Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 1 hónapja #133858 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Üdv!

Hoztam Viggoról egy képet:
www.starswelove.com/hollywood/me ... en008b.jpg

[size=9:8nv4ux06]Nem látszik belöle semmi csak a szeme... :lol: [/size] :lol:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133791 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta: www.celebmatch.com/birthdayform.php?cate...rity=Viggo+Mortensen
Ez már volt korábban is (70. oldal körül), de szerintem nagyon jó! Poén!


Vigyázatok, nekem ez a link lefagyasztotta totálban a gépem...:0

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133787 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta: Köszi, köszi. Szívemből szóltál. Aki a másik oldal mellett kardoskodik, megnézte azt az ominózus képet??? Ha nem, tegye meg!

Adastra, megcsináljam?


Bocsi, csak most jutottam Fórum-közelbe! naná, hogy, kérlek csináld meg! Köszi, köszi előre is!!!!

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133776 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.celebmatch.com/birthdayform. ... +Mortensen
Ez már volt korábban is (70. oldal körül), de szerintem nagyon jó! Poén!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133714 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tökre egyet értek Undómiellel.Szép meg jó hogy Viggo ilyen aranyos,de talán kicsit jobban is meggondolhatná ezeket a dolgokat.....




[size=9:1z7c2ojo]De azért Viggo a király[/size]

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133707 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elfprincess írta: NEM AZT SZERETJÜK AKI SZÉP, HANEM AZ A SZÉP AKIT SZERETÜNK!

Ez elméleti síkon nagyon szép. De induljunk ki magunkból, lányokból. Ha van 2 srác, egyiket sem ismered, melyikkel mész el randizni, a jóképűvel vagy a csúnyával? Ha amennyire elsőre meg tudod ítélni, mindegyik okos, kedves, figyelmes.
Vignél kb. ugyanez a helyzet, csak nem 2 nő áll sorba érte. És nem hiszem, hogy Lola összességében különb lenne bármelyiknél. Tipikus Tyler-szindróma. Ha nincs az apja, 1 nagy nulla. És én ezt csak azokkal kapcsolatban értékelem, akikről bebizonyosodik, hogy igazi tehetségek (Tyler többé-kevésbé).

Egyébként kár szót vesztegetni az egészre, mert valószínű az ő állítólagos viszonyuk múlt idő. És ha rólam (ha pasi lennék) azt mondaná valaki, hogy időnként eltűnök és büdös vagyok, mint a görény, az életben többé szóba nem állnék vele. Főleg, ha utána hülyének néz mindenkit, hogy ő ilyet aztán nem nyilatkozott, amikor nyilvánosan, több ember előtt tette. Mit képzel az ilyen magáról??? És hogy eltűnik. Ezen csodálkozik? Jó, hogy! Örüljön, hogy nem a szeme láttára csalja!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133669 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

elf írta:

Undómiel írta:

Lalaith Scarlett írta: Persze, szép dolog Viggotól, hogy nem csak külső alapján ítél, de könyörgöm, valami színvonalat azért mégis... :roll: :roll: :roll:

Köszi, köszi. Szívemből szóltál. Aki a másik oldal mellett kardoskodik, megnézte azt az ominózus képet??? Ha nem, tegye meg!

Adastra, megcsináljam?



Hát végülis:..::
talán télleg jobban megválogathatná, de hát ha egyszer így gondolja, ...én tisztelem.


NEM AZT SZERETJÜK AKI SZÉP, HANEM AZ A SZÉP AKIT SZERETÜNK!

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133665 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta:

Lalaith Scarlett írta: Persze, szép dolog Viggotól, hogy nem csak külső alapján ítél, de könyörgöm, valami színvonalat azért mégis... :roll: :roll: :roll:

Köszi, köszi. Szívemből szóltál. Aki a másik oldal mellett kardoskodik, megnézte azt az ominózus képet??? Ha nem, tegye meg!

Adastra, megcsináljam?



Hát végülis:..::
talán télleg jobban megválogathatná, de hát ha egyszer így gondolja, ...én tisztelem.

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133654 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Undi:végre vki... :wink:
Elza:az első képen iszonyú aranyos :)

Énis hoztam pár képet:
imagecache2.allposters.com/image ... 250804.jpg
imagecache2.allposters.com/images/PEPH/VM1C2.jpg
imagecache2.allposters.com/images/PEPH/VM1C1.jpg

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133513 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Lalaith Scarlett írta: Persze, szép dolog Viggotól, hogy nem csak külső alapján ítél, de könyörgöm, valami színvonalat azért mégis... :roll: :roll: :roll:

Köszi, köszi. Szívemből szóltál. Aki a másik oldal mellett kardoskodik, megnézte azt az ominózus képet??? Ha nem, tegye meg!

Adastra, megcsináljam?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133495 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hoztam képeket:

Vicces:
specialrealms.com/VM/pics/viggopics025.jpg

A filmből összeszerkeztett [size=9:evgm7j19](nekem tetszik):[/size]
specialrealms.com/VM/pics/viggopics016.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133489 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nilraen:nekemis nagyon tetszik a képed:) :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133480 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta: www.extra.hu/ads//aragorn00.jpg


ezt a képet egy kezdő[size=9:2bxdvy0s](én)[/size] kreálta. :oops: :oops: mi a véleményetek?nagyon szar?


Nilraen! Nekem tetszik, ügyi vagy! :)

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133461 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.extra.hu/ads//aragorn00.jpg


ezt a képet egy kezdő[size=9:ijz8vn8p](én)[/size] kreálta. :oops: :oops: mi a véleményetek?nagyon szar?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133458 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elza de Fischer írta: Képek:

www.freeweb.hu/animezene/nostale/aragorn/viggo/bkgd/viggo1c.jpg
www.freeweb.hu/animezene/nostale/aragorn/viggo/bkgd/viggo2b.jpg

[size=9:1f3ax12a]Ha voltak akkor "sorry".[/size]


Szuper jók a képek! A másodikon látszik a kutymója és az bizony Csau- csau. :wink:
Nem tudja valaki, hogy mikor lesz kész az új filmje és mikor láthatjuk Magyarországon?


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133426 Írta: Elza Eldaniella

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133413 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Persze, szép dolog Viggotól, hogy nem csak külső alapján ítél, de könyörgöm, valami színvonalat azért mégis... :roll: :roll: :roll:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133402 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

adastra írta:

Undómiel írta: www.dishmag.com/issue28/celebrity/cel400-p6.html

Esküszöm, most kapok idegrohamot!!! :evil: :evil: :evil: Hogy lehet, hogy egy ekkora jó pasi két ekkora tramplival álljon össze. Ennek a Viggónak nők terén 0-hoz közeli lehet az önbizalma! Még ha szép lenne a kedvese!!! De ezek ketten! Most kezdjen mindenki hízókúrázni vagy mi???!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Szerintem csak egyszerűen az extravagánsabb csajszikat kedveli, nem az átlagot (átlag modelleket). Miért nem örülünk neki, hogy végre egy pasi, aki nem csak a szőke haj, kék szem, nagy dudák háromszögben tud gondolkodni...? Szerintem ez tök reménytkeltő minden nem átlagos, vagy nem anorexiás csajnak, hogy vannak még rendes pasik a világon! Yeah!


Totálisan egyetértek. Ez csak azt bizonyítja szerintem, hogy nem a külsőre helyezi a hangsúlyt, hanem inkább a belső értékekre és ez a mai világban eléggé dícséretes dolog!!... 8)

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133396 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

adastra írta: Szerintem csak egyszerűen az extravagánsabb csajszikat kedveli, nem az átlagot (átlag modelleket). Miért nem örülünk neki, hogy végre egy pasi, aki nem csak a szőke haj, kék szem, nagy dudák háromszögben tud gondolkodni...? Szerintem ez tök reménytkeltő minden nem átlagos, vagy nem anorexiás csajnak, hogy vannak még rendes pasik a világon! Yeah!


Egyetértek veled. Végre egy férfi aki nem csak az általad leírt nőket részesíti előnyben.
Az is előfordulhat, hogy régebben túl sok ilyen nő forgolódott körülötte és már egyszerűen megcsömörlött tölük. És most már az egyéniségekre hajt.

adastra írta: Elza de Fischer írta:
Új cikk Viggoval a www.houseoftelcontar.com -ról. Van néhány kép is.

www.houseoftelcontar.com/interviews/mov ... l97-e.html

Ha már volt akkor azt nézzétek el nekem.


Lányok (és fijjúk), le tudná ezt esetleg sebtében fordítani valaki az oldalunkra??? Én is megpróbálkozhatok vele, csak nekem hosszadalmasabb! Előre is köszi ha van vállalkozó szellem!!!!


Adastra, öszintén mondva én is azért raktam fel ide cikket hátha valaki le tudja fordítani, mert én sem vagyok olyan jó angolból, hogy az egészet megértettem volna. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133342 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta: www.dishmag.com/issue28/celebrity/cel400-p6.html

Esküszöm, most kapok idegrohamot!!! :evil: :evil: :evil: Hogy lehet, hogy egy ekkora jó pasi két ekkora tramplival álljon össze. Ennek a Viggónak nők terén 0-hoz közeli lehet az önbizalma! Még ha szép lenne a kedvese!!! De ezek ketten! Most kezdjen mindenki hízókúrázni vagy mi???!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Szerintem csak egyszerűen az extravagánsabb csajszikat kedveli, nem az átlagot (átlag modelleket). Miért nem örülünk neki, hogy végre egy pasi, aki nem csak a szőke haj, kék szem, nagy dudák háromszögben tud gondolkodni...? Szerintem ez tök reménytkeltő minden nem átlagos, vagy nem anorexiás csajnak, hogy vannak még rendes pasik a világon! Yeah!

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133339 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elza de Fischer írta: Új cikk Viggoval a www.houseoftelcontar.com -ról. Van néhány kép is.

www.houseoftelcontar.com/interviews/moviestarvol97-e.html

Ha már volt akkor azt nézzétek el nekem.


Lányok (és fijjúk), le tudná ezt esetleg sebtében fordítani valaki az oldalunkra??? Én is megpróbálkozhatok vele, csak nekem hosszadalmasabb! Előre is köszi ha van vállalkozó szellem!!!!

És ezúton is köszönöm a honlapunk készítőinek nevében a sok jókívánságot és dícséretet, amit a vendégkönyvbe írtatok!!!! Pusszantyú érte mindenkinek! :lol:

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133280 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Elza: ez azoldal tök yoo!! A cikk cool, a képek nagyon érdekesek :P :) !!

Elfprincess :lol: : jó ez a fórum, király képek vannak rajta:ĐĐ!!

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133270 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9086159

szépszégesz drágaszág felirattal Viggo és egy kutyus (kötelező megkeresni a képet, mert nagyon jó)
tényleg szépséges

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #133249 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Új cikk Viggoval a www.houseoftelcontar.com -ról. Van néhány kép is.

www.houseoftelcontar.com/interviews/moviestarvol97-e.html

Ha már volt akkor azt nézzétek el nekem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132948 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta: Én vagyok hülye, vagy ez tényleg nem volt benne?
dbalynne.brinkster.net/html/aragorn_17.html


De benne volt Undi drága:-) Lórienben, mikor Aragorn Boromírral beszélget.

Drágáim: hazajöttünk a táborból, és nagyszerűen éreztük magunkat! Én - mint a hobbitok csapatvezetője Thán :lol: állíthatom, hogy remek volt :!: Mindenki kezdje el nagyon sajnálni, hogy nem volt ott. S köszönet minenkinek, aki eljött. Jó volt veletek ismét!
S külön köszönet a hobbit-barát csapat tagjainak 8)
Pusssz

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132941 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elfprincess írta: A lány egy elbűvölő modorú, barátságos emberke. Ha beszélsz vele rögtön elfelejted, hogy akkora, mint egy bálna.
Lehet, hogy Viggo-nak is inkább bejönnek a nem modell kinézetű csajok. Vagy egyszerűen ilyen az ízlése. Bukik a párnás formákra. Ez jön be neki, erre kattan. :oops: 8) Nem?? Nem hiszem, hogy nem akadna sok gyönyörű nő akár minden ujjára is. Egyszerűen ilyen. Ilyen kis öntörvényű....még a nőkben is. Mindenesetre mától csak pörköltet eszem meg szalonnát zsírral. hihihi :roll: :lol: :lol:

www.hyperjump.net/hiltonlounge/ -itt tessék megnézni Paris és Nicky Hilton életrajzát (bios címszó alatt, balra fenn). Nem láttok valami furcsát? :?: Ebből nekem, és a többi kutatómunkám alapján az jön le, hogy Lola nem egy szívderítő személyiség.
Új jelszava:

,,Every girl wants a boyfriend but I don't!"

Milyen nő az ilyen? Anti. De ezt eddig is tudtuk.[/quote]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132937 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Undomiel által belinkelt képhez:

(nem tudom miért, de nekem most nem működik az idézet funkció)

Szóval van egy ismerősöm. Egy srác. Nem egy bomba pasi, de szerintem aranyos, magas, jó alakja van stb. Szóval ez a srác egy eszméletlenül kövér lánnyal jött össze. De kb. a csaj úgy 130 kg. lehet, nem túlzok. A sárc kb. a negyede a lánynak, ha egymás mellett állnak. De nagyon szeretik egymás és a lány egy elbűvölő modorú, barátságos emberke. Ha beszélsz vele rögtön elfelejted, hogy akkora, mint egy bálna.
Lehet, hogy Viggo-nak is inkább bejönnek a nem modell kinézetű csajok. Vagy egyszerűen ilyen az ízlése. Bukik a párnás formákra. Ez jön be neki, erre kattan. :oops: 8) Nem?? Nem hiszem, hogy nem akadna sok gyönyörű nő akár minden ujjára is. Egyszerűen ilyen. Ilyen kis öntörvényű....még a nőkben is. Mindenesetre mától csak pörköltet eszem meg szalonnát zsírral. hihihi :roll: :lol: :lol:

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132865 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

elf írta: Hát az lesz majd:>
Melyik filmjeit ajánljátok? A Psycho akkor nem valami színvonalas, mi?:>

A Psycho? Hát, az nem éppen... De az elején azt a pár percet, amíg ő is szerepel, azt érdemes azért megnézni :oops: , ha maga a film pocsék is...

Tökéletes gyilkosság, Séta a Holdon, 28 nap... :itscool: Meg persze az Angyalok háborújában az a pár jelenete, meg az Indián vér is nagyon rúlzik... :wink: Meg amelyikben autóval menekül a rendőrök elől, csak nem jut eszembe a címe... A Daylight nekem annyira nem jött be, talán a főszereplő miatt... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132864 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szerintem a Daylight és a Tökéletes gyilkosság nagyon jó, de a 28 nap se rossz :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #132861 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Lalaith Scarlett írta:

elf írta:

Lalaith Scarlett írta: A képeket a csajairól nem én szúrtam be:), mondjuk azokis gázosak amiket én raktam :wink: :roll:
Én az egyéb filmjei közül a Daylightot és a Tökéletes gyilkosságot ajánlom, és a Viggo-filmek nem offok :twisted:


Jah télleg, sorry :oops: .. összekevertem :/
nem t'om, én azt hallottam, hogy a GYUn kívül pocsék az összes filmje. De nem állítom én is ezt, hiszen még egyet se láttam :>
Majd megpróbálom kivenni és megnézni most már egy-két filmjét :roll: .


Semmibaj :wink:
Nekem tetszett a legtöbb filmje, dehát ízlések és ficamok :) Hajrá, irány akkor a videótéka :wink: :P



Hát az lesz majd:>
Melyik filmjeit ajánljátok? A Psycho akkor nem valami színvonalas, mi?:>

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.004 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére