Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12537 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaaaaj már... =:I

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12536 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na látjátok! Ő is egyet ért velem! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12535 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaaaj ez tündéri!! <i><br> ,,I'm not a star. A star is nothing but a ball of gas.<br> (Elijah Wood)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12534 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hellllllllllló!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12533 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem olyan valószinű hogy elszáll amugy, szerintem. Na meg igaz, drága anyuvija majd visszarángatja a földre... de eddig sem nagyon szállt el magától, pedig hát a GyU után igazán volt oka rá! :) <br> A GyU hramadik részének végére leszek nagyon kiváncsi, hogy megtudja e csinálni (de miért is ne tudná? szerintem ezzel az isteni tehetséggel képes lesz rá!) azt a részt, mikor megkisérti a Gyűrű a sok szenvedés után... még mindig amondó vagyok, Oscarra is jelölhették volna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12532 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Try Seventeen? Ez is az egyik új filmje?<br> Még nem hallottam róla...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12530 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem kétséges, nagyon tehetséges. <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12531 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha el is száll, az anyucikája majd visszarángatja =:DDD. Az lenne nagy szívás, ha nem lenne az Ash Wednesday, meg a Try Seventeen Magyarországon...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12529 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen-igen! Szerepeljen elég filmben, viszont ne válljon belőle nagy képű bunkó (lehetséges volna hogy Ő ilyen legyen??) és ne szálljon el magától. De most, hogy világsztár lett, szerintem elég sok filmben fog szerepelni (pl. már most rögtön az Ash Wednesday a GyU után).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12528 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Wow, egészen komoly és hosszú beszólások! Már egészen fórumosan néz ki a topic!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12527 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
És csak most jön majd a java! Gondoljunk bele! Egyre híresebb filmekben játszik, egyre több szerepet kap. Ez mondjuk lehet rossz is, ha eltúlozza, de ettől még nem kell félnünk. A lényeg az, hogy ne ő legyen mindenben a főszereplő. De azért 100 percnél legyen több önálló jelenete is... (lásd. FF)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12526 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A mi sulinkban sok olyan csávó van, mint Casey, de eggyik sem szánalmas. Viszont Casey tény leg az volt. Lehetett sajnálni. Mert Elijah annyira tökéletesen játszotta, hogy tényleg hihető volt, hogy ő egy szánalmas, pancser srác, aki mindig egyedül van, nincsenek haverjai, és mindenki utálja. Iszonyu tehetséges!<br> A Fekete-Fehérben az a rész volt a legjobb, mikor beszélni akart a barátnőjével, de az lekoptatta... az az arc, hát az nem volt semmi! Tehetséges!! Ilyen az igazán tehetséges szinész, aki mindenféle karaktert el tud játszani!<br> A GyU-ban is, az a felelőddégtudatos, komoly arc, amit akkor vág, amikor Gandalf kérdezi tőle, hogy biztonságban van e a Gyűrű, és Ő a szívére teszi a kezét... igazi zseni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12525 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én a Faculty-t azért szeretem, mert Elijah (mint mindig) most is tökéletesen játszik benne. Ezt most nem azért mondom, mert mindenki ezt mondogatja orrba-szájba (attól függetlenül igaz), hanem mert tényleg! Mert sajnálni lehet a filmben. Mert szánalmas. Nem mint Elijah, hanem mint Casey. És ez a tehetség. Egy Casey féle balek srácon általában jót röhögünk, meg mondjuk, hogy milyen nagy barom, meg lúzer csávóka, de Elijah úgy játsza a szerepet, hogy sajnáljuk. NA ezért szeretem én a Szépszeműt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12524 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Fekete-fehér iszonyu egy film! Lij drága mindig a háttérben ácsorog, nagy álltaok mögötött, de mikor közelről mutatják (pl. mikor veszekszik a barátnőjével) akkor nagyon édes:)<br> A Faculty is megéri a pénzét... elég gagyi egy film:) de benne van Elijah nagyon aranyosan, és ezért már megéri megnézni:)) szegény, ő a filmben a ''klasszikus Steven King féle pancser srác''<br> :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12523 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Faculty szerintem jó film... és a mi kis drágánk fantasztikus benne!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12522 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Goldberry: Nem vagyok 30 éves... csak 14 leszek májusban. A Faculty arról szól, hogy a gimit megszállják az ufók, akik először a tanárokba, majd a diákokba bújnak bele. Jó kis film, logika nincs nagyon benne, de a Szépszemű hozza benne a formáját, csak szegény nagyon kis balek. A haja meg olyan édi benne =:D!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12521 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nocsak! Arról tudtam, hogy Lij ezzel a Franka akárkicsodával forgat, de erről a filmről még nem! Na, megyek és utánajárok mi is ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12520 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sajnos lemaradtam a Mozi!Mozi!Mozi!-ról. Ha valakinek megvan videón, akkor az kérlek, szóljon nekem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12519 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De azért nagyon édes ebben a filmben

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12518 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nagyon keveset szerepel benne Elijah és elég rossz a film.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12517 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!<br> A Fekete-fehér jó film? Nekem a filmleírás alapján, amit olvastam, kicsit elvontnak tűnik. Mennyit szerepel benne Elijah?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12516 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
I don't soeak English:-)<br> well.<br> azért a lényeget felfogtuk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12515 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezt pedig most kaptam a yahoo-n friss hírként, gondoltam, berakom ide, hogy a lányok elaléljanak :) )<br> <br> Hobbit star Wood gets romantic<br> By Charles Lyons<br> <br> NEW YORK (Variety) - Elijah Wood, who plays the hobbit Frodo Baggins in The Lord of the Rings, will star in Try Seventeen, a romantic comedy.<br> <br> <br> The Millennium Films project centres on a young man who sets off for college and learns more about life and love from the eccentric inhabitants of his apartment building than he learns at school.<br> <br> <br> Franka Potente (Run Lola Run) and Mandy Moore (A Walk to Remember) will also star in the film. Work on the film is expected to start in March, with Jeffrey Porter directing and a script by Charles Kephart. <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12514 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
MINDENKI FIGYELEM, AKI GYU-VAL JÁTSZANI ÉS KÖNYVEKET NYERNI SZERETNE: <br> www.uhu.hu <br> <br> Ezt a szöveget onnan másoltam ki: <br> Eljött a várva várt február 20-a, s elindul az UHU harmadik nagyszabású játéka. Aki részt vett már a Harry Péter Budapesten vagy a Betűmilliomos játékon, annak nem lesz különösen meglepő, mennyi akadállyal kell megküzdenie annak, aki most a Gyűrűk Tudora címet szeretné elnyerni.<br> Új játékosaink is bátran készüljenek fel a nagy csatára. Amit ehhez a játékhoz feltétlen ismerni kell, az J.R.R. Tolkien: A Gyűrűk Ura című trilógiája. Ami ezen kívül feltétlen szükséges a játékhoz: jó emlékezőtehetség vagy erős olvasási vágy, jó humor, kreativitás és kitartás a hosszú csatában.<br> Ha szívesen indulna a játékon, de még nem olvasta el a regényt, ne csüggedjen, a játék elején együtt kezdjük olvasni a regényt, hétről-hétre haladunk, s a kérdések szépen sorban követik a csodás hobbit-tünde-törp kalandokat. S mivel, mint eddig mindig, most is végig javíthat a tesztlapján, így ha csak a játék közepére válik Gyűrű Tudorrá, ugyanúgy megnyerheti játékunkat, mint ha már most ismerné a művet.<br> S persze nem maradnak el a nyeremények sem. Sok millió betűt ígérünk, mint eddig, lesznek első, második és harmadik helyezettek, de ahogy előző játékainkban, most is bizonyára bőven lesz okunk rá, hogy külön díjakat osszunk ki. Eddig is számos meglepetéssel szolgáltak játékosaink, ki ebben, ki abban tűnt ki, s így a különdíjak sem maradhattak el.<br> Hobbitjaink, tündék és törpök, jó játékot kívánunk!<br> <br> Játékra fel, ha minden igaz, az első adag kérdés mára várható a honlapon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12513 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én most néztem meg a Deep Impact-et, és nagyon tetszett Hozzám jössz feleségül? :) <br> Vasárnap nézem meg a Faculty-t. Szerintetek milyen? Miről szól?<br> Ne csináld Nyulhposz! 13 éves vagy? Azt hittem legalább 30! (Bocsi nem öregítés képp :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12512 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Feloszlott a The Smashing Pumpkisns... szegény Lij. =:(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12511 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Díjat? Nem tudok róla... még a The Elijah Wood Fan Network se ír róla semmit. Pedig azt tuti leközölték volna!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12510 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Még nem láttam a filmet, de Lij-t ismerve megérdemelte a díjat... Mostanában is kapott valami díjat, nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12509 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na, és Elijah Saturn Avardot kapott a Jófiúért 1994-ben, a legjobb fiatal színészi thrillerbeli alakítás kategóriájában. Elég hülye fordítás, de találjatok ki ti jobbat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #12508 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
<i>Elijah Wood has returned stateside to costar in IFC Productions' Ash Wednesday. According to Upcoming Movies, Wood will play little brother to Ed Burns' big brother in the indie crime drama. Burns, most recently seen in 15 Minutes, is also Ash Wednesday's writer-director. Wood joins previously announced castmates Oliver Platt and Rosario Dawson. The film has just began shooting in New York City and is aiming for a 2002 release. <br> <br> Ash Wednesday is set in the Manhattan of the early 1980's and is about a pair of Irish-American brothers (Burns and Wood) who become embroiled in a conflict with the Italian Mafia. <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.808 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére