Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15700 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naughty, majdnem teljes mértékben egyetértek, kivéve egy valamiben nem:<br> Frodó bátor! Hiszen gondoljunk csak Széltetőre, miután az ujjára húzza a Gyűrűt, még szembeszáll a nazgullal, sikerül is ''megsebeznie'', ha nem is a kardjával, de a tünde szavakkal. És elvállalja a Gyűrű hordozását. <br> És tényleg, az a lényege, hogy ő a hőhős, hogy ő a legkisebb és leggyengébb, az ő lelke tiszta annyira, hogy képes a feladatra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15699 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Frodó Samu nélkül nem ment volna sokra!!!<br> ok ketten a kedvenc szereploim!!<br> eloszor mikor még csak a filmet láttam , gondolkodtam,hogy mért pont Frodó a fogos, hiszen nem tud harcolni, kicsi...stb..<br> de aztán rájöttem ,hogy ez a lényeg!!!<br> o sokmindenben különbözik a megszokott fohosöktol!!<br> egyáltalán nem fizikai ereje dominál, nem is bátor igazán , hanem inkább magát gyozi le , amikor völgyzugolyban szembenéz a sorsával és felismeri,hogy az o feladata a gyuru elvitele!!!<br> <br> ez Frodo!!!<br> egy kicsi hobbit, akirol senki sem gondolja , hogy képes lesz a feladat elvégzésére, még o maga sem, de végül bebizonyosul ,hogy mégis!!!<br> de Samu is fontos persze!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15698 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na ez igaz. Frodó folyton magával a küldetéssel, és a lelkében vívott harccal volt elfoglalva, és arra nem is gondolt mit fognak enni, meg hogy egyáltalán hogyan maradnak életben. És Samu csak Mordorban döbbent rá, hogy ha - jóesetben - sikerül elérniük a Végzet-hegyre (bár erre nem sok esély volt, hisz kevés volt az élelmük, és Frodó alig állt a lábán) akkor onnen már nem nagyon jutnak haza, és előtte ebbe bele sem gondolt (''A Gyűrűt valahogy a tűzbe kell dobni''.).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15697 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
folyt. köv...<br> Szellemi különbségek: szerintem Frodó azért volt képes kitartani, meg többé-kevésbé megőrizni az ép eszét, mert Samu ott volt vele a tiszta, töretlen, és soha nem halványuló hitével és bizalmával. Frodó túl sokat rágódott és gondolkodott - túl nagy volt benne a tünde-behatás, és ezt a Gyűrű csak fokozta. Samu sokkal - jaj, nem földhözragadtabb, ez hülye szó... - gyakorlatiasabb gondolkodású, valóban hétköznapibb, aki még a szenvedések/veszélyek közepette is képes gondolni arra, hogy levest főzzön Frodónak. Szerintem csak ezért sikerülhetett Frodónak a küldetés - Samu támogatásával, Samu volt helyette a 'józan hobbit ész', aki végig tartotta benne a lelket. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15696 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
1. kérdéshez: A könyvben sokkal jobban ki van hangsúlyozva a gazda-szolga viszony. Samu egyértelműen alacsonyabb társadalmi osztályból származik, Trufát és Pippint is 'uramnak' szólítja. Bilbó búcsúünnepségén sincs ott. A filmben szerintem a négy hobbitot jóbarátként akarták ábrázolni, és ebből Samu nem lóghatott ki. <br> Ennek ellenére Frodóval az út során tényleg közelebb kerülnek egymáshoz, a végére már szerintem olyanok lettek, hogy félszavakból is megértették egymást, és teljesen elfelejtették a szolga-úr formaságokat. (bár Samuban mindig megvolt a tisztelet Frodó iránt, ugye sosem hagyta el a 'Frodó uram' megszólítást.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15291 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
MÁR MEGINT MINDENKI ITT HAGYOTT??<br> ******** BE!!!!<br> FOLEG TE NENYA!!!<br> HAH!!<br> ITT VÁROK RÁD ÉS KÉT SZÓT SZÓLSZ , (NEM IS HOZZÁM) AZTÁN ELMÉSZ!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15290 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
jólvan!<br> nyuszi nyugi!!! anyám mindíg ezt mondja nekem , ha idegbeteg vagyok vagy azt , hogy:<br> hááát kislányom,ha ideges vagy dugd a kezed a seggedbe!!!<br> hihi!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15289 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jólvan, csak tudod a topicba nem sormintát kell írni. És most miért baj, hogy kijavítom, hogyha rosszul írja a Jordant? Vigyorogjak inkább, mint a beszívott cukrosbácsi? <br> Jólvan bocsi kicsit begurultam, mert az extra kibahott velem, és kissé elment a kedvem mindentől.<br> Uff, és ezt se épp ide kellett volna írnom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15287 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szerintem nem kéne vele így beszélned!!!<br> szegény sajnos nem a legjobb angolból , azért írta lij nevét, kicsit rosszul!!<br> o spanyolos és biztos vagyok benne,hogy elég keményen lepipálna téged spanyeszbol!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15288 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
NENYA MOST ELMENTÉL????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15286 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naughty: én nem utálok senkit, csak tárgyilagos vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15284 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz te mért utálod Nenyát???<br> nem is ismered!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15285 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ja bocs Sarah nem FR, hanem RF!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15282 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja igen, Elijah nem Jorden, hanem Jordan!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15283 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sarah:nekem nem tetszett a FR!!!<br> bár szeretem lij-t és a másik kissrác (joe mazello) gyógymód c. filmje az egyik kedvencem, a radio nem tetszett!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15281 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nenya: erre használd inkább a jegyzettömb nevű alkalmazást, jó?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15280 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sza nenyuska!!<br> már aszittem nem gyüssz!!!<br> itt üvöltöttem egy fél óráig, hogy van -e itt valaki aztán átmentem a csetelos topikba!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15279 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
akkor egy kis unalom üző:<br> Elijah Elijah Elijah Elijah Elijah Elijah Elijah Elijah Elijah Elijah<br> Jorden Jorden Jorden Jorden Jorden<br> WWWWWWWWWOOOOOOOOOoooooooooDDDDDDD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15278 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
én itt vagyok. A Radio Flyerben azt birtam a legjobban amikor az anti-szörny löttyöt kotyvasztották. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15277 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
van még ittvalaki vagy csak magamba motyogok????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15276 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
mult héten néztem meg a Radio Flyert és olyan aranyos volt kis dundi arcu ropilábu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15275 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
uhh a deep impact nem volt nagyon szomorú én tuti bögnék rajta, leggalábbis a story alapján

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15273 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
én ittt vagyok!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15274 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!<br> Na, én ezeket az Elijah filmeket láttam:<br> -GYu<br> -Flipper<br> -Twist Olivér<br> -Huckleberry Finn<br> -A háború <br> -Deep Impact<br> -Radio Flyer<br> -Világgá mentem<br> -Halhatatlan szerelem<br> -Kötöznivaló bolondok<br> -Faculty<br> -Vissza a jövőbe 2.<br> -Jófiú<br> <br> Azt hiszem ennyi, majd most szeretném megnézni a Jégvihart...<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15272 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
héééé!!!<br> van itt még valaki, vagy mindenki átment a csetre???<br> nekem nem igazán jön be, azaz ma még nem próbáltam, de tegnap vmi gáz vót!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15271 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
jaj!!<br> én az Armagedont nem tudtam végignézni, pedig szeretem Ben Afflecket, de az a film szerintem gááázzz...<br> csak úgy hozzáteszem, hogy filmkritikus akarok lenni úgyhogy néhány ilyen hozzászólásomat el kell viseljétek!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15269 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én láttam a Deep Impact-et,és jó film,de szerintem az Armageddon jobb.Ott szerettem meg Liv Tylert.Bevallom,hogy amikor néztem az Impact-et,még nem ismertem Elijah-ot:((Szégyelljem össsze magam!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15270 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
én nem sokat:<br> GYU<br> Faculty<br> vissza a jövobeII<br> Radio Flyer...<br> jaj de szégyellem magam , de csak ennnyit!!! :( <br> ígérem még majd fogok!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15267 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ja szia nyuszi!!!<br> hallottam tegnap mielött én följöttem dumcsiztál egy Nenya nevu csajjal, aki teljesen kibukott maya+lij miatt és hülyeségeket mondott!!!<br> óh a kis woodista!!!<br> nem tudta mit beszél !!!<br> bocsássunk meg neki!<br> egyébként mikor meghallottam én is izéltem egy csomó ideig, de már lenyugodtam!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #15268 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hja, és a Huckleberry Finn! :) <br> És a legjobb ezek közül a GyU meg a RF!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.433 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére