Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 2 hónapja #129906 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nilraen: Nem vagy egyedul. En is igy erzem. Raadasul ugy tunik, Viggo sokkal tobbet hoz ki a szerepbol, mint ami a konyvben van. A konyvben is kedveltem Aragornt, de ugy ereztem, hogy valahol nem az. Raadasul ami nagyon ad a szerephez, az szerintem Viggo szemelyes tartasa. Van benne valamimagasztos, ami igen dicseretes.

Jaj, gyerekek, itt vagyok Daniaban, de nem tudok elmenni Viggo vers-estjere, mert minden jegy elkelt, oda utazni meg nem tudok, mert Viggot meg se lehet majd kozeliteni. Pedig tegnap felhivtam a galleriat, hogy hatha, de ugylatszik, hogy a danok nem eppen hatodnak meg, hogy Ungarnszk vagyok. :cry:
Az a baj, hogy hiaba olyan ember, mindig az ugynokok es a menedzserek........azoknak meg ismerem a fajtajat.

Ambar, Viggo meghivasa folyamatban van...

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129869 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

kriszana írta:
Sorel: egyébként ez nem tisztességes, emrt Január 8-án ott voltál a Duna Plazában a Premier vetítésen, mégis elrejtőzől... de persze, te tudod.
Az ember kívánics, hogy kivel "beszélget" itt a fórumon.


OFF: Jaj, Kriszana, annyi oka lehet, amiért az ember nem akar személyesen bemutatkozni!
Nem hiszem, hogy az inteneten "tisztességtelen" dolog lenne, ha az ember inkognitóban szeretne maradni. Ez a dolog egyik lényege.

De még egyszer leszögezem, hogy Téged már szinte barátnőmnek tartalak, és biztos vagyok benne, hogy egyszer találkozunk.

Ja, és honnan tudod, hogy ott voltam a bemutatón?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129829 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hé, hó, idessen mindenki, mit találtam!!! (Bocs, ha már volt :oops: )
www.lovelylivtyler.com/showpic.h ... _Mortensen
De naon aranyos!!! :roll: :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129707 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem:nekem valahogy ugy látszik hogy az első és a második filmben Aragorn karaktere megváltozik.ez ugyebár nem lenne gond ,de nem is ugy változik ahogy a könyvben....nem tudom pontosan megfogalmazni hogy hogy értem ezt,de számomra ez egy kicsit fura,teljesen máshogy viselkedik az első és a második részben....
szóval a kérdésem,az hogy mi a véleményetek erről?Csak én érzem igy vagy tényleg? :oops:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129651 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Írtam valamit:

www.tar.hu/wandor/ar.htm
Remélem teccik... :)

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129620 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

kriszana írta: És nemsokára, alig 3 hét múlva itt a nagy nap: Kezdődik az ELső hivatalos MTT tábor (igazándiból ez a 2.mert múlt nyáron volt már egy).

Igazándiból ez a 3., mert múlt nyáron kettő volt... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129605 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Kriszana:Élő találkozás alatt mit értesz?Vig talikat?

(Min, ne aggódj, ezt ki fogom törölni néhány nap után, de ez kellett)

Rago, nem tudom, mennyire követed a Találkozások topicot, de a "Vig-Talik", a "Frodós talik", "Hobbitos talik". Ilyen néven már rég nem tartunk talit. Illetve tartunk, csak nem nevezzük el őket sehogy. Mert a társaság együtt érzi jól magát.
Ma a Magyar Tolkien Társaság több, mint 120 bejegyzett taggal működik.
Ebből van kb. 50 olyan ember, akik rendszeresen eljönnek a találkozókra, név szerint ismerjük őket, stb. Az MTT egy hete ünnepelte 1 éves évfordulóját.
Tehát élő találkozás alatt azt értem, hogy találkozunk szemtől szembe, te meg én. És nemsokára, alig 3 hét múlva itt a nagy nap: Kezdődik az ELső hivatalos MTT tábor (igazándiból ez a 2.mert múlt nyáron volt már egy).
Szóval, rátok mikor számíthatunk?

Sorel: egyébként ez nem tisztességes, emrt Január 8-án ott voltál a Duna Plazában a Premier vetítésen, mégis elrejtőzől... de persze, te tudod.
Az ember kívánics, hogy kivel "beszélget" itt a fórumon.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129580 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Már megint egy kép Henryről:
katt ide

Vééér, vééér... :twisted: Képek az Indian Runner-ből :) :
specialrealms.com/VM/pics/indian26.jpg
specialrealms.com/VM/pics/indian30.jpg
specialrealms.com/VM/pics/indian39.jpg

Viggo művei (& egy nagggyon jó kis oldal):
www.viggophile.com/art.html

Vannak új versek, & meg is lehet őket hallgatni Viggo előadásában:
specialrealms.com/VM/poetry2.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129564 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Vilya írta: Üdv!

Ez nagyon cukor! :D


Na, ez aztán minden képzeletet alulmúl...

OFF: Kriszana, kérdésedre válaszolva:
1.) Nem érünk rá,
2.) Kissé élvezzük az internet nyújtotta inkognitót...

De persze, azért egyszer majd
mindenképp jó lenne személyesen is megbeszélni a dolgokat...

Az új könyv: Fogadjunk, ha én csináltam volna, nem találnék rá kiadót!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129554 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129486 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Kriszana:Élő találkozás alatt mit értesz?Vig talikat?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129474 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Üdvözlet minden kószalelkűnek :wink:

Örömmel jelentem, hogy tovább bővölt fejlődött az oldalunk! Szeretnélek megkérni benneteket, hogy nézzétek meg, és írjatok a vendégkönyvünkbe.

/OFF Lányok, miért van az, hogy - kevés kivételtől eltekintve (Min, Artemisz, Adelard, Adastra, Sil) - nem csatlakoztok hozzánk az "élő" találkozások alkalmával?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 2 hónapja #129385 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hátterekből az első naon aragorn!
Nilraen:jók!
Undi:Millió köszi,érdekelne ez a könyv,csak egészen csöppet drága hozzá. :cry:
Adelard:Már én is kiszedtem.
Kriszana:Oks,köcce,megint hülye voltam 1x!Mint eldugott infó,ez a két film volt,ezek voltak _nekem_(!)újdonságok.
kiskép
ezt meg sztem sokan ismerik,de naon jó

"Fehér Gandi megjelenésének pillanata"-plakát
Arag plakát

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129279 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tökjó hátterek: :)
www.angelfire.com/rings/the_shir ... lpaper.jpg
www.angelfire.com/rings/the_shir ... gonath.jpg

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129209 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Undi drága!Azt a kis szöveget az új könyv címszó alatt lefordítod nekem?plízz!Csak kb,h miről szól!Hantale len!


Bőr tükre? Eredtei cím talán Reflective Skin, ennyit tudok róla. A másikat is csak felismerés szintjén ismerem.


Az új könyv jellemzése:
Viggo Mortensen: 45301
Abstract images, fragments and phrases from poems, notes, journals, words/thoughts remembered or imagined as they slip away, come together in 45301 to create a dense, thought-provoking photography book. Many of the photographs were shot during Mortensen's recent travels to Morocco, Cuba, and the northern plains of the United States, but could have been shot in your backyard. Depending on one's point of view, the imagery can be seen as either fighting with light or embracing it, holding time or forgetting it.
ISBN 0-9721436-3-7. 94 pages. $35

Viggo Mortensen: 45301
Absztakt képek, töredékek és idézetek versekből, jegyzetekből, publicisztikák, szavak/gondolatok, ahogy a szerző emlékezik rájuk vagy elképzeli őket, amint azok elillannak. Ezek egyesülnek a 45301 c. könyvben, hogy létrehozzanak egy teljes, az elmét provokáló fényképalbumot. Számos kép készült Mortensen a közelmúltban Marokkóba, Kubába és au USA északi tájaira tett utazásai során, de akár az Önök hátsó kertjében is készíthette volna őket. Az egyén látásmódjától függően az alkotások tekinthetők egyrészt harcnak a fénnyel vagy éppen azzal való egyesülésnek, illetve időtállónak vagy pont felejthetőnek.

94 oldal 34dolcsiért, az 230-cal 7820Ft... Kezdem kapizsgálni, miből él... Bár ez ottani árakon nem is olyan vészes.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129207 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta:
Adelard:Mmmint az aláírás-képemet nem látod?


Igen, azt nem láttam de mostmár látom. Nekem is volt ilyen, sőt egy időben szinte mindenkinek a fórumon(csak persze nem mindenkinek Aragornos :) ) amíg Svin ránk nem szólt, hogy tüntessük el. :cry: pedig nekem is nagyon tetszik... :wink:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129182 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ragoran írta: Adastra:Per pill nem lehet felmenni az oldalra.. :roll:

A bőr tükre című filmről mit tudunk?Én most hallottam róla először,mint Vig filmje.. :oops:
Ennyit találtam hozzá:(elég szűkszavú..)
Rémmese a búzamezokrol. Egy kisfiú kezdodo Ödipusz-komplexusa. Gonosz felnottek.

Rago, azért nem lehet most felmenni az oldalunkra, mert a tar.hu-n karbantartás folyik.
Hétfőtől újra látogatható lesz a lap.
Arra kérék mindenkit, hogy nézzetek be, és pár sorban véleményezzétek, írjatok a vendégkönyvbe, és küldjétek el kedvenc képeiteket, és ötleteket is várunk, ha szeretnétek részesei lenni ennek a munkának!

A bőr tükre Viggo filmje, a filmográfiájában is benne van. (Bár kétségkívül a Darkly noon és ez az két filmje van összesen,amit nem láttam +a spanyolul készüteket.)
Ha valakinek van valamilyen eldugott infója, az osssza meg velünk!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129165 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Undi drága!Azt a kis szöveget az új könyv címszó alatt lefordítod nekem?plízz!Csak kb,h miről szól!Hantale len!
Adelard:Mmmint az aláírás-képemet nem látod?
Én is ezért lepődtem meg ezeken a filmeken,mert még nem is hallottam róla viszont Vig főszereplők közé tartozik... :roll: állítólag

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129150 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta: www.percevalpress.com/45301.html
Új könyv.


Hát ez alapján elég élvezhetetlen lehet....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129134 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nilraen írta: Hi!!
Hát én sajnos nem tudok semmit a filmről...adják valahol?
Ja és nagyon király a kép az aláirásodban :wink:


én nem látom... :cry:
Rago: életembe nem hallottam még ezekről a filmekről.. :? :?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129110 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nilraen:Köcce.
Nem játszák,állítólag régebbi.(1990 körül)
De ha már itt tartunk találtam még 1ien filmjét,ez 1995-ös,nem épp mai..Erről ennyit írnak:
Darkly Noon passiója
Elfojtott szerelem, fülledt misztika. Twin Peaksen túli látványorgia az erdőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129104 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hi!!
Hát én sajnos nem tudok semmit a filmről...adják valahol?
Ja és nagyon király a kép az aláirásodban :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129088 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Adastra:Per pill nem lehet felmenni az oldalra.. :roll:

A bőr tükre című filmről mit tudunk?Én most hallottam róla először,mint Vig filmje.. :oops:
Ennyit találtam hozzá:(elég szűkszavú..)
Rémmese a búzamez

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129085 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129060 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
MINDENKINEK!

Akinek van Viggo filmjeiről anyaga magyarul, az küldje el nekem vagy Kriszanának, hogy feltehessük a rajongói honlapunkra! :lol:

Várunk kedvenc Viggo-s és Aragornos képeket is, szintén föltesszük, hogy egy helyen legyen minden!
Jó lenne ha mindenki 1-1 Viggo és Aragorn képet küldene! :lol:

Ja és újdonságok a honlapon:
Viggo gyerekkori képei, Viggo horoszkópja és a Séta a Holdon ismertetése... :dance:
Adastra

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128951 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Agoura írta: Direkt felvettem a Indián vért,erre lemaradt az utolsó fél óra :evil: :evil: Tudom már nem most volt,de csak most tudtam megnézni.Nem tudjátok,hogy leadják-e valamikor újra?

Jaj, pedig a vége a legjobb... :roll: :wink: Véres Viggo rulez... :wink: (Bár nekem meg anyám csinált némi áramszünetet azon a hétvégén, nagytakarítás miatt, és elment a videó programozása... :cry: Amíg én a szülinapon voltam... Úgyhogy nekem egyáltalán nincs meg, csak németül... :cry: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128922 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
[quote=""UndómielTessék megnézni, hogy nézett ki 1999/2000-ben. Cannes 2 év forgatás után volt, ha szabad megjegyeznem. De kár ezen vitatkozni, csak agyonvágjuk a topicot. A nagy fimkönyvben pedi alá van írva, hogy Mortensen without wig having his own hair on vagy mi? Mert én nem olvastam. És tehetséges vagy, ha a werkből megmondod, paróka-e.

De ezen tényleg kár vitázni (közöttünk eddig sosem volt nézeteltérés, és nem szeretném, ha emiatt fújnál rám), én úgy tudom, ahogy tudom, te pedig nézz utána. Vagy inkább beteszem. Ezek mintha rövidhajasak lennének.

28 Days (2000) .... Eddie Boone
Psycho Path (1999) (V) .... Himself
Walk on the Moon, A (1999) .... Walker Jerome[/quote"]


Hát igen, a legsúlyosabb érved a 28 nap, mert abban valóban rövid a haja. Persze, tudni kéne, hogy pontosan mikor forgatták, és kb. mennivel később kezdték el forgatni a LOTR-et.

Nagyon érdekes kérdés. Egyébként én boldogan vitatkozom bárkivel, bármiről, ha Viggóról van szó. És egy egésen picit sem haragszom Rád.
Tényleg nagyon régen fórumozunk együtt. /Bocs, az OFF-ért!/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128893 Írta: Voronve
Voronve válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mae govannem?
Most a haja miatt vitatkoztok? :lol: Tényleg póthaj lenne? Pedig én legalább nála biztos voltam benne, hogy teljesen a sajátja. (Az elején még azt hittem, hogy a hobbitoké meg Legolasé sem paróka, csak festés,meg ilyesmik.) :eek2:

"Felnőttél, félszerzet...
Úgy van, igencsak nagyra nőttél. Bölcs vagy. És kegyetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.027 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére