Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 1 hónapja #136320 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nagyon jók a fan-artjaitok, én hoztam párat:

Ez szörnyű:
www.nightrunner.com/cgi-bin/show ... rb?id=2829
Láttam már ezerszer jobbat is Alan Leetől:
www.nightrunner.com/cgi-bin/show ... =3601&pn=3
Érdekes...:
www.nightrunner.com/cgi-bin/show ... =3669&pn=0
Egész jó:
www.nightrunner.com/cgi-bin/show ... =3647&pn=0
Itt Gandalf jó, de szegény Gorni...:
www.nightrunner.com/cgi-bin/show ... =3098&pn=0
Ara és Arwen első találkozása:
www.nightrunner.com/cgi-bin/show ... =2921&pn=0

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136301 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem baj, neki még a szárnyak is jól állnak... :wink: Hmm, nem is rosszak, Min... members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... ui_ara.jpg
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... ow_ara.jpg
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... le_ara.jpg
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... trider.jpg

Estel:
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... endell.jpg
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... _estel.jpg

Nocsak, Thorongil:
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... rongil.jpg

És a Khirály:
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... yalara.jpg
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... ingara.jpg
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... ar_cos.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136297 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én is hoztam Aragorn fanartokat (megint csak anime stílusban, bocsy :) ):
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... _index.jpg
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... ersary.jpg
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... tk_ara.jpg
Estel:
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... ckwing.jpg
(bár a szárnyakat nem igazán értem... :roll: )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136264 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A Hidalgo hivatalos oldalán meg lehet nézni a trailer nagyobb változatát is (de még mindig nem menthető le... :cry: ):
www.disney.com/hidalgo/

*sóhaj* *Sil 3-4-szeri lejátszás után összeszedi az állát a padlóról...*

Aragorn és Arwen fanart (nem moziváltozat):
elfwood.lysator.liu.se/loth/j/a/ ... n.jpg.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136250 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Hoppá, mit látok Undómiel linkjén? 8O Aug. 15., RTL2: Ruby Cairo! :D

Én meg fel sem figyelek az ilyesmikre. :oops: Ez jó film, aki még nem látta, ajánlom figyelmébe. Bár elég sokat kell várni Viggóra, megéri. És nem mellesleg ott van afféle pótléknak Liam Neeson. Szerintem nekem Vig ebben a filmjében tetszett a legjobban, már úgy kinézetre. A 10 perce alatt min. 5-ön pirulni lehet, mint az állat, de nagggggyon jó. Ez itt a reklám helye volt. Többiek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136243 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hoppá, mit látok Undómiel linkjén? 8O Aug. 15., RTL2: Ruby Cairo! :D

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136242 Írta: Undómiel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136022 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Megnéztem Vig filmográfiáját, és szó sincs benne a Körről :wink: Ezek már TÚL kreatívtak... :roll: :)

ROTK-cardok:
img-nex.theonering.net/images/scrapbook/7675.jpg

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136020 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Lalaith Scarlett írta:

elf írta:

Lalaith Scarlett írta: Hát, remélem, hogy annak a plakátnak nincs sok köze a valósághoz... :roll:


hát a Sil által írottak alapján semmi köze a valósághoz.


Igen, de valahonnan őkis biztos vették a Viggo-dolgot... :roll: (hűde pesszimista itt valaki :? )


hát reméljük, hogy csak nagyon kreatívak:)))

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136017 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

elf írta:

Lalaith Scarlett írta: Hát, remélem, hogy annak a plakátnak nincs sok köze a valósághoz... :roll:


hát a Sil által írottak alapján semmi köze a valósághoz.


Igen, de valahonnan őkis biztos vették a Viggo-dolgot... :roll: (hűde pesszimista itt valaki :? )

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136009 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Lalaith Scarlett írta: Hát, remélem, hogy annak a plakátnak nincs sok köze a valósághoz... :roll:


hát a Sil által írottak alapján semmi köze a valósághoz.

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135936 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát, remélem, hogy annak a plakátnak nincs sok köze a valósághoz... :roll:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135821 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Elf: Az nem "editing", hanem "starring"... :roll: És utána felsorolja a három főszereplőt... :wink: (Amúgy azt, hogy editing, a vágásra szokták használni...) De mit keres Viggo és Patrick Stewart (azaz Picard kapitány a Next Generations-ből) egy filmben? 8O Biztos, hogy ez egy valódi plakát, és nem csak olyan rajongók által összevágott? :roll:

Megnéztem közben kicsit alaposabban ezt a honlapot, hálisten nem igazi a plakát. :D Mint ahogy a RotK-plakátok sem, amik szintén akadnak ezen az oldalon... :roll:


:oops: :oops: :oops: :roll: :oops: hát ez égő... yoo... hát kéne hordanom szemüveget, de nem hordom... :oops: :roll: :lol: ...
Hát mindenesetre megnyugodtam.... :roll: :roll: ...

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135788 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Elf: Az nem "editing", hanem "starring"... :roll: És utána felsorolja a három főszereplőt... :wink: (Amúgy azt, hogy editing, a vágásra szokták használni...) De mit keres Viggo és Patrick Stewart (azaz Picard kapitány a Next Generations-ből) egy filmben? 8O Biztos, hogy ez egy valódi plakát, és nem csak olyan rajongók által összevágott? :roll:

Megnéztem közben kicsit alaposabban ezt a honlapot, hálisten nem igazi a plakát. :D Mint ahogy a RotK-plakátok sem, amik szintén akadnak ezen az oldalon... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135771 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

elf írta:

Lalaith Scarlett írta: Akkor jóéjt!
Tényleg nehéz elhinni, ha legközelebb látod majd azt a posztert, felrakod ide?


Igen, itt is volna:

www.adangio.com/gallery+images/large/movie77.jpg

:arrow:
Nah szal ott van előtte, hogy editing, és nézzétek meg, hogy egy színész sincs mellette, szal semmiképp sem mint színész fog benne szerepet vállalni, legalábbis szerintem, de még utánanézek :roll: ...

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135753 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A Psycho aug. 15-én lesz utoljára látható az HBO-n, úgyhogy aki még nem tette, és szeretné, nézze meg. :wink:

Elf: Mi lenne, ha ezt a bizonyos képet, amin kibetűztétek, belinkelnéd, hogy mi is láthassuk? :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135743 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Végülis még semmisem biztos akkor... :roll: :wink: És honnan vették az infót a Kör-topicosok :?:

[size=9:1yyne96v]elf:ki a faszom az a suomi?és mi baja van velem? egyébként már kidobott az a kurva... :evil: [/size]

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135727 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Vilya írta:

Lalaith Scarlett írta:

elf írta: Na neee... most olvastam egy másik fórumon, hogy lehet, hogy Viggo mégiscsak fog játszani a Kör 2-ben... :cry: :evil:


Basszus... :evil: De gondolom csak valami mellékszerep, 2perc Viggoért meg nem teszem ki magam a Körnek... :roll:


Nem hiszem!! :? :evil: :roll:
Multkor még úgy volt, hogy nem fog, mert egy plakáton nem mint egy szereplő volt felsorolva, hanem valamiféle "edit by" vagy mi volt a neve elé írva, és ezt Elf mondta.
Vagy tévedek?! :oops: :roll:


De igen, azt kibetűztük, de most bementem egy Kör topicba és ott azt mondták, hogy fog benne játszani, de ez ettől még egyáltalán nem biztos, tehát nem kell azért még tépni a hajkoronát... :roll:
Majd ha hiteles cikkeket látunk, akkor már lehet...

[size=9:3gz6sihg]Scarlett: Suomi beköpött Beverleynek, úgyhogy megint ki leszel dobva :cry: ...[/size]

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135697 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Vagy majd az lesz, mint Viggo néhány másik filmjével (pl. Psycho): megnézem Viggo-t, a többi meg nem érdekel. :wink:


Tényleg, ma éjszaka is lesz Psycho :) , mostmár biztos megnézem (legalábbis Viggot az elején :wink: )

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135695 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mondjuk én nem láttam a Kört, de egy filmtől nem szoktam parázni... :roll: Vagy majd az lesz, mint Viggo néhány másik filmjével (pl. Psycho): megnézem Viggo-t, a többi meg nem érdekel. :wink:

A szinkronos lista többi része (FotR + TTT) megtekinthető a Kreatív Szekció / Szinkron topicban, ha valakit érdekel.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135692 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Köcce Sil! :)
Ennyire szar film lenne a Kör?? :? Ha igen azt kell csinálni hogy megvárod még videotékában is adják,kiveszed,otthon odatekered Viggohoz aztán visszaviszed.Mondjuk ilyen erővel meg is lehet nézni... :roll: de mindegy...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135687 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Lalaith Scarlett írta:

elf írta: Na neee... most olvastam egy másik fórumon, hogy lehet, hogy Viggo mégiscsak fog játszani a Kör 2-ben... :cry: :evil:


Basszus... :evil: De gondolom csak valami mellékszerep, 2perc Viggoért meg nem teszem ki magam a Körnek... :roll:


Nem hiszem!! :? :evil: :roll:
Multkor még úgy volt, hogy nem fog, mert egy plakáton nem mint egy szereplő volt felsorolva, hanem valamiféle "edit by" vagy mi volt a neve elé írva, és ezt Elf mondta.
Vagy tévedek?! :oops: :roll:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135680 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Annyira szörnyű az a film? Én nem láttam az első részt sem.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135671 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

elf írta: Na neee... most olvastam egy másik fórumon, hogy lehet, hogy Viggo mégiscsak fog játszani a Kör 2-ben... :cry: :evil:


Basszus... :evil: De gondolom csak valami mellékszerep, 2perc Viggoért meg nem teszem ki magam a Körnek... :roll:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135666 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta: és még 1 kérdés:ki Viggo magyarhangja?

Selmeczi Roland.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135664 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na neee... most olvastam egy másik fórumon, hogy lehet, hogy Viggo mégiscsak fog játszani a Kör 2-ben... :cry: :evil:

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135580 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A Viggo a Vig- kezdetű skandináv nevek rövidült formája, a szótő háborút jelent.

www.behindthename.com/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135576 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nilraen: nekem a GYU-n kívül a Tökéletes gyilkosság és a Daylight. :wink:
Nemhinném, hogy van Viggo nevének magyar megfelelője, nekem a Viktor jutott eszembe de azse jó... :roll:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135490 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!
Lehet hogy hülye kérdés ,de szerintetek a Viggo nevére van v.mi magyar megfelelő?Csak hogy tudjunk ünnepelni egy névnapot is neki. :oops: :wink:
és még 1 kérdés:ki Viggo magyarhangja?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135477 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta:

Undómiel írta: Igy van,ne vesszünk össze... :wink:
Egyébként ha már itt tartunk nektek melyik a kedvenc Viggo filmetek?

A GYU, naná, aztán nem tudom! Talán az Indián vér, de lehet, hogy a TGY. De 2-3 filjét még egyáltalán nem láttam. Ha a lemaradásaimat bepótoltam, utána bátrabban nyilatkozok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.017 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére