Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 6 hónapja #50521 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Remélem csak rémeket látsz!
Nekem eddig semmi bajom nem volt azzal a csajjal, max az, hogy eléggé bekómált képe van...
Reménykedjünk, hogy nem igaz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50501 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Látta már valaki az aprilisi cinemát?
El se tudjátok képzelni, hogy mi van benne! Felháborító!
Leelee Sobieski-ről van 1 pici portré, és, hogy úgy mondjam a nyilatkozatai alapján enyhén összebonorálták Lij-el!
Mind a ketten nyilatkoztak egymásról, és, hogy úgy mondjam semmiféleképpen sem lehet félreérteni, amit írtak.
Azaz, mindaketten nagyon bejönnek egymásnak:
S:Ha az ember szerepe szerint is szerelmes, könnyen előfordulhat ilyesmi! :evil: :!:
W:Leelee igazán kivételes egyéniség.... :!: :!: :!:
Na, mi a véleményetek? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50489 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ott van Sesy hozzászólása alatt az a www-s gomb. Na én megyek! Sziasztok! Holnap talán valami értelmeset is írok majd ide!

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50488 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: mi az oldalad címe?

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50487 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! Mi a téma? Nincs kedvem elolvasni :P

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50486 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50477 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egy kicsit visszautalok az előzö témára:
sztem sem kapott halhatatlanságot Frodó, mert akármennyire is volt sok tündés tulajdonsága, attól még hobbit maradt, és a hobbitokhoz nem illik a halhatatlanság, ez vhogy természetellenesnek hat.
A hobbitok nem úgy születtek, hogy halhatatlanok lesznek. Talán még bele is őrülnének...

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50476 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, mintha Frodó előre tudnű, mi fog történni. Vagyis nem azt tudja pontosan, hogy mi fog történni, csak azt, hogy mi történhet. (amugy, ahogy PJ-t ismerem, ez a rész ki lesz hagyva a filmből, mivel "nem fontos"). Pedig ezzel nemcsak a Gyűrű hatalmát lehet bemutatni (mert azt is, hiszen Frodó tűzkereket szorít a szívére), hanem azt is, hogy Frodó és Gollam milyen erőviszoinyban vannak.

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50475 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: külön köszönöm Neked ezt az idézetet, mert ez az egyik kedvencem. Fantasztikusan szép, mély és szívbemarkoló, s azonkívűl egy kulcsfontos jelenet. Itt az egyik bizonyítéka annak, amit a múltkor mondtam Frodó sejtéseiről.
Ami meg Samut illeti: miután nála is volt a Gyűrű, s használta is, neki is lehettek látomásai, azaz ''szellem szemekkel'' is látott bizonyos dolgokat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50473 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lehet, nem ide vág, de szeretném berakni a kedvenc idézetem:

''Majd egyszerre, mint annak idején Emyn Muil szélén, Samu szeme el

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50470 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Légyszíves senki se offtopicoljon! Itt nem lehet chatelni! Ez egy Frodó/Elijah Wood terem! Köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50467 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én először ugy gondoltam, hogy aki beteszi a lábát a Boldog Birodalomba, az rögtön halhatatlan lesz, elvégre Valinorban nincs helye a gyásznak... de aztán kicsit beleolvastam a Szilmarilokba és már nem nagyon voltam ebben biztos... De teghyük fel, hogy Frodó halandó marad: még akkor is, ha 33 évesnek vesszük (hiszen jó erőben volt, habár az ut végére már eléggé megfáradt) szoval marad az 50 éves kor, akkor nincs annyi idő, hogy begyógyuljon a sebe, azaz semmi értelme ennek. Szoval ez kiesve. Ha meghatározott időt kér az életre, az már kicsit jobban hangzik. A teljes halhatatlanságot meg talán pont hogy ő nem akarta. Nem tudom. Kinek mi a véleménye? :)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50465 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jó kérdés!
Szerintem vagy megkapja a halhatatlanságot, vagy olyan hosszú életet, amilyet akar.
De azt nem hinném, hogy marad halandó... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50464 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem tudod, mi Valinor? :o
Én sem olvastam a Szilmarilokat, de tudok pár dolgot...
Szoval, Valinor (bár ez offtopic:) ez egy sziget, messze Középföldétől, itten élnek a valák (azaz az "istenek") és idehajoznak el a tündék, ha belefáradtak a Középföldei életbe. Most röviden ennyi...

Szoval, lehet hogy már volt kérdés, de rövid az agyam, szoval: Frodó halhatatlanságot is kap?

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50463 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én csak helyeselhetek...
Na ige, a család kiesik, hobbitok nemigen élnek Valinorban... :)
És hogy mutatna Frodó egy magas, szép, hosszúhajú tündekisasszony mellett???? 8O

Végülis Frodó nagyon jól ellehetett Valinorban, mert az olyan 'Frodónak való hely'.
Elég hülyén fogalmaztam meg, de van benne valami!
...vagy nincs...?
:oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50462 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Valinor? nem olvastam a Szilmarilokat (éppen kölcsön van adva eagelnek :) ) az milyen hely?

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50457 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
"Égveletek! Ti talán meglelitek Valinor! Ég veletek!" Ha jol emlékszem, zet jelenti... és ezt Galadriel énekli, mikor a Szövetség búcsút vesz Lórientől... :roll:

Frodó Szürkerév után?
Erről már beszéltünk, ha jol emlékszem.
Frodó Valinorba ért, ott bizonyára meggyógyult, persze - szvsz - nem felejtette el teljesen a Homályt, de inkább egy álom szerűen maradt meg benne. Nem hiszem, hogy családot alapított, mint ahogy felvetette valaki - lévén hogy tündével nem hiszem hogy összekötötte volna az életét, és hobbitlányok meg nem sűrűn élnek Valinorban . Szerintem csak pihent, meg hallgatta a tündék verseit.

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50442 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy, mit jelent az aláírásod? naggyon jól hangzik! (ezt már valahol írtam :)
Addig is egy téma: Frodó szürkerév után? mennyi ideje volt még? hogy érezte magát szerintetek?

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50408 Írta: Galadriel Úrno
Galadriel Úrno válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocs nem tudtam hogy a te ikonod is ez csak úgy kiválazstottam mert én is szeretem Galadrielt, ha nem baj nem akarodzik átálitani. :roll:

Ai! laurie lantar lassi súrinnen!
Aratsirien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50401 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gyaladriel úrnő, kérlek ne lopd el az ikonomat mert mérges leszek! :!:

Egy álmodozó tünde, magyarul: Maya

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50398 Írta: Galadriel Úrno
Galadriel Úrno válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én csak most keztem el írni úgy, hogy még pontosan nem tapasztaltam sem elönyt, sem hátrányt. :roll:

Ai! laurie lantar lassi súrinnen!
Aratsirien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50367 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Már egyszer megprobáltuk, hogy mindkét témában irunk, de nem jött össze.
Szoval ennek nincs előnye.
Kész!!! :cry: :cry:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50365 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem ennek csak hátránya van, még akkor is, ha én mindkét topcba aktívan irogattam... :cry:

Jó, nem offolok, annyi offolás volt ma már ebben a topicban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50354 Írta: Galadriel Úrno
Galadriel Úrno válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mindennek van elönye meg hátránya. :lol: :( [/img]

Ai! laurie lantar lassi súrinnen!
Aratsirien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50351 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jolvan...
Egyszer nyitottam topicot, de ezzel az uj fórummal azt is tönkre kell tenni :cry: Na mindegy.
Akkor inkább nem irok!

További jó szórakozást! :!:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50348 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na beírom mégegyszer az im-neten a fórumban nyitottam egy Frodó&Samu topicot ott lehet beszélgetni Frodóról, Samuról illetve a kettejük közötti kapcsolatról! Eddig nem sokan írtak ezért kérlek titeket akit érdekel az írjon! Itt a cím: www.im-net.hu/forum/

Egy álmodozó tünde, magyarul: Maya

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50346 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sesy: IGEN :!: igen!!! :x
na???
most színes????
sikerült???

egyébként mennem kell, mert tesóm akar most netezni,de remélem nem fogok annnyira hiányozni!!
főleg neked sesy, biztos nem :!:

neeem!!
mindíg azt írja ki a gépem ha rákattintok egy színre, hogy hiba történt a parancsfájlban.....

mindegy most megyek!!
szasztok!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja - 22 éve 6 hónapja #50344 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most neked az miért baj ha mi színesen írunk? Ez az egy jó ebben az új fórumban.

Na én tényleg megyek! Szia Sesy :D Szia Maya
Sziasztok!

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50343 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Vagy írd a két zárójel közé!
Manó, mit nézel meg?

Egy álmodozó tünde, magyarul: Maya

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50339 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naughty jelöld ki a szöveget!

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.676 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére