Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14187 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyébként én végig reménykedtem benne, hogy egyszer csak megnősül! Abban is nyugalmat találhatott volna! Igaz, a Megyében így is maradt egy kis Frodó Samu révén... :-) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14186 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azért nem volt teljesen tünde! Ő hobbit volt, csak kissé több tündés vonással, mint az 'normális' lett volna.<br> Azért sztem Valinorban biztosan megnyugvást lelt, ha ezt nem is írja le egyértelműen Tolkien.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14184 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyébként szerintem benne lesz a filmben ahogy megérkezik, különben nem lesz vége a filmtrilógiának 3 rész után sem... Bár ki tudja? Állítólag PJ a következőkben negyobb változtatásokat eszközöl a történeten, csak az első rész nézőinek reakcióit várta, mit szólnak ezekhez a változásokhoz. (Dez imád szót ismételni... :-) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14185 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dez, igen! Én attol sírtam a legjobban, hogy annyit szenvedett, és végül nem lelt nyugtot Középföldén. ''Sokszor ha érték forog kockán, valaki le kell hogy mondjon rola, hogy mások megtarthassák''. Ez sajnos igaz. De csak odáig irja Tolkien, hogy énekszót hallott a levegőben, meg édes illatot, és meglátta Valinor partjait! De hogy leszakadt róla az összes szomoruság, fájdalom, homály, azt nem tudni! És nem lehetett ott magányos? Bár a lelke mélyén Ő tünde volt. De mégis, a legjobb barátja - olyan gyönyörű a kapcsolata Samuvel! - Középföldén maradt, és csak nagyon sok idő után láthatta viszont.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14183 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, engem is csak egy kicsit nyugtatott meg a dolog! Mert én is éreztem a szívem mélyén, hogy ez nem ugyanaz, mintha most nem lenne vége a könyvnek, és tovább olvashatnám! :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14182 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sajnos már nem tudom a linkjét, de majd megkeresem: egy gyönyörű festmény Valinorról. Egyszerűen csodálatos:)<br> Én először azt hittem, hogy egy szokványos happy end lesz, mindenki boldog, Gyűrű elveszett, meg minden... de már amikor Frodó rosszul lett a Széltetőnél hazafelé, akkor már kezdett furcsa lenni az egész, a vége meg egészen rossz, olyan hirtelen és szomoruan vége. És akárhányszor elolvashatom, de csak egy meghatározott időt, ujra és ujra: és nem léphetek tovább, csak a képzeletemmel, és az nem ugyanaz, meret csak az az igaz, amit Tolkien irt meg. És amit én az csak egy kósza ábránd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14181 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: én is ezt éreztem! Ezért kellett annyit szenvednie? Így nyitott, eljutott-e szegény végül Valinorban! És én is annyit szenvedtem vele! Én miért nem mehettem vele??! Mármint a könyvben persze. Miatta készültem csak 3 napot a római jog szigorlatomra! És még ennyit sem tett meg Tolkien Frodóért??? Hogy leírja a végét?? ;-((

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14179 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem nincs meg a Szilmarilok... :-( ((

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14180 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Melyik képet?<br> Én amikor először olvastam a könyvet, a vége felé egy részről már vártam a végét, mert kíváncsi voltam, hogy végződik, más részről pedig nem akartam kiszakadni ebből a csodálatos világból. Aztán elolvastam, és tényleg szörnyű érzés volt, hogy vége. Aztán arra gondoltam, hogy még elolvashatom, ahányszor csak akarom, újra meg újra elrepülhetek Középföldére, és ez egy kicsit megnyugtatott.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14178 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De tényleg, szinte fizikai fájdalom, hogy nem tudom mi történt. Annyira üres, bár lehet hogy ez nyálasan hangzik. <br> Persze én az örökkévalóságokig olvasnám a könyvet:) Láttátok azt a szép képet Valinorról? Hát ott ténmyleg meggyógyulhatott Frodó! Olyan szép:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14177 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen Sesy! Legalábbis az én 'verziómba' találkoztak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14176 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én direkt ezért olvastam el a Szilmarilokat. De mégis, annyira kiváncsi vagyok, hogy mi törtlénhetett ott Vele! És olyan jó lett volna, ha le van irva, amikor Frodó és Samu találkoztak Valinroiban! (mert ugye találkoztak?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14175 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igazatok van, de a hiányérzet megmaradt... Talán mert én nem tudom, mi történhet ott, ahová elhajózott, nem olvastam korábbi könyveket... Nem is tudom, melyikben van ez benne...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14174 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sztem is!<br> Tolkien bácsi jól kitalálta! :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14173 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igazatok van. De tényleg, lehet hogy ez direkt van így. Giszen a többiekről tudni, mi történt velük, viszont Frodóról nem nagyon. Pont azért, hogy el lehessen képzlni, és az olvasó eljátszadozzon a gondolattal, és hogy a könyv olvasása után még ez éljen benne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14172 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elanor: tökéletesen igazad van!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14171 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez most lehet, hogy nagyon nyálasan fog hangzani, de a könyvnek sztem nincs vége, mert a történet, a folytatása, a kiegészítései végig tovább élnek a rajongók szívében, és amíg vannak olyanok, mint mi, addig soha nem fog feledésbe merülni a GYU!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14170 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sesy: végig ő marad az olvasó, csak szerintem Tolkien nem bírta ki, hogy egy óriási csatát ne tegyen a könyvbe :-) )) Így viszont már két szálon futnak az események: Frodó és a többiek. És vele együtt mi is lehajózunk... Vége a könyvnek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14169 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ó erre naughty elment mire leírtam. Na majd holnap elolvassa. Én is megyek,most már tényleg :) ))<br> Sziasztok!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14167 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naughty bocsi hülye vagyok.A fenekéről szó sincs csak a háta van rajta de szerintem ha nagyobb lenbne a kép a feneke is benne lenne.Amúgy ez a www.elijahfan.com-on van a galériában.Nagyon sok kép van ott Elijahról.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14168 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem az is furcsa - lehet hogy már modntátok, de lassu vagyok - hogy az elején Frodó maga az olvasó. Mindig az Ő gondolatai kerülnek előtérbe, aztán a könyv végén már kicsuszik nem csak a Megye életéből, hanem az olvasóéból is, és elhajozik, és nem tudni, mi lesz vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14164 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sajnos csajok most mennem kelll...<br> szép álmokat, álmodjatok lij -el!!<br> és a fenekével!!!<br> majd holnap még jövök!!!<br> <br> <br> Erendil fénye kísérje utatokat!!!<br> <br> naughty :->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14165 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szija.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14166 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elanor: én úgy éreztem, kicsit magára hagyta...<br> Igaz, hogy úgy írta meg Frodót, hogy ő mi vagyunk, ugyanis szinte csak arról tudunk, amit ő is megtud, főleg az elején, vele sírunk, vele nevetünk, nekünk fáj, ha megsebesül - legalábbis nekem :-) - és a végén magára hagyja őt az író, vagyis mindet, hogy úgy dolgozzuk fel az eseményeket, ahogy tudjuk, egyedül. Mint Frodó. (Ez kicsit zavaros lett. bocsi...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14163 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
jajaja Dez!!!<br> kössz a bíztatást!!<br> még az is megeshet, hogy o is lájta az enyémet!!! hihihi!!<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14162 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Dez: igaz, ez a vég erősen ellentétben áll azzal a stílussal, amit Tolkien végig képvisel a műben, tehát, hogy mindent részletesen kidolgoz. Ennek ellenére sztem nem véletlen, hogy ilyen lett a befejezés.<br> <br> Egyébként én is úgy érzem, hogy csak az a biztos, amit Tolkien leírt, tehát, ha pontosan leírta volna, hogy mi történik még pl. Frodóval, akkor az ÚGY IS TÖRTÉNT VOLNA. De így...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14156 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
jaj..<br> elment manóka....<br> mostmás sosem láthatom lij pucér fenekét!!!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14157 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
manó: szia!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14158 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Vagy odafönn a Frissítésgombra...<br> :-) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #14159 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szija.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.458 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére