Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 3 hónapja #123628 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
:bawling: :bawling: :bawling: :bawling:
Tuuuttam, hogy eeez leeesz!!!! :shake:
Na, mindegy.... :cry:
Engem pedig inkább az első ragadott meg...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123625 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Artemisz írta: Ugyan a Haldír-topicban alaposan le lettem szúrva ezekért a "szépített" képekért, talán nektek tetszeni fognak. Szerintem gyönyörűek, de hát ugyebár, ahogy Undómiel is megállapította: ízlések és pofonok...
Viggo :arrow:
www.nakedessence.com/gallery/viggo.jpg
Gorni&Legsie :arrow:
www.nakedessence.com/gallery/darkthoughts.jpg

fúúúj de gusztustalan az első...
a második elmegy.
Ne haragudj, de nekem nagyonnnemjönbeee ez

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #123597 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A Viggos nekem nem jön be,de a másik igen,háát az igazság,hogy én annyira nem szeretem az ilyen képeket,de ezen nem szépítettek annyit,mint egy eomeres képen 8O

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123590 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ugyan a Haldír-topicban alaposan le lettem szúrva ezekért a "szépített" képekért, talán nektek tetszeni fognak. Szerintem gyönyörűek, de hát ugyebár, ahogy Undómiel is megállapította: ízlések és pofonok...
Viggo :arrow:
www.nakedessence.com/gallery/viggo.jpg
Gorni&Legsie :arrow:
www.nakedessence.com/gallery/darkthoughts.jpg

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123538 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta: www.viggo-online.net/comments/viewtopic.php?p=6333#6333
Itt is volnánk... Kíváncsi vagyok, milyen érzelmeket vált majd ki Belőletek. Nekem állatira tetszik így ez a pasi... De hát ízlések és pofonok... :wink:

Hm, no igen, a nyaklánc, és borosta, és festett haj...brrrrr
Nyaklánc és szakáll rulz, a hajról már többször kifejtettem a véleményemet, nem szeretnék senkit sem untatni...és megsérteni sem, hisz ugyebár nem "átmeneti"/vagy "ideiglenes " rajongók vagyunk :lol:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123510 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nos, a nyaklánc egy ún. Lakota medicine wheel, egy indián jelkép, ahol a színek alapból az égtájakat jelképezik, de más értelmezései is lehetnek:
www.studymed.de/medwheel.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123497 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!
A nyaklánc jelentését én sem tudom ,de tök jó....
Viggo minden olyan filmjében amit eddig láttam nagyon jól néz ki...és minden képen is amit róla csináltak.. 1szóval azaz 4el:SZERETEM EZT AZ EMBERT!!! :D :D :itscool:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123453 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát ahogy Vig-et ismerjük, annak a láncnak biztos valami jelentése van. Hát én nem tudom sajna mi. Pl. ősi indián talizmán, vagy szerencselánc, vagy csak egyszerűen éppen nagy művészi rohamában csinált egy ilyen szépszégesz darabot. Mert miért ne csinálhatna nyakláncot is? Ha már olyan sok mindent csinál. Jujj!! 8)

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123438 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Tényleg, hogy én milyen felületes vagyok! :oops:
Az a nyaklánc valóban csodálatos!! Illik hozzá!
És azon a képen még visz. jól is néz ki.... :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123423 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Undi,nekem tetszik így szöszkén is,dehát ez mindig így van :wink: Ráadásul még az a nyaklánc :lol: (amúgy jelent vmit a nyaklánc,vagy csak a kelléktárát csodálhattuk meg?)

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123420 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sorel:minek nézel te minket, ideiglenes rajongónak?! :) Nekem szinte minden filmjében tetszett, bár az igaz, hogy a GYU-ban volt a legjobb.
Ittvan egy link a filmográfiájáról:
us.imdb.com/Name?Mortensen,%20Viggo
:)

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123402 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mint tudjátok nekem Aragornként tetszik inkább. (na jó azért a Perferct Murder-ben is nagyon ott vót a kinézete...mármint az én izlésem szerint). Úgyhogy én nagggyon örülök a szép kis szakálkájának. Csak igy tovább VigAragorn. Imáááádlak! :oops: :lol:

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123363 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sorel: Lehet, hogy rájött, Aragornként még nagyobb sikereket ér el. :D

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123262 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Öröm látni, hogy felpezsdült a fórum! Régi arcok is előkerültek, sőt olykor-olykor még a topicgazda is ír nekünk valamit! Csupa boldogság az élet!

És, hogy milyen lelkesen dícséri mindenki Viggót! Minek köszönhető ez? Talán, hogy kezdenek feltünedezni az első ROTK-os képek?

Én mindenesetre eddig is imádtam Viggót, ezentúl is fogom, még ősz szakállal és lenőtt szőke hajjal is (egyébként nekem tetszenek a kubai képek - és ti is örülhettek - Viggo újra szakállas, egyre ziláltabb, talán hamarosan eléri a lepukkantság aragorni fokát.)

És erre lenne szükség: új képekre, új információkra, tehát ha valaki tud valami újat Viggóról, ossza meg velünk!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123261 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nézzétek meg a www.shipofdreams.btinternet.co.uk/couples.htm#aa képeket, Aragorn&Arwen, Éowyn&Faramir, Samu&Rozi-ról vannak:)

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123197 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!

Ivó írta: :arrow: Milyenek a képek?
:arrow: Melyik tetszik legjobban?


A képek naon jók,nekem az teccik amelyiken sok-sok Aragorn van :D
azon belül:legfölül a legjobboldalibb és legfölül a legbaloldalibb és amelyikre rá van irva a neve....

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123188 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Undómiel írta: De hát ízlések és pofonok... :wink:

AHOGY MONDOD!!!! :twisted:
Ihhh...a kis szöszike!!!! Hát... speciel nekem nem igazán teccik. Olyan butácska fejet csinál!
ARAGORN A KIRÁLY!!! (Ámbár nekem a GI Jane-ben is tetszett....)

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123183 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
www.viggo-online.net/comments/vi ... =6333#6333
Itt is volnánk... Kíváncsi vagyok, milyen érzelmeket vált majd ki Belőletek. Nekem állatira tetszik így ez a pasi... De hát ízlések és pofonok... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123177 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok! Gratu mindenkinek a szép új avatarhoz, nagyon tetszenek...
Nem tudom, mikor voltatok utoljára...
www.houseoftelcontar.com
Nekem a kubai látogatás képei állatira tetszenek...
Keresem az oldalt az angolul nem tudóknak... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123157 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Viggo oldal!:

viggomortensen.lap.hu

Nézzétek meg! :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123118 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok, hoztam néhány jó képet!
:arrow:

images.usatoday.com/life/enter/m ... tensen.jpg

Arwen & Aragorn:

:arrow:

www-ang.kfunigraz.ac.at/~katzer/_imladris.jpg

Egy képen sok Aragorn: :D

:arrow:

www.xenite.org/faqs/lotr_movie/p ... ollage.jpg


:arrow: Milyenek a képek?
:arrow: Melyik tetszik legjobban?

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122999 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Köszönöm a választ :) És, nem semmi ez a sok kép.
Hűhhhha :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122984 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!!
szerintem Viggo nem csak király,hanem még a királyok közt isKIRÁLY :itscool: :itscool:
Én szeretem őt civilben is ,de a legjobban a GYU-ban kedvelem,és szerintem ő a lehető legjobb ember erre a szerepre....



:aragorn3: :arrow: király



[size=9:3ne0dy5d]egy kicsit beindultam..... :oops: bocsi[/size]

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122979 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Mae govannen ilquen!
Nekemis nagyon bejön Viggo, nemcsak Aragorn szerepén, bár a legjobban tényleg ott néz ki, a Rotk-s képek nagyon bíztatóak :wink:
Én a www.viggomortensen.lap.hu oldalt szoktam böngészni.

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122937 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122859 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Hát, igen. Aki Khirály az Khirály. 8) Nagyon tetszik az a kép a Holtak Ösvényén. Olyan elszánt! Nagyon csípem ezt a pasit. De valahogy csak Aragornként, civilben nem annyira.

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122854 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elfprincess írta: Igen!! Ha lehet ilyet pasira mondani, GYÖNYÖRŰ!!! Olyan megindítóan férfiasan széééép. :oops:

Hát, mit lehet mondani rá? Ő A KIRÁLY :!: :!: :!:
" Vezér az emberek közt, és ma ő a legnagyobb!" ... idézet by Faramir, tudjátok.
A képek: 8O .... :itscool: :itscool: :itscool:

Kriszana, amúgy szerintem nem szomorú, csak gondterhelt és komoly, és csupa fenség!! És ÉÉÉDES!!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122805 Írta: Elfprincess
Elfprincess válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

kriszana írta:

Sil írta: Wow, új RotK-képek:
lordoftherings.net/legend/galler ... mage22.jpg - Khirály
lordoftherings.net/legend/galler ... image1.jpg - Holtak Ösvénye
lordoftherings.net/legend/galler ... mage11.jpg - Figyelitek, itt már más a kardmarkolat... :roll:
lordoftherings.net/legend/galler ... mage13.jpg
lordoftherings.net/legend/galler ... mage17.jpg - Khmm... Aragorn és Éowyn... 8O

yóyóyóyóóóóóóóó, nagyonjóóóó oly rég óta nem írtam már kedvenc topicomba, csak olvasgatom, amit ti írogattok.
Nem találjátok, hogy ezeken a képeken sokkal-sokkal szomorúbbnak tűnik, mint az első két részben bármikor? És olyan gyönyörűűűűű, Istenem SZERETEM EZT A PASIT! :wink:


Igen!! Ha lehet ilyet pasira mondani, GYÖNYÖRŰ!!! Olyan megindítóan férfiasan széééép. :oops:

"I would rather share one lifetime with you...than face all the Ages of this world alone."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #122763 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Gyémánt_Hajnal írta: Léccike segítsetek! Sürgősen kellenek nekem Viggo születési helyének adatai! Bocsi, de az oldalain nem találok erről semmit, csak a képeit (wow).... 8O

Ilyenkor a kézenfekvő megoldás az imdb :wink: :
us.imdb.com/Name?Mortensen,+Viggo
1958. október 20, New York (Manhatten)...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122753 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Sziasztok!
Újra itt vagyok egy kis kihagyással.Egy régebbi témához,hogy ilyen csapzottan is jól néz ki:szerintem(is)azért van ez mert,van kisugárzása,és olyan királyos,fenséges arca van,de lehet hogy 1xüen csak jól áll neki a borosta és a hosszú haj.....


U.i.:Gyémánt_Hajnal:én csak annyit tudok hogy New Yorkban született(1959)de gondolom ennél 1 kicsit többre lennél kiváncsi,de én sajnos csak ezt tudom :oops:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.045 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére