Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 3 hónapja #130898 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Aug kedvéért 1-2 móriai balrog előtti :)

itt egy
meg itt
meg itt
meg itt
meg itt is
és még egy

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130877 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Augustíne írta: Sil: megnéztétek azt a videót amit belinkeltem? Hát elég nagy sikolyok fogadták a kis drágát, amikor bevolnult!!!! :wink:

Videót? Attól tartok, még nem. :oops: Majd holnap megkeresem, mielőtt még belőném a Blind Guardiant... Mert ha azt elkezdem hallgatni, egyszerűen nem vagyok képes abbahagyni... :oops: Most is az megy... And Then There Was Silence... (Kapcsolódik ám Orlihoz, mert Trójáról szól. :wink: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130876 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sil: megnéztétek azt a videót amit belinkeltem? Hát elég nagy sikolyok fogadták a kis drágát, amikor bevolnult!!!! :wink:
Arwena: mármint legsis jelenet a GYU-ból?? (Nekem az, amikor a balrog jön, és Legsie meg csak álll Gandalf mögött és néz! 8O :arrow: akkor nagyon-nagyon jól néz ki!! :D )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130870 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sil: megtennél valamit? leírnád privben hogy kell úgy linket betenni hogy csak egy felirat látszódjon?
köszi

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130865 Írta: Laivinë
Laivinë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Jaj, Ayrácskám, ez a sok eszement... Nem tudják, mi a jó... :roll:

Laivinë Laurelassë

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130863 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát ezek nem normálisak... :? Valahogy nem hiszem, hogy az az 1500 rajongó Johnny Depp miatt ment el a bemutatóra... :roll: Amikor Orli is ott volt... :wink: Őt meg szinte meg se említik... :?
:arrow: katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130861 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
okok :lol:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130860 Írta: Laivinë
Laivinë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Majd előkeresem a filmet, valahol megvan az angol verzió, és átnézem. ;) Köszi. :)

Laivinë Laurelassë

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130858 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
:) kinek meik kedvenc jelenet de majd cép lassan az elejétől nézek jeleneteket :)

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130856 Írta: Laivinë
Laivinë válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hajrá, Arwena, a legjobb jelenetek kellenek! :)

Szerintem mindenkinek meg van a véleménye, és nem biztos, hogy egyezik a miénkkel. Úgyhogy mondjátok meg azoknak, akik az orrotok előtt porigalázzág Legsiet, hogy
1. nem érdekel a véleményük,
2. bunkóság a másik előtt lehordani valakit, akit az illető szeret.
Persze annyit még el lehet viselni, ha valaki azt mondja, hogy nem tetszik, és kész.. de ha hosszan kifejti, miért nem tetszik, és pont olyan dolgokat mond, ami pedig szerintem éppenséggel fantasztikus, akkor le vannak sajnálva, hogy ilyen vakok. ;)

Laivinë Laurelassë

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130809 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezt olvassátok el:
www.blackstar.co.uk/video/item/7300000000159

DE GÁÁZ!!!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130783 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na, mégsem vagyok egyedül! :D
Viszont azon az oldalon én is nagyon-nagyon felháborodtam (még előbb láttam, de nem linkeltem be :arrow: direkt emiatt, h nem mindenkinek kéne elolvasni... Bár aki meg akarja látogatni az ilyen oladalakat, az úgyis meglátogatja, ha belinkeljük, ha nem... :? ).
Böszi: A te ismerőseid is szidják Legsit?????!!!!! Basszus! Azt vettem észre, h kb. 1-2 hete állandóan b***-zák, és szidják a Drágaszágot! Húúúúúúúúú, de kivagyok! nem győzöm állandóan megvédeni. Egyik bnőm tegnap leb***zta, és mondtam neki, h a következőt, aki ezt mondja beverem a földbe... Aznap még 2en mondták!!!! :evil: :mad2: :rmad2: :nono: :shake: :down: :x
Amúgy a mostani stílusa Orlinak nekem sem ANNYIRA tetszik, de azt azért nem mondom, h rossz!! :roll: :D A legjobb akkor is rövid hajjal volt! De legalább ebből is látszik, h milyen színes egyéniség! :itscool:

2 cikk:
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/ugc2.jpg
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/ugc1.jpg

hmm...:
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/screen_aug03.jpg

Ez dejó! (interjúk):
movies.yahoo.com/shop?d=hv&id=18 ... cf=trailer
www.eonline.com/Multimedia/index.html?fdmulti1
www.moviefone.com/features/featu ... 23475559,0
(Orli azt nyilatkozta, h Keira jól csókol...)

Még több kép a premierről:
orlandomultimedia.net/images/pre ... c/la2.html
orlandomultimedia.net/images/pre ... tc/la.html
orlandomultimedia.net/images/pre ... press.html

És még több kép a filmből:
orlandomultimedia.net/pirate/pot ... scene.html

Interjú a producerrel:
www.latinoreview.com/films_2003/ ... rview.html

ÚJ hátterek:
orlandomultimedia.net/wallpaper/wallpaper.html

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130764 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130763 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ivó írta: Vaaki tud egy olyan német oldalt, ahol sok-sok kép van Leg-siről???

Próbáld meg a német hivatalos honlap ( www.herr-der-ringe-film.de )galériáját. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130761 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ööö az had maradjon az én pici titkom:)

kértek?

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130751 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Arwena: Kivágott képek?? Azt hogyan csinálnád??

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130750 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem is rosz ötlet nos csináljak kivágott képeket a filmből? ha igen honnan akartok?

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130749 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ezt letudnátok nekem fordítani???

American Junior contestant likes Orlando Bloom
posted by Marina, 07/02/03
Marina wrote: Hey, I was on the American Junior website and one of the contestants Chantel Kohl likes Orlando Bloom im pretty positive because on the site she loves LOTR books and movies and this is off the site: One place you have never been before that you would like to visit: Orlando Bloom's hometown, Canterbury, England. If she didnt like him why would she say "Orlando Bloom's hometown".

Vaaki tud egy olyan német oldalt, ahol sok-sok kép van Leg-siről???

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130748 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
MODERÁTORT!

Légyszíves szedjétek ki a hivatkozást!

Silnek igaza van, nagyon sok ilyen site létezik (hogy megnyugtassalak Titeket, nem csak a GyU szereplőivel, hanem más karakterekkel és színészekkel is); és hálisten ezek legtöbbször angolul találhatók csak. Ez a magyar szöveg is amúgy csak egy fordítás.

Különböző kategóriákba sorolják őket, mindegyik előtt van egy besorolási szám (hogy milyen tartalmú, hány évtől ajánlják), és egy rövid leírás, itt már el lehet dönteni, hogy az ember tovább olvassa-e vagy sem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130745 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Arwena írta: Ivó: legyek gonosz?


leszek! ezeket én be tudnám tenni nagyban:) meg bárhonnan képet a két filmből:)

najó /me lelövi magát ígéri


Arwena: Akkor eddig miért nem tedted be????? :twisted:

Lehet hogy lemaradtam, de most éppen-séggel mi van??? Bele-beleolvastam, azokba a h.szólásokba, amiket utánam írtatok, de én nem találtam semmi olyat... Vki elmagyarázná nekem? (Amúgy +, ha angol szöveg, akkor rám ne számítsatok, nem tudok angolul) :oops:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130741 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na azért képek közt is van pár ami sok volt de a leght9bbje ami nekem vam "annyira" nem durva

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130729 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Arwena írta: én a képeket gyűjtöm de ez még nekem is nekem sok volt...

Miben más egy fic, mint a képek? :roll: A képek közt is van, amelyik "sok"... Hisz ugyanazok a fokozatok.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130723 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
én a képeket gyűjtöm de ez még nekem is nekem sok volt...

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130720 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ha hiszitek, ha nem, ezeket teljesen átlagos rajongók írják. Méghozzá lányok. :roll:

A slash egy irányzat a fanfictionon belül, ez a durvábbak közül való (egyszer már írtam, hogy vannak különböző fokozatok). Önmagában nem elítélendő (én igazán undorítónak és felháborítónak az RPS-t, azaz Real Person Slash-t tartom, mert az ugyanilyen, csak a színészekkel) mert mindig van mellette elég részletes figyelmeztetés (már az archívumok kezdőoldalán is, hogy csak az olvasson tovább, aki nagykorú, és nem tartja undorítónak).

Amikor képeket raktatok be ilyen oldalakról, akkor szóltam már, hogy talán nem kéne, mert itt kiskorúak is vannak. De ezt a linket most légyszi, szedjétek ki, mert az az oldal nem kiskorúaknak való, nincs semmiféle figyelmeztetés, és még le is van fordítva, így bárki elolvashatja. :?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 20 éve 11 hónapja #130719 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Celebrían írta: Hát igen!Csatlakozom!!Ez vmi hihetelen gusztustalan!Ki a fene tud ilyet írni??

:x 8O


Jesszus... a kezdőlapnál már nem is mentem tovább... nehogy meglássa valaki... olyan undorító!

A szöveget el akartam olvasni de olyan undorító a keret hogy elhányom magam és 2 másodpercnél tovább nem bírom nézni + rosszabb esetben húgom is megláthatja ami tényleg nem hiányzik...

Iras írta: hát nem azért, de így lealacsonyítani Tolkien munkáját! Ez undorító!

Mélységes egyetértésem.

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130718 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Te Atyaúristen! Hát menten lepetézek! Hogyan?? ÁÁÁÁÁÁÁ! Hát az ilyen komolyan mondom... :oops: :?

Celenrían: ilyet csak egy buzi tud írni!

hát nem azért, de így lealacsonyítani Tolkien munkáját! Ez undorító!

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130694 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
nembaj Celebrin én első felndulásbó küldtem nekik egy emilt... egy icipicit elküldtem őket melegebb égtályra

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130693 Írta: Celebrían
Celebrían válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Celebrin írta: Most hogy találtam egy olyan oldalt amin úgy felháborodtm hogy na :? Azt hittem lefordulok a székemről ez az oldal gaysite.hu/gyurukura.html
Csak lányoknak. Felháborító az ami ott van kiborultam.
arról szól az egész hogy hogyan jön össze Haldír és Legolas még szerencséjük, hogy nem találtam ott egy e-mail címet se!
De azért ORLANDO A KIRÁLY


Hát igen!Csatlakozom!!Ez vmi hihetelen gusztustalan!Ki a fene tud ilyet írni??

:x 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130692 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Celebrin: beleolvastam, egyszerűen csak slash fiction. Nekem fordításnak tűnik, valamelyik slash archívumból szedhették.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #130691 Írta: Ringil
Ringil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Böszi írta: Lemaradtam a TRL-ről az MTV-n! :bawling: :cry: :bawling:
Aki látta, mondja el milyen volt benne Orli /meg egyáltalán mi volt a PoTC-ról/ Please :!:
/Talán rajtam kívül még mást is érdekel./


Sokban sajna nem tok segíteni..az 1. 20 percet láttam,akkor még nem volt
kárpótlás (ha még nem láttátok) :
www.full-bloom.net/images/potcpremiere.html

"Minden ember a Holdhoz hasonló;túlsó homályos oldalát senkinek sem mutatja meg"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.572 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére