Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 5 hónapja #111400 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Vámpír legyőzve, de még nem meggyőző a fölényünk, és hát ott a következő legyőzendő ellenfél.... szóval
SZAVAZZATOK!!!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111369 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Gyertek szavazni! :D :D :D

Már csak 2000 szavazat kell és megelőzi a vámpírt :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111325 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Egy rajzocska :P

elfwood.lysator.liu.se/fanq/i/v/ ... r.jpg.html

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111304 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

sorriso írta: nagy kérés lenne, hogy valaki berakja Craig atogramcímét? :oops: :oops: 8) :lol:


Craig Parker
c/o Karen Kay Management
PO Box 446
Auckland 1
NEW ZEALAND

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111301 Írta: sorriso
sorriso válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
nagy kérés lenne, hogy valaki berakja Craig atogramcímét? :oops: :oops: 8) :lol:

"Ne féljünk nagyot lépni.Ha ez tűnik szükségesnek, két kis ugrással nem jutunk át a szakadékon"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111015 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Igen, szavazzatok! :lol: Megelőztél, miközben a hozzászólásomat editáltam :D Olvassátok el, amit hozzáírtam az előző hozzászólásomhoz, a szavazás szempontjábol fontos infót tartalmaz! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111013 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Na O.K., Orlit békén hagyom.

Inkább szavazok még egy párat a mi kis kedvencünkre. 8)
Tudjátok hol tart? Már elérte a 21500 :P szavazatot. Ezzel az eredménnyel a 9.(!)

u.i.: www.freevote.com/booth/whosthe1man -gyertek szavazni! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111012 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Nefadar, nem tudom, megnézem, hogy áll a petíció, de nem tudom, hogy abból kiderül-e valami. Majd a DVD-n :roll:


Azért köszi. Remélem sikerül elérni, hogy legyen róla... nagyon bírtam
:haldir1: -t

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja - 21 éve 5 hónapja #111010 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Megvan az idézet, most csak angolul:

"I started when I was much younger in a soap opera at home" he explained, "And that was good training. It's always very flattering but you still go home and hang out with your family and people who know you and they tell you to shut up and stop being a dick".

Nefadar, nem tudom, megnézem, hogy áll a petíció, de nem tudom, hogy abból kiderül-e valami. Majd a DVD-n :roll:

Viszont továbbra is lehet szavazni itt:
www.freevote.com/booth/whosthe1man
Kemény munkával felhoztuk Craiget a 9. helyre :D Reinatha a Rettenthetetlen kitett magáért :itscool: de azért pár ezer az én érdemem ;) Legalább a vámpírt előzzük már meg, segítsetek! :lol: 8) Sok szavazatot lehet egy svungra leadni, ha az ember rákattan a Vote gombra és klikkelget folyamatosan egy csomót, mielőtt elengedi :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111006 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie jók a képek :D
Sikerült már elérni vmit Haldírról az aláírás gyüjtésen?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111004 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Egy interjúban olvastam egy nagyon jó mondatot erről a témáról Craigtől, csak sehogy sem találom... De ha meglesz, berakom! :) Neki annyival "könnyebb" dolga volt annak idején, mint Orlinak, hogy nem a világhírbe csöppent bele olyan hirtelen, "csak" országosba egy sorozat révén.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110992 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Azert a felkapottsag kozeleben nagyon nehez nem elszallni. En nem rovom ezt fel Orlinak mert meg tapasztalatlan e teren, es szerintem mindenki atesik a lo masik oldalara ha ilyen hirtelen lesz hetkoznapi porszembol felkapott hiresseg.
A kerdes az hogy Orlinak sikerul-e visszakapaszkodni a lo hatara :D

Sztem ezen atment Craig is amikor hires lett, csak mi nem ismerhettuk meg akkoriban. Es most hogy kicist oregebb es tapasztaltabb roka lett, mar talan jobban erzi hogy "nem oda Buda!" :D Talan jobban latja a buktatoit a dolognak es odafigyel magara ilyen szempontbol is.

Szal szerintem ez Orlinal is csak ido kerdese (es onkontrolle) :D

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110974 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Húúú Pennie! Ezek a képek :oops: :D
Nagyon jók :P

Egyébként szerintem Új-Zéandon nagy sztár Craig, és neki ez is elég. Ő beéri ennyivel és ezért csak becsülni (na meg nagyon szeretni :D ) tudom.
Nem olyan nagyképű, mint egyesek. [size=9:2hhp6d7k]Lásd:Orlando Bloom[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110856 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Megint alkottam:
pennie.freeweb.hu/alistair

Screen capture-ök a Mercy Peak 3. évad, "The Making Of Him" epizódjából :) Folyt. köv. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110785 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Én úgy gondolom, hogy Craig nem az a telhetetlen ember, hogy na most "hálivúd" meg minden.
És szerintem........a kilincselés..........azért van benne tartás, ami miatt nem teszi.
Tudja, hogy tehetséges, amennyire kell és, hogy annyira becsülik meg, amennyire kell. Amennyit talán elvár.
Van egy színész barátom, aki ha "eladná" magát, akkor még ismertebb lenne, de az már nem ő lenne.
Ha Craig elmenne oda lehet, hogy már nem ő lenne. Nem Craig Parker lenne, hanem egy tömegcikk.
És én így becsülőm, ahogy van. És tényleg tisztelem mindenért, amit eddig csinált.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110616 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hoztam nektek két szép képet, éjjel mentettem le a Mercy Peak egyik epizódjából:

rtlmail.hu/pozo/mp_3.jpg
rtlmail.hu/pozo/mp_4.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110475 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Leltem még egy jóóóó párat :smokin::

jmsstyxnyes.tripod.com/craig/mp/wsle/wsle.html
jmsstyxnyes.tripod.com/craig/mp/hsp/hsp.html -egy kicsit homályos :oops:
jmsstyxnyes.tripod.com/craig/mp/mp.html

Egyenlőre ennyi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110457 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hu de tokjo Luine :o
Koszike erte! :D

Ez nagyon aranyos kep onnan :D el is kepzeltem hogy ez lenne a reakcioja ha kapna tolem egy talpmasszazst egy egesz napos szinhazi proba utan :D :D :D

B.

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110455 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Találtam egy pár jóóóóóó képet 8) :

jmsstyxnyes.tripod.com/craig/mp2/patients/patients.html
jmsstyxnyes.tripod.com/craig/mp2/blame/blame.html

Olvastátok Hajnal irományát a humorban? :tongue:

Ja és milyen volt a videózás?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110304 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Egyetertek abban hogy egy szinesz szineszi teljesitmenye szerintem is legjobban a szinpadon "merheto" . Mivel ott nagyon ott kell lenni. Nincs olyan hogy "bocs, bejovok megegyszer". :lol:

Egyszer ugy elmennek megnezni egy eloadasat. :crap:
En ugy latom mintha a szinpadi szinjatszassal kapcsolatban a regi "konzervativnak mondott" ertekeket tartana szem elott. Mar amennyire igy a tavolbol ki tudtam venni. Es szerintem ez az mi miatt meg tudott maradni hetkoznapi embernek onmaga szamara es nem szallt el az egoja mint a gyozelmi zaszlo. :up:
Ezert is kertem tole egy-ket "utravalo" jo tanacsot. Aztan majd kiderul kapok-e tole vagy nem :P

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110286 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hát igen :lol: Új-Zéland szinte összes színésze megfordult a Xena és hasonló sorozatokban :D Bár rendszeresen én sem néztem ezeket, csak néha ottragadtam a TV előtt, úgyhogy én csak Karl Urbant ismertem onnan.

Tudod, az a helyzet, hogy Craiget nem kapták fel úgy, és nem ajnározzák annyira, mint Orlit :cry: , pedig szerintem jobb színész, de legalábbis kiforrottabb. Ő meg nem megy kilincselni, mert jól elvan otthon, sorozat- és színházi színészként, vitaműsorok résztvevőjeként ott nagyon is ismert és elismert. És amit imádok benne, de szerintem itt mindenki, aki kicsit odafigyel rá: hogy nagyon kedves és normális srác, aki megtanulta kezelni a dolgot, hogy ő híresség.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110284 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Igazából én valami mozi filmre gondoltam, amit ki lehetne venni a videotékából, és meg lehetne nézni... Esetleg olyan filmre, amit mostanában fognak bemutatni...

Azért érdekes, hogy Karl U.-t, Marton Cs.-t, meg C. P. is ismeritek ezekből a Xena, és hasonló sorozatokból (amikből én egyet sem láttam, tehát esélyem sem volt felismerni őket) Szóval, olyan mintha Új Zélandon csak ezeket a produkciókat csinálták volna, és ezért P. J. csak innen tudott arcokat válogatni.

Vagy lehet, hogy ők Ú. Z.-on marha híresek?

Mindenesetre szép P. J.-tól, hogy sok szerepet hazaiakra osztott ki...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110281 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sorel, a helyzet az, hogy egy színész színészi teljesítménye leginkább a színházban mérhető fel :wink: , és Craig elég sokat dolgozik színházban is. Csak arra innen a Föld túloldaláról eljutni elég nehézkes :cry: A Rocky Horror Show-ban nyújtott alakításáról pedig csak jókat hallottam :D
Filmekben nem sokat szerepelt, ennek az az egyik oka, hogy új-zélandi, és az, hogy nem akar Hollywoodba költözni és szerepért házalni, mert jól megvan otthon. A Rémkoppantókban volt egy kisebb szerepe, és a No One Can Hear You (a TV-ben Úgysem hall senki címen futott, két-három hónapja adták valamikor, de akkor még nem tudtam, hogy Craig játszik benne :( ), bár abban alig lehet felismerni :lol: Hmm... a bajusz határozottan nem áll jól neki :P De mivel ezeket nem láttam, nem tudok véleményt mondani. Amiről tudok, az a To Helicon And Back című Xéna epizód - tudom, nem erre gondoltál komoly film gyanánt ;) - , de szerintem kijön a színészi tehetsége. De lehet, hogy elfogult vagyok :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110280 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Ha van pár másodpercetek, szavazzatok ezen az oldalon a Mercy Peak-re. Ha szerencsénk van, és elég szavazat érkezik, menni fog valamelyik német csatornán :)

www.wunschliste.de/index.pl?vote&r=05

FIGYELEM: Hetente egy gépről csak egy szavazatot fogadnak el, különben érvénytelenítik a szavazatot, erre figyeljetek oda!


Halló lányok, nagyon le van maradva a Mercy Peek! Kéretik szavazni!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110277 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Kedves Pennie, azért találom viccesnek ezt a kezdeményezést, mert a petíció szóról nekem valami borzasztó komoly dolog jut az eszembe. De drukkolok nektek, jusson el a dolog P.J-hoz.

Na, valami provokatív: (igaz, nem olvastam végig a topicot) de mondjátok, játszott Craig valami komoly filmben is? Amiben jobban megítélhető a szinészi teljesítménye?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110272 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Egyik kedvenc Haldír képem :)
www.council-of-elrond.com/galler ... ves003.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #110149 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Én még a maratoniban is benne vagyok!!!!! :)

De kinél? Szerintem én eléggé kiesek, mert ugyebár én Keszis vagyok, de ki tudja?

Ha valaki találkozik Craiggel, puszilom a pociját, meg azt a cuki kis lábfejét, amit kivillantott a Mercy Peak-ben! :)

Nagyon szexi volt :oops: :oops: :oops:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109994 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hat orulhet a mukso a valasznak :)
En is tobb mint egy honapja kuldtem el a levelet meg a kepeslapot de nem szamitok valaszra majus vegeig.

Sot azon se lepodnek meg ha nem kapnek valaszt, mivelhogy elfelejtettem valaszboritekot kuldeni. :rmad2:
Bar kertem Craigtol par szakmai tanacsot is, meg szep kepeslapot kapott Budapestrol. :mrgreen:
Hatha azert megiscsak valaszol :roll: valamikor :roll: meg ebben az evszazadban :twisted: :lol:
Egy azonban biztos. En tutira nem tennem ki a netre a valaszat. Sztem egy level privat dolog a felado reszerol is, meg ha tucatlevel is. Privacy rulez :twisted:

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109957 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
WOW, ez a szavazatszámlálós dolog nem igazságos, legalább 5 színész van, akit imádok rajta, és szavaznék rá minél többet :lol:

Reni, welcome back :D

Mercy Peak: én benne vagyok, csak mamámnak a szombati 8 óra gépmegvonás is sok volt :) , ha nálam lenne, akkor ki kell várni a jó időt, amíg lemegy a telekre, és akkor szabadagazda :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #109930 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Rein, dehogy töröllek, végre látlak a fórumon! :D

Dolgoztak a lányok-fiúk rendesen az éjjel :P
Craignek már több, mint 3000 szavazata van :lol:

Más:
Jó hírem van :D Hamarosan megkapom a Mercy Peak 1-2 évadot videón 8) 20 rész, kb 50 perc darabja. Mikor, hol, és milyen rendszerben nézzük meg? Maratoni hétvégi program keretében, vagy több részletben? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.646 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére