Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
21 éve 3 hónapja #93522 Írta: Mike
Mike válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

xany írta: Nem tudjátok pontosan vagy kb, hogy Viggo hány cm és kiló mert az angol mértékegységeket nem igazán értem.
A képek nagyon jók.


A súlyát, meg szerintem ne kérdezd hisz az elég gyakran változik, mint a legtöbb embernél általában.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93521 Írta: Mike
Mike válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Viggo pontosan 180,34 cm magas legalábbis az imdb.com alapján

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93514 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nem tudjátok pontosan vagy kb, hogy Viggo hány cm és kiló mert az angol mértékegységeket nem igazán értem.
A képek nagyon jók.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93508 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

lány írta: nem tudja valaki,hogy hol lehet tünde írást találni? :roll: 8O


Itt pl a Nyelvek és írások a Középfölde kategóriában! Pont most írtam oldal ajánlót vki másnak...
Telka:Mit tudok?? :lol: Na mondjad csak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93506 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Earwen írta: Szasztok!!
Én Galadriel2 véleményét osztom!!!!!!!
Aragorn nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon nem szimpi nekem sem, de van egy barátnőn aki csak ma jelentkezett be a fórumra és ő rajong érte 8O !!!!!!!!! Tényleg nem tudom mit eszik rajta :x !!!!!!!!!!


Figyelj! Ez itt a Viges topic... itt őt istenítjük tehát le lehet róla szállni...én sem csesztetem azt akit Te szeretsz ;)

Jah..rég játam erre bezony sokat írtok :)
Rago: Úgyis tudod ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93502 Írta: lány
lány válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
nem tudja valaki,hogy hol lehet tünde írást találni? :roll: 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93452 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Ery írta: Nerwen! :!: Ez a Jáksó dolog kissé erős volt.


Jáksóóóó 8O jesszus! :wink: Ezt ne!

Narië írta:

Ragoran írta: Én már el sem tom képzelni Arag-ot borosta nélkül! :wink:

Képzeld el derékig érô szakállal! :lol:


jujujujjj! :lol: Ne tegyétek ezt velem! :wink:

erwianne írta: Azért derékig érővel inkább ne! De Viggo Mortensen amúgy nem oly szexi az életben. Civilben is borostálódva kéne hagyja magát, mert az jobban áll neki.


Megint csak 1et mondok:TGy!! :wink:

Earwen:Ne kötözködj! Léccii!! :triste: szépen kérlek!! Akármi csak ezt ne!

www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/1098243.pict
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/1098241.pict
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/1071283.pict
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/1071278.pict
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/1051581.pict
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/1017946.pict

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93442 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Én is szeretem de naon :wink: , csak vhogy nem hagyhattam ki :oops: :oops: :twisted:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93437 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Semi Nerwen, valóban az a kép kicsit fura volt. De akkor is több Jáksózást ne!!!!!
Amási pedig ez a topic nem arra van hogy Viggot/Aragornt szidjad mi szertjük őt!!!!

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93432 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Bocs a jáksóért, nem volt szép :oops: :) [size=9:1oet7bq9]
De egy-két képen tényleg kicsit olyan :twisted: [/size]

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93430 Írta: undúmiel
undúmiel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Szasztok!!
Én Galadriel2 véleményét osztom!!!!!!!
Aragorn nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon nem szimpi nekem sem, de van egy barátnőn aki csak ma jelentkezett be a fórumra és ő rajong érte 8O !!!!!!!!! Tényleg nem tudom mit eszik rajta :x !!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93416 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Minerva írta: Ehehehe... :lol:


:D :D :D

For your consideration :arrow: www.bagendinn.com/images/fycviggo.jpg :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93389 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nagyon jók együtt. Éowyn és Ary.
Hmm. Arra emlékszem, hogy Arwen azt mondta tartsa meg, de arra nem hogy volt egy utolsó búcsú csók. Ary így i úgy is azt hiszi, hogy Arwen elment és, arwennek se tiszta egészen a dolog szerintem, hogy Aragorn miért akarta visszaadni a láncot. na és Elrond a könyvben szerettem, de itt most nagyon unszipinek állították be, ahogy győzködte Aragornt.

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93374 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

xany írta: Az mi volt amikor belerugott a sisakba és után ordított egy nagyot?????
Az mi akart lenni zámomra nem jött le a jelento´´sege, csak annyi hogy eg ynagy ordítás akart lenni, de visszafogott ra sikerült és hogy ennél még é is nagyobbat ordítok 8O .

Szerintem az az volt hogy ugye nagyon dühös lett amiatt,hogy Pippinék meghaltak,és tényleg akart egy nagyot ordtani,de aztán leesett neki,hogy ô végülis mégis Khirály :) ,és nem ordítgathat bele a vakvilágba,és ezért próbálta magát visszafogni.
A nyakláncos jelenet:
Nemtom,már nem emlékszem pontosan,de nem úgy volt,hogy amiután vissza akarta adni,de Arwen nem fogadta el,és utána még 1x megcsókolták 1mást,nem?
Különben az nekem is feltűnt,hogy Aragornnak megtetszett Éowyn!De sztem nagyon aranyosak voltak így,a végén már szinte drukkoltam,hogy összejöjjenek!Az pl.nagyon jó volt,amikor Gimli a törpasszonyokról beszél,és Ary odasúgja Mirnek,hogy "a szakáll teszi!",és a végén összenevetnek!Az az egyik kedvenc jelenetem!!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93366 Írta: xany
xany válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Az mi volt amikor belerugott a sisakba és után ordított egy nagyot?????
Az mi akart lenni zámomra nem jött le a jelentősege, csak annyi hogy eg ynagy ordítás akart lenni, de visszafogott ra sikerült és hogy ennél még é is nagyobbat ordítok 8O .
Aragorn-Arwen-Éowyn: valóban fura volt az a jelenet amikor visszaakarta adni a láncot, nekem úgy jött le a dolog, hogy nem egészen békében váltak el egymástól. Viszont Éowyn jó volt és szerintem nem volt teljesen közömbös Aragornnak se.
A csatáknál nagyon jó volt átszellemülten harcolt :)

"Elmúlt, mint száz más pillanat,
De tudjuk mégis, hogy múlhatatlan,
Mert szívek őrzik, nem szavak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93364 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Inkább Viget! :mrgreen:

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93361 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ja, és Jáksót kérem nem bántani!!!! :evil3:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93355 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

kriszana-Celandine írta:

n8n írta: kriszana: marha jó lehetett oan sokan, a filmről beszélni! :wink:
én megmég nemistom, megtom-e nézni hétvégén... *sóhaj*


Tényleg hiányoztál, merrre jártál ily sokáig?
Valóban jó volt akkor hajnalban megvitatni a filmet! Miért nem jöttél velünk? Megnézhettük volna együtt! Sokan vidékről jöttek föl, hogy velünk együtt lehessenek! (Pl. Székesfehérvér, Miskolc)
A hangulat remek volt! :P Főleg akkor, mikor a 77 emberből mindenki máshová ült, és akkora kavarodás lett az film kezdése előtt 2 perccel,hogy elmondani nem lehet.
Aragorn pedig király!!!! Illetve lesz király :lol:
Nekem nagyon tetszett, az, ahogy visszatért a halálos - sebesüléséből...kész regészhőst csinálnak Vigből. Hihetetlenül romantikus volt, ahogy Legolas visszaadta neki a medált, ami Arwen-t jelképezi...tudtára adva ezzel, hogy visszavárja.





hah, mán megint csak most tudok feljönni... :( köszi, embrök, h hiányoltatok, naon jól esik! holjártam? suliban és különórákon egyfolytában, sajna most is ezt teszem, és nem nagyon tudok fórumni járni. de persze próbálkozom! :twisted: valaho lemaradtam ez egészről, meg ti máűr mind ismeritek egymást, összejártok, meg a tábor is... :oops: az OFFolásért mindebkitől sorry!
viszont jelentem láttam a filmet, szal akkor most kivesézek mindent Viggoról, meg a szerepéről, szal vigyázat!!!! annak, aki még nem látta :wink:
naszal: sztem, mikor majdnem meghalasztották, egy teljesen felesleges, hatásvadászó, amerikai, holivúd árnyai, stb jelenet volt, és nagyon nem hiányzott. persze, még azt mondtam volna, belefér, de akkorra már kicsit ki voltam a rengeteg változtatásoktól. :nono: Viggo teljeseb korrekt volt, de ez vlahogy nem hiányzott. a vargok... *sóhaj* azt dumáltuk a mellettem ülővel, h akkor ez most egy sakál, egy hiéna, vagy egy medve, esetleg mind a három hibride így egyszerre... namind1, ez nem Viggo. aztán volt az Éos rész. a könyvben nagyon gálánsan, de rövid úton elküldi! szal mijaz, mijaz, mijaz, mijaz, h visszaadja Arwennek az ékszert?? hmmm??? :nono: újabb ejnye-ejnye, PJ! úgy jött le az egész, h akkor Arwen megy Valinorba, és kész. de az mondjuk megható volt, mikor Arwen és Elrond beszéltek, és Arwen elment. tudom, tudom, tudom, tudom, h ez így nincs a könyvben, de azért az tetszett :evil3: az a rész meg, amikor Aragorn meghal, nem nevettem, de valahogy olyan furcsa volt. nem illett oda. nagyon nem. :? szóval ez az egész Aragorn-Éowyn-Arwen dolog, nem lett teljesen jó, és egy kicsit kusza is volt, amikor nem lehetett tudni, h akkor most Viggo ébren van, vagy álmodik, vagy ez a múlt, vagymi, de aztán persze leesett 8) na, h ne csak kritizáljak, a csata hihetetlen jó volt, nagyon tetszett, Viggo nagyot alakított! :wink: meg az elején is, amikor üldözték az orkokat, és találkoztak Éomerrel. meg az egész alatt, teljesen Aragornos, kószás, helyenként dúnadános, királyos volt, csak a változtatások.. hajaj :crying:
huhh, asszem ennyi Viggről, és Aragornról. még tuti ezer dolog ezsembe fog jutni :D

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93333 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Köszi! :lol:
Mindkettő a vmortensen.com-ról van.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93314 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Minerva írta: Ehehehe... :lol:

Cuki emotikon!Honnan szedted?
Az aláírásod meg......RULEZ!!!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93308 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Min: :D :lol: Jajh, a naplók!!! Már értem, köszike! (De én király vagyok! :D )

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #93301 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

A Fák Úrnője írta: /OFF Min: Mit jelent az a kis írás amit az a kis kerek emotikon tart? (az aláírást is fordítsd le, plíz) Nem vagyok túl jó angolos, annyit értek belőle, hogy király, és ez már sok jót ígér :wink: Na meg persze azt, hogy Gondor :D

Az első az, hogy még mindig nem vagyok király, (ugyebár, a naplók szelleme), az aláírásom meg kb. "Perverz "Gondor Királya-b*zi"", napló-szellem továbbra is rulz. :lol: :itscool:
Remélem, tudtam segíteni... :roll:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93297 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
/OFF Min: Mit jelent az a kis írás amit az a kis kerek emotikon tart? (az aláírást is fordítsd le, plíz) Nem vagyok túl jó angolos, annyit értek belőle, hogy király, és ez már sok jót ígér :wink: Na meg persze azt, hogy Gondor :D

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93292 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ehehehe... :lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93284 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Micsoda pasi.... 8O 8O 8O :itscool:
www.theonering.net/movie/scrap.static/5803.html

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #93279 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Nerwen! írta: Sztem se túl sexi :roll: olan kis Jáksó-álla van :? A borosta legalább takarta :twisted

Hmmm....azért ez egy kicsit húzós....
www.vmortensen.com/Photos_files/ ... les/38.jpg
Ezt a pofit Jáksóhoz hasonlítani....Hááát....
Persze ízlések és pofonok...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93245 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A könyvben Aragorn volt a kedvencem elejétől fogva. Én -ti is tudjátok [size=9:1xf2s8l3](Augustíne! Akkor mikor intézzük el Livet/Mirandát ??? :wink: )[/size] - imádom Viggót, és teljesen odáig + vissza vagyok az alakításaitól, DE: vettétek észre, hogy vhogy 'agresszívebbre' veszi Aragorn karakterét? (nem rossz értelemben mondom - [size=9:1xf2s8l3]néha előfordul, hogy nem a megfelelő szavakat használom... :oops: [/size] )
Azt az 'átszellemült' arcot harc előtt! (Jobban nem tudo megfogalmazni! :wink: ) Hát még az a 'Gyere csak, gyere, hadd intézzelek el!' - kifejezés az arcán, ha orkot lát... ;) ))
Mindezt persze csak a bővitett verzió sokadik megnézése után lehet észrevenni. :? :roll:
MÉG 1X: EZ NEM SÉRTÉSNEK VOLT SZÁNVA, CSAK ÉSZREVÉTEL!!! :!: :!: :!:

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93237 Írta: Eliza
Eliza válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ebbe a topicba elöször írok. Nekem a könyveben is már Aragorn volt a kedvencem. A első filmben tetszet de azért még nem volt az igazi. De a Két Toronyban már azt az Aragorn láttam akit a könyv alapján elképzeltem. Mi lesz még a harmadik filmben, különösen figyelembe véve, azt a képet amit a megjelent kalendáriumba raktak Aragonról - ami erre a honlara is felkerült. Viggo M. szuperül játsza a karakter, bár az életben nem annyira jó szőkén és borosta nélkül.
Az elöttem szólókhoz kapcsolodva nem hasonít semmilyen mértékben Jáksóhoz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93188 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nerwen! :!: Ez a Jáksó dolog kissé erős volt.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93184 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Egészen döbbenetes, hogy valaki Viggót Jáksóhoz (aki biztos, hogy a világ egyik legcsúnyább fickója) hasonlija.

Erwianne, könyörgök ne használd az avataromat! Fél évet vártam rá!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.018 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére