Annedun írta:

Elfprincess írta:

Enna írta: UJJUJUJJJUJUJUJUJJJ!
Jön az angyalka, és tudjátok, mit hoz nekem? Na, miiit? :) Az Esticsillag fényét a Budavári Shopból!!!! Apáááááám, még sose vártam így a karácsonyt egy ajándék miatt! Szinte kár, hogy tudok róla! Segítség, nem fogom kibírni addig! El fogok szállni a boldogságtól, mikor a nyakamba akaszthatom!
:arwen2: :biggrin2: :cheers: :dance:

[size=9:20918ctk]Csak gondoltam, gizdulok vele kicsit....[/size] :roll: 8)


A Viggo topikba már írtam, hogy nekem is Arwen nyakékét hozta a Jézuska. Én elsírtam magam...


mázlisták...


Jahh! :lol: :cry: Hidd el, Annedun, tudom mit érzel... :cry:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282470 Írta: Momo
Momo válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Sziasztok!
Most hallottam, hogy lehet ilyen LOTR-es ékszereket venni :o áá
tök jó:)
Annyira jó lett volna, ha Arwen szerepének kicsit több teret adtak volna filmben is meg a könyvben is...
De szerintem a film még mindig többet foglalkozik vele, mint a könyv...

Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282207 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Elfprincess írta:

Enna írta: UJJUJUJJJUJUJUJUJJJ!
Jön az angyalka, és tudjátok, mit hoz nekem? Na, miiit? :) Az Esticsillag fényét a Budavári Shopból!!!! Apáááááám, még sose vártam így a karácsonyt egy ajándék miatt! Szinte kár, hogy tudok róla! Segítség, nem fogom kibírni addig! El fogok szállni a boldogságtól, mikor a nyakamba akaszthatom!
:arwen2: :biggrin2: :cheers: :dance:

[size=9:3idxnl8g]Csak gondoltam, gizdulok vele kicsit....[/size] :roll: 8)


A Viggo topikba már írtam, hogy nekem is Arwen nyakékét hozta a Jézuska. Én elsírtam magam...


mázlisták...

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282053 Írta: Nee
Nee válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Niphredil Eleanor írta: Bocsi, tudom, ez nem épp a legújabb kép, és lehet, hogy már volt is, és akkor elnézést, de muszáj betennem: netmode.vietnamnet.vn/dataimages ... r_baby.jpg

Istenem, milyen boldog Liv ezen a képen! Annyira aranyosak így együtt! :D

Annyira csodálatosak! Egy boldog család... Egészen elérzékenyített :oops:
Szerintem, mióta Milo megszületett, Liv még szebb, mint volt...

Coralie

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281932 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Enna írta: UJJUJUJJJUJUJUJUJJJ!
Jön az angyalka, és tudjátok, mit hoz nekem? Na, miiit? :) Az Esticsillag fényét a Budavári Shopból!!!! Apáááááám, még sose vártam így a karácsonyt egy ajándék miatt! Szinte kár, hogy tudok róla! Segítség, nem fogom kibírni addig! El fogok szállni a boldogságtól, mikor a nyakamba akaszthatom!
:arwen2: :biggrin2: :cheers: :dance:

[size=9:3vt56nuk]Csak gondoltam, gizdulok vele kicsit....[/size] :roll: 8)


A Viggo topikba már írtam, hogy nekem is Arwen nyakékét hozta a Jézuska. Én elsírtam magam...

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281643 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Thereon írta: Tök olyan érzésem van most mintha Arwent látnám a képen a Negyedkorban Aragornnal való közös gyermekükkel. Mintha az életben folytatódna az egész történet.


Igen, néha engem is elkap ez az érzés! :wink: Bár erről a képről speciel nem pont ez jutott először az eszembe!


Bocsi, tudom, ez nem épp a legújabb kép, és lehet, hogy már volt is, és akkor elnézést, de muszáj betennem: netmode.vietnamnet.vn/dataimages ... r_baby.jpg

Istenem, milyen boldog Liv ezen a képen! Annyira aranyosak így együtt! :D

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281636 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Tök olyan érzésem van most mintha Arwent látnám a képen a Negyedkorban Aragornnal való közös gyermekükkel. Mintha az életben folytatódna az egész történet.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #281628 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Jesszum, milyen nagy már!!! 8O :D És milyen tündéri! :D

Én még arra emléxem, amikor Liv még csak 6 hónapos terhes volt vele, most meg már kész legény lett! :D

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280701 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
olyan aranyos... :arwen2:

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280482 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Ancalima Anarórë írta: December 14- én lett egy éves a kis Milo! :)
Valin Nostare és sok boldogságot az egész családnak!!! :hello:

Hogy telik az idő! :)
BSz neki!
Ezt nézzétek, mekkora már! Katt! :o Olyan aranyos! :)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280318 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Grat, Enna! :) ))

December 14- én lett egy éves a kis Milo! :)
Valin Nostare és sok boldogságot az egész családnak!!! :hello:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #280023 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Isilcala írta: Tök jó! :) Remélem Mindenki, aki szeretné előbb-utóbb megszerzi a nyakláncot! :) És valóban csodás érzés, amikor a nyakadba akasztod ;)


De mennyire!!!!!! És az milyen csodás, amikor mindn második ember megkérdezi, hogy "Jé!!!!! Gy

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279982 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Tök jó! :) Remélem Mindenki, aki szeretné előbb-utóbb megszerzi a nyakláncot! :) És valóban csodás érzés, amikor a nyakadba akasztod ;)

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279975 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
UJJUJUJJJUJUJUJUJJJ!
Jön az angyalka, és tudjátok, mit hoz nekem? Na, miiit? :) Az Esticsillag fényét a Budavári Shopból!!!! Apáááááám, még sose vártam így a karácsonyt egy ajándék miatt! Szinte kár, hogy tudok róla! Segítség, nem fogom kibírni addig! El fogok szállni a boldogságtól, mikor a nyakamba akaszthatom!
:arwen2: :biggrin2: :cheers: :dance:

[size=9:3s3v8zjm]Csak gondoltam, gizdulok vele kicsit....[/size] :roll: 8)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279495 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Lugdush írta: Tudom egy kicsit elkéstem, de láttátok a múlt vasárnap az Armageddon címü filmet? Nagyon jó film! És jól jáccik Liv is! :)

Én régebben láttam, és nekem is bejött.
Számomra összesen két nézhető földmegsemmisülős film létezik, a Deep Impact (1) és az Armageddon (1). A többi jobbára idegesítően mű, vagy semmi sztorija nincs. Ez a két film nagyjából megadja a két leheséges megközelítését a témának, viszonylag igényes kivitelben. A többi már nem nagyon tud újat mondani.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279489 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Tudom egy kicsit elkéstem, de láttátok a múlt vasárnap az Armageddon címü filmet? Nagyon jó film! És jól jáccik Liv is! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277341 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Ancalima Anarórë írta: Váá, asszem tudom, miben fogok házasodni, hamáregyszer:
elbenwaldshop.de/produkte/E91037.jpg
Nyüff.


Hűűűűűű, ez nagyon széééééééééééép 8) :P :D :o :wink:
Én is akarok ilyeeeeet.... :oops:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276385 Írta: Eldarien
Eldarien válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
A Budavár Shop együttműködésével kincskereső játékot szervezünk, amelyben Arwen nyakláncát lehet megtalálni!
Hogy elindulhass megkeresni ezt a csodálatos ékszert, ahhoz a következő kérdésre kell tudnod a választ!
Hogy nevezték Melkort, az eldák?
A megfejtés első betűje egy Magyarországi tájegységnek a kezdőbetűje, ahol a nyaklánc el van rejtve.
E tájegységtől nem messze van egy XVIII. sz.-ban épült kastély, amelynek a helyszínen beszerezhető tájékoztatójában egy kilométer szám szerepel. A számokat össze kell adni, (plusz egy) és már meg is van a térképoldal száma, amelyet a Cartographia kiadásában megjelent helyi ( megfejtett tájegységre vonatkozó) turistaatlasz és útikönyvben kell keresned.
Az adott oldalon egy kereszt jelöli majd a kincset, amely az emlékmű mögött, közvetlenül a földben van elrejtve!
Aki megtalálja, kérem jelezze a pontos helynévvel együtt, hogy a többiek ne keressék feleslegesen.
Jó kószálást :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275161 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Váá, asszem tudom, miben fogok házasodni, hamáregyszer:
elbenwaldshop.de/produkte/E91037.jpg
Nyüff.


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #272916 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Serrana/Taurin írta:

Enna írta: Ooooooo, jaaaaaj! Ez az en formam, pont most nem vagyok otthon, hogy megvehessem! Nincs font valahol a neten?

Próbálkozz a: www.nlcafe.hu oldalon. Ha ott nincs akkor sehol.

www.nlcafe.hu/cikk.php?id=54&cid=18716
Csak ennyi van fenn belőle.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #272892 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Enna írta: Ooooooo, jaaaaaj! Ez az en formam, pont most nem vagyok otthon, hogy megvehessem! Nincs font valahol a neten?

Próbálkozz a: www.nlcafe.hu oldalon. Ha ott nincs akkor sehol.

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #272786 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Serrana/Taurin írta: Ő már a sokadik olyan színész aki diszlexiás. Nem furcsa ez egy kicsit?


Manapság mindenkire rámondják, hogy diszlexiás, akivel az átlagosnál egy kicsit többet kell foglalkozni... :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #272731 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ő már a sokadik olyan színész aki diszlexiás. Nem furcsa ez egy kicsit?

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270856 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Ízisz írta: Van egy jó cikk a Nők Lapjában Livről, 2 oldalas, képekkel :) a kisfia is rajta van az egyiken :P

Életrajz, szülők sztorija, kiderül, h életében nem tanult színészetet (ha jól értelmeztem), diszlexiás volt, jah, és a cikk címe:
Akár Te is lehetnél... ==> szvsz ez felemelő :P


Azt én is olvastam.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267468 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ooooooo, jaaaaaj! Ez az en formam, pont most nem vagyok otthon, hogy megvehessem! Nincs font valahol a neten?

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #266551 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Van egy jó cikk a Nők Lapjában Livről, 2 oldalas, képekkel :) a kisfia is rajta van az egyiken :P

Életrajz, szülők sztorija, kiderül, h életében nem tanult színészetet (ha jól értelmeztem), diszlexiás volt, jah, és a cikk címe:
Akár Te is lehetnél... ==> szvsz ez felemelő :P

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #266550 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ma elkísértem a tesómat szemvizsgálatra és az üzletben volt többek között két Givenchy-reklámplakát, amiken Liv volt napszemüveggel. :)

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #266429 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hat, kedves forumtarsaim, eljutottam arra a szintre, hogy elhataroztam: en is megszerzem a nyaklancot! ;) Es ha Enna valamit elhataroz........ 8)

Amugy mi ez a pangas? Dumaljunk valami izgi temarol Arwennel kapcsolatban! Mondjuk... izee...... :roll:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #266419 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Isilcala, gratula!!!!! Tudom milyen fantasztikus érzés végre kézbe venni!!!! :D :D :D
Szerencsés vagy a barátaidat illetően, bár én se panaszkodom.... :D

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.723 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére