Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 6 hónapja #50054 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty: igen, menj vissza a regiszTÁRCIÓhoz, :) és válassz magadnak képet. Avatar választása, utána meg MEHET. (Én véletlenül bejelöltem a rubrikát, hogy a kép törlése, azér' nem ment...)

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50048 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nazgul: akkor most mennyek vissza a regisztárcióhoz????

jaj, ez a barangolás annyira kifáraszt, meg a gépemet is :!:
:x
:roll:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50041 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty, ne add fel, nekem is csak X-edszerre sikerált a kép... De jól áll, tisztára hasonlít rám. :twisted:

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50038 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
jaj istenem és még mindíg eltévedek!!!!
:?
ééééés még képem sincs, pedig hobbitot akartam, de valahogy nem sikerült!!
nem hoza le a képeket a gép,de aztán mégis bejelöltem egyet,de nincs itt

annyira szerencsétlen vagyok!!!! :oops:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50036 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!!!

jaj istenem!
milyen bonyolult lett ez a fórum!! :?
50 év volt amíg regisztráltattam magam!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50028 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Óhh nyulhopsz az nagyon jó lenne! De mikorra todod feltölteni!?

Egy álmodozó tünde, magyarul: Maya

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50026 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Maya: az oldal sajnos már megszűnt/eltűnt/valami, szóval asszem az lesz, hogy feltöltöm az oldalamra, és akkor meg tudod hallgatni!
Nazgúl: Hát ha Nick Carter2 lesz Elijahból, akkor én kiállok a hitemből.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50020 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naneeeeeeeee. :? Nemááár. Nem jutok szóhoz. ezt nem gondolja komolyan!? Nem gondol6ja komolyan. úúúúúúú, neeee. Bár... mintha jó zenéket hallgatna... arról lehet szó, hogy rockbandája legyen. Oké, azt megengedem, Lij. :wink: De semmi önálló éneklés, mint nyálas tinisztár or számszing!

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50016 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz, nem tudod honnan töltötted le azt az éneklést!? Vagy nem tudnád elküldeni!?

Egy álmodozó tünde, magyarul: Maya

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50012 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát, végülis kiskorában még jó hangja volt! :?:
De szerintem maradjon csak a színészkedésnél!
Nem az az énekes fajta!
És milyen lehet egy koncerten...? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #50006 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Éneklés? 8O
Erről én is hallottam valamit! Hát nem tom' mi igaz ebből! Malyd meglátjuk :!:

Egy álmodozó tünde, magyarul: Maya

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #49999 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Újság? Az van!
Elijah-ról van 1-1 oldal a Popcornban és a Bravo Girlben!
Ti mit tudtok erről az énekesi ambiciójiról? Nekem ez új...
És a Bravo Girlben elég sújos kép van.

Hát a fórum még elég idegen, és HIÁNYZIK A RÉGI!! =:((((((

És nincs nyuszis ikon!!!! :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #49982 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok, mi újság felétek? Hát ez az új fórum még elég furcsa de majd megszokjuk! :wink:

Egy álmodozó tünde, magyarul: Maya

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #49973 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Téma?Hajh,az nincs :cry:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #49967 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! Maya járt itt mostanában? Mi a téma?

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #49942 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
8O
Én itt vagyok,de te MOST itt vagy?
elijahwood.lap.hu +próbálom...Martin Solary:köszi :) ...neked nem jött össze...

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #49926 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nincs itt senki????? :cry:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #49924 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nektek hogy tetszik az új oldal?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #49909 Írta: Martin Solayr
Martin Solayr válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:roll: Zsoffia! Én tudom, legalábbis remélem, hogy tudom, hogy kell linket berakni: Megnyomod itt fent a gombok között az URL gombot, és beírod a címet, remeélm msot sikeül! :) pop.lap.hu

Martin Solayr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #49882 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:cry:
jaaaj úgy tudtam!

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 6 hónapja #49880 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ide ugyanúgy lehet linket berakni,mint a régi fórumba?
remélem...

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15785 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem az Emyn Muil-os jelenetnél az a csúcs, amikor Samu látja Frodót, amikor megesketi Gollamot - ahogy szinte megnő, fölébe tornyosul Gollamnak, és hatalom meg fenség sugárzik belőle. Nekem ez Frodó tisztaságának, jóságának jelképe, ahogy föléje emelkedik az elkorcsosult lelkű Gollamnak, és valahogy ennek a tisztátalan világnak is. Nem akarok ebbe vallásos felhangokat belevinni (bár tudom, hogy Tolkiennél ez nagy szerepet játszik), de nekem erről valahogy a megdicsőülés jut az eszembe. Szinte látom, ahogy Frodót valami fény veszi körül, miközben Gollam a lába elé kushad.<br> Érdekes aspektusa a dolognak, hogy minden tisztasága ellenére Frodót is a hatalmába keríti a Gyűrű, az ő lelkének egy kis részét is megrontja, tehát ez rámutat, hogy azért Frodó sem sérthetetlen 'szent'. (Most ez nem volt valami értelmes, de talán kihámozzátok, mire gondolok.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15784 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gandalf: nem igen szeretek nálam bölcsebbekkel vitába keveredni (mint például most Veledi; ill. nem is vita, hanem inkább eszmecsere)<br> Tehát: szvsz Frodóban egyáltalán nem volt meg a kezdetektol az elhatározás, hogy egyedül menjen Mordorba. Galadriel tükrénél döbbent rá, hogy valószínu hogy egyedül fogja teljesíteni a küldetést. De egészen addig legfeljebb csak sejtette, és még nem is remélte, hogy a társaság nem marad együtt (abba bele se gondolt hogy mi lehet majd ennek az oka). <br> Viszont Gollamról még nem is sejtette, hogy mi lesz a szerepe, egészen addig míg Emyn Muil kopár sziklái között meg nem pillantotta. Ott körvonalazódott benne, hogy fel tudnák használni Szméagol tudását és helyismeretét. Eloször még csak ezt látta benne, és miután jobban megismerte, vett a kapcsolatuk más irányt (ezt lejjebb már kifejtettem). Elotte o is elpusztítandónak tartotta Gollamot, aki megakadályozhatja küldetésük végrehajtásában. Hisz még Gandalfnak is megemlítette, hogy kár hogy Bilbó nem ölte meg mikor módja nyílt rá. De még az Anduinon se úgy gondolt rá, mint majdani segítotársra. Ezt én szinte biztosra mondom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15783 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem a 'tündesége' miatt a szelleme volt tiszta, nem a lelke... de ez most mindegy.<br> Frodó nem azért volt kiválasztott, mert tündés volt, vagy hobbit volt. Hanem mert ő Zsákos Drogó fia Frodó, akinek el kellett vinnie a Gyűrűt.<br> A döntése, hogy elhagyja a társoságot, szerintem már kezdettől meg volt benne, s nem Galadriel, vagy Boromir miatt ébredt fel benne. Mint ahogy mindent szinte előre sejtett, Gollam szerepét is... én ezt inkább egyfajta küldetéstudatként fognám fel. Régóta sejtette, hogy a többiek nem fogják végig kísérni, s előbb-utóbb elhagyják, ezért ő még időben döntött, s előbb hagyta el őket. Aragornos jelenet ide vagy oda, még Vándor sem tudta volna elkísérni a Katlanig és vissza. Nem hinném, hogy Boromir annyira gyenge lett volna, gyengébb az átlagnál. Sőt! Szerintem átlagon felül állta meg a helyét (''Győztél! Kevesen arattak ekkora győzelmet!''). Aragorn is előbb-utóbb elbukott volna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15782 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Morgana, szerintem a Gyűrű pontosan tudta, hogy ki a legkönnyebb préda. Ne felejtsük el, hogy ő ugyebár egy ömagában is intelligens ereklye. <br> Nazgúl, a nazgúloknak tényleg nincs köze az Egyhez, az emberek és hatalomgyűrűk kapcsolatát illusztrálandó hoztam fel őket példának. <br> Az igaz, hogy Frodó már Bilbón is látja a Gyűrű hatalmát, de valahogy nekem úgy tűnik, hogy azon még inkább csak megdöbben, de nem egészen érti. Úgy érzem, hogy Boromir kirohanásakor szembesül igazán azzal, hogy mire is képes a Gyűrű. Ha már Bilbónál rájönne, akkor el sem indulna a többiekkel. Akkor már onnan egyedül akarna menni, mert tartana tőle, hogy el akarják majd venni, fel akarják használni a többiek. <br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15781 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem a tündesége mentette meg. A tündesége miatt csak a lelke volt tiszta, de a hobbit jellem miatt nem hatott rá annyira a Gyűrű. Mert a hobbitok - nagy része... - mentes a hatalomvágytól.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15780 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most egy kicsit lemaradtam.<br> Tehát: ha arról beszéltek, hogy Frodót miért nem kísértette meg a GY, igen gyakran fő indokként szerepel tünde- vagy épp hobbit volta. (OK, olvastam ám itt mindent, tudom, hogy mást is írtatok.)<br> A kérdésem az lenne, hogy:<br> a)miért pont tündesége mentette volna meg? Mert G ellenállt? Akkor miért nem ő, vagy Legolas lett a Gyűrűhordozó?<br> b)hobbitsága?... (lásd:Bilbó)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15763 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, Frodó, ha pl. Móriában alkalma lett volna rá, valószínüleg megöli Gollamot.<br> Csak, amikor megismerte, és rájött, hogy van még benne valamicske Szméagolból (és persze mellékesen arra is rájött, hogy Gollam el tudja őt vezetni Mordorba... :) ), akkor kegyelmezett meg neki. De akkor sem azért, mert előre látta volna, hogy ekkora szerepe lesz...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15762 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem az Emyn Muil-os jelenetnél az a csúcs, amikor Samu látja Frodót, amikor megesketi Gollamot - ahogy szinte megnő, fölébe tornyosul Gollamnak, és hatalom meg fenség sugárzik belőle. Nekem ez Frodó tisztaságának, jóságának jelképe, ahogy föléje emelkedik az elkorcsosult lelkű Gollamnak, és valahogy ennek a tisztátalan világnak is. Nem akarok ebbe vallásos felhangokat belevinni (bár tudom, hogy Tolkiennél ez nagy szerepet játszik), de nekem erről valahogy a megdicsőülés jut az eszembe. Szinte látom, ahogy Frodót valami fény veszi körül, miközben Gollam a lába elé kushad.<br> Érdekes aspektusa a dolognak, hogy minden tisztasága ellenére Frodót is a hatalmába keríti a Gyűrű, az ő lelkének egy kis részét is megrontja, tehát ez rámutat, hogy azért Frodó sem sérthetetlen 'szent'. (Most ez nem volt valami értelmes, de talán kihámozzátok, mire gondolok.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15761 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gandalf: nem igen szeretek nálam bölcsebbekkel vitába keveredni (mint például most Veledi; ill. nem is vita, hanem inkább eszmecsere)<br> Tehát: szvsz Frodóban egyáltalán nem volt meg a kezdetektol az elhatározás, hogy egyedül menjen Mordorba. Galadriel tükrénél döbbent rá, hogy valószínu hogy egyedül fogja teljesíteni a küldetést. De egészen addig legfeljebb csak sejtette, és még nem is remélte, hogy a társaság nem marad együtt (abba bele se gondolt hogy mi lehet majd ennek az oka). <br> Viszont Gollamról még nem is sejtette, hogy mi lesz a szerepe, egészen addig míg Emyn Muil kopár sziklái között meg nem pillantotta. Ott körvonalazódott benne, hogy fel tudnák használni Szméagol tudását és helyismeretét. Eloször még csak ezt látta benne, és miután jobban megismerte, vett a kapcsolatuk más irányt (ezt lejjebb már kifejtettem). Elotte o is elpusztítandónak tartotta Gollamot, aki megakadályozhatja küldetésük végrehajtásában. Hisz még Gandalfnak is megemlítette, hogy kár hogy Bilbó nem ölte meg mikor módja nyílt rá. De még az Anduinon se úgy gondolt rá, mint majdani segítotársra. Ezt én szinte biztosra mondom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.426 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére