Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 5 hónapja #114964 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Thinice, mae govannen! :D

És bocs, hogy úgy elhanyagoltalak titeket az utóbbi időben, de annyifelé "mászkálok" mostanság, hogy az indexre már nem jut energiám... De ígérem, bepótolom! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114955 Írta: thinice
thinice válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sziasztok!

Pennie, olyan Craig-hiányom lett nélküled odaát, hogy kénytelen voltam átnézni ide...így aztán én is köszönöm a nepáli naplót! Tavaly erre az évre terveztem be egy nepáli utat, ami most Londonra/Olaszországra módosult. :roll:
De azt hiszem, legközelebb nem hagyom ki! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114860 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
De joooo maaaar :)

Nem is tudjatok milyen jo erzes tudni hogy mit latott es mit erzett Craig Nepalban :)

Ugyanazokat irta le amiket mi is tapasztaltunk :lol: A sokk a repteren, a keregeto gyerekek :lol: Azt bizony nagyon nehez feldolgozni egy "nyugatinak" ha meg sosem volt ilyen kornyezetben :lol:
Szegeny, ugy sajnalom :lol: De azert az egy eletre szolo emlek :) Ha tehetitek, ne hagyjatok ki! Rengeteget lehet tanulni az ottaniak peldajan at :)

Asszem kuldok Craignek valamit amit onnan hoztam :mrgreen: hatha fog neki orulni es eszebe jutnak az ut emlekei :D

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114833 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
WOW :) Craig az Intrepid Journeys műsorban:

search.nzoom.com/photogallery/im ... _d2_86.jpg
search.nzoom.com/photogallery/im ... afting.jpg

Craig naplója a műsor készítéséről

Ha még lehet fokozni a dolgot, még jobban odavagyok érte :oops:
Beleg, itt választ kapsz a kérdésedre is, hogy dohányzik-e ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114757 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

gollamka írta: Valaki tudna nekem néhány olyan oldalt mondani(írni) amin Haldíros háttérok vannak?? Mert lehet hogy elég béna vagyok, de nem találtam még egyet se :oops:


Tessék itt egy pár:

www.craig-parker.net/index.php4?view=wallpaper
www.craigparker.info/downloads/ -ide mindenképp nézz el! Rengeteg linket találsz hátterekre! :wink:

[size=9:peulhmvt]Most per pillanat ennyi jutott eszembe :roll: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114756 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
gollamka, olvasd vissza a topic néhány utolsó oldalát, bőven fogsz találni címeket

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114754 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Valaki tudna nekem néhány olyan oldalt mondani(írni) amin Haldíros háttérok vannak?? Mert lehet hogy elég béna vagyok, de nem találtam még egyet se :oops:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114735 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Egyszerűen fantasztikusak a képek! :hello: :cheers: :itscool: :mrgreen:
Olyan cuki, édes, aranyos és még sorolhatnám órákig, hogy milyen rajtuk Craig! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #114706 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
FIGYELEM!!!!

Bear az éjjel frissítette az oldalait, sok új kép - eszméletlen jók!!!!! 8O :oops: - került fel, valamint egy külön oldal az Oscar partyról. NE HAGYJÁTOK KI!!!!!!

www.craig-parker.net/index.php4?view=news

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114659 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Zshajni: Szeretettel légy itt üdvözőlve a részemről, nicsak egy névrokon:) Nagyon szépen leírtad azt, amit gondolsz és amit itt sokan gondolnak.
Az igazat megvalva, én már az első részben fölfigyeltem Haldírra, de a TTT-ben hagyták kicsit kiteljesedni, bár mutathattak volna többet belőle. Én amikor elöször néztem a TTT-t, és Haldír meghalt, akkor teljesenelsírtam magam. Nem azért mert ő Haldír, hanem mert átélek minden egyes részletet a LOTR-ban. Még a könyvben is így volt.
Ami engem Haldírban nagyon megfogott, az az, hogy van benne valamiféle tartás, ami engem a legjobban vonz. Igen. Van tartása. És mintha lenne benne valami belső fény, ami Tolkien könyvében nem nagyon mutatkozott meg, de a filmben igen. Én a magam részéről szeretek jobban belemélyedni a jellemébe, amivel szerintem nem vagyok egyedül, és ezt már szavakba is öntőttem. Hiszen amit elkezdtem: Ainagil és Haldír története, azt most rendesen az elejétől leakarom írni. És nem tagadom, hogy nem lesz olyan vidám történet. Haldírban van valami mélység, amit nem negatív értelemben értem. Hanem valami olyan mélység, ami nem minden szereplőben van meg. Nem is tudom, hogy fogalmazhatnám meg ezt másként.
Craig nagyon jól eljátszotta Haldír halálát. Mintha ráérzett volna a lényére és azt kitudta hozni abból a mélységből és homályból, amibe Tolkien Haldír karakterét belenyomta. Pont rá írták ezt a szerepet. Hisz a szeméből is árad: Én vagyok Haldír.

Bocsi, ha hosszú voltam!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114601 Írta: Finarfiel
Finarfiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

zshajni írta: Nekem megint ő az, aki alig fél perces haldoklása során meséli el szavak nélkül mit is jelent tündének lenni. Érezzük, hohy mi lesz és tudjuk, hogy ennek nem szabadna megtörténnie. PJ-nek ezt bele kellett írnia, hogy Craig szemjátékát követve ezt mindenki átérezze és megértse. Számomra halálában is kivilágít a komorrá vállt környezetből, valahogy tiszta, nem mocskolódik be. A halála méltó, az hogy hogyan, az a különbségek további erősítését szolgálja.

adastra írta: Igy van! És most, hogy így megfogalmaztad és összefoglaltad, világosodott meg számomra, miért is kellett igazából belerakni a 2. részbe őt, habár a könyvben ugye nem szerepel. Eddig azt is gondoltam, azért is "nyírták ki", mert hogy a továbbiakban nem szerepel - de igazad lehet, vszinüleg szimbolikus értelme is van a halálának, egyfajta rejtett jelzés, amit csak az fog aki nagyon odafigyel és nem ítél elhamarkodottan (olyasmi, mint az 1. rész végén, mikor Aragorn felölti Boromir karvédőjét: akinek van szeme a látásra, az látja, akinek nem, az se baj, de lemarad egy plusz dimenzióról).


Pontosan így érzem én is, és gondolom vagyunk még páran.
Mikor Haldír döbbenetében végignéz az egymás mellett (és egymáson) fekvő tündék és orkok "kupacán", felfogva és megértve a halált, határozottan a film egyik csúcspontja. Nekem szinte már hasonlítanak is egymásra a "kupacban" orkok és tündék (ki is vágtam egyszer erről egy képet, most nincs nálam, de majd hozom).
Tényleg haláluk után hova kerülnek a megrontott tündék, mármint az orkok?

Végy egy Ezt-vagy-Azt, emeld föl a szívedig
s vigyázva tedd le. (Fodor Ákos)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114581 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

zshajni írta: Egy ideje rendszeresen idekattintok a Haldíros oldalakhoz, de mivel nem írtam egyetlen gondolatot sem így kicsit kívülállónak érzem magam. Tehát az alkalmat megragadva ezen most változtatok. Én azok közé tartozom, akik már a FOTR moziváltozatában kiszúrták maguknak Haldírt. Akiknek ezt említettem azok vagy azt sem tudták, hogy ki az illetve beképzelt bunkónak titulálték. :evil:


Tényleg gyönyörűen megfogalmaztad sokunk érzéseit! :D
Nekem, mikor elöször feltűnt: pont a "beképzeltség" miatt tűnt föl. Hogy lehet valaki ennyire arrogáns ! :) (Tudod, hogy a Neten van olyan rajongói oldal, ahol az arrogancia isteneként van titulálva? :lol: )
Na, szóval őszintén elöször irritált a karaktere, de mégis érdekelt, aztán akkor "szerettem bele", amikor eredetiben meghallottam a hangját!!!! :o :o
Annyira klassz, férfiasan mély hangja volt, amit meg sem közelített a magyar szinkron buzis hangja (már bocs!). Na, és számomra ezzel a hanggal került helyére a karaktere: hogy nem csak egyszerűen kényeskedik a törppel és a többiekkel, hanem ereje van és határozottsága!
Nem is gondolná az ember, mennyit számít egy hangszín, mi?!

Számomra Haldír agóniája egyfajta csúcspont a filmben.


Igy van! És most, hogy így megfogalmaztad és összefoglaltad, világosodott meg számomra, miért is kellett igazából belerakni a 2. részbe őt, habár a könyvben ugye nem szerepel. Eddig azt is gondoltam, azért is "nyírták ki", mert hogy a továbbiakban nem szerepel - de igazad lehet, vszinüleg szimbolikus értelme is van a halálának, egyfajta rejtett jelzés, amit csak az fog aki nagyon odafigyel és nem ítél elhamarkodottan (olyasmi, mint az 1. rész végén, mikor Aragorn felölti Boromir karvédőjét: akinek van szeme a látásra, az látja, akinek nem, az se baj, de lemarad egy plusz dimenzióról).

A LOTR kapcsolatban gyakran említik az egység szót. És mikor x.-dik alkalommal ülsz a moziban és részleteiben nézed, mindig kapsz valami újat, egy új színt-legtöbbször egy "mellékszereplőtől".


Ez is nagyon igaz! :) Ezért lehet ezredszer is végignézni, megunás nélkül, mert tele van apró, finom jelzésekkel, és ezek mindig hoznak új élményeket! Imádom az ilyen filmeket!

A TTT-ben a tünde sereg megjelenésekor éppúgy leesett az álam, mint a várvédőknek. Ilyen gyönyörűséges páncélzatot még életemben nem láttam és Haldír vörösben... Ha valaki eddig nem szerette, hát most PJ komiszul az ölelös résszel mindenkinek belopta a szívébe.(Az a félszeg, elnéző mosoly... :oops: Hopp, ilyenkor kibújik belőlem a nő) .


Hát az a félmosoly! az haláli! 8) :lol: Eszméletlen! Azt nem tudom még mindig pontosan megfogalmazni, hogy miről szól, mi rejlik benne: egyszerűen a tündék angolos tartózkódása, szertartásossága? vagy Aragornnak szól? vagy mi? De azt sajnálom, hogy ha már Aragorn ilyen kitörő örömmel üdvözli, kár, hogy nincs szó arról, mitől ilyen jóbarátok ők, ha azok?

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114576 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Gollamka, mostanában nekem se megy nagyon az enteres módszer. :roll: Na jó, néha igen.

Szerintetek hogy jobb a haja? :D :D
Ha zöld?
Vagy ha lila?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114521 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pedig így aztán nehéz lesz megelőzni a jediket!

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114515 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nekem sohasem működik az enteres módszer....... :cry:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114509 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Én folyamatosan szavazok de valahogy most nem működik az enteres módszer! :oops:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114507 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nem lehet igaz! Ajedi mostmár igencsak vezet majnem 1000 szavazattal SZAVAZZATOK!!!!!! Vissza kell venni a vezetést!!(nehéz lesz!

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114486 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nálam sajna nem csúszott be Haldír.......... :( Szerencsés az, akinek igen

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114415 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
De jó lenne egyetlenegy Haldíros kártya!!! :P Na mindegy, álmodik a nyomor.... :(

Más: Craig a 3. helyre szorult. :cry: Obi és Qui-gon vezetnek. 8O Tenni kellene vmit. Pl: szavazni, szavazni és szavazni! :D

Ja és Pennie gratula a szerver lefagyasztásához!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114365 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Penngaladriel Írta:

Csak azért furcsállom, mert ezek között sincs Haldír:
img-nex.theonering.net/images/eu ... index.html

Reméljük, hogy majd csak ott lesz......

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114354 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Csak azért furcsállom, mert ezek között sincs Haldír:
img-nex.theonering.net/images/eu ... index.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114350 Írta: Arwenagi
Arwenagi válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Igen talált, de aztán mástól nem is hallottam, hogy lenne neki, pedig rengeteg chipset eszik... szerintem van vagy két darab az egész országban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114349 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Arwenagi írta: Zshajni! Én nem, de egyik ismerősöm talált már Haldíros kártyát. Az viszont tény, hogy nagyon ritka.

Talált Haldír kártyát??? Lay's chipsben???? 8O 8O 8O 8O 8O 8O
Ez engem is érdekelne.... Az összes maradék kártyámat odaadom érte, nem cseréli el? :D 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114345 Írta: zshajni
zshajni válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Az, hogy egyáltalán létezik Haldír kártya az biztató jel. A következő MTT találkozón cserélgethetnénk. Talán egy Gimli fan könnyű szívvel lemond hősünkről.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114342 Írta: Arwenagi
Arwenagi válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Zshajni! Én nem, de egyik ismerősöm talált már Haldíros kártyát. Az viszont tény, hogy nagyon ritka.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114340 Írta: zshajni
zshajni válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Köszi Supersonica :D . Akad olyan szerencsés csillagzat alatt született, aki talált már Haldíros kártyát a chipsében? Én tele vagyok kék kártyákkal, ami úgye egy rakás orkot jelent :( :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114337 Írta: Arwenagi
Arwenagi válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Én valahogy azért (is) szerettem jobban a könyvet mint a filmet, mert Haldír többet szerepelt benne. És szerintem nagyon kár, hogy a rendezők "kinyírták" a második részben. Bár, másban is eléggé átírták a könyvet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114336 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Zshajni köszönjük a hozzászólást, gyönyörűen fogalmaztad meg :wink: !

Üdvözlünk a tündebarátok ezen topicjában :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114330 Írta: zshajni
zshajni válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Egy ideje rendszeresen idekattintok a Haldíros oldalakhoz, de mivel nem írtam egyetlen gondolatot sem így kicsit kívülállónak érzem magam. Tehát az alkalmat megragadva ezen most változtatok. Én azok közé tartozom, akik már a FOTR moziváltozatában kiszúrták maguknak Haldírt. Akiknek ezt említettem azok vagy azt sem tudták, hogy ki az illetve beképzelt bunkónak titulálték. :evil: A TTT után kifejtettem anyukámnak is, hogy ki a kedvenc, mire ő angyali arccal azt válaszolta, hogy ez a tünde "csak" egy mellékszereplő. Én eléggé irtózok etttől a szótól. Egy filmben nincsenek mellékszereplők, csak kevés jelenetben feltűnő szereplők.Számomra Haldír agóniája egyfajta csúcspont a filmben. Ha ez a film egy kép lenne, akkor számomra az bizonyosan egy impresszionista festményt jelentene. Mondjuk egy Monet a Giverny-s korszakból. Mikor rápillantasz egy ilyen képre csak azt érzed, hogy hatással van rád,ezer impressziót lövel és nem akarsz eltávolodni ettől a derengéstől. A LOTR kapcsolatban gyakran említik az egység szót. És mikor x.-dik alkalommal ülsz a moziban és részleteiben nézed, mindig kapsz valami újjat, egy új színt-legtöbbször egy "mellékszereplőtől". Anno, mikor a Lothlorieni jelenetnél megjelent, akkor számomra végre belépett az igazi tünde. Aki nem úr, úrnő, vagy épp harcos hecegnő. Más tipusú, mint Legolas, ez elsőre fizikai adottságok formájában tűnik szembe. De esszenciájukat tekintve nagyon is hasonlóak: elegánsak, könnyedek és halálosak. A büszkeséget és az önteltséget igazán vékony határmezsgye választja el. Szerintem ő büszke, ahogy a tündék általában Középföldén. Ezt a világot nem hatja át a valák fénye úgy, mint Valinort. Ezen a világon egy hamis, önző és birtokolni vágyó szólam is alkotott. Melkor örökre elültetett valami félelmet, valami sötétet, amitől még a tündék sem mentesek. Bár a legbölcsebbek Középfölde népei közül, ők sem tökéletesek. Lothlorien úrnője ráadásul Feanor büszke véréből való, ő is hordozza a noldák átkát. Galadriel érzékeli a világ változását. Haldír pedig határvédő ezekben a bizonytalan időkben. Szegény Gimli, törp mivoltából fakadóan meg sok rossz emléket idéz. Ők a ronda, kicsi, de főleg kapzsi nép. Végül is Galadriel úrnő nagy elégtételt szolgáltat neki, úgyhogy ezt ne is rójjuk fel Haldírnak. Legolas vagy Elrond sem volt szívélyesebb. A TTT-ben a tünde sreg megjelenésekor éppúgy leesett az álam, mint a várvédőknek. Ilyen gyönyörűséges páncélzatot még életemben nem láttam és Haldír vörösben... Ha valaki eddig nem szerette, hát most PJ komiszul az ölelös résszel mindenkinek belopta a szívébe.(Az a félszeg, elnéző mosoly... :oops: Hopp, ilyenkor kibújik belőlem a nő) De azthiszem erről már tényleg mindenki írt, mint ahogy a haláláról is. Nekem megint ő az, aki alig fél perces haldoklása során meséli el szavak nélkül mit is jelent tündének lenni. Érezzük, hohy mi lesz és tudjuk, hogy ennek nem szabadna megtörténnie. PJ-nek ezt bele kellett írnia, hogy Craig szemjátékát követve ezt mindenki átérezze és megértse. Számomra halálában is kivilágít a komorrá vállt környezetből, valahogy tiszta, nem mocskolódik be. A halála méltó, az hogy hogyan, az a különbségek további erősítését szolgálja. Bár nem vagyok egy ork párti, de védelmükre legyen mondva, az arc-arc elleni közelharcnál mindenki úgy és ott üt-vág, ahol tud. És ez még mindig ezerszer tisztességesebb, mint lepottyantani egy bombát és mosni kezeinket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #114329 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Kétségbeesésre semmi ok, messze még a hóvége, és az utolsó héten dől el minden... 8)
Az a lényeg, hogy Craiget mindenáron az első három között tartsuk, és ne nagyon engedjünk 10000-nél nagyobb hátrányt kialakulni, mert azt már nem könnyű behozni.
Egyébként nem egészen 6000 a különbség most, de ha jól látom, a Liam rajongók megpihentek kicsit. Lehet nyomulni ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.697 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére