Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15473 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hali!Ha már a jó pasikról beszélünk(Elijah,Josh H.)stb:Múlt héten néztem meg videón a Majmok bolygóját(új!) és rájöttem,hogy ez a Mark Wahlberg irgalmatlanul jó pasi!Iszonyúan tetszett,olyan szép alakja van,és az a kigyúrt felsőtest,hmmm-na jó nem nyáladzok róla,nézzétek meg!!Én még 3x megnéztem egymás után és sírt a lelkem,amikor vissza kellett vinnem a filmet a tékába...sci-fi rajongóknak kötelező!(mint pl én)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15733 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja. Akkor ezt is újra kellett volna digitalizálni, mint az E.T.-t! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15732 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De szerintem akkor nem lettek volna ilyen jo speciális effektek.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15731 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gandalf: Ringo-t könnyebb elképzelni Frodónak... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15730 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
s?t, a hetvenes években John Boorman neve is felmerült, mint rendez? (az egy nagyon nagy film lehetett volna - ld. Excalibur)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15729 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Woww..........

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15728 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
''Paul McCartney Frodó akart lenni<br> <br> A Beatles már az 1960-as években szerette volna megfilmesíteni A Gyűrűk Urát – nyilatkozta egy új-zélandi lapnak Peter Jackson, aki személyesen Paul McCartneytól értesült a meghiúsult tervről. <br> <br> A négy Oscarral kitüntetett film rendezője a wellingtoni Evening Post című újságnak számolt be róla, hogy az Amerikai Filmakadémia díjkiosztóján az ex-Beatle McCartney elmesélte neki, hogy tervükből azért nem lett semmi, mert a megfilmesítés jogaival akkor még Tolkien rendelkezett, aki pedig nem lelkesedett az ötletért, hogy a liverpooli négyes vigye mozivászonra művét. <br> <br> Az utókor bánkódhat Tolkien professzor szigora miatt, hiszen így már sosem láthatjuk a 22 éve halott John Lennont Gollum szerepében, pedig Lennon az elképzelések szerint épp a csúf szörnyet alakította volna. Paul McCartney játszotta volna Frodót, hű társát, Csavardi Samut pedig Ringo Starr készült megformálni. A negyedik Beatle, a tavaly elhunyt George Harrison Gandalf, a bölcs varázsló szerepét nézte ki magának – mesélte a lapnak Jackson, aki szerint azért is kár, hogy a projektből nem lett semmi, mert a fiúk biztosan zseniális dalokat írtak volna a filmhez. <br> <br> Jackson jelenleg a trilógia második részének, A két toronynak a vágásával és a különböző utómunkálatokkal van elfoglalva; a kész produkciót idén decemberben mutatják be. ''<br> <br> Forrás: InterCom<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15727 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
így végig olvasva ezt az egészet, mindannyiótoknak igaza van! Bár szerintem, Frodó Aragornt is próbára tette, de annak igazságérzete nagyobb volt a csábításnál!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15539 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: Ezt, ha minden igaz 17 évesen nyilatkozta, a lázadó korszakában... Azóta már lehiggadt, és biztos szereti megint a pisis csajokat is

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15540 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
pl engem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15538 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: csak tudnám, hogy csinálta ezt a 'Frodó most már felnőtt' feelinget (úristen, én már lassan félig angolul beszélek!!)! Mert tényleg_nagyon_más, mint a GySzben! És nem csak abba, hogy komoly pofát vág...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15537 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na ide olyan rég irtunk, akkor is én...<br> Szoval elhatároztam, jellemileg maradok Frodónál, de a külső az marad Elijah :) szóval őket kell összegyurni... jolvan ez kissé hülyén hangzik, de késő van:))<br> A szinészi munkáról: nazgúl, láttad Te a Radio Flyert? Abban nagyon profi. Persze a másik kiskölyök is, de benne van valami különleges kisugárzás, ami arra késztet, hogy felfigyelj rá, és amugy is ügyesen játszik.<br> Majd a GyU-ban alakithat nagyot, a 2.-3. részben (bár ahogy PJ-t ismerem, Frodó&Samu&Gollam rész eléggé meg lessz csonkítva...). Az eddigi TTT-s képeken sokkal érettebb az arca, viszont gyönyörű:) Megvan benne az a szépség, de nem olyan nagyon kisfius. Mmm! <br> <br> Borostáról, kigombolt ingről: <br> egyáltalán nem áll jól neki ez a stílus. Ártatlan arca van, nagy kék szemei, ezek borostával együtt... hát elég iszonyu. A kigombolt ing nem olyan nagy baj:))) bár az sem áll neki vmi jol. <br> Az alábbi cikk még mindig nem tetszik. :P :) <br> Na, Namárie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15726 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A bátorság szerintem itt rossz kifejezés. Nem bátorsága nem lett volna, csak addig nem hitte volna el, hogy a Gyűrű ilyen hatással is lehet valakire.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15756 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na ez OFF: Aragornnak meg sem fordult a fejében hogy használják a Gyűrűt. Boromir viszont már a Tanácsban azzal indított, hogy húdejó, most itt a Gyűrű, nosza használjuk! A Gyűrű, amilyen alattomos a drágaszág, szépen kihasználta Boromir hazaszeretetét, és ezen keresztül kísértette meg. Aragorn főként arra volt beállítva, hogy Frodónak segítsen, ezért volt vele nehezebb dolga a Gyűrűnek (Az azért eszméletlen király, amikor susogja neki, hogy 'Aragorn...Elessszár'), meg Aragornban több a tünde-szerűség, Boromir sokkal 'emberibb', és így könnyebben csábítható is.<br> OFF vége.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15779 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na ez OFF: Aragornnak meg sem fordult a fejében hogy használják a Gyűrűt. Boromir viszont már a Tanácsban azzal indított, hogy húdejó, most itt a Gyűrű, nosza használjuk! A Gyűrű, amilyen alattomos a drágaszág, szépen kihasználta Boromir hazaszeretetét, és ezen keresztül kísértette meg. Aragorn főként arra volt beállítva, hogy Frodónak segítsen, ezért volt vele nehezebb dolga a Gyűrűnek (Az azért eszméletlen király, amikor susogja neki, hogy 'Aragorn...Elessszár'), meg Aragornban több a tünde-szerűség, Boromir sokkal 'emberibb', és így könnyebben csábítható is.<br> OFF vége.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15755 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De komoly ám! Az egyik legnagyobb ledöbbenésem és felismerésem!<br> :) <br> De nagyon jó! Emlékezz vissza G. szavaira pontosan vagy nézd meg ezt a részt, ha tudod. Nagyon vagány!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15778 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De komoly ám! Az egyik legnagyobb ledöbbenésem és felismerésem!<br> :) <br> De nagyon jó! Emlékezz vissza G. szavaira pontosan vagy nézd meg ezt a részt, ha tudod. Nagyon vagány!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15754 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem hinném, hogy rosszul mérte volna fel. Boromirt könnyebben el tudta csábítani, könnyebben elérte volna vele a célját. Azt csábította el, aki amúgy is elég elkeseredett volt ahhoz, hogy mindent megtegyen hazája megmentése érdekében.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15777 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem hinném, hogy rosszul mérte volna fel. Boromirt könnyebben el tudta csábítani, könnyebben elérte volna vele a célját. Azt csábította el, aki amúgy is elég elkeseredett volt ahhoz, hogy mindent megtegyen hazája megmentése érdekében.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15752 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
(A nazgúloknak semmi köze az Egy GYűrűhöz, nem? Nekik volt 9 sajátjuk, ők nem hordozták az Egyet.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15753 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Morgana, ez komoly? Hát ez érdekes... Pedig nagyon ugy jön ki, hogy Boromirt megfogja kisérteni a Gyűrű, és megproválja elvenni... <br> Igen, Boromir Gyűrű iránti sóvárgása már a Tanácson megmutatkozik, de a könyv végén az az elválzotás azért Frodót is meghökkenti. Tényleg igaz, amit a filmben mondd: ''Nem vagyok tolvaj'' ''DE nem vagy önmagad''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15775 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
(A nazgúloknak semmi köze az Egy GYűrűhöz, nem? Nekik volt 9 sajátjuk, ők nem hordozták az Egyet.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15776 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Morgana, ez komoly? Hát ez érdekes... Pedig nagyon ugy jön ki, hogy Boromirt megfogja kisérteni a Gyűrű, és megproválja elvenni... <br> Igen, Boromir Gyűrű iránti sóvárgása már a Tanácson megmutatkozik, de a könyv végén az az elválzotás azért Frodót is meghökkenti. Tényleg igaz, amit a filmben mondd: ''Nem vagyok tolvaj'' ''DE nem vagy önmagad''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15751 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
És mindenkit 'végigpróbált', akinek hatalma van. Gondoljatok csak Gandalfra és Galadrielre! Aki befolyásolni tudja az eseményeket. Az mondjuk érdekes lenne, hogy megnézzük, vajon miért először boromirral próbálkozott és csak aztán Aragornnal. Vajon a gondori könnyebb préda volt? Vagy a Gyűrű rosszul mérte fel a hatalmi viszonyokat?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15774 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
És mindenkit 'végigpróbált', akinek hatalma van. Gondoljatok csak Gandalfra és Galadrielre! Aki befolyásolni tudja az eseményeket. Az mondjuk érdekes lenne, hogy megnézzük, vajon miért először boromirral próbálkozott és csak aztán Aragornnal. Vajon a gondori könnyebb préda volt? Vagy a Gyűrű rosszul mérte fel a hatalmi viszonyokat?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15750 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igazad van, de Frodó először Bilbón látja a Gyűrű hatalmát, nem Boromiron. És ez így még fontosabb, mert Bilbó tisztességes is, hobbit is, ráadásul a nagybátyja is, és... mégis kéne neki a GYűrű. Az más kérdés, hogy vissza tudja magát tartani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15773 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igazad van, de Frodó először Bilbón látja a Gyűrű hatalmát, nem Boromiron. És ez így még fontosabb, mert Bilbó tisztességes is, hobbit is, ráadásul a nagybátyja is, és... mégis kéne neki a GYűrű. Az más kérdés, hogy vissza tudja magát tartani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15748 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tudod, mit, Sesy? Az a poén, hogy Galadriel nem lövi le a poént!!! És ez nekem is később esett csak le, hogy többször láttam, de így van!! G. SZAURONRÓL beszél akkor!!! Soha nem ejti ki a nevét, de az az 'Ő', az a Sötét Úr!!!<br> És mikor arról beszél, hogy bomlasztja a szövetséget, és annak már megmutatkoznak a jelei, akkor Boromir 'csak' a jel, és Szauron próbálja elvenni a Gyűrűt, Ő akarja elpusztítani a társaságot!!! A szöveg tudatosan kétértelmű, eszméletlen jól meg van írva, bár én már azon is gondolkodtam, hogy talán csak mi, akik olvastuk a könyvet, értjük félre, mert mi TUDJUK, hogy mi fog történni (Boromir-Frodó), és erre asszociálunk rögtön, pedig akkor G. nem arról a szerncsétlen és megtévesztett emberről beszél, hanem az Ellenség intrikájáról!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15749 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az, hogy Boromirnak kell a Gyűrű szerintem már a Tanácson is egyértelmű. Ez szerintem nem hat Frodóra meglepetésképpen. Az már annál inkább, hogy miként próbálja tőle megszerezni. Frodó szerintem akkor szembesül először IGAZÁN a Gyűrű hatalmával, hiszen ez az aspektusa - t.i. a hatalomvágy felélesztése és erősítése - rá ugyebár nem hat. Ő is ismeri már a Gyűrű hatalmának bizonyos vonatkozásait, de először Boromir kirohanása kapcsán szembesül azzal, hogy mit képes az tenni valaki mással. Pl. egy emberrel. Arról meg fogalma sem lehet, hogy vajon milyen hatással lehet egy tündére vagy egy törpre, ha az emberrel valamiért kudarcot vall. Szerintem ugyanis a Gyűrű áldozatot választ és csak akkor kezd valaki másra hatni ilyen erővel, ha egy helyen kudarcot vallott. Mert Frodónál ugye kudarcot vallott, hiszen nem véletlen, hogy pont egy hobbit kényszerül rá, hogy Gyűrű-hordozó legyen. Mivel nála kudarcot vallott, megkereste azt, akire a legjobban tud hatni. Naná, hogy nem egy másik hobbitot keresett. Hát persze, hogy egy embert, akivel máskor is könnyen boldogult (ld. nazgúlok). És ugye Aragornnal is próbálkozik. Aztán ki tudja, ki következne. <br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15771 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tudod, mit, Sesy? Az a poén, hogy Galadriel nem lövi le a poént!!! És ez nekem is később esett csak le, hogy többször láttam, de így van!! G. SZAURONRÓL beszél akkor!!! Soha nem ejti ki a nevét, de az az 'Ő', az a Sötét Úr!!!<br> És mikor arról beszél, hogy bomlasztja a szövetséget, és annak már megmutatkoznak a jelei, akkor Boromir 'csak' a jel, és Szauron próbálja elvenni a Gyűrűt, Ő akarja elpusztítani a társaságot!!! A szöveg tudatosan kétértelmű, eszméletlen jól meg van írva, bár én már azon is gondolkodtam, hogy talán csak mi, akik olvastuk a könyvet, értjük félre, mert mi TUDJUK, hogy mi fog történni (Boromir-Frodó), és erre asszociálunk rögtön, pedig akkor G. nem arról a szerncsétlen és megtévesztett emberről beszél, hanem az Ellenség intrikájáról!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.264 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére