Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 3 hónapja #132246 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #132150 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Felbukkant két kis videó a forgatási bakikról, a másodikban Viggo röhögteti szegény Théodent... :lol: :
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #132147 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Viggo nem öreg, hanem 44 éves, tehát középkorú. Vagyis a legjobb férfikorban van. Persze egy 15 éves lányhoz képest "nagyon öreg".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #132118 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!

hmm.. elf, te nem az Im-Netes elf1 vagy véletlenül?
csak azért, mert ott mondta vki hogy Viggo öreg és ott tárgyaltuk ezt a legutóbb... de ha nem akkor bocsi
amúgy örülök h teccik itt a fórumon, de ez az utolsó hozzászólásod tényleg nagyon off volt.. :roll:
Kriszana: én megyek a táborba! :D 8) Télleg, ki jön még, Viggosok közül?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #132091 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Elf:egyetértek, hogy mindenütt vannak tehetségek és nem szabad általánosítani. Szóval énse a valóságshow-k "sztárjaira" gondoltam, a zárójelben leírtak szerintem jó színészek mind. Persze a legnagyobbak hollywoodyak (Al Pacino, De Niro, stb..) között vannak, de ha megnézed pl. a Kegyetlen játékok című borzadályt, sokkal jobb reálisabb képet kapsz a mai színészekről, sajnos ma már mindenütt túlnyomóban van a tehetségtelenség.

Agoura:nagyon jók azok a Viggos képek :wink:

Nem tudtok valami készülendő Viggo-filmről? 8O :roll:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #132033 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én vagyok hülye, vagy ez tényleg nem volt benne?
dbalynne.brinkster.net/html/aragorn_17.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #132026 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sok,sok aragornos kép,szerintem innét lehetne válogatni néhányat a viggos oldalra :wink:

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #132022 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Undómiel:majd megfigyelem, a kezüket eddig nem néztem :wink: (mostis a Telcontarrol szedek képet, köszi az oldalt, nagyon tetszik :) )

Elf:mitől jobbak a tehetséges magyaroknál (Ónodi Eszter, Détár Enikő, Bajor Imre, Hernádi Judit, stb.) a mai agyonreklámozott idióta hálivúdi műanyag-sztárok (Liv Tyler, Freddie Prinz Jr., Sarah Michelle Gellar, Ryan Philippe, Reese Witherspoon)? Jó lenne ha ezt bővebben kifejtenéd...

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #132017 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Lalaith írta: Ezt most kitől kérdezted?

Elftől, de köszönöm, hogy válaszoltál.
Tudod melyikükk hasonlít nagyon? A kezük!!! Viggóé szebb, már amennyire ez a képek alapján megállapítható, de akkor is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #132014 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta: Hát, Mácsai az afféle pótlék. Van egy önálló estje (Madách Kamara, Azt meséld el Pista), amit mi rajzórán kezdtünk el nézni. Először nem volt rajta hang, én meg majdnem hanyattestem. Első pillanatban 100% Viggo. De a felvétel régi volt, Mácsai bácsin is fog az idő, nem úgy mint Viggón. Nálam is Vig a Nr1, de hát ha ló nincs.

Miért hánysz a magyaroktól? 8O


Ezt most kitől kérdezted?
Ha tőlem:mondtam egy szóval is, hogy nem szeretem a magyarokat? Sőt, sokkal több a tehetséges emberke, mint a mai hollywoodi 2-3. generációs "színészek" közt... Mácsaihoz még nem volt szerencsém, de igyekszem bepótolni...

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #132013 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát, Mácsai az afféle pótlék. Van egy önálló estje (Madách Kamara, Azt meséld el Pista), amit mi rajzórán kezdtünk el nézni. Először nem volt rajta hang, én meg majdnem hanyattestem. Első pillanatban 100% Viggo. De a felvétel régi volt, Mácsai bácsin is fog az idő, nem úgy mint Viggón. Nálam is Vig a Nr1, de hát ha ló nincs.

Miért hánysz a magyaroktól? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #132007 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta: Ide érdemes megint eljönni: www.houseoftelcontar.com

Decemberben új kiállítás Wellingtonban, de nem lesz dedikálás, mert a Drágának nincs ideje... Megy tőlünk valaki?

[size=9:2wurgagr]Elf, a hozzászólásod melletti szerkesztés gombbal utólag tudod módosítani a mondanivalód...[/size]


Én csak most fedeztem fel a gelériát amiben minden filmjéről van 1 kép... :oops: :) eszembejutott, hogy a Daylightban is láttam :wink: jó az az oldal :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #132002 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ide érdemes megint eljönni: www.houseoftelcontar.com

Decemberben új kiállítás Wellingtonban, de nem lesz dedikálás, mert a Drágának nincs ideje... Megy tőlünk valaki?

[size=9:2oft6nay]Elf, a hozzászólásod melletti szerkesztés gombbal utólag tudod módosítani a mondanivalód...[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #131999 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta: Hát, ez szerintem nézőpont kérdése! De hát nem lehet mindenki huszonéves!!! Orlandóhoz és Woodékhoz képest tényleg öreg, azaz idősebb. Én alapjában véve sem szeretem az öreg szót. Az Ianokhoz képest viszont friss hús, hogy úgy mondjam.

Hogy Viggo mint férfi öreg-e. Fiatalabb, mint a szüleim, akiket én egyáltalán nem tartok öregnek, úgyhogy szerintem nem. Nekem privát az idősebb pasik (színészek is) jobban tetszenek, mint a tinik. Vegyük pl. Mácsai Pált... Jaj, anyám. Na, nekem ő a magyar Viggo. Csak Koncz Zsuzsika ne rondítana bele a képbe... Na mindegy.

Mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát- ez szerintem nagyon igaz. És Viggo elég fiatalosnak tűnik, kivéve amikor egy hete nem aludt, s úgy néz ki, mint a saját öreganyja/öregapja...

Értem. Hát részben egyetértek, bár nálam csak egy Viggo van... :)
A magyaroktól már eleve hányok, de ez más téma...
Kik mondják azt, hogy Viggo öreg? :?: :?:

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #131992 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát, ez szerintem nézőpont kérdése! De hát nem lehet mindenki huszonéves!!! Orlandóhoz és Woodékhoz képest tényleg öreg, azaz idősebb. Én alapjában véve sem szeretem az öreg szót. Az Ianokhoz képest viszont friss hús, hogy úgy mondjam.

Hogy Viggo mint férfi öreg-e. Fiatalabb, mint a szüleim, akiket én egyáltalán nem tartok öregnek, úgyhogy szerintem nem. Nekem privát az idősebb pasik (színészek is) jobban tetszenek, mint a tinik. Vegyük pl. Mácsai Pált... Jaj, anyám. Na, nekem ő a magyar Viggo. Csak Koncz Zsuzsika ne rondítana bele a képbe... Na mindegy.

Mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát- ez szerintem nagyon igaz. És Viggo elég fiatalosnak tűnik, kivéve amikor egy hete nem aludt, s úgy néz ki, mint a saját öreganyja/öregapja.

Kik mondják azt, hogy Viggo öreg? :?: :?: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #131984 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot és tök yoo, hogy mindenki ilyen kedves meg minden :ĐĐ szal cool!!
láttam a képet, de ebből sosem elég =)

UGye Ti sem értetek egyet azzal a véleménnyel, amit sokan vallanak, hogy Viggo öreg?? :(

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #131956 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

kriszana írta:

Undómiel írta: Isten hozott!!! :D :D :D

Ez szerintem elég új!!! Illetve én még nem láttam.
www.theonering.net/scrapbook/view/7029

wow, jóóóó naggyon jóóó

Wow, erről a képről csinálták azt a jó kis fanartot (Destiny's Call), emlékeztek? :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #131932 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta: Isten hozott!!! :D :D :D

Ez szerintem elég új!!! Illetve én még nem láttam.
www.theonering.net/scrapbook/view/7029

wow, jóóóó naggyon jóóó

elf: Isten Hozott nálunk, remélem, jól fogod magad érezni!
Xany, jó, hogy visszatértél te is közénk! Persze, hogy emlékszünk rád!
Emberek, ki jön táborba? És leszek a Hobbit-banda csapatvezetője :-)
Várok mindenkit

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #131930 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elza Fischer írta: A fórum többi topicját olvasva, mindenki azon szörnyülködik :? hogy hogyan néznek ki a szereplőkről készült különböző babák-figurák.
Hát tegnap én is találkoztam eggyel az Árkád CD-ROM boltjában az alagsorban. Aragorn akart lenni. De amikor először odanéztem nem is tünt fel ki az, csak azt láttam, hogy egy nyomi alak. Az unokahugom mondta, hogy ki az, azt is hozzátette, hogy már kb. fél éve ott áll teljes életnagyságban.
Megnéztem jobban és teljesen elborzadtam. :rmad2: Valami iszonyat volt, hogy tudnak valakit ennyire elrondítani. Mint egy szörnyszülött, jobban hasonít az orkokra mint Aragornra.
Ha csak ilyet tudnak csinálni akkor jobb lett volna bele sem kezdeni.
Hát nagyon mérges voltam.


Az én is láttam! Azt én is láttam! Nevetséges, hogy hogy nézz ki! :evil: Nem emlékszem, hogy ki, de azt hitte rá, hogy egy halász.


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #131926 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Isten hozott!!! :D :D :D

Ez szerintem elég új!!! Illetve én még nem láttam.
www.theonering.net/scrapbook/view/7029

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #131892 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok! Én most jöttem nemrég, nagyon teccik a fórum! Fanatikus GyU-rajongó vagyok, és nagyon szeretem Arwent és Aragornt! Ha bárkinek vannak róluk képei /nem hinném, hogy nem láttam még őket, de azért hátha... :) /, akkor léci dobjon meg velük...
Csók

Elen síla lúmenn' omentielvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #131852 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nekem anno. volt Han Solo babám a Csillagok Háborújából. Na szegény pára, az se volt semmi. :lol: :lol: :quasi:

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #131815 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A fórum többi topicját olvasva, mindenki azon szörnyülködik :? hogy hogyan néznek ki a szereplőkről készült különböző babák-figurák.
Hát tegnap én is találkoztam eggyel az Árkád CD-ROM boltjában az alagsorban. Aragorn akart lenni. De amikor először odanéztem nem is tünt fel ki az, csak azt láttam, hogy egy nyomi alak. Az unokahugom mondta, hogy ki az, azt is hozzátette, hogy már kb. fél éve ott áll teljes életnagyságban.
Megnéztem jobban és teljesen elborzadtam. :rmad2: Valami iszonyat volt, hogy tudnak valakit ennyire elrondítani. Mint egy szörnyszülött, jobban hasonít az orkokra mint Aragornra.
Ha csak ilyet tudnak csinálni akkor jobb lett volna bele sem kezdeni.
Hát nagyon mérges voltam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #131646 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok lányok! Hoztam egy kevés aragornos háttérképet... ;)
www.shipofdreams.btinternet.co.uk/aragorn.htm

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #131635 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

xany írta: Sziasztok. Nagyon régen jártam erre, remélem még azért emlékeztek rám :)
Minden lemaradásom, nem tudom bepótolni, de igyekezni fogok.


Igen, hiányoztál! Örülök hogy úra itt vagy :) Sztem a Kriszana és Adastra honlapját mindenképp pótold be, ha mást nem ;)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #131630 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Köszi, megnéztem :) amit eddig láttam belőle az tetszik. Remélem siet a film ide is :wink:

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #131629 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Xany: Igen, emlékszünk, hiányoztál, gyere gyakrabban. :wink:

Sil írta: Wow, ezt nézzétek, Hidalgo trailer! 8O (Csak sajna nagyon picike, és nem lehet letölteni... :cry: ):
movies.yahoo.com/movies/feature/hidalgo.html

Októberre van kiírva a premierje. :wink: (Hogy hozzánk mikor ér el, az még a jövő zenéje. :roll: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #131627 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok. Nagyon régen jártam erre, remélem még azért emlékeztek rám :)
Minden lemaradásom, nem tudom bepótolni, de igyekezni fogok.

Azt lehet már tudni, hogy a Hidalgo című filmjét mikor mutatják, be?

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #131486 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
És még párszor találkozol ilyen...izékkel brrrr(még o lábat is csináltak neki :evil: )
Háhá,ma 2x megnéztem a 28 napot*dicsekszik,dicsekszik*

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #131469 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Megint találkoztam valamivel ami szerintem nagyon borzalmas: :eek2:

www.toymania.com/columns/spotlight/ttasst2aragorn.shtml

Ha legalább hasonlitana arra aminek készült.... :shake: :mad2: :crazy:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.997 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére