Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
20 éve 11 hónapja #142061 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egyre jobban érdekel a Miyelo-kiállítás... :roll: Kár, hogy mi ezeket sose láthatjuk... :cry: Egy beszámoló róla:
www.theonering.net/perl/newsview/8/1064159527
És egy kis info:
www.stephencohengallery.com/curr ... hib18.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #142060 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Láttam Gyémánt Hajnal Viggo M-es képeit. Valahogy sápadtnak és soványnak tűnik Gy. H. mellett. Valóban elég fárasztó napja lehetett...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142053 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta:
A közeljövőben nem lesz Viggo film a TV-ben???

Nem tudok róla. Viszont most hétvégén, kényszerű száműzetésem alatt láttam újra az Albínó alligátort a Sat1-en (németül)... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #142041 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Végre volt időm megnézni a Viggo-oldalt, GRATULÁLOK MINDENKINEK! Egy csomó időt el lehet tölteni azon a honlapon, ISTENI! És a képek is nagyon jók! Látom felkerültek Hajni és Viggo közös képei is, azokis aranyosak! Szóval mégegyszer gratula mindenkinek: :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #141428 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: A kártyákból az első gyakori lap, tehát kb. 50 Ft. :wink:

Én arra a képre gondoltam ahol Aragorn már meghalt és a síron fekszik Arwen pedig melette áll.
Az csak 50ft?? 8O Tök jó! :D

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 napja #141367 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok lányok, rég jártam erre.
Az oldalunk újra frissítve lett, ha gondoljátok nézzetek be:
www.tar.hu/viggom/
és írjatok a vendégkönyvbe is :wink:
Hamarosan átkerül az oldal a Tolkien.hu-ra, így honi berkekben nézelődhettek és olvashattok mindent Viggoról magyarul

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #141318 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
1 db Khirály, hátulról:
www.theonering.net/scrapbook/group/992

A kártyákból az első gyakori lap, tehát kb. 50 Ft. :wink:

És egy rövidke beszámoló a Hidalgó tesztvetítéséről:
www.theonering.net/perl/newsview/8/1063826510

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #141290 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta: Vagy csak nagy volt a gyűrűsujjára... :twisted:
Szerintem nem emiatt van.Lehet,hogy ez egy szokás.de remélem hogy Viggo és a divat legalább 6 különböző dolog... :wink:

Na, persze, igaz, de ne feledd, itt nem Viggo van, hanem Aragorn karaktere és PJ, a rendező! :? Na meg azt se mondja senki, hogy nem tudtak volna külön az ő ujjára megfelelőt csinálni!
Ámbár Éomerre is nagy a sisakja, le is csúszik neki rendesen... :lol: :lol:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #141287 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Artemisz írta: Eléggé erős a gyanúm, hogy csak azért hordja úgy mert az a trend manapság! :?

Vagy csak nagy volt a gyűrűsujjára... :twisted:
Szerintem nem emiatt van.Lehet,hogy ez egy szokás.de remélem hogy Viggo és a divat legalább 6 különböző dolog... :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #141282 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Ne nyaff, nekem tetszik. Férfi, úgyhogy miért ne hordhatná a mutatóujján?

Nos, sztem a gyűrű a gyűrűsujjra való, vagy max. a középső ujjra, férfi ide vagy oda! Főleg az ilyen "nemzetséggyűrű", ami sztem kb. a pecsétgyűrűvel egy szintű. No, nem?
Eléggé erős a gyanúm, hogy csak azért hordja úgy mert az a trend manapság! :?

Sil írta: Arwenes borító? *Sil most csúnyán néz* :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csak vicc volt!

Sil írta: Hogy ez a kártya milyen jó... 8O Nekem kell ilyen halott Aragorn, nagyon khirály... *Nyüssz-nyüssz...* És a legolcsóbb fajta lap... (Hülye kártyabolt meg direkt lehúzta a rolót... :evil: )
katt ide
meg ide - ez meg a sírja

De nagyon széép!!! Csodálatos!! Fenséges!! És szívszakasztó.:crying: :bawling: :bawling: :bawling:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #141279 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ne nyaff, nekem tetszik. Férfi, úgyhogy miért ne hordhatná a mutatóujján?
Arwenes borító? *Sil most csúnyán néz* :roll:

Hogy ez a kártya milyen jó... 8O Nekem kell ilyen halott Aragorn, nagyon khirály... *Nyüssz-nyüssz...* És a legolcsóbb fajta lap... (Hülye kártyabolt meg direkt lehúzta a rolót... :evil: )
katt ide
meg ide - ez meg a sírja

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 napja #141269 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Artemisz írta: Most viszont kérdésem lenne.
Az ég szerelmére, miért viseli Aragorn a mutatóujján Barahir gyűrűjét???????!!!!!!!! Nekem nem teccik így!!! :evil:

Naaaaaa!!!! :x :evil: *nyaff-nyaff*.......... :wink:
Ennyire hülye lett volna ez a múltkori kérdésem, hogy így figyelmen kívül hagytátok? Macska legyek, ha ez senkiben sem fordult még meg!
Sil, nekem van 1 Pesti Est-hátlapom Arwenes. Az nem jó? :lol: :lol: 8)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 napja #141004 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Új cikk Viggo-ról (angolul) :D :
img-nex.theonering.net/images/sc ... 9_orig.jpg

És egy interjú magyarul:
www.cinematrix.hu/hirveg.php?hir_id=10245
(Azt hiszem, kénytelen leszek regisztrálni a New York Times honlapján, mert azt az interjút, amire mostanában mindenhol hivatkoznak, csak úgy lehet elolvasni...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140985 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elfprincess írta: A jövőben szeretne nyugisabb életet élni, akár a színjátszás befejezésével, ha nincs más mód.


Isten ments, hogy befejezze, ahoz túl jó színész :!:

Meg akkor, nagyon hiányozna az ő eredeti, természetes tehetsége a sok tehetségtelen ripacs között, aki csak játsza a sztárocskát, közben meg egy nagy NULLA. :down:

Meg akkor kiért tudnák lelekesedni. :hello: :hello: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140941 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta:

Nilraen írta: Most lehet hogy hülyét kérdezek de a Hidalgó mikor jön be Magyaro-ra? :oops: :oops: :oops: :oops:

Egyelőre annyit lehet tudni, hogy az USÁ-ban 2004. márc. 5-én lesz a premierje, Angliában meg április 16-án.

Köszi!!
:) Hát akkor Magyarországra legjobb esetben is csak jövő nyárra várható! :cry:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140934 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta: Most lehet hogy hülyét kérdezek de a Hidalgó mikor jön be Magyaro-ra? :oops: :oops: :oops: :oops:

Egyelőre annyit lehet tudni, hogy az USÁ-ban 2004. márc. 5-én lesz a premierje, Angliában meg április 16-án.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140933 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Jó kép,csak látszódhatna belőle több is! :wink: :oops:

Most lehet hogy hülyét kérdezek de a Hidalgó mikor jön be Magyaro-ra? :oops: :oops: :oops: :oops:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140932 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140918 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta:

Agoura írta: Melian,az a plakát,amin Arwennel meg Éowynnel látható 8) Megpróbáltam előkeríteni,de még nem sikeredett... :oops:

:arrow: katt ide :wink:

Ez gyors volt Sil!Köszi!! :D Én tegnap 20 percig kerestem,de nem találtam meg... :oops:

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140916 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Agoura írta: Melian,az a plakát,amin Arwennel meg Éowynnel látható 8) Megpróbáltam előkeríteni,de még nem sikeredett... :oops:

:arrow: katt ide :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140913 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Melian,az a plakát,amin Arwennel meg Éowynnel látható 8) Megpróbáltam előkeríteni,de még nem sikeredett... :oops:

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140906 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Nem tudtok valami olyan újságot, amiben Gornis DVD-reklám van? Mert nekem csak Legsis van eddig. :cry:

Úgy emlékszem, hogy nemrég az Est újságok elején volt egy ilyen. (Nekem meg is van, meg egy Samus is :P , de sajnos Legolas nincs, pedig az lenne a legjobb. :( )

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140888 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Idenézzetek mit ollóztam egy másik topkról:

"Szubjektív összefoglaló az International Herald Tribune szept. 11-i számában megjelent Viggo-interjúról:

Egy vasárnap reggel 7-kor, mezítláb és frissen zuhanyozva jelenik meg az interjúalany, semmi nem tudja elfedni a 'his almost unfair handsomeness' jóképűségét, 'silky hair that fell over his forehead' és 'eyes of ice-blue'. Azért ilyen korai az interjú, mert utána indul az Edinburgh Festival-ra, ahol GYU-barátai társaságában megnézik Billy Boyd-ot egy darabban :-)


Összességében a cikk arra megy rá, h. Viggo mennyire nem tipikus hollywoodi színész, mennyire különbözik azoktól, akik ugyanannyit keresnek, mint ő (20 millás gázsi fölött). Viggo, ha tudta volna, h. ilyen sokáig tart, míg igazi megélhetést tud neki biztosítani a filmezés, nem biztos, h. végigcsinálta volna. Így is már sokszor gondolt rá korábban, h. abbahagyja, és valami jobban jövedelmezőbe kezd (de jó, h. mégis kivárta!!!).
Viggo Aragorn-ról: "Here was a person who was not lacking in courage or compassion for others. He had a willingness to serve a greater common good, and he was not withour fear, either."
Aztán Jackson papa meséli el azt a bizonyos telefonbeszélgetést, mikor Viggo-t próbálta rábeszélni a szerepre:
" Knowing Viggo now, his conversation was incredibly Viggo-like, but at the same time it was incredibly off-putting. He was asking about the character: How long has he lived with the elves? Where are his parents? If I didn't know the answer, I'd make it up. There would be this terrible long silence, and I didn't know if the phone had disconnected or not, and then he'd ask another question and there would be 30 more seconds of silence. At the very end of the call, I thought it had gone very badly, that he wasn't going to do the role. I was thinking, 'What are we going to do now?' as I was waiting for the call to end, and then there was another long silence and Viggo said, 'I guess I'll see you on Tuesday.'"
A jövőben szeretne nyugisabb életet élni, akár a színjátszás befejezésével, ha nincs más mód. "Life is sort of short, and I don't feel like I'm going to be really happy or useful to people if I'm burning the candle at boht ends. I'd like to get back to a more balanced way of functioning."

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja #140825 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ja, én is mentem múltkor a táboros talira, mi volt az első plakát, amit megláttam az aluljáróban? :wink: (Aztán persze lestem a metróban minden állomást, hogy milyen plakátok vannak még... Bezzeg nálunk nincs egy sem...) Nem tudtok valami olyan újságot, amiben Gornis DVD-reklám van? Mert nekem csak Legsis van eddig. :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 napja - 21 éve 2 napja #140802 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ja, igen, én is ceretnék csórni 1 olyan plakátot! Aragorn annyira királyi rajta!
Most viszont kérdésem lenne.
Az ég szerelmére, miért viseli Aragorn a mutatóujján Barahir gyűrűjét???????!!!!!!!! Nekem nem teccik így!!! :evil:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #140799 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta: Aluljárókban szoktam látni ilyen embermagasságú Aragornos plakátokat,csak be vannak üvegezve!Így nem lehet lekaparni!! :cry:


....na ez a plakáteffektus. Megyek a barátnőmmel, beszélgetünk az aluljáróban, aztán egyszer csak meglátom...meglátom ŐT, gyönyörű szép Kószámat, elállt a lélegzetem csak tekeredett ki a fejem, barátnőm meg nem tudta, hogy mi bajon van... :oops: :oops: :wink:

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #140744 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Aluljárókban szoktam látni ilyen embermagasságú Aragornos plakátokat,csak be vannak üvegezve!Így nem lehet lekaparni!! :cry:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 napja #140659 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Agoura írta: Pénteken vettem egy aragornos posztert és az egyik videotékában lefoglaltam még egyet,úgy örülök neki :D :D

Melyikeket? Tudsz róluk képet mutatni?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 napja #140634 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Pénteken vettem egy aragornos posztert és az egyik videotékában lefoglaltam még egyet,úgy örülök neki :D :D

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 napja #140589 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egy ősrégi Aragorn-előzetes, de hátha még nem látta vki:
www.lordoftherings.net/media/vid ... agorn.html

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.987 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére