Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15548 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!<br> <br> Most néztem meg a Fekete-fehért (vagy fehéret?Juuj ne nézzetek nagyon hülyének :) )<br> Lényeg! Az a film akkora egy baromság.És Lij-t is alig mutatják benne .Az egészben a legjobb az,amikor a végén smárol a csajjal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15547 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocsi! Gázos a gépem, nem én vagyok ennyire hülye, meg lúzer...<br> Nem írja ki a monitorra a szövegelésemet. Béna egy gép! Annyi mint orkban a jóindulat! (Ezt a Humorban olvastam nemrég.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15546 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lányok! Elég gáz hogy ilyenkor csak én csöpögök itt egymagamba. Elég hülyének nézhettek már. Viszont azon a nagyon lázadókori interjúján halálra röhögtem magam. Van egy szövege a kiscsávónak! Pedig olyan kis ártatlannak látszik! Azóta már biztos sokat felnőttesedett, komolyodott. Mondjuk az a kútbapisilünkaforgatásiszünetben-sztori eléggé rácáfol erre. De nem baj, legalább van benne élet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15545 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lányok! Elég gáz, hogy ilyekor csak én csöpögök itt egymagamba. Elég hülyének nézhettek. De azon a nagyon lázadókori interjúján halálra röhögtem magam!Elképesztő szövege van a kiscsávónak! Erre mondjuk mi, hogy HVCS, azaz: Helyi Vagány Csávó. Szerintem azóta komolyodott, felnőttesedett valamelyest. Bár az a kútbapisilünkaforgatásiszünetben-sztori elég gyerekes jellemre vall. Viszont legalább nem unalmas a gyerek. Először én is azt hittem, hogy olyan kis szerény angyalka, de hála az égnek van benne élet jócskán!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15544 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!<br> kinek van meg az új bravo girl?Lij van benne!bár semmi új info,de azér mégis csak Elijah!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15543 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja! Oda kell egy kérdőjel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15542 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lehet! Persze hogy lehet másról is beszélni Elijahn kívül.Én is sokmindenkit szeretek rajta kívül (ezek után meg főleg),de nem furcsa egy kicsit hogy ebben a topicban teljesen másról van szó mint amiről beszélni kéne.<br> <br> Hát nagyon remélem hogy Lij lehiggadt azóta,mert nekem így valahogy nem jön be.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15541 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
csaá<br> nem tudom,miért kellett felkapni a vizet azon,hogy más pasik is szóba jöttek,nem csak Elijah.Oké,ez egy Elijás topic,de azért beszélni lehet másról is,nem?Mit szólnátok pl Leonardo Dicapriohoz?Na jó,befogtam,csak vicc volt.. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15746 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen-igen, nekem idő kellett, míg leesett, amin háborogtunk, hogy Aragorn a filmben miért engedi el Frodót, de aztán rádöbbentem, hogy ugye a történet középpontjába a Gyűrű és annak hatalma került felerősítve (film), ez egy tökéletes kulcsjelenet volt. <br> Számomra mondjuk ebből a szempontból Boromir 'Különös a Sors...' kerdetű monológja a legjobb, egyszerűen tökéletesen átjön benne, ami az első rész, a küldetés stb. lényege. Az a monológ elmond mindent. (nem, ÉSzI, most nem a beszélő személye miatt...) :) <br> A második legütősebb rész ezt tekintve valóban az Aragorn-Frodó párbeszéd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15769 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen-igen, nekem idő kellett, míg leesett, amin háborogtunk, hogy Aragorn a filmben miért engedi el Frodót, de aztán rádöbbentem, hogy ugye a történet középpontjába a Gyűrű és annak hatalma került felerősítve (film), ez egy tökéletes kulcsjelenet volt. <br> Számomra mondjuk ebből a szempontból Boromir 'Különös a Sors...' kerdetű monológja a legjobb, egyszerűen tökéletesen átjön benne, ami az első rész, a küldetés stb. lényege. Az a monológ elmond mindent. (nem, ÉSzI, most nem a beszélő személye miatt...) :) <br> A második legütősebb rész ezt tekintve valóban az Aragorn-Frodó párbeszéd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15745 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
(Nemtomírtamemár: A filmben amikor a folyó partján kikötnek, Boromir is és Frodó is érzi, hogy valami történni fog. Nekem csak másodszorra vagy harmadszorra tűnt fel, de szenzációsan meg van oldva. Boromir megborzong, Frodó olyn gyanakodva nézeget, Legolasnak meg egy árnyék, és egy fenyegetés kezd úrrá lenni a gondolatain. Nektek feltűnt?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15768 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
(Nemtomírtamemár: A filmben amikor a folyó partján kikötnek, Boromir is és Frodó is érzi, hogy valami történni fog. Nekem csak másodszorra vagy harmadszorra tűnt fel, de szenzációsan meg van oldva. Boromir megborzong, Frodó olyn gyanakodva nézeget, Legolasnak meg egy árnyék, és egy fenyegetés kezd úrrá lenni a gondolatain. Nektek feltűnt?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15744 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Biztos, hogy Boromir viselkedése is hozzájárult Frodó döntéséhez Amon Hennél, de szerintem nem abban, hogy megy-e, hanem abban, hogy egyedül megy Mordorba. Szerintem Frodó ott döbbent rá, hogy mit is jelent, amit Galadriel mondott. Ott döbbent rá, hogy MINDEGYIK társa veszélyt jelenthet a küldetésre. Hiszen a Gyűrű mindegyiküket megkísértheti (elméletileg). A filmben ez nagyon jól kijön, amikor megkérdezi Aragorntól, hogy vajon önmagától meg tudja-e védeni. <br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15767 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Biztos, hogy Boromir viselkedése is hozzájárult Frodó döntéséhez Amon Hennél, de szerintem nem abban, hogy megy-e, hanem abban, hogy egyedül megy Mordorba. Szerintem Frodó ott döbbent rá, hogy mit is jelent, amit Galadriel mondott. Ott döbbent rá, hogy MINDEGYIK társa veszélyt jelenthet a küldetésre. Hiszen a Gyűrű mindegyiküket megkísértheti (elméletileg). A filmben ez nagyon jól kijön, amikor megkérdezi Aragorntól, hogy vajon önmagától meg tudja-e védeni. <br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15536 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Huh... hát én egy kissé visszahuzódóbbnak képzeltem... ez kissé illuzioromboló...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15535 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nazgúl: furcsa, hogy így gondolod!<br> Én láttam pl. gyerekkori filmjeit, és sztem nem igaz, amit állítasz!<br> Azokben is nagyon jól játszott, úgy mint a GYU-ban! Persze ez egyéni vélemény, mint ahogy a Tied is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15534 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
No comment. Ne haragudjatok, senkit nem akarok megsérteni, én is odavagyok érte, de a kék szemei pilláinak rebegtetésén kívül nem igazán színészkedik - igaz, hogy az bőven elég.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15743 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az a baj, hogy folyton egymást ismételgetjük, mert szerintem mindenkinek igaza van. Nincs mit mondanom, már elmondtátok előttem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15766 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az a baj, hogy folyton egymást ismételgetjük, mert szerintem mindenkinek igaza van. Nincs mit mondanom, már elmondtátok előttem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15742 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nos, szerintem... (igen, ha én egyszer kinyitom a számat... :) <br> Frodót Boromir azzal rémitette meg a legjobban, hogy megkisértette őt a Gyűrű - pedig hát Boromir tényleg nagy harcos volt, és hazafi, szoval lehetett volna tisztelni. De amikor megprobálta elvenni tőle a Gyűrűt, akkor - akármennyire is nem feltételezte volna egyikőjükről sem, hogy elakarják vanni - ráébredt, hogy ha továbbra is a Szövetséggel marad, akkor esetleg belsőviszályok lépnek fel, a Gyűrű miatt is (és azért is, mert egyikük sem akart Mordorba menni, ő sem, persze, de tudta hogy muszáj volt.)<br> Samuban 100%-osan megbízott, azért is vihette magával, meg persze nehéz lett volna visszatartani, hiszen tényleg, inkább vízbefulladt volna, mint hogy maradjon (azt hiszem mondja is, hogy belepusztul ha nem mehet el Frodóval).<br> Frodó már eleve több ideig volt el, mint a beigért 1 óra, és nem sokra jutott volna szerintem, ha tovább is gondolkodik. Hiszen az egész csak arra ment ki, hogy ''felcukkolja magát'', hogy ő egyedül megy Mordorba, és csak magát teszi ki a reménytelen Útnak.<br> Egyszer már beirtam, de mégegyszer beirom ezt az idézetet a Gyűrű hordozójáról:<br> <br> ''...Jelképes az, hogy századunk kultusz könyvében, A Gyűrűk Urában a felmérhetetlen feelőséggel és veszélyekkel terhes feladatot, a világ összes gonosz erőt egyesíteni képes Gyűrű örzését egy apró, félénk, csak nyugalmat óhajtó teremtményre bízzák. Még csak nem is ember ő, bár akként is lehetne határozatlan, félénk, kétkedő. Ember mivoltában azonban már lehettek volna előképei arról, milyen a hatalom mámora. Megkisérthető, elcsábítható lenne. Csak félszerzet, tehát szőröslábu, aprócska, hiuság nélküli. Csak a Gyűrű hordozója ő. A kazében van, vagy a szíve felett őrzi, mégsem birtokolja a szörnyű hatalom jelképét. Nem az övé, és nem is akarja, hogy az legyen. Olyan tiszta, és uralomvágytól mentes a lelke, hogy aGyűrű varázslatából a hatalom pusztitó erejét érzékeli csak, és nem a mámort. Igy is pokolian nehéz a feladat, hordozni a sulyt. De amíg a hatalom nem képes arra, hogy a lelkét megmérgezze, addig a pillanatig ő az egyedüli, a legalkalmasabb erre a feladatra. ...''<br> <br> Nos... ehhez Ti mit szoltok?<br> Én teljes mértékben egyetértek. Frodó egy hobbit, akinek a lelke tiszta, mentes a hatalomvágytól, így ő alkalmas a feladatra. Már is elhordozhatná, de neki van hozzá akaratereje, bátorsága és elszánt is. És annyira tiszta a lelke, hogy nem tudja ugy megmámorisitani, mint az embereket. Ez lehet hobbittulajdonság, de szerintem más nem lett volna képes ilyen messzire hordozni a Gyűrűt. De persze Samu nélkül neki sem sikerült volna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15765 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nos, szerintem... (igen, ha én egyszer kinyitom a számat... :) <br> Frodót Boromir azzal rémitette meg a legjobban, hogy megkisértette őt a Gyűrű - pedig hát Boromir tényleg nagy harcos volt, és hazafi, szoval lehetett volna tisztelni. De amikor megprobálta elvenni tőle a Gyűrűt, akkor - akármennyire is nem feltételezte volna egyikőjükről sem, hogy elakarják vanni - ráébredt, hogy ha továbbra is a Szövetséggel marad, akkor esetleg belsőviszályok lépnek fel, a Gyűrű miatt is (és azért is, mert egyikük sem akart Mordorba menni, ő sem, persze, de tudta hogy muszáj volt.)<br> Samuban 100%-osan megbízott, azért is vihette magával, meg persze nehéz lett volna visszatartani, hiszen tényleg, inkább vízbefulladt volna, mint hogy maradjon (azt hiszem mondja is, hogy belepusztul ha nem mehet el Frodóval).<br> Frodó már eleve több ideig volt el, mint a beigért 1 óra, és nem sokra jutott volna szerintem, ha tovább is gondolkodik. Hiszen az egész csak arra ment ki, hogy ''felcukkolja magát'', hogy ő egyedül megy Mordorba, és csak magát teszi ki a reménytelen Útnak.<br> Egyszer már beirtam, de mégegyszer beirom ezt az idézetet a Gyűrű hordozójáról:<br> <br> ''...Jelképes az, hogy századunk kultusz könyvében, A Gyűrűk Urában a felmérhetetlen feelőséggel és veszélyekkel terhes feladatot, a világ összes gonosz erőt egyesíteni képes Gyűrű örzését egy apró, félénk, csak nyugalmat óhajtó teremtményre bízzák. Még csak nem is ember ő, bár akként is lehetne határozatlan, félénk, kétkedő. Ember mivoltában azonban már lehettek volna előképei arról, milyen a hatalom mámora. Megkisérthető, elcsábítható lenne. Csak félszerzet, tehát szőröslábu, aprócska, hiuság nélküli. Csak a Gyűrű hordozója ő. A kazében van, vagy a szíve felett őrzi, mégsem birtokolja a szörnyű hatalom jelképét. Nem az övé, és nem is akarja, hogy az legyen. Olyan tiszta, és uralomvágytól mentes a lelke, hogy aGyűrű varázslatából a hatalom pusztitó erejét érzékeli csak, és nem a mámort. Igy is pokolian nehéz a feladat, hordozni a sulyt. De amíg a hatalom nem képes arra, hogy a lelkét megmérgezze, addig a pillanatig ő az egyedüli, a legalkalmasabb erre a feladatra. ...''<br> <br> Nos... ehhez Ti mit szoltok?<br> Én teljes mértékben egyetértek. Frodó egy hobbit, akinek a lelke tiszta, mentes a hatalomvágytól, így ő alkalmas a feladatra. Már is elhordozhatná, de neki van hozzá akaratereje, bátorsága és elszánt is. És annyira tiszta a lelke, hogy nem tudja ugy megmámorisitani, mint az embereket. Ez lehet hobbittulajdonság, de szerintem más nem lett volna képes ilyen messzire hordozni a Gyűrűt. De persze Samu nélkül neki sem sikerült volna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15533 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ajjaj illúziórombolás...<br> <i>,,Nem arra hajtottam, hogy pisis csajok sikoltozzanak a nyomomban, hanem hogy felnőtt szaktársaim becsüljék a munkámat''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15532 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lyézusom, ez a gyerek tud beszélni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15531 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
<i>MaNcs: Nem hiányzott a normális gyermekkor? <br> <br> EW: Hogy hiányzott volna, mikor az enyém nekem teljesen normálisnak tűnt? Úgy éreztem, és mit tagadjam, ez máig sem nagyon változott, hogy az a normális, ha az ember nem megy egy eszméletlen hátizsákkal reggel 7-kor az iskola felé, hanem a másik oldalára fordul az ágyban. Igaz, nem volt egy barátom sem, de idővel a szakmában kötöttem egy csomó barátságot. Szerintem nincs sok különbség egy másik színészgyerek és a szomszéd halőr kisfia között. Gondolj bele, miről maradtam le. Egy-két verekedésről a téren. Helyette inkább beutaztam a világot, és olyasmivel foglalkoztam, ami roppant mód szórakoztatott. <b>Erre szokták mondani, hogy na és, én meg belepisáltam a Gangeszba. <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15530 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez is édi!<br> <i>MaNcs: Hogyan indult a pályád? <br> <br> EW: Iowában születtem, és hatéves koromig nem történt semmi. Néztem, hogy nő a fű.</i>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15529 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát Elijah...<br> <i>MaNcs: Tizenhét éves vagy. Hol láttad Robert filmjeit, az óvodában? <br> <br> EW: Szerinted ha nem jártam iskolába, akkor biztos velem volt tele az óvoda. Légy nyugodt, oda sem jártam</i><br> <br> Maya: másolásgátlós a kazi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15528 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Miért Nyulacskahopsz? Na jó Nyulhopsz :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15526 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De hülye barom köcsög állat vagyok.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15527 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja amúgy Maya nagyon köszi a képeket! Ezeket még nem láttam :) ) cupp

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15525 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azt már nem árulják boltban vagy mi? Csak mert így mondjátok. Maya nincs még egy felesleges példányod? Nem komolyan kérdezem de ha találsz még egyet valahol és már nem kell neked,nekem nyugodtan elküldheted :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.600 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére