Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15496 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Manó: Hát, igen a viditékások engem se szeretnek...<br> Mondjuk elég idegesítő lehetek, hogy a héten már másodszorra megyek be, és megkérdezem:<i> 'A Kötöznivaló Bolondok még mindig nincs meg?'</i><br> Naughty: Lehet, hogy Elijah tud rossz is lenni, de szerintem olyan tényleg rossz nem...<br> És szerintem ezzel a 'jófiú' dolog nem csak egy image, bár mondjuk igaz, hogy a sajtó mindig túloz.<br> De gondoljunk csak erre a szorosz anya-fia kapcsolatra. De tényleg, Elijah imádja az anyukáját, és akkor ugye nem lehet olyan rossz fiú? Pl. ellenpélda: (pölö)Eminem utálja az anyját, és hát milyen má az Eminem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15495 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Amúgy jó film? Sokat szerepel benne Lij?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15494 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! Végre van itt élet! Én felkeltem fél ötkor hogy nézzem az HBO-n a Black and white-ot de túl álmos voltam hogy fenn maradjak.Az elejét néztem és azon rögtön látszik hogy durva egy film.Barátnőm is felkelt,de ő se nézte meg csak felvette és majd együtt megnézzük.A videótékákkal mindig megszívjuk.A múltkor is olyat égtünk hogy a barátnőm utána alig akart visszamenni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15740 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocsi, de ha túl sokat filozofál, a csúnya orkok csúnyán elkapják...<br> Ez alatt csak azt értem, hogy túl feszített volt már akkor a helyzet holmi filozofálgatásra. Ha nincs Boromir, talán őt is elkapják az orkok, mint Pippinéket, esetleg nem és akkor is egyedül indult volna útnak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15739 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ami még szerintem benne volt, hogy egyedül ment, az még az, hogy Frodó úgy megijedt Boromirtól, meg csalódott benne, hogy... (hogy én is Samut idézzem) kissé nagyon 'fölcukkolta magát' (ez a 'Frodó fölcukkolja magát', annyira teccett, egyik kedvenc beszólásom a könyvből! jó, szóval folytatom a mondókámat), és nem tudta megint átgondolni a dolgot. Mert ha nem jön Boromir, akkor Frodó még ezen filozofált volna még egy jó ideig...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15738 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elanor!<br> Teljes mértékben egyetértek! Mellesle ha meg is volt reális alapja annak, hogy a kis hobbitok a Gyűrű uralma alá kerülnek, egy olyanbarát, mint Frodó sztem nem érzékelte volna. Ez a fajta naivitás szerintem a szeretet velejárója...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15493 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Segítsetek, ha taliztok Nenyával akkor mondjátok neki, hogy mail ment. Nagyon fontos lenne, és Ti mindig itt vagytok... Köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15737 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elanor: nem jössz át a chatelősbe, mert ott van az egyik oszitársam, akinek be akrlak mutatni, és még ott van naughty és Lestat is!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15492 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
igazad van nyulhopsz, de szerintem nem is az a jófiú amilyennek eleinte az image -e mutatta!!!!<br> szóval tud rossz fiú is lenni!!!<br> tudom, hogy ez a sztároknál fontos, hogy milyen imaget választ, de szerintem az lenne a legjobb, ha magát adná!!!!<br> remélem nem csalódnánk nagyot akkor sem!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15736 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elgondolkoztam az előbbi hozzászólásomon...<br> Igazából nem tudnám elképzelni sem Trufáról, sem Aragornról, és bárki másról a Szövetségben, hogy meg akarná kaparintani a Gyűrűt (még úgy is nehezen, ha tudom: nem önszántukból teszik).<br> Szóval isitnek is igaza van, ezt Frodó sem tudta volna feltételezni róluk. De attól még a Boromiros 'dolog' sztem befolyásolta a bban, hogy minél hamarabb elinduljon: rájött, hogy nem halogathatja tovább a döntést, mert a helyzet kezd súlyosabbá válni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15735 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!<br> Ha jól sejtem, Frodó már Galadriellel való találkozásul óta sejtette, hogy Boromirra milyen hatással van a Gyűrű, lévén Galadriel maga mondta ezt, mégha kissé homályosan is...<br> Ezért talán nem mindenkiről feltételezte, hogy meg akarja kaparintani az Egyetlent, hisz Samut is magával vitte. (OK, ez kissé hüly indoknak tűnhet, mindössze arra akartam utalni, hogy a barátság és a bizalom szemben állhat az éászérvekkel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15491 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na, vissza erre a 'nagyfiúnak akarok kinézni' image-ra.<br> Szerintem Lij inkább aranyos, mint férfias. És tényleg nagyon nem áll jól neki az, hogy férfiasan borostás lesz, meg agyonszolizza magát, amitől szerintem úgy néz ki, mint egy indián, de ezt most hagyjuk...<br> Szóval így valahogy elveszíti az varázsát.<br> A kigombolt inges fotók ellen nincs semmi kifogásom, mert elvégre valamit rakni kell az újságokba, amiért megveszik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15490 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
édi kép van róla a popcorn-ban?????<br> jaj, tudom ti woodisták vagytok , én is, bár meg kell mondtani, hogy orlando is jó pasi!! (wow ez rímelt!!)<br> szóval, akit érdeket az im-ben van egy pószter orliról!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15489 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
naughty: nam akarsz átjönni a chatelősbe, mert akkor bemutatlak egy oszitársamnak, aki most itt van!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15488 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
csá everyone!!!!<br> what's goin' on here????<br> igaz a hír,hogy ma reggel volt a black and white az HBO-n????<br> barátnom este mondta ,hogy lesz, de nem keltem föl, de o felvette!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15734 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Visszatérve a kérdésemre (hát igen :) ), sztem is sokban befolyásolta Frodót a Boromirral történt incidens. Ez tényleg jó volt arra, hogy rádöbbentse, milyen erős a Gyűrű hatalma. Sztem rájött, hogy ha tovább együtt marad a Szövetség, akkor lehet, hogy a többi tagját is megmérgezte volna a Gyűrű.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15487 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!<br> Kicsit kóma vagyok, hajnalban néztem a Fekete-Fehéret. A hugomat inkább kihagytam a buliból, ugyis bekómázott volna film alatt. :) )<br> Tényleg elég durva film volt, és igaza volt a videótékás hapeknak, amikor azt mondta, hogy nem nekem való. De azt birtam amikor veszekedett a csajjal

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15486 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok, na mit szereztem ma? Na jó elárulom! Elijah Wood-os levelezőlapot!!! Olyan ééédes!<br> Más: Képzeljétek van egy egész oldal róla a popcorn-ban!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15485 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Amúgy ki vagy? Még nem találkoztunk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15484 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocs, hogy későn reagálok, de megnéztem róla egy pár képet, és egy kicsit lemaradtam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15483 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hogy tud velük nézni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15482 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Édesnek édes.És az a gyönyörű kék szeme :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15481 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Rendicsek! Olyan édes az a srác. Komolyan, ritka az ilyen nemcsinált báj. Manapság mindenki olyan mű. Ő meg csak úgy van, és kedves, meg egyszerű, mint Frodó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15480 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Legalábbis velem biztosan :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15479 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helyes! Én még csak négyszer láttam,és Lijről velünk itt bármikor lehet csöpögni.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15478 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helló minden Elijah imádónak! Rég voltam itt, remélem van itt valaki akivel lehet csöpögni, mert tegnap harmadjára is megnéztem a GyU-t.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15477 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ki nézte ma hajnalban a Black and white-ot?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15476 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem tudom hogy kiről van szó,hogy ki az a Mark Wahlberg.<br> <br> De ez nem is fontos ugyanis ez a topic ELIJAH WOOD-ról szól és ITT, ebben a topicban CSAK ŐT LEHET ISTENÍTENI!!!<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15475 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ugye?és főleg a csinos hátsója-na ERRE mondom én azt,hogy jó segg!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15474 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mark Wahlberg tényleg naaaagyon jó pasi én is láttam már a filmet...<br> Qrva jó! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.450 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére