Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 5 hónapja #115894 Írta: Naurloth
Naurloth válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Haldírt a Két toronyban szerettem meg. Mindig azok tetszenek meg, akik aztán meghalanak... :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115879 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie: tudod, h rohadt mázlista vagy??!!! NEMIGAAAZ!!! Én mondjuk nem is tudnék neki mit írni... :? *Aug feje vörösödik*
thinice: :D Ja! majd 1más nyakába ülünk, ugye? :wink: :lol:
Na, jó, én is feljelentkezek Craig haremébe... :D :tongue:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115849 Írta: thinice
thinice válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
63"-as. Hely az elvileg van (főleg függőlegesen... :wink: ) de azért nem a kényelem mintaképe! Mondjuk ha nem lesz jobb akkor azért nem vészes.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115845 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A TV mekkora? ;) A videónál csak az a lényeg, hogy LP-t is le tudjon játszani. Hely lenne nálad?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115843 Írta: thinice
thinice válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Naná, hogy van! Craig babyre mindig vevő vagyok :wink:
Hát végülis nálam is lehet nézni, bár a videóm annyira nem egy nagy szám, de gondolom nem dvd-n vannak meg neked ezek a cuccok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115840 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Thinice, még viccnek is rossz :lol:
Nem, a Ring*Con-t még csak most rendeltem meg, de van bőven mit nézni: Ifjú Herkules, Xena, Mercy Peak... :D Van kedved jönni? Esetleg tudsz egy helyet? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115814 Írta: thinice
thinice válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Wooow...nem rossz ez a kis kártya, Penn...nem akarod elbarterolni egy-két Uruk-hai-ért? :wink: :lol:
Egyébként milyen videókat néztek? A Ring Con-t?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115803 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Gonosz vagy, Luine 8) :P :lol: De azért sem árulom el :P Sonica és Reinatha tudja 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115802 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luinefaciel írta: Pennie, és mit cseréltél el ezért? A fél lábadat? :D Vagy simán leütötted azt a vkit, elvetted tőle és most azt mondod, hogy cserélted? :twisted:

Bisztosz a szülinapi ajándéka, drágaszágom. Gollam, gollam... :wink: (+ Irigykedő smiley. :wink: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115801 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie, és mit cseréltél el ezért? A fél lábadat? :D Vagy simán leütötted azt a vkit, elvetted tőle és most azt mondod, hogy cserélted? :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115800 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Írjál is neki! Én is írtam neki! És jó lenne, ha válaszolna.......de míg odaér a levél, meg vissza.........az idő! Úgy bízony drágaszágom........ idcő kell ahhosz, hodc megkapcja a drágaszáa :lol:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115798 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Igazság szerint cserével szereztem, de majd írok is neki, ha összeszedem magam :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115797 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie!

Gratulálok! Már csak én várok, hogy válaszoljon a levelemre! A színháztól azt írták, hogy nekem válaszolni fog........ adja az ég....... :oops:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115794 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ugyanaz a véleményem, mint Soninak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Plusz :cheers: :hello: :bandit: :haldir1: (és még képzelj el egy nagyon, de nagyon írigy fejet :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115789 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie


Erre iszunk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115786 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Yyyyyyyyeeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!

Jelentem, mától egy Craig által személyesen dedikált Haldír Decipher kártya boldog tulajdonosa vagyok :D :lol: :lol: :lol: 8) :bounce: :dance: :cheers: :hello:

Egészen pontosan erről van szó:
rtlmail.hu/pozo/Craig_Haldir.jpg

Craig's Harem :lol: 8) Természetesen én is rögtön feljelentkeztem :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115769 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Augustíne írta: Luin: :itscool: "Craig's harem!"... hi-hi! :D


Helyből fel is jelentkeztem :oops:
Aranymag: miért lennél kiutálva ;) , hazamegyek és belenézek a filmbe (mármint a Hairbe, és párhuzamosan a TTT-be ;) ), aztán elvitatkozhatunk ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115767 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Luin: :itscool: "Craig's harem!"... hi-hi! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115742 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Most lehet, hogy ki leszek utálva, de ma néztem a Hair című filmet, és a hosszú szőkehajú pasi tisztára Haldír.. :roll:

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115737 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Két ari banner:
itt az egyik és itt a másik. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115687 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie: én is nagyon kíváncsi vagyok a videókra, de sajna nálunk nem jó, mert nem annyira nagy a hely, és itthon vannak a tesóim... :?
Amúgy ha lehet, akkor ne 26-ára szervezzétek, ok? :oops: :roll:

Supersonica: 8O Mossatok föl!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115668 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Örölük, hogy tetszett az oldal.:smokin: Ha még találok, beteszem, ok?

Ja és a videózásra nem hiszem, hogy felengednének Bp.-re. :cry: :roll: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115664 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Huuuúúúú Sonica ez tetszik, irtózatosan jól néz ki :haldir1: :up: :itscool:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115660 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sonica, ezzel nincs gond :D És teljességgel megértem, hogy nem bírtad megállni, hogy be ne rakd a képet :lol:

Más: a Közösség/Találkozások topikba beraktam jópár napja egy felhívást a Craig videózásról, de nem kaptam érdemi választ, de hátha itt jobban szem előtt van: tehát helyszínt keresünk, ahol több alkalomra elosztva gyönyörködhetünk Craig színészi alakításában. Videó legyen, minél nagyobb TV ;) és akkora hely, hogy kényelmesen elférjen minden érdeklődő (azt sem igazán tudom, hogy ez mennyi embert jelentene...), esetleg egy P-IV erősségű gép a csak digitálisan meglévő filmek megnézéséhez (bár egy alkalomra akár hozzám is lehet jönni, ha nem leszünk túl sokan).

Kérem, hogy aki fel tudná ajánlani a lakását/egyéb lehetőséget egy vagy több alkalomra eme videózás céljára, az írjon nekem privit.

Gondolkozzatok arról is, hogy milyen napokon, időpontokban lenne megfelelő.

Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115655 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Elnézést kérek, de nem bírtam ki, hogy ne rakjam be...
[size=9:2v0etjy6]Pennie, ha úgy ítéled, szedd ki a képet... de szerintem nem nagy...[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115651 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Augustíne írta: (mondjuk az a TTT-nézések miatt van :arrow: Teluval... Hosszú!)


Hallottuk hírét ;)
De azért mi sem vagyunk piskóták mozi és videónézésben ;) [size=9:1sgs95s1]ugye lányok ;) [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115646 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Az előző témához: a könyvben Aragorn és Haldír nem ismerik egymást korábbról, csak annyit tudunk, hogy Haldír hírből ismeri Aragornt. A filmben viszont - legalábbis Craig interpretációja alapján, amit egy cikkben olvastam - mind Aragornt, mind Legolast ismeri korábbról, csak ott az első találkozáskor Lórienben Haldírnak a kötelességét kell teljesítenie és a barátságot félretenni. Egyébként nagyon sajnálom, hogy nem láthatjuk a filmben azokat a jeleneteket, amikor együtt barangol a Szövetséggel - állítólag egy csomó jelenetet vettek föl :cry:


Hát pedig ezek hiányoznak, mivel így kicist zavaró, hogy nem tudjuk mire föl az a nagy öröme Aragornnak és kedvenc! ölelős jelenetünk a TTT-ben, ha egyszer alig ismerik egymást?! Látszik, hogy itt valamiket kihagytak, ami arról szól, hogy ők tkp. milyen jó barátok!

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115582 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Supersonica írta: Aug, szégyen, az aláírásodba is benne van, hogy Haldír rúlz ;) de azért szeretünk :lol:


Hát, igen... :bawling: (mondjuk az a TTT-nézések miatt van :arrow: Teluval... Hosszú!) De akkor most ünnepélyesen +fogadom, h jövök ide is! :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115580 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Augustíne írta: Bocsánat!!! nem mindig járok ide, úgyhogy nem tudtam!! :oops: :roll: :oops:


Aug, szégyen, az aláírásodba is benne van, hogy Haldír rúlz ;) de azért szeretünk :lol:

Én Luine linkje alapján találtam meg a cikk német verzióját, én meg annak örültem naon, mert a Nautiluson nem volt...
Télleg, le is megyek az újságoshoz, hogy kapható-e nálunk ez a magazin :lol:

[size=9:1ij5jqi6]Pennie: :bawling: pedig oan helyes volt[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #115578 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Semmi gond :D Nagyon jó kis interjú, inkább többször legyen említve, mint egyszer sem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.722 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére