Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 3 hónapja #163694 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na, megnéztem a filmet. Legszi megint nem bírta ki egy kis légiakrobatika és gördeszka (ezúttal deszka nélkül) bemutató nélkül. Jópofa jeleet, csak egyáltalán nem hiteles. Kár érte. Amúgy az egész olifántos jelenetek nagyon látványosak, jól megcsináltak, csak hajaznak a Birodalom Visszavág lépegetős képeire.

A remény hal meg utoljára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #163689 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egy kis TTT-bővített:

www4.online.rtlklub.hu/hozzaszol ... orumid=208

2522-től (lesz még!!!)

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #163603 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem tudtok olyan oldalt, ahonnan részleteket lehet letölteni a PotC-ből? (Mondjuk a hivatalos oldalon kívül. :roll: )

Szeretne valaki látni egy szép nagy vasvillát a "megfelelő" személyben? :wink:
www.orlandobloomshrine.com/mainmedia.html (Szegény! :( )

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #163437 Írta: Enelen
Enelen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nefrédiel írta: kep.tar.hu/nefrediel/images/pic4128393.jpg
Legolas by Nefrédiel, azaz én :)


Kár, hogy én nem láthatom, mert Szlovákiában a tar.hu nem jön be.. :evil: Nem küldenéd el emilben?? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #163426 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezúton szeretnék elnézést kérni mindenkitől amiért azt mondtam, hogy a Trója trilerében látható hajók túl sokan vannak, ennyi hajója nem lehetett a görögöknek.
Utánanéztem, Homérosz 1138 hajóról ír.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #163364 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nefrédiel, igazi m

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #163027 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

gandala írta:

_Neo írta: imadok betevedni ebbe a topicba ß)

kene inditani egyet Szarumannak is, ha mar kihagytak a filmbol ß)

Éljen Legsie, a PókTünde!!!


Hát indíts! Szerintem se ártana. Nem is tünt fel, hogy nincs topicja. :roll:


Off: már van...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162974 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nagyon, nagyon jó lett, így a fényképet látva is... :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162832 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nefrédiel írta: Ezt egy olyan fotóról csináltam, amikor éppen nem forgattak, és Orli biztos valamit nagyon viccesnek talált :D

Ha jól sejtem, ez volt az a kép. Viggo-val cikizik egymást, szokás szerint. :D

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162826 Írta: Elanor Nimrais
Elanor Nimrais válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Tinúviel!Tinúviel! írta:

Meleth_lin/Telperien írta: (Kicsit OFF leszek
Tinúviel: tényleg "rohadt jó pasi" Johnny Depp; tegnap láttam a "Volt egyszer egy Mexikó"-ban, és irtójól nézett ki, sokkal jobban, mint a POTC-ban...egyébként volt előtte GyU trailer, amiben Legsi is volt természetesen, szóval talán annyira mégsem OFF... :P )


A Volt egyszer.... ben is jó, csak a szeméért kár!!! :evil: :cry: De szerintem a film nagyon szar, össze sem lehet hasonlítani a POTC-al!!! :twisted:


Én is képes voltam megnézni a Volt egyszer egy Mexikót, persze erre a Rotk trailer motívált. Johnny tényleg jó. Ha többi részt kivágnánk a filmből talán jónak is mondható. Csak Enrique ne legyen benne. Amikor feltünt a filmvászonon nem bírtam ki nevetés nélkül.
De lényeg a trailer volt és hogy már csak 3 nap!!!!!!! :sungl: :hello: :cool2: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162507 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igen, akad még, de az nem Legolas-os :)

Ezt egy olyan fotóról csináltam, amikor éppen nem forgattak, és Orli biztos valamit nagyon viccesnek talált :D

Örülök, hogy tetszik nektek ;)

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162499 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ez nagyon jó Nefrédiel! 8O :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #162497 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nefrédiel írta: kep.tar.hu/nefrediel/images/pic4128393.jpg
Legolas by Nefrédiel, azaz én :)

Teccik! :D Csak olyan furcsa, hogy mosolyog. Persze, szokott, csak ritkán. :)

groups.msn.com/ElvesHfirimain/legolasicons.msnw
Legolas-os ikonok.
groups.msn.com/ElvesHfirimain/el ... otoID=2902
Háttérkép

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162495 Írta: Elwing.
Elwing. válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nefrédiel ez jó! Van még több is?

" ...Vakként mentem végig a halandó életen..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162493 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
kep.tar.hu/nefrediel/images/pic4128393.jpg
Legolas by Nefrédiel, azaz én :)

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #162490 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
[size=9:1pawnerg](Ezek visszavonva. Törlést nem találtam.)[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162467 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Iras írta: Ti nem unjátok azt, hogy a Legolassal kapcsolatos fanfic-ek 99,99%-a mindig Középföldén játszódik? És összesen két fajtája van. Vagy slash, vagy nem slash. Mi lenne, ha a mi időnkben játszódna egy történet?

Én ismerek ilyesmi sztorit, bár nem Legolas a főszereplője ;) És időutazás van benne, egész jól megírt történet. A szerzője még nem közölte a teljes sztorit, talán még be sem fejezte, de ha érdekel titeket, meg tudom adni a linket: pub68.ezboard.com/fcraigparkerfa ... D=53.topic . És nem slash :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162449 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Meleth_lin/Telperien írta: (Kicsit OFF leszek
Tinúviel: tényleg "rohadt jó pasi" Johnny Depp; tegnap láttam a "Volt egyszer egy Mexikó"-ban, és irtójól nézett ki, sokkal jobban, mint a POTC-ban...egyébként volt előtte GyU trailer, amiben Legsi is volt természetesen, szóval talán annyira mégsem OFF... :P )


A Volt egyszer.... ben is jó, csak a szeméért kár!!! :evil: :cry: De szerintem a film nagyon szar, össze sem lehet hasonlítani a POTC-al!!! :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162443 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
(Kicsit OFF leszek
Tinúviel: tényleg "rohadt jó pasi" Johnny Depp; tegnap láttam a "Volt egyszer egy Mexikó"-ban, és irtójól nézett ki, sokkal jobban, mint a POTC-ban...egyébként volt előtte GyU trailer, amiben Legsi is volt természetesen, szóval talán annyira mégsem OFF... :P )

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162442 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Alagi írta:

Szóval elég nehezn képzelek el egy tündét, amint mondjuk a metrón utazik, vagy hamburgert eszik egy gyorsétteremben.


Nimrodel Melian: Tanácsolom, olvasd el Iras hozzászólását többször.
Középfölde különleges lényeit én bárhova be tudom képzelni. Ez csak fantázia kérdése.

Mondjuk ez az én véleményem.

Jó, tudom, hogy nem ilyenekről lenne szó benne (tény, hogy ezek kicsit durva példák voltak), és nem is mondtam egy szóval se, hogy ne írja meg, pusztán azt, hogy én nem lennék képes rá. Bocs, ha valakinek a lelkivilágába gázoltam.
Minden esetre én olyannyira utálom ezt a világot, hogy a fantáziám, ha teheti inkább kifelé szárnyal belőle. :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162441 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nimrodel Melian: Én épp ellenkezőleg gondolom. Ha valamelyik tündéről, vagy bármely más lényről van szó, ami Tolkien fantáziájában létezik, akkor én határtalanul vagyok képes írni, akárhol, akármit. :wink: Véleményem szerint ezt az egészet át kell érezni, és úgy megírni. Úgyhogy Iras, csak ennyit szeretnék mondani neked! Gondold ki jól, hogy mit írsz, és aztán Hajrá!

Szóval elég nehezn képzelek el egy tündét, amint mondjuk a metrón utazik, vagy hamburgert eszik egy gyorsétteremben.


Nimrodel Melian: Tanácsolom, olvasd el Iras hozzászólását többször.
Középfölde különleges lényeit én bárhova be tudom képzelni. Ez csak fantázia kérdése.

Mondjuk ez az én véleményem.

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162439 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem tudtok egy olyan oldalt, ahol a PotC mesefilm elődjéről tudhatnék meg valamit? :roll: :oops: :wink:

Iras: Kicsit furcsa ötletnek tűnik. Ha Legolas-ról van szó (vagy bármelyik másik szereplőről), akkor én nem tudok elvonatkoztatni Középföldétől. Szóval elég nehezn képzelek el egy tündét, amint mondjuk a metrón utazik, vagy hamburgert eszik egy gyorsétteremben. 8) Az ötlet szerintem alapvetően nem rossz, csak én mondjuk nem tudnék végül nem elszakadni a jelenlegi világtól - ide valahogy már annyira nam illenek Középfölde különleges lényei.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162401 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ti nem unjátok azt, hogy a Legolassal kapcsolatos fanfic-ek 99,99%-a mindig Középföldén játszódik? És összesen két fajtája van. Vagy slash, vagy nem slash. Mi lenne, ha a mi időnkben játszódna egy történet? Ha egy teljesen átlagos emberke(mondjuk teszemazt egy nő :lol: ), aki már betéve tudja az összes Középföldével kapcsolatos irományt, és mellesleg megszállottan kutatja az arra utaló nyomokat, hogy az a világ és tündék valóban léteztek, talál tárgyi bizonyítékokat.

Naaaa???? :D :D :D Jó az ötlet? Szerintetek milyen lenne egy ilyen "regényecske"? Persze szaftos kis részekkel fűszerezve. :D


[size=9:k2x56sh7]Ja, Eleniel! Majd írok ám p.ü.-t azért a tudodmiért.[/size]

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162379 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta: www.theorlandobloomfiles.com/pic ... aron22.jpg


Hát igen..... ez a Johnny Depp riohadt jó egy pasi, az már egyszer biztos! :roll: :lol: :twisted: :biggrin2: :mrgreen: :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162377 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Natalee írta: Drágáim! Volt nekem egy háttérképem, amin Orli és Johnny Depp volt látható egy POTCvége beli képben,asszem Sil tette be a topicba, olyan szept.-okt. körül.Már vagy egy órája keresem és nem találom! Kétségbe vagyok esve! Nagyon kéne! Segítsetek!

www.theorlandobloomfiles.com/pic ... aron22.jpg
Esetleg ez volt az? (Le kell menteni, egyébként nem látod.)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162330 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Drágáim! Volt nekem egy háttérképem, amin Orli és Johnny Depp volt látható egy POTCvége beli képben,asszem Sil tette be a topicba, olyan szept.-okt. körül.Már vagy egy órája keresem és nem találom! Kétségbe vagyok esve! Nagyon kéne! Segítsetek!

"Százszorszép jóéjszakát"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162232 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
gandala: Pontosan. A gyűrű nagyon nehéz, ma már majdnem felvettem. Hm... Pedig még el kell vinnem a katlanba, hogy beledogbajm... és sajnos egyre több alakot ölt tám... :cry:

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162226 Írta: gandala
gandala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mi van Alagi uram? Csak nem máris arcot váltott? Vagy a Gyűrű tette ilyenné? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162224 Írta: gandala
gandala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Legolin/Laiqalasse írta: De kár, hogy nem láttam a Kisvárosi gyilkosságokat! Volt vmikor tévében is? :roll:


Szerinted én hol láttam? :roll:
Amúgy asszem nov. végén dec. elején adta a Hallmark. Nem tom pontosan. Amúgy nem rossz kis sorozat (kár, hogy Orlando csak ebben az egy részében szerepelt :cry: ), jól meg van fűszerezve angol humorral, lévén, hogy angol sorozat. Bár csak kb 10 percet szerepelt, de érdekelt a vége, és végignéztem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #162175 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Alagi írta: Milyenek a képek, interúk amiket betettem?


szerintem nagyon jok! egy reszet mar olvastam, de van egy csomo, ami uj nekem.

En is szoktam Legolassal almodni. Pl. a legutobbi almom az volt, hogy Legolas kell elpusztitsa a gyurut, es felviszi a vulkanhoz. Egy kis ideig komolyan nezi, es utana hirtelen beleveti magat a gyuruvel egyutt :cry:
En pedig sirok utana, es akkor veszem eszre, hogy en is fent vagyok a vulkannal, es mar esek bele... a vegen bele is esek! A tobbire sajnos nem emlexek.

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.610 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére