Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 5 hónapja #112972 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luinefaciel írta: Egy kép:

www.bagendinn.com/images/lilithtorn1.jpg

Csak azt árulja el vki, hogy ki az a szörnyűség mellette? :hein:


[size=9:gj8ew9np]ez ha jól gondolom a TORn egyik tagja (Quickbeam-nek hívják), interjúkat szokott csinálni a színészekkel (múltkor zöld haja volt most narancssárga :D )[/size]

Azért Craigtől becsülendő dolog, hogy Új-Zélandról elment Amerikába azért, hogy találkozzon a hobbitokkal :)
Ide is eljöhetne egyszer :D


Nézegessétek a képtáramat ;) kep.tar.hu/thaurwath
Egyelőre csak Haldíros van, de majd lesz Craig, Bellerophon, Sarpedon stb stb ;) ha lesz időm felpakolni a képeket :D

Namarië!
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #112970 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Egy kép:

www.bagendinn.com/images/lilithtorn1.jpg
www.bagendinn.com/images/lilithtorn8.jpg

Csak azt árulja el vki, hogy ki az a szörnyűség mellette? :hein:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112941 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

As I stood up at the top of the stairs, Craig Parker appeared. I called out his name and he pushed through the crowd to give me the biggest hug any man could give a man. He introduced me to his manager and publicists and talked about RING*CON all night. He wants to return and I know we would love to have him but that will be for later determination. We spoke most of the night.


OMG 8O 8) :lol:

Azt viszont nem értem, hogy ha egész este Craiggel beszélgetett, akkor miért nincs róla egyetlen kép sem???? :bawling: :bawling: :bawling:

Bár ezt az egyet megtaláltam az oldalán, csak hát ez nem a legjobb kép Craigről:
Craig az Oscar partyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112927 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: WOW!!!! Rein is ezzel fogadott ma reggel, köszi! :D


[size=9:26dqb1e7]Igen, én küldtem neki[/size]
:D elnézegettük egy darabig... megterveztük az outfitünket novemberre...
mivel elolvastuk Marc beszámolóját, hogy Craig jönne az idei RingConra is...
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de/news/news-detail_581.php

[size=9:26dqb1e7]most nézem, ez a 300. hozzászólásom :D [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112909 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Rándzsa írta: Tök igazad van Beleg Cúthalion!!!!!!! :twisted: :dance: :haldir1:
Nem tudom, hogy becézzelek-e :?: ????? :cry:

Rándzsa, ilyenkor azért idézhetnéd, hogy mivel értesz egyet, és a három hozzászólásod is belefért volna egybe...

*Topikgazda*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112901 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
adastra!!
A tiéd is tök jó!!!!!!!!!!!!!!
Oltári...!!!!!!!! :twisted: :!: :itscool: :dance:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112898 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Gyémánt!
Egyszerűen király az írásod!! :P :itscool:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112896 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Tök igazad van Beleg Cúthalion!!!!!!! :twisted: :dance: :haldir1:
Nem tudom, hogy becézzelek-e :?: ????? :cry:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112836 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Off: 88374-ről felnyomtam 88603-ra. Ma csak ennyit tudtam az Ügy érdekében tenni.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112833 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Supersonica írta: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Mintha csak magunkat látnám az idei RingConon ;)
KATTIDEGYORSAN]

WOW!!!! Rein is ezzel fogadott ma reggel, köszi! :D
Ezen a képen látszik, hogy nem Craig az alacsony, hanem Mark magas :D

Supersonica írta: Pennie, kéne egy FAQ ide is :D vagy GYIK :D

OK, megkérdezem Svint, mit lehet tenni ezügyben :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112814 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Köszi a címet, és bocs, de az ember lánya tényleg nem olvassa el a kezdetektől az össszes hozzászólást...!

Pennie, kéne egy FAQ ide is :D vagy GYIK :D

adastra :o a siteodon a végtelen fonatom... :o :bawling:[/quote] :(

Bocs, hogy fölhasználtam, de annyira gyönyörű!!!! De ha zavar? leveszem... :cry:

Adastra

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112807 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Mintha csak magunkat látnám az idei RingConon ;)
KATTIDEGYORSAN]

adastra írta: Valaki más írta, hogy ismerőse kapott dedikált fényképet Tőle! Tudja valaki az autogram címét?


Craig Parker
c/o Karen Kay Management
PO Box 446
Auckland 1
NEW ZEALAND

Pennie, kéne egy FAQ ide is :D vagy GYIK :D

adastra :o a siteodon a végtelen fonatom... :o :bawling:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112806 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Kedves Gyémánt_Hajnal!

Szerintem is nagyon szép az írásod. És bár tőled függetlenül, engem is megihletett a téma, úgyhogy akinek van kedve az nézzen el a
www.tar.hu/luci/haldir.htm oldalra és olvassa el a történetet egy más szemszögből...

Valaki más írta, hogy ismerőse kapott dedikált fényképet Tőle! Tudja valaki az autogram címét? :?: Plííííííz! :!:

Adastra

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112659 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Megpróbálok többet szavazni! :wink:

Apropó, itt van két képecske: :D

www.theonering.net/movie/scrapbook/large/6340
www.theonering.net/movie/scrapbook/large/6333

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112518 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
SZAVAZÁS:

Megint felhoztam Craiget egy kicsit (84115), most 23000 a különbség, de egyedül nem megy!!!! Szavazzatok, aki tud, napközben (és este is!) nyomassa, mert aztán este felébrednek a vámpírok és megint elhúznak...

www.freevote.com/booth/whosthe1man

UPDATE: 85081 - 22000 a vámpírig...
UPDATE2: 86122 - 21000 a vámpírig...
UPDATE3: 87477 - 20000 a vámpírig...

SZAVAZZATOK!!!!


MÁS:
Újabb kép Craigről és Bearről:
www.craig-parker.net/index.php4?view=news

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112488 Írta: Szendi
Szendi válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Gyémánt!

Nekem nagyon tetszik az írásod! Mást is írtál már? Szívesen elolvasnám a többit is! Ha gondolod, küld el.
A rajz is naon szép!

Képzeljétek! Az egyik munkatársam lánya kapott dedikált képet "az imádott"-tól!!!
(Rettenetes írígy vagyok! :? )
Én is próbálkozom, hátha sikerül.

Szendi

Ai lintulinda Lasselanta

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112429 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Gyémánt_Hajnal írta: Egy rajzocska by me :)
kep.tar.hu/thaurwath/index.phtml ... eginnum=84

WOW, nagyon jó rajz!!!!! Kár, hogy ilyen pici...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112428 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

mîr írta: Haldír-fanok!!! 8)

Íme egy francia oldal: oirac.com/photos.php?id=110 , ahol van szavazás (jobb oldali oszlopban található) és Haldírnak alig van szavazata! :? 8O :x :evil:
Nyomjatok egyet ide is! :twisted:


Már azelőtt szavaztam, mielőtt beírtad volna. :D :D :D

Hajnal, szerintem nagyon jó, annak ellenére, hogy ilyen szomorú. [size=9:30szot10]Én ugyanis nem szeretem azokat a történeteket, filmeket, ahol meghal a főhős,[/size] de ez most tecc :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112417 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Egy rajzocska by me :)



kep.tar.hu/thaurwath/index.phtml ... eginnum=84

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112395 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sziasztok! Írtam egy szomorú történetkét Haldírrol, de nemtudtam, hogy hova linkelhetném be. Végtére is Haldír és gondoltam, hogy itt lesz a legjobb helye. Ha nem, nézzétek el nekem, vagy offoljatok. :roll:






Ainagil és Haldír utolsó története



„Hallom az időt. Nincs halál. Hallom a folyót. Senki nem él már. A történet messze nyúlik, ahol szenvedés és álom jár. Nincs már senki sem, aki hazatalál. Mégis, emlékek derengenek fel.”

Ainagil, szól a kedves, és kedvese kérdez:
- Szóval látod a végzetem? – kérdezte Haldír. Válasz nem jő, csak a szél susog és az ébredés édes csókot nyom a homlokára, mint a hajnal, amikor életet hoz.
- Ne kérdezz. Hisz az utad más. – érkezik a válasz, és ő volt az, ki édes csókot nyomott Haldír homlokára.
- De én nem tudom, hogy merre visz az én utam. Akár jó, akár rossz, gyilkol a bizonytalanság. Nehéz az álmom is. Édes szavát hallom a végzetnek, amely úgy húz elfele, távol Lórien mezeitől. – mondotta Haldír, majd megcsókolta kedvesét és távozott. Ainagil viszont könnyeket adott a földnek és nesztelenül távozott ő is.

- Mond, ki az, ki hazatalál? – kérdi Galadriel, és vizet merít ezüst kancsójába. Mellette ura, Celeborn. Némán figyel.
- Szenved. Hisz őt is megáldották a látással. – mondta, és halhatatlan arca szépségét most az aggódás nyomja el.
- De felkészült már. – jött a válasz Galadrieltől, és tükrébe nézett. – Csak a fiú nem. – suttogta és haja szellőre libbent fel. Szemei Celebornra meredtek és némán figyelt.
- De nem hagyhatjuk, hisz többek ők. – válaszolta nyugtalanul Celeborn.
- Mi nem dönthetünk. Haldíré a döntés. – és Galadriel kiegyenesedett.
- Tudom. És ezt eddig is tudtuk. És azt is tudjuk, hogy mindezen fenn, mi áll. Miért történik mindez. Csak ők nem tudják. – azzal Celeborn elment.

- Tudom ki vagy. Hisz a régiek megjövendöltek. Remény vagy a Remény mellett. Ő az embereknek, te a tündéknek. Mégis az utad más. Neked keserűség és halál. – suttogta Haldír egymagában, némán. Könnyekkel küszködött amint azok, mint egy-egy ritka gyöngyszem hullnak alá a tenger mélyébe.
– A remény. Azért van, hogy adjon, és ő elvesszen. De én sorsunkba nem akarok beletörődni. – suttogta.
- Te vagy az, ki saját sorsod felett döntesz. És van úgy, hogy néha másokén is. Egymással vagyunk kapcsolatban. De most nem teheted meg, hogy helyette dönts. – mondta Celeborn, aki épp most lépett hozzá a fátyolos homályba. Haldír felállt és hozzá lépett.
- De megmenthetem. – mondta.
- Mitől? A sorsától? – kérdezte Celeborn és a holdfényben ezüstösen ragyogott. – Azért született, hogy megmentse népünket. Ezt megakadályozni nem lehet. – mondta és láthatóan ő is kételyek közt vergődött.
- Akkor meghalok én is. Vele együtt. – mondta keserűen.
- De a te sorsod nem ez.
- Én már látom a sorsom. Ő népünk reménye. Viszont ő életem értelme. – majd Haldír a fákat nézte, amelyik körül ölelték őket. – Több könnyet ejtettem már, mint ahány levél lehullott eddig Lórienben.



„ Hol van a világ? Meddig tart még? Szenvedek, és semmi sem múlik még. Lépteim nyoma már megkövesedett. És én nekem még az időm sem érkezett meg. Szememet ellepte a homály. Rossz idő közeleg. A gonosz növekszik és a jó kevesebb. ”





Galadriel lépett, majd megállt. Aztán Lórien királynője még egyet lépett és Ainagil a szeme elé állt.
- Könnyekkel küszködsz te is lányom. – suttogta. – De a könnyek igazabbak mind felett.
- Láttam mindent. Remény vagyok és megmentem népem. Mégis Haldír lehet, hogy velem fog beleveszni a sötétségbe. – és hangja elcsuklott, majd Galadrielre nézett.
- Elveszünk mi mindannyian. Te csak azoknak a lelkét mented meg, akik majd ott halnak meg. Mást nem tehetsz.
- De igen. Talán tehetek. Nem akarom, hogy háborúba menjen. Láttam a jövőjét. – suttogta Ainagil.
- De az csak egy a sok közül. És nem tudni még, hogy mi várhat rá. – mondta Galadriel.

Az idő viszont közelgett. Galadriel ezt tudta. Ellene viszont, nem tehet. Nem ő dönthet ebben a sorsban. Utazók érkeztek és Haldír idejét ők foglalták le. A végzet lábnyoma most már látszódott a leveleken. Ainagil viszont tudta: eljött az ő ideje. Lassan lépkedett lépcsőről, lépcsőre. Köpenye alól csak hosszú szőke haja villant ki és olvadt eggyé az aranyló napfénnyel.
- Szóval menned kell. – állott elébe Galadriel és Celeborn.
- Igen. Eljött az én időm. A háborúra készülnöm kell, és most ott kell tennem, ahol kell. El kell érnem az ösvényt a Kőhöz.
- Menj, és utadon segítsen Lórien fénye. – mondta szomorúan és könnyezve Galadriel és homlokon csókolta Ainagilt. Majd Celeborn szólt hozzá:
- Olyan vagy, mint a saját lányunk. Ez viszont most a búcsú ideje. Soha többé nem találkozunk már. – és Celeborn könnyezett. – Nagyobbat teszel most, mit valaha is egy tünde tett. A sors téged csak irányít, de csak a helyes utat mutatja meg. Sötét napok közelednek most, és te leszel az, aki majd napfényt ad akkor a világnak, amikor kell. De mindig veled leszünk. – mondta és Ainagilt ő is homlokon csókolta.
- Vigyázzatok Haldírra. – suttogta Ainagil. – Ég veletek.



Haldír késve, de megtudta. Így fájdalmában végzetébe rohant a Szurdokba. Kevés írás említi ezt, mégis így történt. Szomorú sors ez. De szíve így is már nehezen vert.
Ainagil kiállt a kőre. És a fény, ami belőle áradt, elűzte a sötétséget Középföldéről. És a jó időt, mely Gondorra köszöntött, az emberek jó szerencsének találták.
Az idő és tér most már egybe folyt. Egyszerre volt jelen Szauron pusztulásán és ugyanakkor ott, a Helm – Szurdokban és mindenütt, ami eddig a Gyűrű megtalálása óta történt.
Aztán jött a vég. Haldíron sebet ejtettek. Lelki szemeivel látta, akár egy szellem vagy látomás, az utolsó percében kedvese, Ainagil sírva csókot nyom ajkára, majd Ainagil is belevesz a halálba.
Ez volt történetük utolsó fejezete, melyről csak kevesen emlékeztek meg.

Aztán, egy új kor köszöntött be. A tündék elhajóztak messze és csak nagyon kevesen maradtak meg. Ők emlékeztek Haldírra és Ainagilra. És emléküket kőbe vésték, szoborként maradtak meg az idők végeztéig, ahogy Ainagil csókot ad a haldokló Haldír ajkára.


Vége

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112388 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Húú, én is lettem volna a lány helyében, mert akkor most az én derekamat fogta volna meg :oops:


www.theonering.net/movie/scrapbook/large/6323

Remélem jót linkeltem be :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112372 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Haldír-fanok!!! 8)

Íme egy francia oldal: oirac.com/photos.php?id=110 , ahol van szavazás (jobb oldali oszlopban található) és Haldírnak alig van szavazata! :? 8O :x :evil:
Nyomjatok egyet ide is! :twisted:

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112366 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pillanatnyilag 24000 a hátrányunk, de fölébredtek a vámpírok és most nagyon nyomulnak - please VOTE!!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112354 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Szerintem ugyanolyan "karcsú", mint volt. :wink:
A zakója tényleg elég hosszú. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112353 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luinefaciel írta: Egyébként nem vagyok meg nyugodva, mert a különbség 26000 és kétlem, hogy hétfőig ledolgozzuk. :cry:
DE hétfő után legyőzzük a vámpírokat! :bandit:

Azért még nincs veszve minden, csak bele kell húzni :D

Köszi a képeket :) Azt néztem, hogy milyen hosszú Craig zakója 8) - és hogy mintha felszedett volna pár kilót 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112348 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Ja, egyébként kész a Mercy Peak galériám, cirka 100 kép:

pennie.freeweb.hu/alistair


Jajjjjj Pennie! Ezek a képek...! :hello: Elolvadok! :oops: :oops: :oops: Most úgy kell felmosni a földről! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112317 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Még két képecske: :D

www.bartholmai.com/TORN%202003%20Party-Pages/Image14.html
www.bartholmai.com/TORN%202003%20Party-Pages/Image15.html

Egyébként nem vagyok meg nyugodva, mert a különbség 26000 és kétlem, hogy hétfőig ledolgozzuk. :cry:
DE hétfő után legyőzzük a vámpírokat! :bandit:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112265 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Cikk az Oscar partyról:
www.digitallyobsessed.com/showarticle.php3?ID=62

Van egy képecske Craigről is:
www.digitallyobsessed.com/newsim ... C-017F.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112258 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Beleg Cúthalion írta: Noda maradjunk Craignel. Szal nem tudjatok, dohanyzik vagy nem?

Majd utánanézek, hogy hol olvastam, de egy intejrúban nagyon ajánlgatott egy könyvet, amely a cigarettáról leszokáshoz nyújt tanácsokat, úgyhogy valószinűleg már nem dohányzik. De a helyzet az, hogy a Mercy Peakben sem dohányzik ;) Az ugyanis nem sima cigaretta.... :P

A rágyújtáshoz: ez abszolút alkati kérdés. Én elég sok cigit elszívtam életemben, de mégsem vagyok dohányos - úgy tűnik, nem vagyok túl addiktív típus (kivéve ha egy bizonyos személyről van szó :lol: ), de ha te undorodsz tőle, akkor tényleg nehéz lehetne ilyen szerepet eljátszani...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112256 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Azért egy jobb képet is kaptok:
www.theonering.net/movie/scrapbook/large/6323


Randa liba nem eltakarja félig :evil:

Penngaladiel írta: Ja, és kukkantsatok ide: www.craig-parker.net/index.php4?view=news :D


Wowwww, irigylem Beart :D
Remélem, hogy ilyen fotó készítésére sor kerülhet a mi szereplésünkkel a RingCon-on is :lol: ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.691 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére