Éowyn

Több
19 éve 11 hónapja #225878 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Éowyn

Gil-Celeb írta: Úristen azért a Trufa&Éowyn kép azért már sok(k),nem??? :roll:

Ezt magyarázd már meg bővebben...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225841 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Éowyn
Nagyon megható :( ,de mint már mondtam szerintem nem illik a sírás Éomer fejéhez (de persze minden kemény harcosnak is van érzékeny oldala....)Éowyn pedig olyan ezen a képen mint egy kislány a bátyuskája ölében!Nagyon édes de ugyanakkor szomorú is.De mi már tudjuk h.Éowyn él!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szegény Éomer én már tuti belehaltam volna hasonló helyzetben!!!
Úristen azért a Trufa&Éowyn kép azért már sok(k),nem??? :roll:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225696 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn
Két új kép, vigyázat, spoiler!
Éomer megtalálja Éowynt: katt ide
Éowyn és Trufa: katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225490 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn
Félig OFF: Szeretném feléleszteni a fanfic részleget a Hugo-s oldalon (a linkje az aláírásomban), ezért arra gondoltam, mi lenne, ha rendeznénk egy fanfic-író versenyt. Az első téma várhatóan Faramir és Éowyn szerelmével lesz kapcsolatos, ezért írom ezt be ide is.
Részletek a Hugo-s fórumon:
hugoweaving.uw.hu/forum/viewtopic.php?t=19
Várom a további ötleteket, javaslatokat. A hozzászóláshoz nem muszáj regisztrálni a fórumon.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja - 13 éve 6 hónapja #225261 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Éowyn
.
Utolsó szerkesztés: 13 éve 6 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225253 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Sil írta: Éowyn az Ispotályban, Éowyn-Aragorn:
katt ide
katt ide

Éowyn-Faramir:
katt ide
katt ide
katt ide
katt ide

:o Csodálatosak! Gyönyörűek! Hogy mióta vártam már erre! Hihetetlenül szép jelenet lesz!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225151 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn
Új, NAGYON SPOILERES képek láthatók a 3. rész topicban, többek közt az Ispotályból is (Faramir-Éowyn, ill. Aragorn gyógyítja Éowynt), többek közt... :D

Akik ki akarják esetleg kerülni a Szarumános jelenet képeit, azoknak felraktam külön a kevésbé spoileres Faramir-Éowyn képeket:

Éowyn az Ispotályban, Éowyn-Aragorn:
katt ide
katt ide

Éowyn-Faramir:
katt ide
katt ide
katt ide
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #224222 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn
De jó képek! Az utsó előtti különösen tecc, tudom hogy nem olyan szép, de mégis... Olyan különleges... :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
19 éve 11 hónapja #224140 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Éowyn
Köszi Sil! :D :D
Hálám örökké üldözni fog... :up:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #224126 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn
Niphredil: QuickTime kell hozzá, innen töltheted le:
www.apple.com/quicktime/download/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #224125 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn

Niphredil Eleanor írta:

Gandalf írta: www.warofthering.net/photoforum/showphoto.php?photo=6563


Ez nem ér!!! Csak ülök, nézem a képeket amit beraktok és csorgatom a nyálam, de lejátszani nem tudom! :bawling: :crying: :shake:

Pont azért raktam be ide ezt az előzetes Ispotály-jelenetéből összevágott fotómontázst, hogy kárpótoljalak vele Téged, s azokat, akik nem tudják letölteni/lejátszani. Ha akarod, még az Éowyn és Faramir közti párbeszédet is bemásolom ide! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #224122 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Éowyn

Gandalf írta: www.warofthering.net/photoforum/showphoto.php?photo=6563


Ez nem ér!!! Csak ülök, nézem a képeket amit beraktok és csorgatom a nyálam, de lejátszani nem tudom! :bawling: :crying: :shake:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #224099 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #224076 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Éowyn
Húhh, de régen jártam erre! Bocsika mindenkitől, kicsit makrancos volt a gép, meg el is vagyok havazva mostanában... :oops: :oops: :oops:
Ami a jelenetet illeti, nagyon bosszantott, hogy csak úgy kihagyták a filmből! :evil: Jó, hogy nem volt rá idő, meg minden, de akkor is! Nekem (és ahogy olvasom, másoknak is :wink: ) ez az egyik kedvenc jelenetem, kicsit mellbevágó volt a moziban, hogy kihagyták...
Próbáltam letölteni az előzetest, de valamiért nem játssza le a gépem :bawling: *kétségbeesvecsapkodjaabillentyűzetet*
*tehetetlenültoporzékol*

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #224014 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát, igen FireHair nekem is az volt a kedvenc jelenetem! :D Erre alattomosan kihagyták! :evil: :evil: :evil: egy pillanatig azt hittem felkiáltok a moziban! De nem tettem. Azért örülök hogy Éowynnak és Faramirnak ezt a jelenetét legalább így láthatjuk. :P :P

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223793 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Enna írta: Egyszerűen nem lehet rá értelmes oka

Hát, értelmes az nem is... egyébként biztos azért maradt ki ez is, mert időben nem fért bele... :shake:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223788 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Szvsz ezze PJ igenis rettentő nagy bakot lőtt és igazából engem semmilyen magyarázkodás nem elégít ki. Egyszerűen nem lehet rá értelmes oka, hogy egy ilyen jelenetet kihagyjon!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :x :x


[size=9:338a12n0](permi vérnyomása máris 200ra szaladt..... ;) )[/size]

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223621 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Niéla Alondriel írta: Hát én eléggé leültem, mikor a moziverzióban ezt cakkumpakk kihagyták! Aki nem olvasta a regény, annak át se jön, hogy "ja egyébként ezek egymásba zúgtak"

Hát igen... én sokmindenkit kérdezgettem végig, hogy ez leesett-e nekik, de meglehetősen ritka volt az igen válasz... :?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223565 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát én eléggé leültem, mikor a moziverzióban ezt cakkumpakk kihagyták! Aki nem olvasta a regény, annak át se jön, hogy "ja egyébként ezek egymásba zúgtak"

:eowyn1: :faramir1:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223455 Írta: FireHair
FireHair válaszolt a következő témában: Éowyn
Azért az nem igazság, hogy az egyik kedvenc részemet csak a bővített verzióban lehet látni. Bár... még mindig jobb, mintha teljesen kihagyták volna. Tényleg jók a képek, köszi Sil!

"Perché un mondo senza musica non si puó neanche immaginare.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 napja #222840 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Érdemes letölteni azt az előzetest, mert ráadásul ennél a jelenetnél valami új, ismeretlen zene van, nagyon jó, tökéletesen illik a hangulathoz (remélem, ez a zene film végleges változatában is benne lesz, nem csak az előzetes aláfestése...)!!! 8O :D 8)
Rendkívül gyönyörű a párbeszéd is közöttük... :oops: Már kezdem megszeretni ezt a jelenetet, pedig alig láttam belőle valamit!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 napja #222821 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn
Tessék bekukkantani a 3. rész topicba. :wink: Az új RotK bővített-előzetesben van egy khirály Faramir-Éowyn jelenet az Ispotályban... :D

Csináltam belőle pár screencap-et:
img.photobucket.com/albums/v127/ ... taly01.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... taly02.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... taly03.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... taly04.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... taly05.jpg
img.photobucket.com/albums/v127/ ... taly06.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #221967 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn
Üdv Serenna itt köztünk! :D
Nimrodel, én még nem láttam... Persze ez nem zárj ki azt, hogy legyen... :oops: :lol:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #221960 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Üdv Serrana! :)

Még mindig nincs új kép Éowynről és Faramirról (együtt... igazi)? :roll:
Egyébként tényleg nagyon cépek a képek!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #221855 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem Nimrodellel egy hajóban evezünk, bár az én problémám nem az volt a filmmel hogy a családom nem hagyta hogy nézzem hanem az hogy nincs Duna tévénk :( tehát ebből kifolyólag kimaradok egy csomó tök jó filmből˘ :x Amúgy biztos nem sokan ismernek mivel még elég új vagyok még itt, de még sokat hallotok még rólam˘˘ :P Mielőtt még elfelejteném imádom Éowynt˙Miranda otto´ és Éomert˙˙Karl Urban´´ és az összes Ausztrál színészt. :P :P :P :eowyn1:

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221192 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

Ancalima Anarórë írta: Ezt még nem is láttam:
www.warofthering.net/photoforum/ ... ig&cat=502
Cééép! :D

Ez gyönyörű!!!!!!! :o Vannak még olyan képek, amik nem voltak?
Szép fanartok esetleg...?

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #220748 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #220697 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Éowyn

Tindomiel írta: Ez se rossz, bár jó kérdés honnan szedték:
www.warofthering.net/photoforum/ ... =1&cat=all


Hát Faramirt, Éowynt, meg Rozi testét a babával összemontázsolták... :?


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #220643 Írta: tindomiel
tindomiel válaszolt a következő témában: Éowyn
Ez se rossz, bár jó kérdés honnan szedték:
www.warofthering.net/photoforum/ ... =1&cat=all

Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.665 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére