Haldír (Craig Parker)

Több
20 éve 2 hónapja #175880 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Craigre sajna csak két kategóriában lehet szavazni, de azt mindkettőt megérdemli :D

www.theonering.net/perl/goldengandalfsurvey.pl

Csak egyszer szavazzatok, különben érvénytelenítik a szavazataitokat. Eredményhirdetés a site-on lesz, az Oscar után valamikor.


Velem nem szúrnak ki, otthonról is szavazok ;)

Viszont nézem a Torn partyt *sigh* *sigh* *sigh*
Jájdeottlennék...
Esély, hogy Craig kimegy, gondolom nulla...

Biztos, hogy szuper lesz, telistele sztárokkal :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #175876 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nya szavaztam :)
Egyébként tök ari ez az Arany Gandi 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #175874 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A TORn oldalán van egy szavazás, az Arany Gandalf díjat osztják ki :)

Craigre sajna csak két kategóriában lehet szavazni, de azt mindkettőt megérdemli :D

www.theonering.net/perl/goldengandalfsurvey.pl

Csak egyszer szavazzatok, különben érvénytelenítik a szavazataitokat. Eredményhirdetés a site-on lesz, az Oscar után valamikor.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #175873 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Tudom, én is úgy vagyok vele, hogy a legjobban a Két torony tetszett első nézésre, annak ellenére, hogy az tér el talán legjobban a könyvtől...

Bár én már annak idején is védtem Haldírt, még a régi fórum idején, Legolas fan koromban :P hogy ugyan hagyják már békén az orrát, jó az úgy, ahogy van :lol: , és az is tény, hogy a FOTR bővítettben az éjszakai jeleneteknél már tetszett, de ha PJ nem teszi szimpivé az öleléssel, nem látom azt a tökéletesen, gyönyörűen eljátszott haláljelenetet, és nem találok rá arra a bizonyos képre - profilból, Helm szurdok falán állva - akkor nem tudom, eljutottam volna-e idáig... Bár nem tartom teljesen kizártnak :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #175871 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Témafelvetés:

Szerintetek mi a jobb? Az, hogy PJ átírta a sztorit, és így Haldír meghalt a filmben, vagy ha Haldír nem halt volna meg, de Craignek csak az a nyúlfarknyi szerepe lett volna a filmben, ami az első részben volt?

C válasz :D

Szóval sztem jó dolog volt, h átírta PJ a forgatókönyvet, és így több szerepet kapott Craig, de viszont nem kellett volna meghalnia. És ő is integethetett volna egyik Nyugatra tartó hajóról :) Meg ha nem szerepelt volna, akkor sztem nem biztos, h első látásra megjegyzem az első részből. :roll:
Végölis sztem jó volt, h többet szerepelt a TTT-ben...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #175868 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hátmostmagunkközötttökőszintén:
szóval ha PJ nem írja át a Helm szurdoki csatát, akkor szegényebbek lennénk egy Craig Parker megismerésével. Enélkül mikor jutott volna eszünkbe a Xena szereplőinek elemezgetése? Vagy a Rémkoppantók folyamatos nézése? Még a FotR-ban sem volt azért annyira átütő a szereplése, csak a bővítettben, és ott amúgy is uborkafeje volt :lol:
Amúgy Penn, Te pontosan tudod, hogy mennyire vagyok megbékélve, vagy kibukva az átírások miatt, és talán a Helm szurdoki tündehadsereg az egyetlen, ami miatt nem morogtam ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #175864 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Témafelvetés:

Szerintetek mi a jobb? Az, hogy PJ átírta a sztorit, és így Haldír meghalt a filmben, vagy ha Haldír nem halt volna meg, de Craignek csak az a nyúlfarknyi szerepe lett volna a filmben, ami az első részben volt? Vajon hányan figyeltünk volna fel Craigre, ha így történik? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #175302 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Janet igazi kincset talált nekünk 8) Sajnos ezeken sem látszik sok, de hát ez van :roll:

Két képecske a Rocky Horror Show-ból, amelyeken fellelhető Craig:
www.johnparker.co.nz/theatre/photos/rocky5.jpg
www.johnparker.co.nz/theatre/photos/rocky7.jpg

Másik kettő pedig a Rosencrantz és Guildenstern halott c. darabból:
www.johnparker.co.nz/theatre/photos/r&g.jpg
www.johnparker.co.nz/theatre/photos/r&g3.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #174955 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Egy interjú szlovákul:

casopis.markiza.sk/archiv.php?ro ... &c_id=3245

Van esetleg valaki, aki le tudja fordítani? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #174621 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nem tudom, ez volt-e már:
Képek a Tacoma buliról

Ezeket viszont most találtam:
RingCon 2003 - 1
RingCon 2003 - 2
Berlini ROTK premier

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #174388 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Wow, Penn, ezek a cukii képek 8O azért te is beletudsz találni a jóóóóba!! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #174379 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Luin, jó találat :itscool:

Starman ismét frissítette a Shortland Street galériáját, íme egy kép ízelítőnek:
www.starman-imaging.com/shortlan ... 27023s.jpg

A többi itt:
www.starman-imaging.com/shortlan ... _index.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #174370 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luineheciel írta: Juj, nézzétek!!!! 8O Nagyon nagy! 8O De ééééééééééédes benne Craigie!!! :D
www.addtell.com/NorthWesternesse/test_256k.rmvb

Hát ez eszméletlenül jó... :lol: Főleg Craig... :itscool:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #174337 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Artemisz (Celebthil) írta:

Luineheciel írta: Nagyon tetszik, úgy megnyugtat, h végre jó helyen van a kis drága :D

Az ám! :D
Egyből Rád gondoltam, mikor megírtam, hogy fogsz neki örülni! Megegyeztünk már múltkor, hogy mindenképp boldognak kell lennie végül!
Megérdemli! :oops:


Jáj, de drága vagy! :D Köszi! Haldír nevében is! :D Happy end rulzz 8)

Juj, nézzétek!!!! 8O Nagyon nagy! 8O De ééééééééééédes benne Craigie!!! :D
www.addtell.com/NorthWesternesse/test_256k.rmvb

[size=9:3056iw5d]vagy ha onnan nem megy akkor innen keressétek ki![/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #174282 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luineheciel írta: Nagyon tetszik, úgy megnyugtat, h végre jó helyen van a kis drága :D

Az ám! :D
Egyből Rád gondoltam, mikor megírtam, hogy fogsz neki örülni! Megegyeztünk már múltkor, hogy mindenképp boldognak kell lennie végül!
Megérdemli! :oops:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #174279 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Artemisz (Celebthil) írta: Na, mit hoztam nektek? :twisted: :D :wink:

Szofinak tetszett a Haldír siráma c. versem, de azt javasolta, kissé reménykeltőbbnek kéne lennie, így mitológiailag is stimmelne.
Azt mondta, írjak egy "utóverset" hozzá.
Egyből zsibongni kezdett a fejecském!

Az eredmény íme:


Tompa bánatból friss sejtelem éledt,
oszlásnak indult az árnyék szívemben;
Tán mégsem volt hiába! Újra élek!
S egy darabka ég kinyílt felettem.
Ó, már szállok! S látom a Fényt!
Véget ért a rabság, a fájdalom.
Nem gyötör már többé e köztes lét,
Megnyugszom végre. S álmodom.


Hogy tetszik?


Wow 8O Ez gyönyörű! Nagyon tetszik, úgy megnyugtat, h végre jó helyen van a kis drága :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #174193 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Na, mit hoztam nektek? :twisted: :D :wink:

Szofinak tetszett a Haldír siráma c. versem, de azt javasolta, kissé reménykeltőbbnek kéne lennie, így mitológiailag is stimmelne.
Azt mondta, írjak egy "utóverset" hozzá.
Egyből zsibongni kezdett a fejecském!

Az eredmény íme:


Tompa bánatból friss sejtelem éledt,
oszlásnak indult az árnyék szívemben;
Tán mégsem volt hiába! Újra élek!
S egy darabka ég kinyílt felettem.
Ó, már szállok! S látom a Fényt!
Véget ért a rabság, a fájdalom.
Nem gyötör már többé e köztes lét,
Megnyugszom végre. S álmodom.


Hogy tetszik?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #174121 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Jók a képek :D

De újabbak itt a Memorabilia rendezvényről:
www.craigparker.de/media/galerien/birmingham/galerie.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173804 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Na, hoztam RingCon képeket, végre volt időm feltölteni őket, van köztük Craig is. :wink:

img22.photobucket.com/.../RingCo ... 03_137.jpg

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173371 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Pennie, ugye az én priviben írt indoklásom figyelembe vetted EZT a képet illetően? :wink:

[size=9:34h0te8k]Hajni: 600?!? Szupi vagy!![/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173360 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Találtam még pár oldalt, amit eddig nem láttam:

Ring*Con Bonn
Ring*Con Bonn 2
Ring*Con Bonn 3
Ring*Con Bonn 4
Ring*Con Bonn 5

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173113 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Sonica, Hajni, nem írtatok indoklást ;)


CUTIEPIEEEEE
NYHUSZIIIII

Ez a kép annyira megnyerte tetszésemet, hogy ahova csak lehet, belinkelem... Az a mosoly... Az a tekintet...
/me olvad és ájul

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #173111 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nya most lehet megint előjött az amnéziám, de én erre nem emléxem 8O Naon ott van! :itscool:

www.geocities.com/cparker111270photos/page1.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #172933 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nos hosszú keresgélés után megtaláltam a kedvenc képeimet :D :P Jó nézelődést! :D

img12.photobucket.com/albums/v30/Luine/C...CEK/?sort=descending

Jaj, indok, majdnem elfelejtettem, szal azért mert olyan cukiiiiiii rajtuk :D -hehe 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #172817 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Hmmm.... Még épp időben cserélted le a képet, mielőtt a dörgedelmemet elzengtem volna ;) Azért azt a kedvencke.jpg-t copyright-olnám...

De csak a fejét vágtam ki, mert az volt most a lényeg. Egyébként gondoltam, h felismered, ezért nem tettem ki a copyright-ot, bocs.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #172814 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hmmm.... Még épp időben cserélted le a képet, mielőtt a dörgedelmemet elzengtem volna ;) Azért azt a kedvencke.jpg-t copyright-olnám...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #172805 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Az egyik kedvenc Craiges képeckém már megvan :D Ezt azért szertem mert sztem is naon szuperül állt neki ez a szőke melír, plusz borosta :D Másik, meg, h olyan édesen mosolyog 8) Egyszerüen falnivaló 8)
www.farbgalerie.de/ringcon2003/14_11_200...050_099/IMG_1883.JPG [size=9:2gme0eve]találkoztam közben egy ezerszer aribbal, és inkább lecserélem :D [/size]

A másikat még keresem :roll:

Penngaladiel írta: Nos, ez nem annyira jó kép a drágáról, nagyon látszik rajta a fáradtság, de mivel személyes élményhez kötődik, nagyon szeretem:
rtlmail.hu/pozo/cpth.jpg


Nem jóóó? 8O Egyszerüen khirály, cuki ez a kép róla!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #172715 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ohh... öh... izé..... Na hát 'szal
img12.photobucket.com/albums/v30 ... bild17.jpg
A mosolygós fiúk mindig megmosolyogtatják a lányokat :D :D :D Meg valakire nagyon emlékeztet...

Na a Haldír.... hát mert Haldír :D Szeretek reprodukciókat készíteni, és ez jól sikerült... ámbár semmi extra nincs benne, mégis...

Ja, és egy újabb:
img12.photobucket.com/albums/v30 ... Parker.jpg
Ez by me.... ez volt az újságban is, jól sikerült... :D

Több indokot nem tok..... kissé bajban voltam, de a többieknél is bajban lennék..... :roll:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #172560 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sonica, Hajni, nem írtatok indoklást ;)

Nos, kedvenc Craig kép... nagyon-nagyon sok kedvencem van, nem tudok egyet választani. Azt ugyan már eldöntöttem, hogy a RC-look tetszik a legjobban (szőke melír, borosta), de így leredukálva sem könnyű.

Nos, ez nem annyira jó kép a drágáról, nagyon látszik rajta a fáradtság, de mivel személyes élményhez kötődik, nagyon szeretem:
rtlmail.hu/pozo/cpth.jpg

Ez azért tetszik, mert annyira aranyos arcot vág :lol:
rtlmail.hu/pozo/ooo.jpg

No és végül ez a rajtakapott rosszcsont arckifejezés 8) (miután letörte a díszletszörny szarvát :lol: ):
rtlmail.hu/pozo/oops.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #172247 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Na, akkor az én kedvenceim is itt vannak: :D :D :D :D :D

egy Craigie: img12.photobucket.com/albums/v30 ... ction=view ¤t=bild17.jpg

Meg egy Haldír by me - reprodukció - fénykép a képről:

img12.photobucket.com/albums/v30 ... ction=view ¤t=EBMenFree_128.jpg

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.699 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére