Éowyn

Több
20 éve 10 hónapja #127587 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
De miért csinálja ezt PJ? :rmad2:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127586 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127581 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Gandalf: hol olvastad? Ez szörnyű... :?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127560 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Vigyázat, spoiler! aki nem akarja lelőni a poént, ne olvassson tovább!

[size=9:22eiy6vs]A TTT Bővített Változatban egy új jelenetben Éowyn, aki nem konyhai tudásáról híres, csinál valami kaját Aragornnak, aki megpróbál jóképet vágni hozzá, mikor udvariasságból megeszi, de nem igazán ízlik neki... :? Hát nekem nem tetszik, hogy Éowynnal akarnak minket megnevettetni, pláne így![/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127514 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel O Lorien írta: Nekem is van Gyűrűk Urás mappám és képeslapkönyvem, de ezek számomra teljesen mások. Sokat jelentenek nekem, nem azért vettem őket, mert divat, hanem mert tényleg nagyon rajongok a Gyűrűk Uráért.


[size=9:fanj9ajx]nekem is van mappám :) :wink: ,bár képeslapom nincs ,olyat még nem láttam sehol...[/size]

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #127391 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Nekem is van Gyűrűk Urás mappám és képeslapkönyvem, de ezek számomra teljesen mások. Sokat jelentenek nekem, nem azért vettem őket, mert divat, hanem mert tényleg nagyon rajongok a Gyűrűk Uráért.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126953 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn
Ez katasztrófa, MIÉRT KELL MINDEN BŐRT LENYÚZNI AZ ÉN SZEGÉNY GYUMRÓL???
A sok divatmajom örülhet a bögréknek, zokniknak, babáknak, stb.nek :evil: :evil: :evil:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126947 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Egyetértek veletek teljesen. Ez a baba vmi agyrém... :evil:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126860 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Éowyn
Igazatok van.Én a zokniktól meg hasonlóktól is ki szoktam akadni. Nem hiszem hogy ilyenekkel lehetne kimutatni hogy az ember rajongó... :? A Barbie baba meg már télleg túlzás..

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126852 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Éowyn
Én is utálom hogy ekkora divat lett a Gyűrűk Urá-ból mert manapság az ember nagyon sok divat-Gyűrűk Urással találkozik...
Film,... jó,ez nekünk sokat jelent rajongóknak... de végül divat lett és kitört az őnmaga underground világából (bár tudom a film előtt is már nagy volt ez a világ),és ez nekem fáj és nem szeretem!
na csak ennnyi!
ez csak egy szubjektív vélemény!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126836 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Nilraen írta: Nem tudom ki hogy van velede én utállom hogy a GYU-ból "bizniszt" csinálnak( :nono: :rmad2: :nono:) .Azzal semmi bajom nem volt h. megfilmesitik,de hogy Éowyn barbee babák :?: :!: BORZALMAS!Ennél rosszabbat elképzelni sem tudok(na jó azért vannak rosszabbak,de azokat nem fogják megtenni...Remélem!!)Elkeserítő :crying: :cry: :bawling:


Igen, egyet értek veled. Hasonló gondolataim támadtak, mikor megláttam. És az az egész oldal tele van ilyesmikkel! Szörnyű! :crying:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126827 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Éowyn
Sziasztok!!

Nimrodel O Lorien írta: Ilyesmit már láttatok?
www.kukunor.com/index.php?sid=15&pid=3199
:eek2:


Úristen!!!! 8O :eek2: 8O :eek2: 8O még nem láttam ilyet-Hál' Istennek...de most sajnos mégis,szerintem elég gáz :shake: Nem tudom ki hogy van velede én utállom hogy a GYU-ból "bizniszt" csinálnak( :nono: :rmad2: :nono:) .Azzal semmi bajom nem volt h. megfilmesitik,de hogy Éowyn barbee babák :?: :!: BORZALMAS!Ennél rosszabbat elképzelni sem tudok(na jó azért vannak rosszabbak,de azokat nem fogják megtenni...Remélem!!)Elkeserítő :crying: :cry: :bawling:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126821 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Ilyesmit már láttatok?
www.kukunor.com/index.php?sid=15&pid=3199
:eek2:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126648 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Éowyn
Gandalf:érdekes egy kép...
végülis nem rossz csak kicsit furcsa...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126515 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Éowyn
Üdv Mindenkinek!

Tényleg ebben a ruhában 8O tuti, hogy mindenki észre veszi, hogy ő nem Derhelm. :lol: Kíváncsi vagyok, hogy a filmben milyen ruhácskája lesz, talán nem ezt a képet fogják alapul venni. :)


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126425 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Tetszik ez a kép, ebből a stílusúból ez nyerte el leginkább tetszésemet. :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126411 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Jó a kép, én még nem láttam, bár hasonló stílusúakkal már találkoztam.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126358 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Éowyn
Ez már volt?
www.tolkiengathering.com/artgallery/art028.html
Szerintem egész ügyes! :) (Bár ilyen ruciban senki sem nézné Éowynt férfinak, még sisakban sem! :lol: ) A háttér, a boszorkányúr, a hangulat naon eltalált. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126245 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Ja, nekem is tetszik. De valahogy nem Éowynos. Tudom, tudom, hogy nem is az akar lenni! Csak a hangulatára gondolok. :roll: Remélem, érthető........ :?:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126132 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Éowyn
Ez tényleg jó háttér :)

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #126131 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Éowyn
ez a kép fenn van www.fantasyplanet.cz -n nagyobb formában,nem háttérként,de szerintem, szebben és jobb minőségben...
[size=9:1sxpckye]nekem már a gépemen figyel... :) [/size]

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126107 Írta: Nornorë
Nornorë válaszolt a következő témában: Éowyn
www.fantasyplanet.cz/lotr/wallpa ... asp?id=422 :arrow: egy szép háttérkép

" The path of excess leads to tower of wisdom. " / Blake /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126018 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn
Én sem tudom, hogy honann, de vki olvasta neten...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #126009 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel O Lorien írta: Honnan, kitől is indult ez a kettős esküvő ügy? És tulajdonképpen honnan is származik az első erre utaló információ? Egész jól elnyafogunk rajta, és a végén még kiderül, hogy semmi valóságalapja sincs. :roll:
Meg az is megtörténhet, hogy benne lesz a Filmben, de olyan jól lesz megoldva, hogy fel sem tűnik, hogy nem a Könyv eredeti cselekménye. [size=9:lzzj7kqq](... Jól van, Nimrodel, álmodozz csak!)[/size]

Végülis lehet benne valami. Én se tudom, honnan ered, de csak belegondolni is szörnyűűű!!!! :? Nem akarom.

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125902 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn
Honnan, kitől is indult ez a kettős esküvő ügy? És tulajdonképpen honnan is származik az első erre utaló információ? Egész jól elnyafogunk rajta, és a végén még kiderül, hogy semmi valóságalapja sincs. :roll:
Meg az is megtörténhet, hogy benne lesz a Filmben, de olyan jól lesz megoldva, hogy fel sem tűnik, hogy nem a Könyv eredeti cselekménye. [size=9:22v4zgyq](... Jól van, Nimrodel, álmodozz csak!)[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125883 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Éowyn
Ne legyen 2ős esküvő!!!! :evil: baromság!!!!!!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125827 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Éowyn

Nimrodel O Lorien írta:

Gandalf írta: A Királynak biztos külön esküvője lesz...


Hát igen, lehet... Ez most nekem egy kis reménysugár. :roll:


Szerintem ez csak attól függ, hogy mennyi idő lesz. De ha kettős lesz akkor is szvsz É-F-é lesz az első és kevésbé pompás...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125797 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: Éowyn
Nimrodel, reménysugár??? Azok után,hogy tegnap egy dél-szibériai betonbunkerhoz hasonlíottad:DDDD

Car

"everybody’s changing and I don’t feel the same"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125796 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éowyn

Gandalf írta: A Királynak biztos külön esküvője lesz...


Hát igen, lehet... Ez most nekem egy kis reménysugár. :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125766 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.672 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére