Arwen (Liv Tyler)

Több
18 éve 11 hónapja #256658 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Arwenként sápadtabb. És nem mosolyog... :oops: :roll:
Üdv körünkben, Tuk Peregrin! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256612 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Nelossel írta: Arwenen van smink. :wink:

De hisz mindenkinél ez adja a különbséget!
Smink nélkül egészen hasonlítank magukra :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256556 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Dolen Amlug (Mici) írta: Szvsz van azért különbség..


Szvsz viszont nincs. Ja, de, mégis van! Arwenen van smink. :wink:

De tényleg ennyi a külömbség. Egy jó smink segítségével lehet azt hinni, hogy van külömség.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256555 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Nileth írta:

Garfield macija (Mici) írta: Liv nagyon furcsa nekem, mert annyira más Arwen és a színésznő.

Arwen szeme pici, Livé nagy és a feje is kisebbnek tűnik, gondolom a frizura miatt.... ti hogy vagytok ezzel?


Szerintem semmi sem más Liv és Arwen között, csak Arwen kitalált, míg Liv valódi lény (elvégre még sem írhatom azt, hogy ember :look: ).


Nos, nézzétek meg ezeket a képeket:

Önmagaként: www.jupeal.com/Actores/Liv_Tyler ... Tyler7.jpg

vagy itt: www.jupeal.com/Actores/Liv_Tyler ... Tyler2.jpg


Itt pedig Arwenesen: www.warofthering.net/ahobbitstal ... rwen_5.jpg

Szvsz van azért különbség..

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256489 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Tuk Peregrin írta: Pár évvel ezelőtt, New-Yorkban találkoztunk!
Nem tudom megadhatom e számát!? :lol:
De komolyan: csak az interneten és az újságokban olvasott információk alapján tudom megítélni, mint ember. Tetszik a külsején kívül a nyugodtsága és szerénysége.
Hívjuk meg Magyarországra és akkor jobban megismerjük!


Aha jó ötlet, támogatom :mrgreen:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256488 Írta: Tuk Peregrin
Tuk Peregrin válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Pár évvel ezelőtt, New-Yorkban találkoztunk!
Nem tudom megadhatom e számát!? :lol:
De komolyan: csak az interneten és az újságokban olvasott információk alapján tudom megítélni, mint ember. Tetszik a külsején kívül a nyugodtsága és szerénysége.
Hívjuk meg Magyarországra és akkor jobban megismerjük!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256423 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Wow, emberként hol ismerted meg?
Megadod a számát? :lol: :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256418 Írta: Tuk Peregrin
Tuk Peregrin válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Sziasztok!

Minthogy gyakran és szívesen látogatom fórumotokat arra gondoltam végre én is regisztráltatom magam, hogy meg tudjak vitatni veletek néhány gondolatot, amely Tolkien világa és a film alkotói ébresztettek bennem.
Tuk Peregrin, azaz Pippin nevét azért választottam, mert talán az ő személyisége fejez ki leginkább engem.
Ebben a fórumban azért írok, mert kedvelem Liv Tylert, színésznőként, Arwenként, és emberként is. Neki köszönhetem, hogy egyáltalán megismerhettem a Gyűrűk Urát. Ugyanis az ő személye miatt néztem meg a filmet, amelynek eredetéről korábban mit sem tudtam. Csak a Gyűrű Szövetsége megnézése után olvastam el a könyvet, és így ismerhettem meg Tolkien magával ragadó világát, és lett kedvencem a mű, más nagyszerű értékei miatt is!
Remélem lesz alkalmam érdemben hozzá szólni e fórum témáihoz, és előbb utóbb ismerősként tekintetek majd rám!
Üdv!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256372 Írta: Nileth
Nileth válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Garfield macija (Mici) írta: Liv nagyon furcsa nekem, mert annyira más Arwen és a színésznő.

Arwen szeme pici, Livé nagy és a feje is kisebbnek tűnik, gondolom a frizura miatt.... ti hogy vagytok ezzel?


Szerintem semmi sem más Liv és Arwen között, csak Arwen kitalált, míg Liv valódi lény (elvégre még sem írhatom azt, hogy ember :look: ).

Az élet szép.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256370 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Liv nagyon furcsa nekem, mert annyira más Arwen és a színésznő.

Arwen szeme pici, Livé nagy és a feje is kisebbnek tűnik, gondolom a frizura miatt.... ti hogy vagytok ezzel?

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256121 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Niph/Elentári írta:

Ancalima Anarórë írta: Ehmm... Csak egy valami. Ha már Liv: neki amúgy is picit lófeje van... Szal...


Ez azért durva volt!!!!!! :evil: :evil: :evil:


Jesszusom, miért, hát nem???? Én irigylem a legjobban a szépségéért, és ez egy egfyszerű kijelentés volt. Mellesleg ez benne a különleges, vagy mi.


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256115 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Ilweran írta: Valahol azt olvastam, hogy senki sem szimmetrikus teljesen, történetesen az én jobb szemem is fél centivel közelebb van az orromhoz.... :o h: :confused2: :quasi: Szóval a természet se tud tökéletesen rajzolni.... :evil3:
Viszont a kép szép, nekem tökre teccik!!!!!!!! :itscool:


Tény, hogy senki nem szimmetrikus. Van rá egy csomó kísérlet, ami igazolja, de sebaj. :) De ENNYI aszimmetria, mint az én rajzomon, már nem biztos, hogy belefér... :? 8O Akkor is köszi! ;)
Tény, hogy Livnek hosszúkás arca van (ha nem is lófeje ;) ... ami különben nem feltétlen negatív... :P ;) ) de nem ennyire... 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256080 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Nelossel írta:

Silima írta: Tegnap alkottam, kritikát kérek! 8O
Arwenke


Cép, cép, nagyon cép! Csak... nem tudom, de mintha a szeme... az egyik úgy tetszik sokkal közelebb van az orráshoz, mint a másik. De akkoris nagyon szép!


Valahol azt olvastam, hogy senki sem szimmetrikus teljesen, történetesen az én jobb szemem is fél centivel közelebb van az orromhoz.... :o h: :confused2: :quasi: Szóval a természet se tud tökéletesen rajzolni.... :evil3:
Viszont a kép szép, nekem tökre teccik!!!!!!!! :itscool:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256018 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Ancalima Anarórë írta: Ehmm... Csak egy valami. Ha már Liv: neki amúgy is picit lófeje van... Szal...


Ez azért durva volt!!!!!! :evil: :evil: :evil:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255986 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ehmm... Csak egy valami. Ha már Liv: neki amúgy is picit lófeje van... Szal...


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255985 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Enna írta: Nekem meg épp a szeme tetszik!
Az orra kicsit hosszú, de nem kell feltétlen 100% Liv Tyler-Arwennek lennie. ;) Fő az eredetiség!


Aha, csak más az, hogy eredeti, meg az, hogy tökrenemhasonlít. :? :)
Azért nagyon köszi a kritikákat! A legközelebbi tán jobb lesz... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255982 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nekem meg épp a szeme tetszik!
Az orra kicsit hosszú, de nem kell feltétlen 100% Liv Tyler-Arwennek lennie. ;) Fő az eredetiség!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255708 Írta: AElfwine
AElfwine válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Silima írta: Tegnap alkottam, kritikát kérek! 8O
Arwenke


Megpróbálom :)
Szerintem szép, egyedi, nekem hiányzik a kezének a folytatása, de jó :)
A többi kép is jól sikerült ;)

...eljutni oda, ahová még senki nem merészkedett...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255545 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Silima írta: Tegnap alkottam, kritikát kérek! 8O
Arwenke


Bár már mondtam véleményt "személyesen", de tovább nézegetve a következőkre jutottam:

Amint mondtad Te is, kicsit hosszúkás a feje.
Amit lejjebb olvastam: valóban a jobb szeme távolabb van az orrától.
De a szája még mindig nagyon tetszik ;)
A rajzoláshoz nem értek, persze kritizálni (szigorúan csak érvekkel alátámasztva :D ) azt tudok. (szóval inkább fogjam be.. :oops: ) Minden esetre úgy gondolom, ha valahogy lehetséges lenne kb 1 cm-rel "megrövidíteni" az arcát.. :roll: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255540 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Silima! Fogadd kissé megkésett, de annál őszintébb gratulációmat! :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255534 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Tyűha, én nem láttam ennyire vészesnek... :cyclops: :crap: :quasi: :eek2: De nagyon köszi! :) Majd talán helyre tudom hozni... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255531 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Silima írta: Tegnap alkottam, kritikát kérek! 8O
Arwenke


:itscool: Nagyon jó...
Bár a szeme... :roll: :quasi: :lol: :lol: :lol:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255519 Írta: freedom
freedom válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Csak ismételni tudom az előttem szólókat. Nagyon szép lett!Gratulálok!

Szabadság az,ha
Megválaszthatom: kitől
És mitől függjek
(Fodor Ákos)

Kérek szépen vacsit!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255513 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Ecthelion írta: Szép! ;) (Ez kritikának minősül? :lol: )


Annak. :wink:

Silima írta: Tegnap alkottam, kritikát kérek! 8O
Arwenke


Cép, cép, nagyon cép! Csak... nem tudom, de mintha a szeme... az egyik úgy tetszik sokkal közelebb van az orráshoz, mint a másik. De akkoris nagyon szép!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255510 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Silima írta: Tegnap alkottam, kritikát kérek! 8O
Arwenke


Szép! ;) (Ez kritikának minősül? :lol: )

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255508 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Tegnap alkottam, kritikát kérek! 8O
Arwenke

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254931 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
www.budavarishop.hu
Itt más ékszerek is vannak, mind szép. A menüben a földgömbre kell kattintani, akkor jön be az "egyéb" kategória, ahol az ékszerek is leledzenek. Elég béna (már a menü.....)
A nyaklánc:
www.freeweb.hu/budavarishop/term ... 5_nagy.htm
Még mindig gyönyörű!!!!!!! :D
Akárhova megyek, mindenhol megbámulják :itscool:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254921 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Isilcala írta: Lassan egy hónapja nem írtunk ide....... :roll:
Azt szeretném megkérdezni /lehet kicsit OFF/ , hogy kinek van Arwenes nyaklánca, és akinek van priviben tudna írni nekem, vagy itt ha a többieket nem zavarja... :oops:
Egyébként ezt azért kérdezem, mert szeretnék én is venni, de gondoltam előbb körbekérdezek....
Előre is köszi, és bocsi az OFF-ért....


De jó neki!!!
Honnan tudtat beszerezni!?????
Bocs az OFFF-ért!!!!! :oops: :oops:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254886 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Gratulálunk neki! A nyakláncért!! Biztos szép!

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #254885 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Gratulálunk neki! A nyakláncért!! Biztos szép!

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.776 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére