THK

Több
20 éve 5 hónapja #150766 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: THK
nekem jó.végre egy hétvégi időpont. ott leszek .)

Üdv:
- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150759 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: THK
Aeglosnak igaza van, az MTT-s kirándulások (ha lesznek ilyenek) keretében remekül lehet THK-s beavatást tartani! De ettől függetlenül lehetne egyszer egy hivatalos alapító ülést csinálni, ahol végleges formába öntenénk az alapszabályt (ami a társulás alapvetően kissé balesetveszélyes [bár ezt nem szívesen írom le] mivolta miatt feltétlenül szükséges).

Én ajánlanám alapításra a jövő pénteket, mondjuk 6-tól a Margitszigetet, nemtom ki mit szól hozzá...

Beleg: Én kiállok ellened késsel is! (:arrow: megfelelő méretű fadarab)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150754 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: THK

Ery írta: Mindazok akik nem idegenkednek a csatacsillagtól vagy az ijtól, azokkal megalakíthatnánk a THK-n belül a lövész szakosztályt. Fegyverek és megfelelő hely kiválasztása esetén, be is indulhat a gyakorlás!


Otthon van versenyíjam, honfoglaló íjam is. Nyílvesszők is...
Szvsz helyszínt keresni se nehéz :arrow: kirándulások (remélem ilyen sok lesz...)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150738 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: THK
Igen, ha fegyveres harc, jobb lenne megmaradni a szimbolikus fegyvereknél. (p. ütőfa)
Nimrocco, szerintem alaptalanok az aggályaid. Nem egy harcművészeti iskola vagyunk, a legkülönbözőbb stílusok és szintek képviselői gyűltek itt össze, amennyire észrevettem. És nyilván nem az a célunk, hogy kivégezzük egymást--lásd Felagund-féle irányelvek az első oldalon. Tehát biztos nem fogsz se beégni, se meghalni. :D
Muszáj ilyen messzire tenni a találkozók helyét? Tudom, a messzire fogalma lakhelyfüggő, de szerintem azért a többségünk mégiscsak budapesti... Vagy a nem-budapestiek megunták az elnyomást? :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150715 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: THK

Beleg Cúthalion írta: Ja es en ha lehet a beavato kuzdelemre pusztakezes harcot, vagy kest valasztanek, de asszem maradhatunk a pusztakezesnel is :) elvegre most nem verre megy az ugy :D :D

A kesobbiekben pedig belepnek az ijasz szakosztalyba is, mivel az nekem ugyis "szakmaba" vag :D

Beleg


A kés asszem alapból ki lett zárva, mert túlontúl balesetveszélyes... (főleg egy kezdő kezében -itt meg szinte mindenki az)

És igaz, nem vérre, nem csonttörésre vagy ilyesmire megy a dolog, hiszen csak a kitartás a beavatás követelménye, nem a győzelem...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150700 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: THK
Ha szabad belepofadzani:

Ha nyilvanos a kuzdes es meg akarjatok nezni hogyan kuzdok, akkor ne szombatra tegyetek az en menetemet, (foleg ha nem Pesten lenne), mert en minden szombaton iskolaban vagyok.
Tulkepp iszonyu szoros a hetem minden napja, igy en csak Pesten tudnek kuzdeni egyelore. Csak a hetfo-szerda delutanom es vasarnapom szabad, szoval nem nagyon tudok utazgatni.

A kozgyules barhol is lesz, arra megyek (akkor is ha szombatra esik), ugyhogy esetleg akkorra szervezhetnetek a dolgot, akkor ugyis sokan ott lesznek.

Ja es en ha lehet a beavato kuzdelemre pusztakezes harcot, vagy kest valasztanek, de asszem maradhatunk a pusztakezesnel is :) elvegre most nem verre megy az ugy :D :D

A kesobbiekben pedig belepnek az ijasz szakosztalyba is, mivel az nekem ugyis "szakmaba" vag :D

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150697 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: THK

Toma gazda írta: most inkább egymásra lőljünk??? :?
annak sincs sok értelme!

azt tudom hogy sokkal több de most futó vadkanra vagy min lehetne
versengeni én erre értettem a célbalvést
nem arra céloztam hogy íjászat=célbalövés
hanem hogy úgy lehetne versengeni!

elnézést ha félreérthetően fogalmaztam!! :oops:


Versengés: Minek kell ide versengés?
No mindegy...

Nimrocco: Ne félj, itt szinte mindenki kezdő, aki meg nem azt is le lehet győzni, csak nehezebb...
(továbbá sehol nincs szó legyőzésről, a beavatás ismereteim szerint annyi, hogy öt percig harcolni kell egy taggal. )
Vívás: Nemigen oktatnának vívást ha minden győzelemhez át kellene szúrni az ellenfelet... és az olimpiai csapatok is gyorsan cserélődnének asszem... (pl)
Létezik lefegyverzés és feladás is...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150668 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: THK
Szóval: Bárki jöhet, aki affinitást érez magában ehhez a stílushoz (mármint a harcos-léthez). A beavató harc sose túl durva (ugye, Estel? :P ), úgyhogy biztos túléled, aztán meg, gondolom, úgyis tartunk (mondjuk sensei Angwennel) oktatásokat... (Csak persze azokat is meg kell szervezni... :? )

Nimrocco: Én sem vagyok képzett harcművész (még képzetlen se), ellentétben a híresztelésekkel ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150660 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: THK
Kösz,Ery...Kardom sincs.Tehát a fegyveres harcnál csak a kardok csattannak?De akkor ennek mi a célja,mármint mégse szúrhatom át az ellenfelemet?!?Mikor van vége neki?Ha az ellenség kardja hozzám ért?

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150653 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: THK
Nimrocco! Ha a fegyveres harc jobban esik, akkor abban is indulhatsz, nem kell ökölre menni.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150649 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: THK
Remélem Felagund komolyan gondoltad, hogy jöhetek, szvsz ez azzal jár, hogy az alapoktól kezdve mindent meg kell tanítanotok.(2 évvel ezelőtt heccből harcoltam barátnőmmel(Ágival) fűcsomóval,de akkor is ő kezdte az egészet, le kellett állítanom, mert már csíptek a csapások)Lehet,hogy túl szerény lélek vagyok :cry: Már előre látom, hogy reménytelen eset :bawling: Lelket kell önteni belém....Hogy vegyem fel a harcot tanult harcművészekkel :cry: ???Nincs is esélyem......

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150639 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: THK

Nimrocco írta: Én karcagi vagyok, és Győr elég messze van ahhoz, hogy egyáltalán őseim elengedjenek.Esetleg megyénkénti felosztást lehetne csinálni, vagy az már túl darabos?
Ja igen, THK meg LEP, mit jelentenek?
Tanévvége fele megpróbálom szüleimet rábeszélni, hogy mehessek táborba :D , addig is ráveszem barátnőmet egy kis gyakorlásra(ill. tanulás elkezdésre), remélem belemegy. :wink:

THK: Tolkien Harcosok Klubja
LEP: Long Expected Party

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150638 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: THK
Én karcagi vagyok, és Győr elég messze van ahhoz, hogy egyáltalán őseim elengedjenek.Esetleg megyénkénti felosztást lehetne csinálni, vagy az már túl darabos?
Ja igen, THK meg LEP, mit jelentenek?
Tanévvége fele megpróbálom szüleimet rábeszélni, hogy mehessek táborba :D , addig is ráveszem barátnőmet egy kis gyakorlásra(ill. tanulás elkezdésre), remélem belemegy. :wink:

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150611 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: THK

Angwen írta:

Felagund írta: Jelentkezés elfogadva ;)

Mosmár csak azt kéne kiokumulálni, hogy mikor talizzunk...

Ötletek?


Szerintem nehezebb kérdés, hogy hol?

Győr,mint gondolat megszületési hely szvsz ideális lenne alapító ülésre is...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150610 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: THK
Jó, csak mikor :) Ill. melyik szombaton :) (gondolom a legnagyobb résznek más időpont úgyse jó).. :lol:

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150608 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: THK

Angwen írta:

Felagund írta: Jelentkezés elfogadva ;)

Mosmár csak azt kéne kiokumulálni, hogy mikor talizzunk...

Ötletek?


Szerintem nehezebb kérdés, hogy hol?


Szegeden :tongue:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150548 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: THK

Felagund írta: Jelentkezés elfogadva ;)

Mosmár csak azt kéne kiokumulálni, hogy mikor talizzunk...

Ötletek?


Szerintem nehezebb kérdés, hogy hol?

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150513 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: THK
most inkább egymásra lőljünk??? :?
annak sincs sok értelme!

azt tudom hogy sokkal több de most futó vadkanra vagy min lehetne
versengeni én erre értettem a célbalvést
nem arra céloztam hogy íjászat=célbalövés
hanem hogy úgy lehetne versengeni!

elnézést ha félreérthetően fogalmaztam!! :oops:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150505 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: THK
Ezt még én is aláírom...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150502 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: THK

Toma gazda írta: íjászat mi sem egyszerűbb célbalövés!!


Az íjászat sokkal több, mint célbalövés...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150500 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: THK
Jelentkezés elfogadva ;)

Mosmár csak azt kéne kiokumulálni, hogy mikor talizzunk...

Ötletek?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150488 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: THK
Sziasztok!

Én is szeretnék jelentkezni a THK- ba, és Felagunddal küzdenék meg. Köszönöm!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150482 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: THK

Alyr Arkhon írta: Csak aztán ne kiabálja közben senki, hogy "Maximus, Maximus"... ;)

Fejre rúgni nem gazdaságos, és állítólag védeni is könyű...
(könyvek szerint)
Hát jó, Galadh, te akartad, nincsen nemi bontás (szvsz nem udvarias akartam lenni, hanem lovagias, és ez azért nem ua) hanem csak Harcosok vannak... Ha karácsonykor megkapom az íjamat, lehet íjász szekciót is nyitni, szigorúan céltáblák ellen. (bár, ha valakit megkérünk, hogy tartsa a céltáblát... :roll: ) Most is lehet, csak még nem tudok belépni...


Jól van na, nyilván nem szó szerint értettem. Pusztán arra gondoltam, hogy ha valaki belép a THK-ba, az olyan esemény, ami minden tagot érdekelhet, és esetleg szeretnék megnézni, hogyan harcol az illető, tehát én azt javasolnám, hogy a küzdelem legyen nyilvános.
A fejlerúgás is jelképesen értendő, a valóságban nem vagyok elég hajlékony hozzá. :)
Egyébként szerintem a küzdelem minden fajtájához kell ész, legalábbis hosszútávon.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150469 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: THK
íjászat mi sem egyszerűbb célbalövés!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150430 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: THK

Felagund írta: A lövészklubnak csak annyira volnék ellenére, hogy nem szemtől-szembeni küzdés, és így a dolog mentális része többé-kevésbé elvész...

Én azonban nem leszek semmi jónak elrontója, ha van rá igény, én áldásomat adom egy lőfegyveres szekcióra is... Biztos annak is megvan a maga filozófiája :D
(Lásd japán íjászok...)

A közelharc azért jobb, mert az egyben fizikai és szellemi küzdelem...
Majd meglátjátok ;)


Persze, íjászatot egymás ellen kissé körülményes volna használni...
Na igen, Zen íjászat ruulz!

A közelharc teljesen más...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150428 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: THK
A lövészklubnak csak annyira volnék ellenére, hogy nem szemtől-szembeni küzdés, és így a dolog mentális része többé-kevésbé elvész...

Én azonban nem leszek semmi jónak elrontója, ha van rá igény, én áldásomat adom egy lőfegyveres szekcióra is... Biztos annak is megvan a maga filozófiája :D
(Lásd japán íjászok...)

A közelharc azért jobb, mert az egyben fizikai és szellemi küzdelem...
Majd meglátjátok ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150426 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: THK
Lövész szakosztály, vívásoktatás....
Már látom előre a híreket:

"A Lánchídra az éjjel valakik hatalmas FRODO LIVES feliratú zászlót raktak ki... Az akciót egy THK nevű mindezidáig ismeretlen csoportosulás vállalta magára" :D :D

Én szeretnék tanulni vívni, íjászkodni, és pusztakezes harcot...
(Nekem elvileg karácsonytól lesz visszacsapó íjam... bár a hosszú íj sem rossz)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150407 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: THK
én már elkezdek lottózni mert egy long bowt
be kéne szereznem

több osztály kellene!!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150401 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: THK

Ery írta: Mindazok akik nem idegenkednek a csatacsillagtól vagy az ijtól, azokkal megalakíthatnánk a THK-n belül a lövész szakosztályt. Fegyverek és megfelelő hely kiválasztása esetén, be is indulhat a gyakorlás!


Én nem idegenkedem!!! Íjászni akarok:))) Ki is néztem már a Rákóczi úton egy visszacsapó íjat... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150400 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: THK
Mindazok akik nem idegenkednek a csatacsillagtól vagy az ijtól, azokkal megalakíthatnánk a THK-n belül a lövész szakosztályt. Fegyverek és megfelelő hely kiválasztása esetén, be is indulhat a gyakorlás!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.705 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére