Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14217 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A hobbitok nagyon különlegesek, a lelkük egészen más, ezért nem árthat nekik ugyanúgy a Gyűrű. De nem biztos, hogy csak ő lett volna képes rá, mármint a hobbitok közül. Viszont szerencsére képes volt, hiszen a világ még mindig egy darabban van. :-) )<br> Bombadil Toma sem használta és Galadriel sem fogadta el, mint ahogy Gandalf sem... Elrond azt mondta, vihetné egy tünde is... Nem tudta senki sem, mikor kiválasztották a Gyűrűhordozót - amire végül Frodó önként vállalkozott -, hogy mi fog történni később.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14216 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én azt mondom:<br> nem véletlen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14215 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Valamelyik trailerben volt egy szöveg, amivel teljes mértékben egyetértek: ''Csak egy valakinek van akaratereje, hogy ne használja'' Neki volt. Hiszen csak a Sötétség földjének a szívében kisértette meg a Gyűrű. Míg másokat már előbb. És ugyis eltudott vánszorogni, hogy alig evett, ivott, és szeme előtt fojton a tűzkerék látszott...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14213 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lehet, sőt...sztem valószínű! Bár nem tudhatjuk, hogy mit hozott volna ki belőlük ez a helyzet! De, Gandalf is mondta: nem véletlen, hogy a Gyűrű Frodóhoz került...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14214 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem nem fogták fel a feladat súlyát. De elbírták volna. Talán könnyebben is, mint Frodó, mert a lelkük végig napsugarasabb maradt volna... Szegény Frodó kicsit depressziós alkat... :-*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14211 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja-ja!<br> Toma tényleg egy teljesen más tészta, de ne menjünk bele, túl késő van Bombadilhoz! ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14212 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát tényleg nem semmi! <br> Igen, Elrond tudta, hogy Pippinék nem fogják fel a veszélyt. És Gandalf szerint Frodó sem. De Ő elvállalta a feladatot, habár maga is meglepődött ezen... :) <br> De tényleg, mi lett volna, ha mondjuk Pippinhez vagy Trufához kerül a Gyűrű? Lehet, hogy Ők nem lettek volna képesek elvinni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14210 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elrondék modták a Tanácson, hogy éppen őrizhetné a Gyűrűt Toma, nála biztonságban is lenne, de biztosan elhagyná valahol... :-) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14209 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bombadil koma egészen más! Teljesen különáll a többiektől, nem is lehet azonos szinten mérni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14208 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elanor: Elrond pont ezt mondta, mikor elindultak Délre! Ha tudnák, mibe indulnak, nem tennék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14207 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
És ne feledkezzünk meg Bombadil Tomáról sem! :) )<br> Hát nem semmi dolog ez A Gyűrűk Ura...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14206 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, a fajok is különböző emberek. A tündék azok, akik a legbölcsebbek, és fáj a szívük a sok rossz miatt. Az emberek akik legfőképp hatalomra és dicsődégre vágynak. A törpök makacsok, önfejűek. És a hobbitok azok tényleg olyan falusiak... egyszerűek, és szeretnek vigadozni.<br> Gollam meg a tragikus hős. Ez si egy külön szerep.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14205 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ők ilyenek és kész. Sztem Ők nem is gondoltak bele, pl. hogy Frodónak mekkora szerepe volt, és abba sem, hogy Ők maguk milyen óriási dolog részesei voltak, egy olyan dologé, ami az egész világuk sorsát meghatározta! Ha belegondoltak volna, lehet, hogy megijednek ettől az egésztől, és esetleg összeroppannak.<br> Frodó túlságosan közelről és túlságosan a saját bőrén tapasztalta ezeket a dolgokat, azért tört úgy össze.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14204 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj, rosszul írtam: szóval egy népen belül is többféle jellemű van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14203 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De nem csak ember, hanem mindenféle nép többféle jelleme van benne! Nem egyformák a tündék sem, az emberek sem, a hobbitok sem. A törpök inkább A babóban voltak leírva...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14202 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dehát fiatalok és felelőtlenek. És aranyosak :-) ) Nem várhatjuk el, hogy úgy viselkedjenek, mint a nagy életbölcsességgel rendelkező tündék, vagy az emberek, akik környezetükben szinte csak királyok... De nem Frodó és nem is Bilbó az első hobbit, aki különös volt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14201 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tul büszkék voltak, pedig annyira nem lett volan mire büszkéknek lenniük. <br> De tényleg, ez is jó a GyU-ban. Minden féle ember-jellem megtalálható benne! És Pippinék ezek a sztár-tipuspk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14200 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, pontosan olyanok, mint a sztárok. Fejükbe szállt a didőcség, pedig sztem akkor sokkal többet értek volna a tetteik, hogyha nem lettek volna ennyire büszkék rájuk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14199 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most jutott eszembe, hogy olyan a viselkedésük, mint a mostani sztároknak. Van, akit magával ragad a hírnév, de van, aki folytatani tudja régi életét, normálisan. Szegény Frodó! ;-((

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14198 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bizony. Pippin és Trufa nagyon élvezték, hogy híresek, de még nagyon fiatalok voltak. <br> Samu viszont a régi ruháját hordta, régi hivatását tette, és ugyanugy élt mint azelőtt. Csak néha fölvették Frodóval együtt a kopottas tünde köpenyeket. <br> <br> Errről jutott eszembe, hogy az is mennyire szomoru, amikor Gandalf felakarja kötni Frodó oldalára a fegyvert, és Ő azt mondja, hogy már soha többé nem akar viselni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14196 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem, ezt nem hiszem. Egyszerűen nem értették, miért szomoru. Hiszen Ők híresek lettek, és katonák. És lett családjuk, és nagyon jó barátok voltak. Nem érthették meg, és szerintem el is idegenkedtek a könyv végére Frodótól. Pippinnek is csak mennyi idő után jutt eszébe, hogy Frodóés Samu Mordorban vannak... persze, volt neki is sok gondja, de ez azért... persze, tipikus hobbitok. A megyei hobbitoknak is a kivágott fák voltak a legfájdalmasabbak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14197 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez annyira, de annyira szomorú, megrázó, de egyben gyönyörű is. Nem tudom, de olyan jó beszélgetni Veletek ezekről a dolgokról... most jövök rá, hogy mennyire nagy mű is a GYU! (Félreértés ne essék, eddig is tudtam, de újra és újra rá kell, hogy döbbenjek erre! :) )<br> Annyira emberi ez a könyv, annyira meg tud mutatni különböző viselkedési formákat, úgy mint Trufáékét, és velük szemben Samuét. Mindhárman (majdnem) ugyanannak a részesei voltak, mégis mást szűrnek le belőle, Trufáék kiélvezik a hírnevüket, Samu pedig megpróbál tisztességes életet élni, és megfeleni a társainak.<br> (Egyébként én tényleg nagyon szeretm Trufát és Pippint is, és egyáltelán nem akarom őket becsmérelni! Ők így dolgozták fel ezt a dolgot... de akkor is... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14195 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Talán így próbálták felrázni! Nem ismertek szerintem még senkit, aki ennyire komorlett volna, és nem értették, nem tudtak mit kezdeni vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14193 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dehát csak úgy csináltak, mint minden rendes hobbit! Nem értették, mi van Frodóval, ezért nem hagyták, hogy elrontsa a jókedvüket. Nagy feladatot hajtottak végre, és még csak olyan ambícióik sem voltak eredetileg, mint Frodónak. Mondjuk haragudtam rájuk, de meg is értem őket. Felelőtlen lüke hobbitkák!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14194 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát én is erre gondolok. Amikor megérkeztek a Megyébe, akkor is csak szinte leintették, hogy azzal nem tesz semmit a Megyének, ha döbbent és szomoru... hát ez is elég bántó. Jó, ők nem érthetik meg mit élt át, csak Samu érthette meg, és Ő sem teljesen, de akkor is! Mégiscsak a legjobb barátai voltak addig. Samu meg a gazdájaként hívta, pedig Ő volt az igazi barátja..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14192 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj, egészen elszomorodtam... :( <br> Pippin és Trufa viselkedése engem is bántott egy kicsit... Úgy csináltak, mintha nem Aragorn lenne a király, hanem ők.<br> Azért őket is meg lehet érteni, de tényleg észrevehették volna, hogy Frodó mennire lehangolt. Ahoz képest, hogy régebben Ő volt a legjobb barátjuk, nem sokat törődtek Vele...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14191 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen! Hiába mondta azt Neki Frodó, hogy a szíve csak egy fele fog ezentul húzni, eg hogy elfoglalt és boldog lesz egész életében, azért nem hiszem, hogy ne hiáynzott volna Neki a legeslegjobb barátja! (megjegyzem, nekem az is nagyon könnyes rész voilt, amikor Frodó először mondja Samunak, hogy legjobb barátom!) Ami engem még bánmtott, hogy Trufa és Pippin a Szürkeréves rész után már énekeltek. Persze, nem szomorkodhattak örökké, de ez engem ugy bántott. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14190 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Más volt, mint a többiek, ez igaz. Gandalfnak szerencséje volt azért, hogy egy olyan hobbitot küldhetett Völgyzugolyba - először Bríbe -, aki szereti a kalandokat, és a Gyűrű is az ő tulajdona. Képzeljétek mi lett volna, ha mondjuk Pippin lett volna a legalkalmasabb erre, hogyan kérték volna el a Gyűrűt Frodótól? Bár ő nem kötődött annyir hozzá mint Bilbó, de megeshetett volna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14189 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: gondoltam, hogy így érted! :) <br> Most belegondoltam vmibe: Samunak sem lehetett vmi könnyű még hosszú-hosszú éveket leélnie úgy, hogy nem tudja mi van az ő szeretett 'gazdájával', barátjával!<br> Jó, persze, ő lett a polgármester (nem is egyszer), születtek gyerekei, de azért a szíve egyik rejtett zugában biztosan nagyon-nagyon hiányozhatott neki Frodó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14188 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, nem volt teljesen tünde, nem is arra gondoltam. De más volt, mint a többi hobbit. És mintahogy Samu is megjegyezte: ez jól is van így:) Persze gondolom hogy megnyugvást lelt, de ezt annyira szeretném látni! Papíron! A könyvben! :) <br> Én valahogy mindig sejtettem, hogy nem házasodik meg. <br> Ha jol emlékszem, Frodó tiszteletére Samu a Megyében elrendeltetett egy Gyűrű-napot. Ugye? Vagy valami ilyesmit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.537 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére