THK

Több
20 éve 5 hónapja #150393 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: THK

Aeglos írta: Felagund:
Aldarionnal megverekedtem, az évek során szvsz elég sokszor, és mivel alapító tag vagyok, fölvettnek nyilvánítom, de persze te is verekedhetsz vele ha akarsz, de ez már a te bajod...
Én se kérdőjelezem meg, hogy Ryanát, Estelt, stb miért vetted föl...


Azt nem is, hogy MIÉRT, azt én se kérdezem senkitől...
Ha történetesen Győr óta bunyóztál vele, akkor persze, OK, fel van véve...

Nimrocco: jöhet bárki épkézláb ember ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150363 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: THK
Olyan is jöhet aki még életében nem vívott(még csak nem is próbált ,max. a 6 éves kisöccsével) és elég tapasztalatlan MTT-s ügyek terén,mivel októberben csatlakozott?(Bár az én szívemhez a lóhátról való csatározás áll a legközelebb) :confused2:

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150339 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: THK
Mindazon hölgyek akik vívás útján kívánnak illusztris társaságunkhoz tartozni engem keressenek.
S én állok rendelkezésükre.
:fight:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150308 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: THK

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150264 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: THK
Felagund:
Aldarionnal megverekedtem, az évek során szvsz elég sokszor, és mivel alapító tag vagyok, fölvettnek nyilvánítom, de persze te is verekedhetsz vele ha akarsz, de ez már a te bajod...
Én se kérdőjelezem meg, hogy Ryanát, Estelt, stb miért vetted föl...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150260 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: THK

Aeglos írta:

Felagund írta: Ami azt illeti az eddigi összes tagot én avattam be, és ha jól emléxem max 1 fiú van köztük ;)


Felagund
Ery
Estel
Aldarion

Ez testvérek között is 4 :D


Ery alapító tag
Magamat meg nem avattam...
SE az öcsédet... (Bár lehet, hogy részeg voltam, és nem emléxem... :? )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150259 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: THK

Felagund írta: Egyformán...
...
...
HALÁLOSAN!!!

És NINCS automatikus fölvétel!!!!!! Irgumburgum!!!! :evil:

Tessék verekedni!!!


Megvolt, megvolt :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150257 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: THK

Felagund írta: Ami azt illeti az eddigi összes tagot én avattam be, és ha jól emléxem max 1 fiú van köztük ;)


Felagund
Ery
Estel
Aldarion

Ez testvérek között is 4 :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150255 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: THK
Egyformán...
...
...
HALÁLOSAN!!!

És NINCS automatikus fölvétel!!!!!! Irgumburgum!!!! :evil:

Tessék verekedni!!!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150253 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: THK

Felagund írta: Majd megoldod a nővéreddel "saját hatéskörben" :D


Aldarion automatikusan fölvéve :arrow: még Felagundnak is lehet félnivalója :twisted:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150252 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: THK

Felagund írta: Na, láttam én már egyetlen fejrúgástól K-1-es harcost békésen feküdni egy negyedórán át... :?


Na ja...
De K1ben sem mindig fejre rúgnak...
Sőt...
Egyébként azt nem szeretem, mert mindenki teljesen egyformán verekszik...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150247 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: THK
Majd megoldod a nővéreddel "saját hatéskörben" :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150239 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: THK

Felagund írta: Visítson, aki jelentkezett, és nincs fent!!!

Visítok :D

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150233 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: THK
Jó, jelentkezés elfogadva...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150231 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: THK
Üdv mindenkinek!
Ezennel jelentezek én is! Kill Bill jöhet, szvsz nem rossz. Az Egyetlennél meg szvsz vannak jobb Jet Li filmek is.
Mikor harcolhatok a tagságomért? A "kivel"-kérdés: aki akad, habár én elviselnék egy tapasztalatlanabb arcot--lehet, hogy nincs önkontrollja, de nem érezném annyira testközelből, mennyire gyér vagyok a másikhoz képest...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150230 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: THK
Na, láttam én már egyetlen fejrúgástól K-1-es harcost békésen feküdni egy negyedórán át... :?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150224 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: THK

Angwen írta:

Felagund írta:

Angwen írta: Nem azért mondom, de általában épp a kezdők a veszélyesebb ellenfelek, a kontroll hiánya miatt. Felagund például valószínűleg nem rúgja le senkinek a fejét puszta szeretetből. Galadhot még nem láttam küzdeni, róla nem tudok véleményt mondani--bár remélem, ez nem sokáig marad így! (Igen, Galadh, ezt veheted kihívásnak! :D )


SZERETETBŐL nem is... :mrgreen:

Ha szándékosan rúgod le a fejét, azzal nincs baj--én véletlenségből szoktam. :)
Mi lenne, ha nyilvános, össznépi "beavatási szertartásokat" csinálnánk?


Csak aztán ne kiabálja közben senki, hogy "Maximus, Maximus"... ;)

Fejre rúgni nem gazdaságos, és állítólag védeni is könyű...
(könyvek szerint)
Hát jó, Galadh, te akartad, nincsen nemi bontás (szvsz nem udvarias akartam lenni, hanem lovagias, és ez azért nem ua) hanem csak Harcosok vannak... Ha karácsonykor megkapom az íjamat, lehet íjász szekciót is nyitni, szigorúan céltáblák ellen. (bár, ha valakit megkérünk, hogy tartsa a céltáblát... :roll: ) Most is lehet, csak még nem tudok belépni...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150221 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: THK
Huh, mostmár kérem az MTT-s főmumussá való előléptetésem!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150219 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: THK

Felagund írta:

Angwen írta: Nem azért mondom, de általában épp a kezdők a veszélyesebb ellenfelek, a kontroll hiánya miatt. Felagund például valószínűleg nem rúgja le senkinek a fejét puszta szeretetből. Galadhot még nem láttam küzdeni, róla nem tudok véleményt mondani--bár remélem, ez nem sokáig marad így! (Igen, Galadh, ezt veheted kihívásnak! :D )


SZERETETBŐL nem is... :mrgreen:

Ha szándékosan rúgod le a fejét, azzal nincs baj--én véletlenségből szoktam. :)
Mi lenne, ha nyilvános, össznépi "beavatási szertartásokat" csinálnánk?

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150216 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: THK
Na igen...

Arról hogy Galadh (közelebbről a bakancsa) mennyire törékeny, azt Győr után láthattad volna a karomon... :?

Ja, és Toma gazda is jelentkezett (csak szégyenlős egy kicsit... ;) )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150212 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: THK

Beleg Cúthalion írta: Csak olyan ari, meg pici, meg fragile, meg ilyesmi es telleg nem akarom nagyon bantani. :roll: :D

Hmm, ugyanazt a Galadh-ot ismerjük? :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150210 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: THK
Hu de porog a topic! ;) :D :D :D

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150209 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: THK

Beleg Cúthalion írta: Csak olyan ari, meg pici, meg fragile, meg ilyesmi es telleg nem akarom nagyon bantani. :roll: :D

Beleg, ezt nem kellett volna!!! :D :D 8O
Nem állítom, hogy ismerem Galadh-t, de már láttam tőle egyet-mást... :twisted: :twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150208 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: THK
Ezzel nagyon egyetertek.
Amugy en is csak azert nem akarom Galdhdal kezdeni mert nem tudom mit bir es milyen tapasztalt.
Ha azt latom hogy nem kell erte aggodni akkor sutba dobom a felto-ovo hozzaallasomat es adok neki ami belefer! :mrgreen:

Angwen írta: Nem azért mondom, de általában épp a kezdők a veszélyesebb ellenfelek, a kontroll hiánya miatt.... Galadhot még nem láttam küzdeni, róla nem tudok véleményt mondani


"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150207 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: THK

Angwen írta: Nem azért mondom, de általában épp a kezdők a veszélyesebb ellenfelek, a kontroll hiánya miatt. Felagund például valószínűleg nem rúgja le senkinek a fejét puszta szeretetből. Galadhot még nem láttam küzdeni, róla nem tudok véleményt mondani--bár remélem, ez nem sokáig marad így! (Igen, Galadh, ezt veheted kihívásnak! :D )


SZERETETBŐL nem is... :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150205 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: THK

Angwen írta: Mellesleg szerintem majd ha rendesen megalakulunk, úgyis mindenki fog küzdeni mindenkivel--javítsatok ki, ha tévedek!


Én is így tervezném!
Viszont mielőtt nagyon elszaporodnánk, javaslom, h az alapító bizottság engedélyével lehessen csak újakat beavatni! És a bizottsági tagok egymással is beszéljenek, mielőtt "be akarnának valakit verekedni"
ok?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150204 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: THK
Nem azért mondom, de általában épp a kezdők a veszélyesebb ellenfelek, a kontroll hiánya miatt. Felagund például valószínűleg nem rúgja le senkinek a fejét puszta szeretetből. Galadhot még nem láttam küzdeni, róla nem tudok véleményt mondani--bár remélem, ez nem sokáig marad így! (Igen, Galadh, ezt veheted kihívásnak! :D )

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150203 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: THK

Beleg Cúthalion írta: Csak olyan ari, meg pici, meg fragile, meg ilyesmi es telleg nem akarom nagyon bantani. :roll: :D


Grrr. :mad2: :rmad2:


Alyr, velem nyugodtan kiállhatsz, meg tom végni magamat :mrgreen:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150201 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: THK
Na, akkor nemek kérdése rendezve... (ha így folytatjátok, még a végén feministát faragtok belőlem! :) )
Nem tudom, én eddig azt tapasztaltam, hogy Galadhnak elég félelmetes híre van, és szerintem nem alaptalanul... :P Én legalábbis kinézem belőle, hogy veszedelmes ellenfél, főleg ha feldühítik. Úgyhogy én a helyedben most már nem küzdenék meg vele, Beleg! :P
Mellesleg szerintem majd ha rendesen megalakulunk, úgyis mindenki fog küzdeni mindenkivel--javítsatok ki, ha tévedek!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #150199 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: THK

Beleg Cúthalion írta: Na jo.
Nem tudom Galadh meg tudja-e vedeni magat, vegulis engem ez most ugye nem kell hogy erdekeljen.
Csak olyan ari, meg pici, meg fragile, meg ilyesmi es telleg nem akarom nagyon bantani. :roll: :D
Felagundot viszont nem ismerem annyira, ugyhogy mindenfele lelki fajdalom nelkul betorom az orrat ha kell :mrgreen:
Na jo azert mertekkel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
De ha nagyon akarod Galadh, teged is szivesen kezelesbe veszlek miutan Felagunddal vegeztem :twisted:


Ne hidd, hogy könnyű dolgod lesz velem... ;)

Kédezd meg a lányokat, és nézd meg Estel kezét... :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.701 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére