Csavardi Samu

Több
21 éve 9 hónapja #65242 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
ÉLJENEK A BRAZILOK!!!!! :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65174 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
IGEN, NEKEM IS MINDÍG A KEDVENCEIM ESNEK KI!!!!
szerintem német-brazil döntő lesz!!!!
a braziloknak drukkolok!!!!!!!!!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65155 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
már megint MIÉRT lett kettő???? :evil:
sorry :oops:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65154 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sean felkerül a legek közé!! WOW! ideje volt...hát igen...mert megérdemli (tisztára, mint egy L'oreal reklám :D )

valahol azt hallottam, hogy nem lesz Banyapók (sajna már nem emlékszem, h ki mondta, és melyik topicban :oops: ) :arrow: .............. <-- haátásszünet

ha nem lesz, én végkép kiborulok! és akkor hogyan fogja PJ megoldani ezt az egészet... :?: reméljük, hogy csak kacsa...

VB: (bocsánat mindenki, de ezt muszéj leírnom ide :oops: )kaptam nemrég egy emilt, amiben egy bizonyos logika szerint a Braziloknak kéne nyernie, elég jó, szal ha kéritek, el tudom küldeni ! :D és drukkoltam:
Íreknek
USAnak
Senegalnak
Olaszoknak
(Hollandoknak VOLNA :cry: :cry: :cry: )
Portugáloknak
Dániának
de most asszem Brazíliának, azt bizt, h nem a németeknek, a Törökök közönbösek, a Koreaiak nem túl tisztán jutottak be, ehem (bíró miatt!!!!), maradnak a Brazilok... :wink:
BOCS AZ OFFÉRT!!!

ki tudja, mit látunk majd Lijből, de nem hinném, h túl sokat... :( Sean felkerül a legek közé!! WOW! ideje volt...hát igen...mert megérdemli (tisztára, mint egy L'oreal reklám :D )

valahol azt hallottam, hogy nem lesz Banyapók (sajna már nem emlékszem, h ki mondta, és melyik topicban :oops: ) :arrow: .............. <-- haátásszünet

ha nem lesz, én végkép kiborulok! és akkor hogyan fogja PJ megoldani ezt az egészet... :?: reméljük, hogy csak kacsa...

VB: (bocsánat mindenki, de ezt muszéj leírnom ide :oops: )kaptam nemrég egy emilt, amiben egy bizonyos logika szerint a Braziloknak kéne nyernie, elég jó, szal ha kéritek, el tudom küldeni ! :D és drukkoltam:
Íreknek
USAnak
Senegalnak
Olaszoknak
(Hollandoknak VOLNA :cry: :cry: :cry: )
Portugáloknak
Dániának
de most asszem Brazíliának, azt bizt, h nem a németeknek, a Törökök közönbösek, a Koreaiak nem túl tisztán jutottak be, ehem (bíró miatt!!!!), maradnak a Brazilok... :wink:
BOCS AZ OFFÉRT!!!

ki tudja, mit látunk majd Lijből, de nem hinném, h túl sokat... :(

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65147 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
OFF:

Én hasonlóan járok, mint Pipike...az összes kedvencem kiesik... :cry: :cry: :cry:

Lenne egy javaslatom: ezt a témát inkább a Beszélgetős topicban folytassuk, nehogy aztán kapjuk a fejünkre a moderátoroktól!

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65077 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Ezt már én is észrevettem!Különben nekem VB ügyben annyiranincs szerencsém!Elôször drukkoltam a portugáloknak-kiestek.
dánoknak-kiestek.
íreknek-kiestek.
olaszoknak -kiestek.
USA-nak-kiestek.
spanyoloknak-kiestek.
Szenegálnak-kiestek.
Vagyis most hajrá Korea :) .Vagy inkább Brazilok :wink: ?

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #65069 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
KIKAPTAK A SPANYOLOK!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

észrevettétek,hogy a spanyol válogatottban vagy egy pasi (Joaquin), aki
tökre hasonlít Sean-ra????
olyan édi, és úgy sííírt,amikor nem ment be a 11-ese

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64825 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
SZIA SZMÉ!! és kössz a bíztatást!!!!

REMÉLEM TÉNYLEG LÁTJUK MAJD LEGALÁBB A KIS FOKHAGYMA GIRIZD FENEKÉT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

jaj , de addig még nagyon sokat kell várnunk,hiszen az csak a ROTK-Ben van!!!! :( :( :( :( :( :( :(

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64785 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Nekem az az egyik kedvenc részem, a tornyos rész!
Megértem, hogy fölkerült oda a főszereplők közé és biztos benne lesz a filmben. (Ebből gondolom, hogy lesz Banyapók.)

OFF
Naughty!

Miből gondolod, hogy nem lesz mesztelenül? :wink: :twisted:

Búcsúzom:
Mindenkinek jó nyarat és fórumozást! :wink: (ami nekem nem jut :cry: :cry: )
Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64684 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
IGEN,IGEN ÉN IS ÖRÜLÖK ,HOGY BEKERÜLT A FŐSZEREPLŐK KÖZÜL IS A LEGFŐSZEREPLŐBBEK KÖZÉ!!! :D :D :D :D
CONGRATULATIONS SEAN!!!!!

SZÓVAL, MEGNÉZTEM az angyalok a lépcsőnt, de a fiú, akire azthittem ,hogy Sean (kiskorában pl.kincsvadászok) nem ő!!!!
, de egyébként hasonlít rá!!!! :? :? :?

SZERINTEM A TTT-NEK, CSAKÚGY, MINT A KIRÁLY VISSZATÉRNEK IS NAGYON JELENTŐS MOMENTUMA A SAMU ÉS FRODO KÖZÖTT KIALAKULT KAPCSOLAT. ha ezt az ember nem követi nyomon, akkor nem fogja megérteni pl. a toronyban játszodó jelenetet, amikor Frodo mesztelenül Samu ölébe bújik.(mondjuk, úgyse lesz akkora mázlink,hogy benne lesz Lij-nek legalább a mesztelen feneke.. mindegy ez most nem az a topic :lol: )
MONDJUK ARRA IS GONDOLTAM,HOGY MI VAN ,HA PJ A KÉT FILM (TTT, ROTK) KÖZÜL CSAK AZ EGYIKBEN FOG NAGYOBB HANGSÚLYT FEKTETNI ERRE!!!??? :!: :?:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64666 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Hát nem lenne rossz, ha PJ legalább Samuval kapcsolatban ragaszkodna az eredeti könyvhöz...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64663 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Én is örülök neki, hogy a neve felkerült a főszereplők közé, és nagyon remélem, hogy ez a dolog tükrözi, hogy mennyit fog szerepelni a TT-ben. Remélem ugyanúgy ki lesz hangsúlyozva a fontossága, mint a könyvben!!

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64641 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Hát nekem tetszik ez a cica-Szméa hasonlat!
De Sean sikerének meg még jobban örülök! Helyes, megérdemli!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64543 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Hát mindenesetre az intercom honlapján van pár szó a TTT- ről és az eddigi főszereplők (Elijah Wood. Ian Mckellen, Viggo Mortensen) közé fölkerült a Sean Astin felirat! :D :D Aminek nagyon örültem! És fölkerült egy halál ismeretlen, akinek a nevét sem jegyeztem meg. :oops:

Naughty, n8n!

Ez a hiúzkölyök az én belsőm és Szméagolra is hasonlít :wink: (Mert Szméagolról, nekem, egy óvatos macska-féle jut eszembe! Van óvatosabb vadmacska a hiúznál?)Imádom a macskátkat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #64501 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
lehet, hogy halál unalmas, de én újra leírom, hogy visszajöttem 5 nap után, és itt vagyok, és jajdejó! :D
Szméagol: aranyos a cicusod... :D igen, tényleg valami ilyesmi volt...

Azért nem vmi jó hogy egy csomó szereplőt vagy nagyon feltupíroztak vagy nagyon háttérbe szorítottak...


hát igen, ez nem túl jó...Igazad van, Aldor...meg neked is, Astragan (mit jelent a neved? :wink: ) hogy Legolasnak nem vol túl sok szerepe, mondatügyben...szépen lődözgette a nyilakat, de több hangsúly kellett volna...így is 3 óra volt, hátha még beletesznek mindent, amit mi itt reklamálunk...PJ-nem sem lehetett könnyű dolga... én magam részéről nagyon kíváncsi vagyok még a Gimli-Legolas kapcsra, meg term. a Samu-Frodóra...
az entekre...Szarumán árulásának végére...megmégkismilliódologra...
de ezeket hagyjuk, mert ez Sean topicja!

nincs HBO-nk... :cry:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64357 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Naughty! Ez nekem kicsit zavaros volt! Jó az afilm és akkor most játszik benne vagy mégsem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64345 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
juj , van avartod szmé!!!!!
sirály, bár valami emberibbet is berakhattál volna!!! :D :D :D :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64273 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!!!!

Jövök! Még két napig boldogítalak titeket! :wink:
Egész nyáron egyszer leszek fent! :!: :arrow: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Azt hiszem sok zsepit kell vinnem a TTT-re... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #64105 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
holnap lesz az angyalok a lépcsőn c. film a hbo-n, és lehet,hogy nem igaz,de nekem még mindíg az az érzésem,hogy Sean játszik benne!!!
úgyhogy nézzétek!!! szerintem amúgy is érdemes, de lehet,hogy a megérzéseim nem csalnak!!!!! (de ha mégis akkor, bocsesz!)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63833 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
én sem leszek túl soxor itt nyáron, márcsak azért sem, mert nekünk mindenkinetünk van, de majd megoldom vhogyan!!!
de azé még maradok egy kicsiny néhány hetet, úgyhogy még nem szabadultok meg tőlem!!! heheheheh!!!!!! :twisted:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63824 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Hogy mennyire igazad van! Csak nekem az ilyesmi sosem esik le! Pihizz nagyokat és néha nézz el felénk! Pussz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63786 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Undómiel írta: Ja, az utolsó mondat tényleg jó meg fontos volt


Csak az a gond (persze nem lényeges), hogy ezt a Végzet-hegyénél mondta valahogy így: (félig idézőjel :roll: )"Örülök, hogy itt vagy velem Samu! Örülök, hogy itt vagy velem mindennek a végén." (Na itt sírtam el magam! :wink: )

Kellemes nyarat, mert nem nagyon látom már csodás avarataitokat (agusztusig! Ja, és boldog születésnapot, akinek nyáron lesz!)
Namarie! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63359 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Én nem bánom, hogy Aragorn, Frodó és Gandalf áll a középpontban, mert ez a könyvben sem volt máshogy, viszont Legolas, Gimli és Samu nagyon háttérbe szorult, ha a könyvbeli szerepükkel hasonlítjuk össze őket! És ez az, ami nem tetszik! PJ pedig egy kiváló rendező, s szurkolok neki, hogy legalább olyan jól sikerüljön a TTT, mint a FOTR! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63357 Írta: Aldor
Aldor válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Még szép hogy más a film csak nem kellett volna annyi mindent kivágni... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63320 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
igazatok van, de a film más, mint egy könyv!!!
rövidebb, több cselekmény kell legyen....
szóval szerintem azért ne szídjuk annyira PJ-t, mert szerintem megtett mindent, amit tudott, és bízom benne,hogy nem okoz csalódást a TTT-vel sem!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63296 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Legolas is ha öt mondatot szólt... A dolog Aragornra, Gandalfra, Frodóra lett kihegyezve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63201 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Valóban! Nem értem, miért volt ez így jó! Szerintem Galadriel is nagyobb hangsúlyt érdemelt volna!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63138 Írta: Aldor
Aldor válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Azért nem vmi jó hogy egy csomó szerepl&#337;t vagy nagyon feltupíroztak vagy nagyon háttérbe szorítottak... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62721 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Ja, az utolsó mondat tényleg jó meg fontos volt, de Samu és Frodó kapcsolatát ennyivel el is rendezték. Jó, mondjuk az sem volt rossz, mikor Samu beúszott Frodó után és majdnem megfulladt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62472 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
én nem emlékeszem csúnya hobbitokra... :roll:
kihagyják Banyapókot, Arwen szerepét abszolúte föltupírozták, kihagyják Bombadilt, az Öregerdőt, és a Verseket.....megmégsorolhatnám, szóval lehet, hogy nem tesznek hangsúlyt Samu+Frodóra....bár emlékeztek, az utolsó mondatra:
Sam, I'm so glad, you're here...

[size=9:xc8fkq5x]legalábbis erre emlékszem...[/size]

nem jönnek be a képek... :cry: (a TTT-sek)

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.537 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére