Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 4 hónapja #53329 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
always.ejwsites.net/images/auti1.jpg
Ez a cikk melyik újságban volt/van?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53319 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Frászot b???ez egy naaaagy marharépaság! :evil:
Ennek ellenkezőjére már vagy10000000 utalást láttam! :?
2 szép 3,25dioptriás szemem segítségével együtt! 8)
Már annyi mindenkire mondták ezt... :roll:

Nyúlhopsz,anno(Lij és a káromkodás): :lol: :lol: :lol:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53307 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem nem buzi.
Csak, ha van egy szinész (énekes vagy bármi) aki híres lett, és méghozzá jól si néz ki, azt rögtön lebuzizzák, hogy lejárassák, hogy az emberek ezen csámcsogjanak, és hogy a sztárok idegesek legyenek...
undorito egy dolog.

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53305 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
...

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53304 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nehogy már mi legyünk azok akik lebuzizzák! :?
Ha mi ilyet feltételezünk Róla, akkor a pletykalapoktól ne is várjunk mást! :x

(nekem nem *ozta kia buzit :) )

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53303 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én nem tudom róla azt feltételezni, hogy buzi. Habár... tul tökéletes ahhoz, hogy hetero legyen! :cry:
na mindegy. de akár az, akár nem, tök mindegy! Nemde?! :)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53300 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én személy szerint el tudom róla képzelni. (Pedig, én is teljesen odáig vagyok érte.) Amúgy meg ki a fenét érdekel!? Csak gondoltam, megosztom veletek, ha már a cigiről ennyit tudtatok beszélgetni... :D

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53299 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
(Nonéééé, milyen hülye fórum, még káromkodni se lehet rendesen)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53298 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na meg, az ilyen ujságok mindent összehordanak.
Melyik szinész nem volt meggyanusitva azzal, hogy buzi?!

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53296 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezt egy amerikai lapban óvastam ma délelőtt. Meg nem mondom, mi volt a címe, mert csak pár oldalt láttam belőle (többek között ezt is). Különben mi bajotok ezzel? Attól még, hogy vki buzibárba megy, nem biztos, hogy buzi. Csak 90%-ban igaz. Lehet, hogy nem is tudta, hogy az egy olyan bár. :D (Na persze. Amikor az a városnegyed köztudottan a homokosok területe...)

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53294 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaaa...
huh... kaszinózás helyett...hm hm kicsi Elijah, miket csinálsz te... :)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53293 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem, nem, ez a vegasi kaszinózás helyett volt... 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53292 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én cigiztem már párszor, de nem vagyok oda érte.
Viszont haa kis drága csak így tudja levezetni az idegességét... legalább nem dorgozik (Josh viszont halálra van itélve, ő meghalhat tüdőrákban de másokat ne szoktasson rá).
Én csak a Találkozásokban láttam azt, hogy a barátjával elmentek bárokba, sokat ittak aztán kidobták a taccsot... vagy ez az?

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53287 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
,,Az amerikai színész egyébként sokat köszönhet a filmnek: élete egyik legnagyszerűbb élményének tartja, hogy a túlnyomórészt brit stáb megtanította őt gyönyörű oxfordi akcentussal káromkodni.''

Nade Lij...! :wink:

Azt tudtam, hogy nagyon teccik neki a brit angol, főleg az, hogy a can't-et 'a'-val ejtik.
De ez????
Én is akarok oxfordi akcentussal káromkodni!!!! :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53285 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica: Anna tegnapi, 12:49-es hozzászólása.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53279 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
KÖNYÖRGÖM!!!!!!!!!!!
Mondja meg v.ki hogy hol lehet ezt a cikket elolvasni!
LÉCCILÉCCILÉCCILÉCCI
:? :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53276 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Öhh...most olvasom Lájdzs botrányos sztorijait...Sirály! :twisted:
Csak vicc volt 8)

Sz'al mi van, ha dohányzik? Majd jön egyszer egy okos barát v. barátnő, aki leszoktatja. Ha meg nem, hát nem. Nem ő lesz az egyetlen férfi a világon, aki dohányzik! Ő dolga. Én speciel gyűlölöm a cigit, soha a büdös életben egy szálat nem szívtam még el, pedig 18 éves vagyok. Ezért vettem rossz néven pl. a kószás talin a dohányfüggők pár perces magánszámait (Ezer bocs, meg lehet kövezni érte! Nem szeretem, és kész. Attól még tudom tolerálni, anyám 30 éve dohányzik.) Na mindegy. Orlando pl. leszokott a cigiről. Szóval nem mindenki egyforma. Lehet, hogy Lij nem tud, vagy már nem is akar. A kávé az rendben van. Nekem is hiányzik a koffein, ha már nem iszom 1 napja, de még nem vagyok függő. Az alkohol meg a mi korosztályunk mentsvára. Szóval nem lehet szegénykémtől elvárni, hogy ne igyon (egyébként nagyon finom a vodka áfonyalével :mrgreen: ). Mi is azt tesszük. Csak mi nem vagyunk világsztárok, az ő lépéseit meg minden nap szenzációéhes riporterek meg fotósok kísérik. Lij ugyanolyan gyerek még, mint mi, és ezért szerintem egyetlen lépésén sem kellene megbotránkoznunk! Ha drogozik, akkor viszont elmegyek amcsiba, és kiverem belőle a szuszt :twisted: De addig még örülhetünk, amíg csak füvezik meg káromkodik...Nem újság :wink: Én inkább attól félek, hogy felemészti őt a sztárság (ld. Drew Barrymore kisasszony tragikus gyermekkora). De ameddig (mindenféle hülyeségével együtt) normális srác marad, nincs ok aggodalomra :D Szeretünk Lij! :P Továbbra is.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53272 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica: nekem sem ír színesen , de én már feladtam!!!
most mennem kell!!!
sziasztok! El veletek!!

Erendil fénye kísérje utatokat!!! :)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53257 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:cry: :cry: :cry:
Miért nem ír pirosan????
Még mindig nem tudom használni ezt az "új" fórumot. :oops:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53255 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nazgul ezt hol hallottad?
Csak nem Blikk?Mert akkor 100% hogy nem igaz. :)

OFF: Szia Ildi!
Zsófi vagyok. Ha akarod dumálhatunk.
:)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53248 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nazgul:ezt hol hallottad??? :?
mertha ilyen sztoris hír, akkkor.... :wink: :wink:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53244 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nazgúl, ilyennel ne viccelj!! :? :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53242 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem természetes (?) hogy cigizik El, mert ugye az a sok stressz meg minden.De az a hülye Josh Hartnett szoktatta rá a Faculty forgatásán amiért már utálom szegény Josht. :?
Szerintem nem piál annyit, csak mikor a haverjaival hülyül(ld. Dominiccal a szökőkútbapisilés.... :wink: )
De ha drogozni fog(ki tudja... :? ) akkor elmegyek LA-be és szétverem azt a szép kis pofikáját!!!)
Na jó ez csak poén. :)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53240 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
És ezt hallottátok már?

Elijah-t lefotózták egy barátjával egy buzibárban, erre ő elkezdte kergetni a fotóst (aki mellesleg egyik rajongója volt), és addig fenyegette, míg a képeket meg nem semmisítették. :)

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53239 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ezt a kibékülőset már én is olvastam valahol!!!
szerintem a pénz miatt kereste fel az apja!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53231 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
pletyka:
www.holgyforum.hu/sztarvilag.asp ... ewsid=9425

kép:
www.altavista.com/sites/search/m ... =1&micat=0
fenntről a harmadikat...mi az hogy nem nagyítja ki????

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53228 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
jó,jó itt vagyok, csak közben lement a gépem!!!
szóval igen, ellen tudna állni, de voltál már olyan helyzetben, hogy körülötted minenki szívott, vagy ivott valamit , de te semmi rosszabbat nem akartál, ígyhát inkább elszívtál egy cigit????
szóval , persze nem muszály ilyen társaságba járni, én sem szoktam gyakran!!!
nem vagyok zülött, nehogy aszidjétek má!!!!
soha nem iszom pl., de ezt már mondtam!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53223 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naughty!

Nem kényzserítenek! Ha nagyon akarna ellen tudna állni a kísértésnek :? :? De úgylátszik nem nagyon akar!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53221 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naughty!

Nem kényzserítenek! Ha nagyon akarna ellen tudna állni a kísértésnek :? :? De úgylátszik nem nagyon akar!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hónapja #53217 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De vele él! :!: :!: :!: :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.385 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére