Éowyn

Több
19 éve 1 hete #252582 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Éowyn

Raia Aiwart írta: (Egyébként én sem tudtam: BOLDOG ELSŐ ELŐTTI SZÜLETÉSNAPOT! na)

Egyébként azt tartom szemétségnek, hogy Arwen a harmadik részben csak siránkozik (a filmben, de a könyvben sem tesz többet) meg haldoklik, de nem csinál semmi egyebet.
Mégis ő van minden poszteren, még a DVD borítóján is! És ez szerintem mocsokság. :rmad2:


Az hát... :( De sajna ezt már megszokhattuk. (Főszereplők: Orlando Bloom, Liv Tyler, Viggo Mortensen. :/ )

Én is boldog születésnapot kívánok! Bár a nevére kíváncsi lennék... :roll: ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #252336 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: Éowyn
(Egyébként én sem tudtam: BOLDOG ELSŐ ELŐTTI SZÜLETÉSNAPOT! na)

Egyébként azt tartom szemétségnek, hogy Arwen a harmadik részben csak siránkozik (a filmben, de a könyvben sem tesz többet) meg haldoklik, de nem csinál semmi egyebet.
Mégis ő van minden poszteren, még a DVD borítóján is! És ez szerintem mocsokság. :rmad2:

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #252082 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Engem a neve érdekelne már nagyon! :)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #252074 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn

Fennasiel írta: Úristen! Én vagyok csak ennyire lemaradva... Azt hittem, még várhatunk... Mindjárt lehidalok... Nagyon-nagyon sok boldogságot Nekik! Úgy tudtam, hogy kislány lesz... Ha egy kis szerencséje van, olyan szép lesz, mint a mamája...


Ugye milyen fura? Mármint... Épphogycsak megtuduk, hogy terhes, és máris... Mikor is jelentették be? Januárban? És addig... Senki nem vette észre?! 8O Akkor pedig már az ötödik hónapban kellett lennie!!! 8O :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #252020 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Éowyn
Fennasiel: nem vagy lemaradva... én sem tudtam :oops:

Sok Sok Boldogságot nekik! :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete - 13 éve 2 hete #252017 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Éowyn
.
Utolsó szerkesztés: 13 éve 2 hete által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #251540 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel (Melklerien) írta:

Gandalf írta: Múlt pénteken Miranda Otto egészséges kislánynak adott életet! :D Gratulálunk a boldog szülőknek! :hello:

Nagyok sok boldogságot nekik! :P


Csatlakozom én is!!!! :hello: :bounce: :itscool: :sungl: :mrgreen: :bounce: :hello:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #251287 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Éowyn
:cheers: :cheers: :cheers: :hello: :hello: :hello: :eowyn1:

Éljen!!!!!!!! :D

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #251271 Írta: tindomiel
tindomiel válaszolt a következő témában: Éowyn
:hello: :hello: :hello:
Tudja már valaki,hogy mi lett a neve?

Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #251096 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn

Gandalf írta: Múlt pénteken Miranda Otto egészséges kislánynak adott életet! :D Gratulálunk a boldog szülőknek! :hello:


Nagyon sok boldogságot nekik!!!

És egy durcis kép Éowynról:
www.printsandthepauper.com/image ... LA1_t_.jpg
:D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #251087 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Éowyn

Gandalf írta: Múlt pénteken Miranda Otto egészséges kislánynak adott életet! :D Gratulálunk a boldog szülőknek! :hello:


Sok-sok boldogságot nekik! :) :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #251084 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Enna írta:

Gandalf írta: Múlt pénteken Miranda Otto egészséges kislánynak adott életet! :D Gratulálunk a boldog szülőknek! :hello:

Tök jó!
Majd hozzámegy Liv kisfiához, ha felnő.... :D

:mrgreen:
Valószínű...

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #251082 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Éowyn

Gandalf írta: Múlt pénteken Miranda Otto egészséges kislánynak adott életet! :D Gratulálunk a boldog szülőknek! :hello:


Sok boldogságot nekik! :eowyn1: :P

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #251068 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

Gandalf írta: Múlt pénteken Miranda Otto egészséges kislánynak adott életet! :D Gratulálunk a boldog szülőknek! :hello:

Tök jó!
Majd hozzámegy Liv kisfiához, ha felnő.... :D

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #250960 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Gandalf írta: Múlt pénteken Miranda Otto egészséges kislánynak adott életet! :D Gratulálunk a boldog szülőknek! :hello:

Nagyok sok boldogságot nekik! :P

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #250835 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Éowyn

Ilweran írta: Adrael, khirály ötlet! Mint magaddal sakkozni. Csak egy idő után uncsi...... Bár lehet hogy minket jól elszórakoztatnál, ha egy jót veszekednél magaddal..... :D :wink: :twisted:
Márciusban mutatják be a magyar mozik Miranda új filmjét a Flight of the Phoenixet, pertanere Dennis Quaid, valami lezuhant harci helikopter legénységét alakítják, akik ottrekednek a sivatagban. 8O Érdekes lesz.


Megelőztek......... :x

Amúgy ne tessék le szólni a Főnix útja c. filmet. Azért kell ám ahhoz kitartás hogy hónapokig a sivatagba forgatni meg jól eljátszani egy szerepet. Na........
Én személy szerint meg fogom nézni a filmet, bár utálom a ""lezuhanok-túlélősdi""""filmeket. :twisted: :twisted:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #250833 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Múlt pénteken Miranda Otto egészséges kislánynak adott életet! :D Gratulálunk a boldog szülőknek! :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #248523 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Lesz a Gyógyír az HBO-n március 23. Szerda, 09:50 és március 26. Szombat, 08:00-kor! Nekem nincs HBO-m, de ti nézzétek meg helyettem is!
A Film+ pedig ismét adja a Lóvátett milliomost (március 24. Csütörtök, 14:15). Ez olyan egyszer meg lehet nézni típusú film.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #248162 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
War of the Worlds trailer:
www.apple.com/trailers/paramount ... rge_2.html

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
19 éve 1 hónapja #246473 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Éowyn

Adrael írta: Dennis Quaid, mint jóképű?

Bár off, de azt kell mondanom, hogy Dennis Quaid igenis jóképű ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #246286 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Csatlakozom az előttem szólókhoz!
Olorin papa, nagggyon bírtam az elemzésed :lol: Talált!Ha ilyen filmek mennek a tévében és apám nézi, beülök mellé és folyamatosan darálom neki, hogy mi lesz a következő jelenet. Nem rajong értem olyankor túlzottan. :roll: :twisted:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #246269 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát igen, nem ez lesz élete filmje.....(az már megvolt :lol: )
Egyébként remake, az eredeti 1962-ben készült, James Stewart főszereplésével, és az egy jó film volt. Csak persze a hatvanas években még nem volt követelmény egy néger + egy nő egy katonás filmbe..... :roll: :? :wink:
Mindegy, asszem Miranda miatt megnézem, aztán ki tudja, lehet hogy annnnyira nem lesz rossz 8O
Szerintem is jobb szőkén...... :?

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #246032 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát igen nekem ÁTLAGOSAN HOLLYWOODINAK tűnik... És nem nagyon igyekeztek, hogy mutogassák Mirandát az előzetesben... :roll: :x :(


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245973 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Éowyn

Adrael írta: Dennis Quaid, mint jóképű? Nem öregecske egy kicsit hozzá? :? Távol álljon tőlem, hogy azt nyilatkozzam, a szépség korfüggő, de Dennis Quaid fiatalon sem volt valami nagy szám. :quasi: Nem a nagyokos szokott először meghalni, mint A Múmiában a szemüveges fickó? :twisted:

Attól tartok, Mirandának előnyösebb a szőke haj. A barna nagyon öregíti, és átlagos külsőt kölcsönöz neki. :|


:D A mumiában nem volt Néger! :D
Nem Quaid-re mondtam konkrétan, hogy Jóképű, hanem általában az amcsi filmeknek ezek az alaptípusú szereplői :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245965 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éowyn
Dennis Quaid, mint jóképű? Nem öregecske egy kicsit hozzá? :? Távol álljon tőlem, hogy azt nyilatkozzam, a szépség korfüggő, de Dennis Quaid fiatalon sem volt valami nagy szám. :quasi: Nem a nagyokos szokott először meghalni, mint A Múmiában a szemüveges fickó? :twisted:

Attól tartok, Mirandának előnyösebb a szőke haj. A barna nagyon öregíti, és átlagos külsőt kölcsönöz neki. :|

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245880 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel (Melklerien) írta:

Ilweran írta: Márciusban mutatják be a magyar mozik Miranda új filmjét a Flight of the Phoenixet, pertanere Dennis Quaid, valami lezuhant harci helikopter legénységét alakítják, akik ottrekednek a sivatagban. 8O Érdekes lesz.

Jó, hogy szólsz!
Előzetese:
www.apple.com/trailers/fox/flightofthephoenix/
Hát, nem az én stílusom, de annyira nem lehet rossz film.
Képek:
1
2
3
Poszter



:D Tulajdonképpen nem akarom előre leszólni a filmet, de nem tűnik valami nagy durranásnak! :?
A szokásos szereplők már megvannak:
A Nagyokos (szemüvegben)
A Jóképű (a kép előterében)
A Néger (ugye mert minden amerikai filmbe kell egy, és ő fog legelőször meghalni)
és végül a Nő! (jelen esetben Miranda) és ha másért nem, érte érdemes lessz végigunatkozni a filmet :twisted:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245877 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Ilweran írta: Márciusban mutatják be a magyar mozik Miranda új filmjét a Flight of the Phoenixet, pertanere Dennis Quaid, valami lezuhant harci helikopter legénységét alakítják, akik ottrekednek a sivatagban. 8O Érdekes lesz.

Jó, hogy szólsz!
Előzetese:
www.apple.com/trailers/fox/flightofthephoenix/
Hát, nem az én stílusom, de annyira nem lehet rossz film.
Képek:
1
2
3
Poszter

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245832 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Éowyn
Adrael, khirály ötlet! Mint magaddal sakkozni. Csak egy idő után uncsi...... Bár lehet hogy minket jól elszórakoztatnál, ha egy jót veszekednél magaddal..... :D :wink: :twisted:
Márciusban mutatják be a magyar mozik Miranda új filmjét a Flight of the Phoenixet, pertanere Dennis Quaid, valami lezuhant harci helikopter legénységét alakítják, akik ottrekednek a sivatagban. 8O Érdekes lesz.

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #245822 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Éowyn
Ha valóban állapotos, úgysem sokáig marad ilyen kis formás... *némirosszindulatikon*

Talán bejelentkezem egy másik néven is, és fellendítem a fórumot, amint másnevű önmagammal társalgok... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.693 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére