Éowyn

Több
19 éve 2 hónapja #265692 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn
CSak nekem tűnt fel, hogy időközben volt a tévében (múlt héten) a Human Nature meg a Love Serenade? Sajnos mindkettőből csak néhány percet csíptem el... :? Valaki látta őket?


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264456 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éowyn
Én láttam a filmet,megerősítem..tényleg nincs egy akciójelenete sem! :)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264435 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Beleg írta: Köszönöm Nim, a fordítást is! :)

Szívesen! :)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264410 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Éowyn
Köszönöm Nim, a fordítást is! :)

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264293 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Beleg írta:

Coralie (Nim) írta: Miranda Otto – kismamaként film készült róla (cikk róla és a Világok harcáról):
Klikk!
Nem tudom, láttátok-e már...

Bocsánat, de szégyenszemre nem szoktam látogatni ezt a topicot (eleddig), ráadásul angolul sem tudok! :oops: Szóval kérdésem csak annyi lenne, hogy mi köze van Mirandanak a Világok harcához?
Előre is kösz az info(ka)t! :wink:

Legfőbb köze, hogy játszik benne.
A cikk pedig ilyesmiket mond (csak kábé, és nem túl költői):
Ha Miranda Otto egyszer szeretne visszaemlékezni, hogyan is nézett ki kismamaként, nem kell mást tennie, mint megnéznie a Világok harca című filmet.
"Mindenki azt mondja, készíteni kell egy képet magadról terhesen" mondta Miranda Otto, aki három hónapos kismama volt, mikor Tom Cruise nagy nyári kasszasiker filmjét forgatta. "Én egy filmet csináltam. A lányomnak is biztosan jó lesz egy napon megnézni. Ő is benne volt."
Otto lánya, Darcey áprilisban született.
A 37 éves ausztrál származású színésznő nemrég a riportereknek elmondta, aggódott miatta, hogy terhesen forgat, de a rendező, Steven Spielberg ezt [size=9:g2gxw2n5]/a terhességet/[/size] egyszerűen csak beleírta a forgatókönyvbe, a karakterét pedig kihagyta az akciójelenetekből. [size=9:g2gxw2n5]/valószínűleg ezért nem szerepel sokat - bár én sem láttam még, csak mesélték/[/size]
"Mikor elmondta, hogy megváltoztatta a szerepet, nem akartam elhinni" mondta [size=9:g2gxw2n5]/Mir/[/size] "Mivel terhes voltam, olyan boldog voltam, hogy valóban szerepelhetek a filmben, mivel, gondolhatod, nem igazán akartam ufók meg ilyesmik elől rohangálni abban az időszakban."
A legtöbb embernek csak egy pár fotója van a terhességéről, neki egy egész filmje, mondja Otto. És a lánya, Darcey elmondhatja majd, hogy szerepelt egy filmben, mielőtt még megszületett volna.
Otto bevallotta, nem volt ideje elolvasni H. G. Wells novelláját, ami alapján a film készült.
"Több könyvet is olvastam babákról, meg ilyesmikről." mondta " De meg akarom nézni a filmet is, és el fogom olvasni a könyvet is.
Otto előzőleg Éowyn-ként tűnt fel A Gyűrűk Ura trilógia két befejező részében.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264273 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Éowyn

Coralie (Nim) írta: Miranda Otto – kismamaként film készült róla (cikk róla és a Világok harcáról):
Klikk!
Nem tudom, láttátok-e már...

Bocsánat, de szégyenszemre nem szoktam látogatni ezt a topicot (eleddig), ráadásul angolul sem tudok! :oops: Szóval kérdésem csak annyi lenne, hogy mi köze van Mirandanak a Világok harcához?
Előre is kösz az info(ka)t! :wink:

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264137 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

Coralie (Nim) írta: Miranda Otto – kismamaként film készült róla (cikk róla és a Világok harcáról):
Klikk!
Nem tudom, láttátok-e már...


Apááám... Darcey lánynév??? 8O Furák ezek az angol nevek, mindig mindent összemosnak. Látta már valaki a Világok harcát? Milyen? Mir sokat szerepel benne? Tényleg érdekes, hogy ő nem kitömött kismama afilmben!!! :lol: Ez szokatlan. ;)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264021 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Miranda Otto – kismamaként film készült róla (cikk róla és a Világok harcáról):
Klikk!
Nem tudom, láttátok-e már...

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261810 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Éowyn

Tindomiel írta: A miranda-otto.com -on azt írta valaki,hogy Darcey lett a neve...Hogy aztán ennek mennyi a valóságalapja?
*hehe,sajnos nekem erről azonnal a Büszkeség és balítélet ugrott be.ugyebár mínusz egy "e" betű :P *


Nekem is pont ez jutott eszembe. Lehet, hogy Miranda O. is ezért választotta a nevet (kis változtatással). Feltéve, ha igaz a hír.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261597 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Éowyn

Coralie (Nim) írta:

Tindomiel írta: A miranda-otto.com -on azt írta valaki,hogy Darcey lett a neve...Hogy aztán ennek mennyi a valóságalapja?

Az IMDb is ezt írja, szóval lehet.
www.imdb.com/name/nm0001584/bio (A végén)


Éljenéljen! :) :cheers: [size=9:21gwfy3e]Vagy gyerekszületésre nem illik sörrel koccintani?.... :oops: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261467 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Éowyn
CUKI!!!!!!!

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258612 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Tindomiel írta: A miranda-otto.com -on azt írta valaki,hogy Darcey lett a neve...Hogy aztán ennek mennyi a valóságalapja?

Az IMDb is ezt írja, szóval lehet.
www.imdb.com/name/nm0001584/bio (A végén)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258466 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258249 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn

Tindomiel írta: *hehe,sajnos nekem erről azonnal a Büszkeség és balítélet ugrott be.ugyebár mínusz egy "e" betű :P *


Nem vagy egyedül. ;) :D
Meg a Bridget Jones ugye... :D
OFF off


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258236 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Éowyn
ELESSZÁR!!!!
Végre tudunk valamit a kicsiről! Nagyon boldoggát tettél! :lol:

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258222 Írta: tindomiel
tindomiel válaszolt a következő témában: Éowyn
A miranda-otto.com -on azt írta valaki,hogy Darcey lett a neve...Hogy aztán ennek mennyi a valóságalapja?
*hehe,sajnos nekem erről azonnal a Büszkeség és balítélet ugrott be.ugyebár mínusz egy "e" betű :P *

Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257986 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Ancalima Anarórë írta:

Nimrodel (Melklerien) írta:

Silima írta: Én is boldog születésnapot kívánok! Bár a nevére kíváncsi lennék... :roll: ;)

Furcsa, hogy ezen nem gondolkodnak előre... Én már biztosan tudnám. Vagy csak titok? :wink:

Hát, már elvileg 17 napos a kicsi, biztos tudják... Csak gondolom most kisebb gondjuk is nagyobb annál, hogy interjúkat adjanak... 8)

Erről még mindig semmi hír? :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #255035 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Éowyn
Gyűrűk Ura negyedik rész? Már rég ideért volna, és anyáék sem bírnának velem. A Babóról meg csak annyit, hogy győzzük kivárni, ahogyan már páran mondtátok.

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254415 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Éowyn

Nelia írta: Peter Jackson meg fogja filmesíteni a Babót? Mert az naon jó lenne.


OFF: múltkor odajött hozzám az ofőm, aki egy roppant jó fej... :) - A Gyűrűk Ura negyedik része mikor jön? - mondom: ??? 8O (jó fej, de nem hittem, hogy ilyenre vetemedik... 8O :nono: ) ??? - Hát meg fogják filmesíteni, nem? - Jaaaa, az nem Gyűrűk Ura, hanem a Babó... és még nem is biztos, hogy megfilmesítik... - Jól van, na, jól van, na, hát én nem vagyok olyan profi ebben, mint te... :oops:
:lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254241 Írta: AElfwine
AElfwine válaszolt a következő témában: Éowyn

Nelia írta: Igen, őt kéne kérdezni. De már nem tehetjük meg. :( Ilyen az élet.
Meg a halál. Még láthatta volna a saját könyvének fimre hozatalát!!! Isten nyugosztalja. Peter Jackson meg fogja filmesíteni a Babót? Mert az naon jó lenne.

Igen, elvileg... Ezt nyilatkozta... Csak bírjuk kivárni...

...eljutni oda, ahová még senki nem merészkedett...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254105 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Éowyn
Igen, őt kéne kérdezni. De már nem tehetjük meg. :( Ilyen az élet.
Meg a halál. Még láthatta volna a saját könyvének fimre hozatalát!!! Isten nyugosztalja. Peter Jackson meg fogja filmesíteni a Babót? Mert az naon jó lenne.

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253833 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn
Meg mondjuk mert folyton a rohírokat látta, akiket testvéreként szeretett, erre jön egy ilyen külföldi, férfias figura, hát azért én is belezúgnék... 8) Faramir meg a második külföldi. És Aragorn még főszereplő is. És Tolkien így írta meg. :roll: :P


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253800 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Éowyn

Nelia írta: Éowyn miért lett szerelmes Aragornba?


Hogy miért, azt senki nem tudja! Ez nagyobb titok, mint a világ keletkezése... :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253799 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Éowyn

Nelia írta: Éowyn miért lett szerelmes Aragornba? Igaz nem csodálom,


Talán mert meglátta benne egyrészt a tündék bölcsességét másrészt a dúnadánok hősiességét, mindezt egy érző szívvel nyakonöntve ;)

(csak félig vicc)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253798 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Éowyn
Tudjuk már a kicsi nevét? Mert Liv Tylernek Milonak hívják a kisfiát, de Mirandának hogy? Anonymus? Most viccen kívül. Éowyn miért lett szerelmes Aragornba? Igaz nem csodálom, de én Faramirba esetm bele.
Ha lehetne, igazán elhívnám az összes színészt ide magyarországra.

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253174 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel (Melklerien) írta:

Nelia írta: Egyáltalán ki a férje?! :roll:

Peter O'Brien, azt hiszem, ő is színész.


Igen, színész, méghozzá ő is ausztrál. :D
www.tvtome.com/tvtome/servlet/Pe ... onid-44235


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253172 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Nelia írta: Egyáltalán ki a férje?! :roll:

Peter O'Brien, azt hiszem, ő is színész.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253149 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Éowyn
Nagyoon felvidítottatok ezzel! SOK-SOK BOLDOGSÁGOT NEKIK!!!!!
Egyáltalán ki a férje?! :roll: Én még ezt sem tudom!!!!!! Komolyan ez a Tolkien hu a legkirályabb oldal az egész neten!!!!!

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252588 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel (Melklerien) írta:

Silima írta: Én is boldog születésnapot kívánok! Bár a nevére kíváncsi lennék... :roll: ;)

Furcsa, hogy ezen nem gondolkodnak előre... Én már biztosan tudnám. Vagy csak titok? :wink:


Hát, már elvileg 17 napos a kicsi, biztos tudják... Csak gondolom most kisebb gondjuk is nagyobb annál, hogy interjúkat adjanak... 8)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #252583 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Silima írta: Én is boldog születésnapot kívánok! Bár a nevére kíváncsi lennék... :roll: ;)

Furcsa, hogy ezen nem gondolkodnak előre... Én már biztosan tudnám. Vagy csak titok? :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.749 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére