Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 5 hónapja #111642 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie, megnyugtattál. :)

Egyébként találtam egy új módszert a szavazásnál.
Egyszer rákattintasz Craig-re majd ráfekszel az enterre. :D
Legalább nem kap görcsöt a kezed. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #111641 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luinefaciel írta: Ki az az Aislinn Amberrose?

Tele van a net mindenféle fanfiction-ökkel :wink: Ez is csak egy "Haldír gyermekei" közül, semmi köze Tolkien világához. Az azért tetszik, hogy "Magasság: nem ismert, de Legolas orráig ér" :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111639 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Jövünk, jövünk, de az a fránya vámpír is eléggé tapos. :evil:
Úgyhogy be kell erősíteni :evil2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111635 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
60000!!!!! :dance: :bounce:

Szőke vámpír, reszkess... :evil3:

Gyerünk szavazni!
:arrow: www.freevote.com/booth/whosthe1man

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111578 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Találtam egy érdekes oldalt. Lenne egy pár kérdésem.

www.geocities.com/aislinnoflorien/aislinn.html

Ki az az Aislinn Amberrose? [size=9:2b7tpf7y]Lehet, hogy csak én nem tudom és ha ez így van akkor bocs.[/size]
Az apja a mi Haldírunk lenne vagy vki más?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111567 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie, ezt én is olvastam. :D Itt van a hírforrás:

www.craig-parker.net/index.php4?view=news
vagy
www.theonering.net/

Nekem sincs HBO-m :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111564 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A Craig Parker Fans fórumra írta valaki:

Craig attending the Oscars?

I'm posting this in several different folders to ensure everyone sees it!

This was posted at TheOneRing.net this morning:

"People are asking if any LOTR people will be in Hollywood let alone TheOneParty. Maori Hobbit wrote in to say that the Wellington newspaper, Sunday News, mentioned that Craig Parker [Haldir] was flying out to attend the Oscars, as he was firm friends with the Hobbits."

I sure do hope it's true!
Kim

A lényeg: Craig a Sunday News, wellingtoni lap értesülései szerint elutazott, hogy részt vegyen az Oscar bulin, mivel a hobbitok jóbarátai. Szóval aki tudja, nézze, és vegye fel azoknak, akik nem tudják nézni, hátha felbukkan a drágánk valahol :D
A Pro7 is közvetíti, ha valakinek - mint pl. nekem :( - nincs HBO-ja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111553 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sil, Ery és a többiek, köccke, hogy szavaztatok! :D

Nyomjuk már le a másik vámpírt! :twisted:
Naponta mindenki szavaz kb. 1000-et és egy pár nap alatt megelőzzük! 8)



[size=9:1yllwlns]Egyébként egy új közmondás: Lenyomtuk, mint Craig a vámpírt! :lol: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111523 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Off: Habár nem vagyok kifejezetten Haldír rajongó, (szerintem jobb mint Legolas :P , csak meg ne kövezzenek) azért vagy 25 szavazatot én is adtam neki.
Bár Alan Rickman is a kedvenceim közé tartozik.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #111520 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Sil, észrevettük, hogy valaki más is szavaz, szép munka! :itscool:

Craigért mindent. :wink: (Most vagy másfél óráig nyomogattam a gombot...) Azért itt vagyok én is, még ha nem is nagyon szólok hozzá. :wink: Megyel megint kicsit szavazgatni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111519 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sil, észrevettük, hogy valaki más is szavaz, szép munka! :itscool:

És hogy azért Craig is legyen mára:
rtlmail.hu/pozo/arcadia.jpg
rtlmail.hu/pozo/winterfest1.jpg
rtlmail.hu/pozo/winterfest2.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111517 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Szavazás: szorgalmas voltam, leadtam pár szavazatot (51240-55115 :wink: ), és a kezdeti 1000-es különbség szintentartása után jelenleg pontosan 3000 a különbség. :wink: Nyomjuk már le a másik vámpírt is! :twisted: Még szavazgatok majd.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111508 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Luinefaciel, Agoura, köszi a szép képeket! :D

SZAVAZÁS:
Tényleg vessétek be magatokat, komoly harcok folynak, az elmúlt pár órában Mitch többször is leelőzte Craiget. Akkora előnyre kell szert tennünk, hogy elvegyük a szavazói kedvét attól, hogy velünk kikezdjenek :twisted:

OK, nem véresen komoly a dolog, de mutassuk meg ezeknek a vámpírrajongóknak, milyen fából faragták Craig rajongóit :wink: :P 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111495 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Estel:

Priviben mesélhetnél többet a munkádból.

Nos, ez nem mindig van így, hogyk it mennyire becsülnek meg. Ez nagyon változó és ezen nagyon hosszasan lehetne elbeszélgetni. De én becsűlőm :oops: és tisztelem :oops: és imádom :oops: Craiget.
Az a lényeg, hogy magát adja!!!!! :wink:

Hamarosan nagyon cuki Craig rajzocskát kaptok :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111488 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luinefaciel írta: Supersonica miért nem megy a site? :(


Fogalmam nincs... a munkahelyemen megy, ott le is nyomtam ma egy 1500 szavazatnyi, de otthon állandóan hibát ír ki...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111477 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Találtam egy fanartot Craig-ről, szerintetek hasonlít? :roll:

free.hostdepartment.com/c/craig_lives/sk_craig.html

[size=9:17cnv3kr]Sztem csak a haja, de a többi nem nagyon.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111461 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Supersonica írta: ÖTLET: Haldír topiclakók minden nap 1000 szavazatot adjanak le :lol: akkor gyorsan meglesz a hatodik vagy ötödik hely is...


Én benne vagyok! :P
Akkor a mai adaghoz még kell még kb. 300. Megyek és gyorsan "lenyomom"! :twisted:

Supersonica miért nem megy a site? :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111455 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
ÖTLET: Haldír topiclakók minden nap 1000 szavazatot adjanak le :lol: akkor gyorsan meglesz a hatodik vagy ötödik hely is...
Én még szavazok, hogy legyen egy ötszáz szavazatos előny Mitchtől (úgyis megígértem, hogy majd segitek :lol: csak otthon nem megy a site :bawling:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111454 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Lenyomtuk! :dance:

Most már bejelenthetem, hogy Craig a 7. helyen áll!! :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111451 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luinefaciel írta: Huhhh! A kezem most úgy görcsöl, mint az atom. És, hogy miért? Mert legalább 5 percig folyamatosan klikkeltem. :P :P :P

De ahogy nézem meglett az eredménye, úgyanis már csak 200 kell és kipipálhatjuk Mitch-et :twisted:


JELENTEM ALÁSSAN, LENYOMTUK :lol: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111449 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Huhhh! A kezem most úgy görcsöl, mint az atom. És, hogy miért? Mert legalább 5 percig folyamatosan klikkeltem. :P :P :P

De ahogy nézem meglett az eredménye, úgyanis már csak 200 kell és kipipálhatjuk Mitch-et :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111448 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luinefaciel írta:
u.i.: szavazás állása: már csak pár száz szavazat kell és előrébb lép :D :D :D


Jóvanna, rajtavagyok, igyekszem... Addig maradok, amíg le nem nyomjuk Mitcht... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111447 Írta: Luine Baenre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111436 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Íme egy négy oldalas Haldír képtár

freewebhosting.hostdepartment.co ... llery.html

A szavazás jól áll,már csak kb.1300 szavazat és újra előrelép 1-t :wink:

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111433 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Mi az, hogy téma lezárva? Amíg bárkinek is van hozzá mondanivalója, addig nem zárunk le témát, főleg hogy Craigről beszélgetünk, és nem csak úgy a levegőbe...


Félreértettél. Úgy értettem részemről lezárva. :)

Inkább találjunk ki egy másik témát és arról beszélgessünk. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111430 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luinefaciel írta: De azt sem szabad elfelejteni,hogy Orli híres akart lenni és ezért nagyobb jelentőségű szerepre jelentkezett, míg Craig egy kicsivel is beérte.
Na mind1. Téma lezárva.


Mi az, hogy téma lezárva? Amíg bárkinek is van hozzá mondanivalója, addig nem zárunk le témát, főleg hogy Craigről beszélgetünk, és nem csak úgy a levegőbe...
Asszem a filmeknél azért úgy szokott lenni, hogy a rendező vagy mittudoménki választja ki a szereplőket az egyes szerepekre, és nem úgy, hogy XY odamegy, hogy "én akarok lenni Legolas!", és erre mindenki bólogatni kezd. Szóval szvsz tökmindegy, Craig mire jelentkezett, azt a szerepet kapta, amire jó volt. Amúgy sem olyan a feje, hogy mondjuk eljátszhatná Legolast, még akkor sem, ha akarná. :-)
Amúgy pedig olvastam interjút Bloommal, és tudtommal neki esett le legjobban az álla, hogy kapott egy szerepet a filmben, mivel a dolog nem az ő kezdeményezéséből született, hanem a menedzserén keresztül. Elijah Wood volt az, aki baromira nyomult és meg is kapta, amit akart, a többiekről nem hallottam, hogy speciálisan a maguk akaratából jelentkeztek volna egyetlen bizonyos szerepre...

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111424 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

mîr írta: Lehet, hogy Orlandot elkapta a hollywoodi gépszíj meg a hírnév meg a dicsőség, és az is lehet (sőt biztos), hogy Craig volna a helyében olyan nagyszerű ember, hogy ennek ellenálljon, de ne felejtsük el, hogy Haldír csak és kizárólag egy mellékszereplő... Így Craignek nem kell ellenállnia ugyanannak, mivel nem ugyanazt kapja vagy kapná akkor sem, ha akarná.


De azt sem szabad elfelejteni,hogy Orli híres akart lenni és ezért nagyobb jelentőségű szerepre jelentkezett, míg Craig egy kicsivel is beérte.
Na mind1. Téma lezárva.

Agoura, a rajz az tök jó! 8) Nekem nagyon tecc.

u.i.: Megyek szavazni. Gyertek ti is! Le a vámpírral! :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111416 Írta: mîr
mîr válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nem akarok nagyon ünneprontó lenni, de azért egyvalamit hozzá kell fűznöm a dologhoz... Lehet, hogy Orlandot elkapta a hollywoodi gépszíj meg a hírnév meg a dicsőség, és az is lehet (sőt biztos), hogy Craig volna a helyében olyan nagyszerű ember, hogy ennek ellenálljon, de ne felejtsük el, hogy Haldír csak és kizárólag egy mellékszereplő... Így Craignek nem kell ellenállnia ugyanannak, mivel nem ugyanazt kapja vagy kapná akkor sem, ha akarná.

mîr

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111411 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Cikk Haldírról, a filmről, a könyvről és a tündékről (sajnos angolul... de hátha lefordítja majd valaki ;) ):
www.hollywoodjesus.com/lord_of_t ... eature.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111406 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Gyémánt_Hajnal\n

És szerintem........a kilincselés..........azért van benne tartás, ami miatt nem teszi.
Tudja, hogy tehetséges, amennyire kell és, hogy annyira becsülik meg, amennyire kell.

Ez nem mindíg van így. Én a rajzszakmában nagyob is sokszor tapasztalom, ha az ember nem kilincsel, éhenvesz. Craig tehát inkánn szerencsés, hogy pont megtalálta az egyensújt.


A remény hal meg utoljára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.656 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére