Arwen (Liv Tyler)

Több
19 éve 7 hónapja #243673 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Oáááá! :cry: Nem jártam itt az elmúlt hetekben és lemaradtam emiatt a filmről! Ha egyszer vennék tv-újságot.... :x :oops: Grrrrrrrrrr. Ezt kihagyni!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #243669 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Istenem, belealudtam az Érzéki csalódásba! Úgy szégyenlem magam! Addig láttam, hogy Randy végez a történetével. És utána a végén ébredtem fel. Mi lett a vége?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #242060 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Február 18-án az RTL Klubon 21.00-kor Érzéki csalódás !!!

És én nem leszek itthon! :cry:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #241971 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hihi!!!!!!
Épp ezt a zászlót hímezem ajándékba a vőlegényemnek! Irtó sokat szenvedek a megrajzolással....... :roll: Hímezni nem gáz, de előrajzolni az én fakezemmel........ :roll:
De remélem, szép lesz. Ha Mória kapuját meg tudtam csinálni, ez is meglesz!!!!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #241580 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Nelossel írta:

Nimrodel (Melklerien) írta: Be tudna nekem valaki linkelni egy képet aról a zászlóról, amit Arwen vitt magával a koronázásra a Filmben?
Köszi!

Parancsolj :) :
mystic-caravan.com/elvish/flags/arwen.jpg
daereth.diallink.net/pictures/arms/Arwen_flag.jpg
www.rohan.bestof.ru/flags/Arwen_flag.jpg
www.forbiddenplanetstore.com/acatalog/C4265.jpg

Köszi! :P

Egyébként tényleg nincs túl szerencsés külseje Steven Tylernek, de végül is befutott, szóval a tehetség, úgy tűnik, mégis csak fontosabb.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #241547 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Nimrodel (Melklerien) írta: Be tudna nekem valaki linkelni egy képet aról a zászlóról, amit Arwen vitt magával a koronázásra a Filmben?
Köszi!


Parancsolj :) :

mystic-caravan.com/elvish/flags/arwen.jpg
daereth.diallink.net/pictures/arms/Arwen_flag.jpg
www.rohan.bestof.ru/flags/Arwen_flag.jpg
www.forbiddenplanetstore.com/acatalog/C4265.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #241537 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Gil-Celeb írta: Már most kíváncsi vagyok a kisfiára,hogy milyen lesz mondjuk 16 évesen.... :P

ha szerencséje van, nem a nagyapjára fog hasonlítani :twisted:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #241532 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Be tudna nekem valaki linkelni egy képet aról a zászlóról, amit Arwen vitt magával a koronázásra a Filmben?
Köszi!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240971 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Remélem inkább az anyukájára... :twisted:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240969 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát milyen lenne? Jóképű, barna hajú, gyönyörű szemű és tiszta anyja lenne... najó, egy kicsit hasonlíthat az apjára is. De csak egy picit... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240966 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Szerintem is nagyon más lett!Az az érdekes Livben,hogy hol nagyon kislány,hol pedig olyan mint egy díva(jó,annyira nem mint pl.Catherine Z-Jones)....Én is szeretnék ilyen lenni....

Már most kíváncsi vagyok a kisfiára,hogy milyen lesz mondjuk 16 évesen.... :P

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240965 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Bár ő pont nem az a típus, aki egy film kedvéért képes felszedni/leadni kilókat. Nem baj, érezze csak jól magát a bőrében! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240873 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Kicsit talán idegenül is hat a kisbaba a kezében. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem Livike megmaradt kislánynak. Az arca alapján kb. 16-nak saccolnám, de nem kizárt, hogy belsőleg érettebb, sőt, talán megérlelte a bébi. Vannak nők, akik megcsúnyulnak a gyerekük születése után, pl. Catherine Zeta-Jones-nak jó időbe beletellt, mire leadta a feles kilóit. Nyilvánvaló, hogy Liv nem ez a típus, már csak azért sem, mert hihetetlenül könnyen szed fel és ad le kilókat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240788 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Valóban úgy néz ki, mint egy kislány, hihetetlen! Nagyon aranyos, de most, hogy már tudjuk, hogy anya teljesen más szemmel nézünk rá, mármint én így vagyok ezzel..... :roll:
Ez a pici fiú igazi nőt csinált a mi kis Livünkből :)

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240669 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Gil-Celeb: ott van az egyik kép alatt a cikk, miszerint

"Liv és családja most minden idejét New York-i otthonában tölti, még mielőtt elkezdődik Liv köv. mozijának, a Lonesome Jim- nek forgatása...". ;) :D

Azt néztem, hogy... Milyen gyereknek tűnt a babája születse előtt:
www.lovelylivtyler.com/gallery/s ... =1&picno=7


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240663 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Olyan éééééééééédes kisfia van,nem?!Vállál szerepet már vagy még egy-két évig szünetel?Rég nem hallottam róla semmit.... :? :(

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240609 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Az Aktuell című újságban van egy rövid cikk meg egy kép Livről és családjáról. Semmi újat nem mond tulajdonképpen, hacsak azt nem, hogy a kisfiát kis hobbitnak szólítja.

Azt hiszem, új képek:
Kép1
Kép2
Kép3
Sok kép

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240389 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Nelossel írta: Nekem meg az uccsó. Az első egy kicsit mintha kancsi lenne, a másodikról pedig nekem első pillantásra a Rómeó és Júlia ugrott be... erkély, szerelmes pár, és az a tekintet... minden passzol. :wink: A harmadik: no comment. A negyedik, hát, egy kicsit kocka-fejek lettek... viszont az ötödik ténleg szép. De ezektől független mindegyik teccik. Küldhetsz még ilyeneket. :wink:

Na, most szépen kiírtam magamból mindent... meg majd angolul is írok arra az oldalra... reszkessetek! :lol:


Nekem az első tetszik. Nem is kancsi, sztem bájos. A másodiktól a hideg futkos a hátamon (bocs, biztos nincs nekem érzékem az ilyesmihez). Elrond és Arwen búcsúja is tutira tetszik, bár kissé bajos elképzelnem a síró Arwent, de ettől függetlenül jól néz ki!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240257 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ez lenyűgöző, Nimrodel! Már csak a Sims2 kellene. Mert persze ilyenkor csak az első Sims van meg. Tipikus. :roll: Hogy ne legyen túl off: lekellett ülnöm, mikor megláttam a nyakláncot. A ruha is meglepett, s gyönyörű, de hogy még nyaklánc is van!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240231 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Még egy Sims2-s ruha:
Kép
Letöltés

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240183 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nekem meg az uccsó. Az első egy kicsit mintha kancsi lenne, a másodikról pedig nekem első pillantásra a Rómeó és Júlia ugrott be... erkély, szerelmes pár, és az a tekintet... minden passzol. :wink: A harmadik: no comment. A negyedik, hát, egy kicsit kocka-fejek lettek... viszont az ötödik ténleg szép. De ezektől független mindegyik teccik. Küldhetsz még ilyeneket. :wink:

Na, most szépen kiírtam magamból mindent... meg majd angolul is írok arra az oldalra... reszkessetek! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240182 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Dehogy bánjuk, küldj nyugodtan képeket! Nekem a második tetszik a legjobban, az Aragorn-Arwenes :oops: ! Annyira jól megvan rajzolva, és a háttérben a Hold! Iszonyú jó, köszi Nimrandir ;) !

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240124 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nem bánjuk! Ezek is cépek, nekem a Frodós tetszik legjobban!!!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #240111 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Már megint én, és megint képek :oops: ha nem bánjátok...

itt a szemeivel van egy kis probléma, de szvsz attól még jó :D
elfwood.lysator.liu.se/fanq/g/u/ ... e.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/art/n/a/n ... 2.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/art/a/n/a ... f.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/art/j/a/j ... n.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/art/k/e/k ... r.jpg.html
elfwood.lysator.liu.se/art/n/a/n ... r.jpg.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239976 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Köszi szépen a képeket, Nimrandir! Nagyon jók! Nekem mind nagyon tetszik :D

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239963 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Az nem tchoose, hanem I choose. Szerintem. Nekem is időbe tellett rájönni.... 8O :lol:

[size=9:1hds24jv](Elárulod, ki a mamád, hátha olvastam már cikkét?)[/size]

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239962 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nem, Tchoose van... Nem ismerem a mesét... Nők Lapja... :D

[size=9:3dcwy7pm]/me anyja Nők Lapjánál ír... :D [/size]


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239961 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nekem is ez teccik a legjobban!!!!!!
De hát épp az van odaírva hogy choose, mi a baj?

Olvastam a Nők Lapjában, hogy: Liv Tyler egy mesehősről nevezte el a kisfiát. A cikk szerint Milo egy mesehős, aki rocksztár szeretne lenni :lol: :lol: :lol: Ismeri valaki a szóbanforgó mesét????

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239960 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ebben nem értünk egyet. Szvsz ez a legszebb:
elfwood.lysator.liu.se/fanq/g/u/ ... n.jpg.html
Csak hibásan van az izé odaírva, mert az vsz Choose. :lol:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239926 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.806 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére