Éowyn

Több
20 éve 10 hónapja #129511 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Éowyn
Szóval ü. Régen olvastam a könyvet, és azért mindenre nem emlékszem. De a forgatáson okos emberek voltak, és ha ők is i-nek mondják, hát biztos úgy van.
Maradjunk az i-nél, jó? Az sokkal jobb. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129360 Írta: Laivinë
Laivinë válaszolt a következő témában: Éowyn
Lehet, hogy az eltúlzott...
szóval úgy kell, mintha az i-t és az ü-t kevernéd. :)
A németben van pl. az ä, ami nem a, és nem e, hanem a kettő között van. Szerintem itt hasonló a helyzet. ;)

Laivinë Laurelassë

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129329 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Éowyn
Kukucs! :hello:

Köszönöm a válaszokat!!!!
Lázadó: a könyvben és ott is a függelékben azt írta, hogy a rohani kiejtés szerint a y-t ü-nek kell ejteni. :?


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129321 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Éowyn
Ezt most miért küldte el kétszer?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129320 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Éowyn
Képekkel sajnos nem tudok szolgálni, de ...ez az "eovün" mégis honnan jött? Legalább olyan fura, mint az a kastély. Az előzményeket nem ismerem, de Vilya biztos tudja, honnan szedte.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129318 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Éowyn
Képekkel sajnos nem tudok szolgálni, de ...ez az "eovün" mégis honnan jött? Legalább olyan fura, mint az a kastély. Az előzményeket nem ismerem, de Vilya biztos tudja, honnan szedte.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129300 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éowyn
Sziasztok!!
Nekem nagyon sok kedvenc képem van,majd hozok,de néhányt már beszúrtatok!
pl. Lalaith első képe és Sil kedvenc képe is nagyon jó....

Ja! És szerintem is "Éovin" a kiejtése....

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129292 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éowyn

Enna írta:
Ezt a képet:
klikk
valaki nem régiben tette be. Csak érdekelne, hogy mi az a palota a hátterében????? Valahogy nagyon.... fura. :?


én nem tudnák elképzelni Ithiliában...valahogy nem illik oda...túl csillogó, túl nagy :roll:

Vilya: szerintem semmiképpen sem "éovün", az túl németes...szerintem simán "éovin", egy kicsit "inglisül" :wink:

nekem is sok kedvenc képem van Éowynről, de egyik sincs a gépemen... :(

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129287 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Igaz, a témát én dobtam fel, de még én se tudok képekkel szolgálni, :oops: mert több kedven is van. Majd csemegétek közülük :roll:
Múltkor pl. találtam egy szép rajzot, de nem tudtam lementeni, és azóta meg nem találom!
De azért keresek szorgalmasan!

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129278 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129277 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Kedvenc képem:
hot.ee/lotr/tt/ed_eowyn.jpg
Azt szeretem benne, hogy a zászlót és Éowyn ruháját másfelé fújja a szél.

Na ne! Már megint egy Éowyn-baba! (És mások is.)
www.toymania.com/news/messages/2209.shtml

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129247 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Éowyn
Na, akkor kezdem is a képkeresést:

Kedvenc fanart: hát, ez könnyű, nem sok jó kép van róla... :roll: :
Én maradok az Eismann-féle ábrázolásnál.
[size=9:masf1hzk]Jó, egy kicsit sokat árnyékol, amitől elég brutálisak lesznek a fejek, de még ez a legjobb, amit találtam... :roll: Legjobban a szeme tetszik...[/size]

Kedvenc kép: hát, próbáltam valami kevésbé ismertet választani...
katt ide

Meg hoztam még pár képet:

Ez milyen jó kép, Grímával :wink: :
katt ide

Éowyn a barlangokban:
katt ide

Itt még megvan a zászló...:
katt ide

Megvan :) :
Itt repül a zászló... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129245 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Éowyn
Sziasztok!

Póbáltam visszakeresni, hogy hogyan kell kimondani a nevét, de valahogy nem találtam, csak annyit mondjatok, hogy Éowyn a kiejtés vagy Éowün? Bocsánat, hogy ezzel nyaggatlak benneteket. :oops: :roll: :oops:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129244 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Éowyn
Sziasztok!

Nekem meg van, Agoura. De csak, mint bitkép.

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129242 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Éowyn
Azt a képet inkább valaki olyan rakta össze, akinek semmi köze sincs a GyU-hoz. Lehet, hogy van, de nem látszik. Reklámfogás. Vagy mit tudom én...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129219 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éowyn

Lyra írta: Kinek melyik a kedvenc éowynos képe/rajza/fanartja :?:

Húh,nekem sok van(majd megmutizom nektek,bár úgyis láttátok már),főleg azokat szeretem,amiken nevet.De azokat is csípem,amelyikeken a fehér ruháját viseli és sír :cry:
Megvan vkinek az a képe,amelyiken a leszakadt zászló elrepül?

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129215 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Pontosan. Ez inkább egy kastély, mit egy Vár. Ráadásul faramirnak, mint helytartónak nem hiszem hogy ekkora lakhelye lenne. De mostmár dobjunk fel valami vidámabb témát-ha szabad én dobok
:arrow: Kinek melyik a kedvenc éowynos képe/rajza/fanartja :?:
Lehet, hogy ez már volt téma, akkor bocsi :oops:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129202 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éowyn

Lyra írta: Hát még az a legelképzelhetőbb, amit Gandalf mond (ír) :roll:
De valahogy akkor se illik bele a képbe :arrow: gyűrűkurátlan


osztom a véleményt...nem tudnám igy elképzelni az otthonukat..

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129122 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát még az a legelképzelhetőbb, amit Gandalf mond (ír) :roll:
De valahogy akkor se illik bele a képbe :arrow: gyűrűkurátlan

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129100 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem ez a kép Ithiliában van. Nem filmes kép, hanem az illető ilyennek képzeli Éowyn és Faramir otthonát. Ezért is választhatott nevetős képet Éowynról.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129069 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Éowyn
Hát, lehet gogy azt a képet valaki olyan rakta össze, aki "kicsit" máshogy értelmezi a GyU világát mint mi :roll:
Mert valahogy én se tudom hogy jön ez a képbe :roll:
Mindegy, készült már jobb háttérkép is

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129058 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éowyn
Bocsi emberek,de vagy a gépem szar vagy én vagyok hülye ,de ahányszor megpróbállom beszurni a képeket amiket igértem ez jön ki: (Faramir) Szóval , Nefadar irtad hogy neked is megvan az a kép,betennéd?mer nekem nem jön össze...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #129050 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Éowyn

Agoura írta: Tényleg nagyon fura.Nem tudom,hogy mi lehet(tudom,hogy palota,de melyik?mert hát Meduseld nem lehet meg Minas Tirith se nagyon,ugye?),nekem olyan mintha vmi meséből került volna oda. :roll:


Igen, tényleg az Ezeregyéjszaka meséiben jobban el tudnám képzelni mint a GYU-ban :roll:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128985 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éowyn
Tényleg nagyon fura.Nem tudom,hogy mi lehet(tudom,hogy palota,de melyik?mert hát Meduseld nem lehet meg Minas Tirith se nagyon,ugye?),nekem olyan mintha vmi meséből került volna oda. :roll:

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128950 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem túlragozzátok a témát. :P Én mindig is tuti biztos voltam benne, hogy ez az Ispotály - féle jelenet. Nincs túl sok egyéb eshetőség arra, hogy Aragorn ágyban lássa Éowynt. 8)
Ezt a képet:
klikk
valaki nem régiben tette be. Csak érdekelne, hogy mi az a palota a hátterében????? Valahogy nagyon.... fura. :?

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128899 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Éowyn

Nilraen írta: Én ugy értettem a kérdést hogy a film melyik részénél van ez a jelenet

Szerintem az Ispotályban van,de már hallottam mást is :roll:

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128898 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éowyn
Én ugy értettem a kérdést hogy a film melyik részénél van ez a jelenet

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128897 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Éowyn

Nilraen írta: én láttam,de még mindig nem tudok rájönni mi történhet it...szerintetek??
(azon kivül h. beszélgetnek)


semmi sem történik azon kívül, hogy beszélgetnek. miért, minek kéne még történnie???? már mindenki elég paranoiás :? 8)

aki a linkjeivel kinyújtotta a topicot, légysz szerkessze át a hozzászólásait. kössszi :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128844 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem a TTT sötét hangulatát jól feldobták a Gimli-féle poénokkal, de ami sok az sok...
Pár ismerős kép:
www.ninecompanions.net/gallery_p ... wyn_15.jpg
www.ninecompanions.net/gallery_p ... wyn_18.jpg
www.ninecompanions.net/gallery_p ... wyn_25.jpg
www.ninecompanions.net/gallery_p ... wyn_28.jpg
www.ninecompanions.net/gallery_p ... wyn_41.jpg

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #128799 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Éowyn
Szerintem már az első résznél körvonalazódott, a másodiknál pedig egyértelművé vált, hogy PJ a szó szoros értelmében poénos jeleneteket szőtt a műbe, ez egyrészről sajnálatos, mert a hangulatba nem illik bele, másfelől pedig feldobja a filmet, új színt visz a képbe. Gimli showja után nem is vártam mást, mint hogy Éowyn szerint a férfihoz a gyomrán át vezet az út. Kissé erős, de majd meglátjuk, mennyire a viccre lesz kihegyezve, szerintem komolyan előadva még akár passzolhat is. Bár amiket írtatok, ennek kicsi az esélye.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.692 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére