Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 4 hónapja #160953 Írta: gandala
gandala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Gandala, nem rosszindulatból írtam


Isten ments, hogy megsértődjek! Bár ha tényleg igazad van, hogy egy kissé elszállt, akkor tényleg jobb, ha egy kicsit visszavonul és magába száll. :roll:
Azért én annyira nem ismerem, még így újságok alapján se. Én csak a POTC óta gyűjtöm róla az infót, azt se viszem túlzásba. (Na jó! A POTC után 3 hétig hétvégenként napi 12 órát képes voltam lógni a világhálón, hogy csorgassam a nyálam. Mit tagadjam? Lebuktam 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160886 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezzel egyet értek Penngaladiel! Bár bitzosan nehéz lehet egy ilyen filmben való szerplés után kijózanodnia! De ahogyan vesszük meg van rá az indoka, mégis jó lenne ha túl lépne rajta! És szerintem túl is fog! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160871 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gandala, nem rosszindulatból írtam, bírom a srácot, sőt, nagy rajongója voltam - egy ideig :P aztán megtaláltam az igazit :D 8) De nem csak én vettem ezt észre. Nem tudom, te mióta ismered, de számomra nagyon nyilvánvaló a különbség: a FOTR után volt a vidám, kedves, közvetlen srác, aki hihetetlen szerencsének tartotta, hogy bekerült a filmtörténelem egyik meghatározó darabjába, aki lelkesen és mosolyogva mesélt a forgatásról, a színészekről és mindenről, míg most van egy sztár, aki iszonyúan komolyan veszi magát. Még egy újságíró is szóvátette ezt egy Liv Tylerről szóló cikkben, amelyben pont Livvel állította kontrasztba, aki tényleg nagy sztár létére mégis kedves, közvetlen és két lábbal áll a földön... Szóval nagyon remélem, hogy hamar sikerül túljutnia ezen az időszakán és leszállnia földre, különben ki tudja, mi lesz belőle...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160867 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

gandala írta: Jut eszembe!
Műsorok az elkövetkező két napra:

National Geographic:

dec. 24. 14.00 (20.00): A Gyűrűk Ura - a történelem tükrében

dec.25. 15.30: A Gyűrűk Ura - A király visszatér kulisszatitkai

:legolas1:

Boldog legolasos, gyűrűkurás karácsonyt

az első lesz hoolnap délben is

boldog karácsonyt mindenkinek

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160861 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Boldog Karácsonyt! :lol:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160848 Írta: Elanor Nimrais
Elanor Nimrais válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Üdv mindenkinek!
Tudjátok mi a legcsodálatosabb kari ajándék? Mozijegy a Rotk 00.01-es vetítésére.
Jól indul az ünnep és remélem a folytatás is legalább ilyen jó lesz.
És ezt kívánom nektek is. :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160829 Írta: gandala
gandala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jut eszembe!
Műsorok az elkövetkező két napra:

National Geographic:

dec. 24. 14.00 (20.00): A Gyűrűk Ura - a történelem tükrében

dec.25. 15.30: A Gyűrűk Ura - A király visszatér kulisszatitkai

:legolas1:

Boldog legolasos, gyűrűkurás karácsonyt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160828 Írta: gandala
gandala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bár én nem láttam az általad említett DVD-extrákat, de nem gondolom, hogy el lenne szállva. Állítólag azt mondta (bár én az újságoknak nem igazán hiszek), hogy ha még egy magazin címlapján meglátja magát, akkor rosszul lessz. Szerintem egy elszállt ember nem mond ilyet. És, ha igaz, hogy egy kis pihenőt tart, akkor az azt jelenti, hogy az elszállást akarja megelőzni, vagy visszafogni. Remélem Brad Pitt adott neki egy két tanácsot a Trója forgatásán, hogy mire vigyázzon Hollywoodban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160805 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Remélem, Orli hamarosan észhez tér, nagyon elszállt az utóbbi időben... Csak nézzétek meg az extrákat a FOTR és a TTT DVD-ken, nyilvánvaló a különbség...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160803 Írta: Elanor Nimrais
Elanor Nimrais válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta: Ma volt az Aktívban (vagy a Fókuszban...?) valami, aminek csak az utolsó két másodpercét láttam ( :( ), de abban éppen Orlando mondott valamit. Nem látta valaki az egészet? :roll: Mi volt benne? Miről volt szó?

Én láttam az Aktívot és a lényeg az hogy Orli megint facér!
A hír szerint a csaj dobta.Ráadásul lemacsózta a hírolvasó. Szerintem ő nem macsó, csak jóképű, sármos és cuki, de semmi köze a macsókhoz.
Orli a hírnévről dumált hogy még csak most kezd hozzá szokni és hogy ő azért lett színész mert színészkedni akart. Ez szerintem aranyos.
Szóval ennyi volt.
Üdv és Boldog karit mindenkinek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160774 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

ainawethien írta: Hát a technofóbia nem teljesen egyenlő azzal, hogy nem ért hozzá valaki, de ez is közre játszik, gondolom (vegyük csak alapul a homofóbokat.. végülis ők sem "értenek/értik meg" a meleg *témához/*, és ezért utasítják el alapból a melegeket..). De végülis mindegy a lényeg az, hogy nem nagyon érdekli az internetes világ.


Jó, nem tudom, nem értek hozzá, biztos ugy van. :roll:
Gyöngyszem: Ezt magától Orlitól kéne megkérdezni... Minden más forrás nem hiszem, hogy 100 %osan hihető.
Orlandos egérpad?? Olyan nekem is kell!! 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160773 Írta: gandala
gandala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Egérpadot, Gyűrűk Urásat eddig még nem láttam, és nem is hallottam róla.


Nekem is csináltatták. Eddig nem is tudtam, hogy nem csak pólóra és bögrére nyomnak ilyesmit, hanem egérpadra is. Nyáron, mikor megvettük a gépet, egy héten belül szétjött az egérpadom. Ez sokkal tartósabbnak néz ki, arról nem is beszélve, hogy mennyivel szebb :lol: [/quote]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160770 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

gandala írta: Hát jelentem, én is kaptam Orlandoval kapcsolatos ajándékot. Egy egérpadot és egy bögrét. Hála érte imádott barátnéimnek.

Egérpadot, Gyűrűk Urásat eddig még nem láttam, és nem is hallottam róla. 8O Hát igen... asszem, ha én kapnék ( :roll: ), akkor a drágaság előbb kerülne a falra, mint a számítógépem elé - a ma szerzett információim alapján... :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160763 Írta: gandala
gandala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hűha, de rég jártam erre!
Először is kellemes, orlandos karácsonyt mindenkinek!

Hát jelentem, én is kaptam Orlandoval kapcsolatos ajándékot. Egy egérpadot és egy bögrét. Hála érte imádott barátnéimnek.



:legolas1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160751 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
érdekes...én nem kifejezetten techno, hanme internetfobiájárol tudok..erre mindenhol a chatelése meg netezéses dolgok...most akkor van fobiája vagy nincs? 8mmint net v techno?)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160744 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én meg ebből a sok egymásnak tökéletesen ellentmodó "hírből" már semmit sem tudok elhinni. :?
Ma volt az Aktívban (vagy a Fókuszban...?) valami, aminek csak az utolsó két másodpercét láttam ( :( ), de abban éppen Orlando mondott valamit. Nem látta valaki az egészet? :roll: Mi volt benne? Miről volt szó?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160730 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nightmare írta: Most lehet, hogy hülyeséget mondok, de mintha valahol olyat is olvastam volna, hogy be se tudja kapcsolni a gépet, szal azt nem hiszem, hogy ennyire béna, de mindenesetre nem ér hozzá, épp ezért gyűlöli, meg amugy sincs ideje rá... Szerintem ilyesmi a technofobia... De persze lehet, hogy rosszul gondolom.. :roll:


Hát a technofóbia nem teljesen egyenlő azzal, hogy nem ért hozzá valaki, de ez is közre játszik, gondolom (vegyük csak alapul a homofóbokat.. végülis ők sem "értenek/értik meg" a meleg *témához/*, és ezért utasítják el alapból a melegeket..). De végülis mindegy a lényeg az, hogy nem nagyon érdekli az internetes világ.

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160678 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Most lehet, hogy hülyeséget mondok, de mintha valahol olyat is olvastam volna, hogy be se tudja kapcsolni a gépet, szal azt nem hiszem, hogy ennyire béna, de mindenesetre nem ér hozzá, épp ezért gyűlöli, meg amugy sincs ideje rá... Szerintem ilyesmi a technofobia... De persze lehet, hogy rosszul gondolom.. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160670 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sudhia írta: Az igaz, hogy a chateléshez nem kell számtechtudás, de Orli mint ha azt mondta volna, hogy ő egyáltalán nem szokott/szeret internetezni..


Gondoltam ide is benézek így.. 1-2...5-6 hónap után. :oops: :oops: :D

Sudhiával értek egyet, Orlando egyáltalán nem számítógépezik. A technofób nem azt jelenti, hogy nem ért hozzá, hanem azt, hogy gyűlöli. Így kétlem hogy bármikor is a gép közelébe menne.. max. ha anyja mutat neki 1-2 oldal.. Amilyen munkamániás szerintem enni sincs ideje, nem hogy legyőzze a technofóbiáját, és elkezdjen chatelni.. hülyeség. :roll: 8O

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160662 Írta: Sudhia
Sudhia válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel Melian írta:

Nightmare írta:

Messua írta: A Bravo Girl-ben asszem nincs benne, de az IM-ben igen. Habár ott arról beszél, hogy chat-eléskor, mit szokot csinálni, meg miért szereti. Senki nem olvasott/hallott a technofóbiájáról :?: :x


Ezen én is csodálkoztam... :roll: Eddig tényleg mindenhol az volt, hogy semmit se konyít a számítástechnikához.. Most megtanulta? :roll: Ilyen gyorsan...Elég furi.. De legalább már nem arról irnak, hogy mennyire szereti az extrém sportokat :evil:

Már nem azért, de a chateléshez semmi számtechtudás nem szükséges... :?
Mit értetek technofóbia alatt?

És boldog karácsonyt mindenkinek!


Az igaz, hogy a chateléshez nem kell számtechtudás, de Orli mint ha azt mondta volna, hogy ő egyáltalán nem szokott/szeret internetezni..

"If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is: infinite." /William Blake/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160659 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nightmare írta:

Messua írta: A Bravo Girl-ben asszem nincs benne, de az IM-ben igen. Habár ott arról beszél, hogy chat-eléskor, mit szokot csinálni, meg miért szereti. Senki nem olvasott/hallott a technofóbiájáról :?: :x


Ezen én is csodálkoztam... :roll: Eddig tényleg mindenhol az volt, hogy semmit se konyít a számítástechnikához.. Most megtanulta? :roll: Ilyen gyorsan...Elég furi.. De legalább már nem arról irnak, hogy mennyire szereti az extrém sportokat :evil:

Már nem azért, de a chateléshez semmi számtechtudás nem szükséges... :?
Mit értetek technofóbia alatt?

És boldog karácsonyt mindenkinek!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160593 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Messua írta: A Bravo Girl-ben asszem nincs benne, de az IM-ben igen. Habár ott arról beszél, hogy chat-eléskor, mit szokot csinálni, meg miért szereti. Senki nem olvasott/hallott a technofóbiájáról :?: :x


Ezen én is csodálkoztam... :roll: Eddig tényleg mindenhol az volt, hogy semmit se konyít a számítástechnikához.. Most megtanulta? :roll: Ilyen gyorsan...Elég furi.. De legalább már nem arról irnak, hogy mennyire szereti az extrém sportokat :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160377 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Messua írta: A Bravo Girl-ben asszem nincs benne, de az IM-ben igen. Habár ott arról beszél, hogy chat-eléskor, mit szokot csinálni, meg miért szereti. Senki nem olvasott/hallott a technofóbiájáról :?: :x


Hat igen... :? ez a ket dolog tenyleg nem illik ossze. Tobb helyen is azt lattam, hogy azt nyilatkozta, nem technikai beallitottsagu ember, meg hogy az internetet felelmetesnek talalja... de szerintem ez a chattes dolog regebb volt, meg sulis koraban.

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160274 Írta: Messua
Messua válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A Bravo Girl-ben asszem nincs benne, de az IM-ben igen. Habár ott arról beszél, hogy chat-eléskor, mit szokot csinálni, meg miért szereti. Senki nem olvasott/hallott a technofóbiájáról :?: :x

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160106 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
szijjasztok!
Boldog Karacsonyt mindenkinek!!!

Az uj Bravo-girlben megint Orlando-interju van, legalabbis a romanban, de erdemes lenne megnezni, hogy a magyarban van-e :wink:

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160081 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta:

Enelen írta: Most olvastam a cinematrixon:

Bloom egy kovácsból lett ifjú lovagot alakít majd, aki miközben Jeruzsálemet védelmezi a keresztesek támadása ellen, beleszeret a hercegnőbe.


Mi van??? Nem ő lesz a keresztes lovag? Mert eddig azt hittem.. :?:

Nem, ő a másik oldalon áll majd... :wink:


Ezért jegyeztem meg a jómultkorában csendben, hogy ez esetben nem túl nagyok a túlélési esélyei...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160080 Írta: Rytaa
Rytaa válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Elöre is minden Orli fannak Boldog Karácsonyt! Kívánom, hogy kapjatok valami nagyon izgit... :lol: lehetöleg olyat ami vele kapcsolatos... És az új évben is rajongjatok érte ennyire, mint idén!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #160046 Írta: Silgrond
Silgrond válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Imádom Legolast!
Megvan Gyűrűk Urás figurában hamarosan peddig az Aragorn a Gimli és az eggyik Móriai ork lesz meg! Azért kapom, mert 16- án volt a szülinapom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159975 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OFF:Képzeljétek mit kaptam a legjobb barátnőmtől karácsonyra!!! (aki mellesleg Viggo fan, és nem szép véleménnyel van Orliról..
Egy Orli + Night felirató poharat!!!! Ollyan cép!!! Most már csak abból fogok inni!

Na jó, bocsi, hogy offoltam, de ezt muszály volt kikiabálnom. :lol:

Részlet a cikkből:

Ez nagyon aranyos 8)

Hányszor voltál részeg életedben?

Pontosan háromszor. Amikor felépültem a gerincbetegségemből, amikor leforgatuk a GyU-t és amikor átvettem a diplomámat. Úriember csak alkalmakkor iszik, de akkor nagyon csunyán végzi.

:lol: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #159907 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eldafinde írta: Rohadt jó sztorim van!!!!!!!!!!!!!
Egy kicsit off, de el kell mondanom!!! Végül is , nem kenyérpirítót akarok eladni.... :wink:

Amit elöljáróban tudni érdemes: a falamon virít egy Legolas-plakát. De ez egyáltalán nem furcsa…

2003.12.14. vasárnap (Zulu) hehe/

Reggeli: parizeres kenyeret eszem majonézzel.
A majonézes flakon köpköd, ahogy megpróbálom belőle kicsalogatni a cuccot.
Belép anya: „-Csak nehogy a Legolas köldökéről nyalogasd.”

Lábjegyzet
Aki nem értené a helyzetet: Van egy ilyen hülye reklám, hogy a kissrác szendvicséből kispriccel a szaft a falon látható plakátra, amin egy lengén öltözött csaj pózol; annak is a hasára. A gyerek meg, hogy ne vesszen kárba a fincsi szaft, elkezdi nyalogatni. Erre lép be a kiscsákó bátyja, és vág egy grimaszt. (mintha ő nem csinált volna még ilyet…)


Hehhe...
De legalább jó fej az anyukád... :lol:

Egyébként a reklámban szerintem a kissrác bátyja inkább amolyan "nem kell félteni az öcsköst, tudja, mi a dörgés" fejet vág...
:wink:
Bocs, offoltam...

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.599 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére