Bolond-család

Több
17 éve 1 hónapja #320205 Írta: Bolondok
Bolondok válaszolt a következő témában: Bolond-család
Ezt igennek vesszük (:

"De szép zebramintás ágytakaród van, Jacopo!"
(Nodlee)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #320189 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Bolond-család

Ben írta: Nóli kérésére: YOU ARE AN IDIOT (meg kell, h értsed!!!!)

:D :D

köszi :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #320188 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Bolond-család
Nóli kérésére: YOU ARE AN IDIOT (meg kell, h értsed!!!!)

:D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #320186 Írta: Bolondok
Bolondok válaszolt a következő témában: Bolond-család
Legyen április 1-én Bolondtali?

"De szép zebramintás ágytakaród van, Jacopo!"
(Nodlee)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317881 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Bolond-család

Snuffles írta: (isteni érzés volt rákattintani és realizálni, hogy a hangszórót előző este maximumon hagytam valami érthetetlen okból...)

Ó, az kiváló érzés lehetett... :mrgreen:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317833 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Bolond-család
(isteni érzés volt rákattintani és realizálni, hogy a hangszórót előző este maximumon hagytam valami érthetetlen okból...)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317807 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Bolond-család
:lol: :quasi: :roll:

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317045 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Bolond-család
mailben járt körben egy ideig, tudom, régi már, de most akadtam rá a rackem mélyén, átültettem htmlbe (hang csak explorer alatt hallatszik):

fare-thee-well.atw.hu/ftp/hamster/

enjoy :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317041 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Bolond-család
őrülten jól vagyok köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #316734 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Bolond-család
A rajzok itt kellene háttér képekként megjelentetni!
Finwe merre jársz? Tábor óta nem találkoztunk, mi van veled?

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #316482 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Bolond-család
Finwe: Nekem tetszik (: csinálhatnál még. Főleg az utolsó "idegbeteg" jön be nagyon. Az olyan mint én a hugaimmal :D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #315504 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Bolond-család
Ujabb pogo sztorik, bár kicsit bénák lettek...

kep.tar.hu/giskard25/50425873#2

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #309145 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Bolond-család
Drága Bolondok!

Mindenkinek BK + BUÉK 2007!!!

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #307822 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Bolond-család
TOPIK ÉBRESZTŐ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(szabadvers, tessék folytatni!)

Bevettem élesztőt, mint Nagy példatáram Boborján
s éltem ez évben ezeret meg eggyet. Futotta...
Jön az évvége, kezdődik a másik
nagy bánata van a cinege madárnak.
*várarrahogyfolytadsaverset!*

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #305990 Írta: Hooter
Hooter válaszolt a következő témában: Bolond-család
Ez tetszett Aranil jól beröhögtem :lol:

The Idea Factory

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #305294 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Bolond-család
Barátaim, :hello: csak annyit mondanék: *hatásszünet* EGYSZERRE!!!

:cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce:

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

:cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce:

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

:cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce: :cooljump: :bounce:

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301900 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Bolond-család

Nóli i linantea írta: Én nem vagyok hajlandó leiírni a megoldásokat. Aki nem tudja, az ne kerüljön a szemem elé....

:mrgreen: :mrgreen:

Rulzanak. :P :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301867 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Bolond-család
Óóóó, ilyeneim nekem is vannak! :lol:

1)
Figyelem! Sürgősen megkérünk minden házzal rendelkező puhatestűt, hogy ingatlanát záros határidőn belül hagyja el, az annak külső felszínén
keletkezett, és azóta is folyamatban lévő tűzeset miatt. A károsultakat folyékony és félig megszilárdult tejipai termékekkel kártalanítjuk, amelyek együttes mennyisége egyelőre két napi fejadagot tesz ki.

2)
Sürgős figyelmeztetés minden kiskorú Katalin nevű lakosunk részére! Tudomásunkra jutott, hogy hazánkba betört oszmán csapatok Önöket célpontjuknak tekinthetik. Áldozataikat először mély nátrium-kloridos forrásban szeretnék megmeríteni, majd pedig abroncsok alsó tesztelésére használják fel. Tájékoztatjuk Önöket továbbá, hogy a nagy sebességel
közeledő oszmán csapatok megérkezésük után fejlövéssel történő
kivégzést foganatosítanak.

3)
Megkérünk mindenkit, aki lépéseit nem tudja az általunk megadott
ritmushoz koordinálni, ne álljon sorba este az üzemi konyhán, mivel számukra rétest biztosítani nem áll módunkban. Emellett felhívnánk viszont a figyelmet az említett táplálék pozitív tulajdonságaira, valamint arra, hogy Honvédségünk számára kifejezetten ezt az ételtípust írják elő a hivatalos szervek.

4)
Mivel a körzetünkben észlelhető csókák csípése madárinfluenzával
fenyegethet, valamint látásában korlátozott kis korú varjak jelenléte
is aggodalomra adhat okoz, gyermekünk keresztanyja kétlóerős járművéért küldetett. Meg kell azonban tagadnom ezt a kérését, mivel e
közlekedési eszközt szintén potenciális veszélyforrások, pontosabban tollas baromfi(a)k foglalták el.

5)
Teljesen felújított, eredeti meghajtással rendelkező nosztalgiavonat
indul a második vágányról Kanizsa állomásra. Megerősítjuk, hogy a vonat a kanizsai pályaudvarra megy. A szerelvény elején az irányítási funkciókért a gépész-menedzser felel, ő az, aki a szerelvényt hajtó mozdony irányvektorát és sebességét meghatározza. Más források szerint
vonatkísérőként az utolsó kocsiban tartózkodik az a töltött tésztaféleség, amelynek feje táplálkozásunk egyik legfontosabb gumós gyökérnövényévé alakult.


Én nem vagyok hajlandó leiírni a megoldásokat. Aki nem tudja, az ne kerüljön a szemem elé....

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #301819 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Bolond-család
Vááá ez nagyonzsír. :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #291619 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Bolond-család
Ma van a dal napja!

Daloskedvű volt a babám, sikítanám, ha tudnám ... :dance: :dance: :dance:



Ja és ennek kapcsán egy kis fejtörő:

Népdalok bürokratikus nyelvezetben - ha nem jössz rá, a megoldást lent találod

1.
Értesítjük Önt, hogy hő-és fénysugárzó tevékenységének elmulasztása esetén a kertgazdálkodásra kijelölt telkek mögött található baromfiállományának a súlyos hőveszteség következtében igen magas létszámbeli csökkenését lesz kénytelen elkönyvelni. Megértését köszönjük.


2.
Biológiai kutatócsoportunk egy élénken pigmentált, ámde farokkal és külső hallószervekkel nem rendelkező fiatal szarvasmarhára lett figyelmes.
E rendhagyó tényt figyelembe véve lakásvásárlásunkat olyan helyszínen tervezzük, amelynek közvetlen közelében lehetőség van a tej piaci áron való beszerzésére.


[size=9:820lbw78]ha ez kérdés, akkor:

1. "Süss fel, Nap, fényes Nap! Kertek alatt a ludaim megfagynak."
2. "Boci, boci tarka. Se füle, se farka. Oda megyünk lakni, ahol tejet kapni"[/size]

:)

Zimme-zum, zimme-zum
meg a recefice, recefice bum, bumm, bummm !

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #289033 Írta: Uruviel
Uruviel válaszolt a következő témában: Bolond-család
Azt hittem ennél jobban nem lehet...
Tévedtem!
:clown: :hello: :o h: :cyclops:

"De az aki volt már fent, az tudja mit jelent a tiszta égbolt"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #288899 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Bolond-család

Uruviel írta: Én nem tartozok a bolond családba, de most ki kell jelentenem:
Szörnyen bolondnak érzem magam!
:crazy: :quasi: :o h: :crap:

Ezzel nem vagy egyedül ;)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 2 hete #288898 Írta: Uruviel
Uruviel válaszolt a következő témában: Bolond-család
Én nem tartozok a bolond családba, de most ki kell jelentenem:
Szörnyen bolondnak érzem magam!
:crazy: :quasi: :o h: :crap:

"De az aki volt már fent, az tudja mit jelent a tiszta égbolt"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #288797 Írta: Bolondok
Bolondok válaszolt a következő témában: Bolond-család
Sziasztok!

Bolond módon Bolondok napja végén kívánunk minden kedves Bolondtársnak boldog és bolond Bolondok napját - de nincs vége, ez az év is a Bolondoké, mint mindegyik. :) ))

cZUUPPPPP

Nudlibudli és Jacibaci :) )

"De szép zebramintás ágytakaród van, Jacopo!"
(Nodlee)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hete #288766 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Bolond-család
Kedves :lol: Bolondok :lol: ! :lol:

Boldog :lol: születésnapot :lol:! :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287602 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Bolond-család
Nahh akkor egy kis pogóanatómia.

Alapvetően 3 pogó típus létezik:

seldon.atw.hu/pogo2.jpg

I. Hérosz pogosz, avagy más néven heroikus pogó:
Jelleme: Lényegtelen. Hős.

Azaz egy valamit érdemes kiemelni, illetve igény szerint esetlegesen megcsodálni: arckifejezését, mely hűen tükrözi önnön felsőbbrendűségébe való sztoikus belenyugvását.

II. Mezzosz pogosz, avagy más néven mezei pogó:
Jelleme: Tucatjellem. Kapzsiság, élvhajhászás, kóros észszerűtlenség és nagyravágyás. Alapvetően hajlik az intellektualizálásra és azért meg van a magához való esze, sőt kifejezetten ravasz típus. Korrupcióra biológiai felépítéséből adódóan nemcsak hogy alkalmas, de minden egyed elér egy olyan korban melyben kifejezetten korrupttá válik és megtagadja minden addigi eszméjét és hitét. Ez a kor a lassan alakul ki és egyetlen sorsszerű pillanat alatt az ún "Nyáladzás napján" ér véget, amikor is a másodperc tört része alatt szenilis, nyáladzó öreg bolonddá alakul aki a fejét rázva öreg csontjait nehézkesen mozgatva próbál headbangelni. Mikor pedig kudarcot vall és meg érti: az élet rövid, egy pillanat alatt megfiatalodik és innentől kezdve életét magasabb célok kergetésére teszi fel. De headbangelni élete végéig nem tanul meg.
Nem tűri, hogy bárki magasabbnak tűnjön nála: épp ezért gyakran látni holdfényes hajnalokon vagy napsütötte délutánokon gólyalábon sétálni háztetőkön. Amint a fenti ábrán is látható az illusztrátor egy mezei pogó volt.

III. üregi pogó
Jellem: Olyan mint akinek nincsen jelleme, észre sem lehet venni, mintha nem létezne, nem hagy nyomot a világban, lábnyomukat is eltörlik a föld felszínéről a nagyok, mert nem kívánják tudomásul venni, hogy pogónak lenni nemcsak napsütés, nagyívűség és intellektualitás, hanem töpörödöttség is lehet. Ezek a lények szégyenükben üregekben élnek és halnak.
Kivéve egyet. Az utolérhetetlen Magnificus Picifust. A csodálatosat, a bölcset, aki megalkotta a pogók legnagyszerűbb hőskölteményét: A Kavalkádiát.
Erről a biológiai törvényszerűségeket is meg ö izé áthágó csodalényről még szólunk a maga helyén.

Megjegyzés: Az illusztráción látható alacsony nézőpontú perspektív ábrázolást sokan könnyen félreértik, azt hiszik hogy ezzel a rajzoló, mintegy a pogó lelki nagyságát akarta kifejezni és szembe állítani testi kicsinységével. De valójában nem: a rajzol egy szakadék szélére állította ki a modelljét és halálfélelmét örökítette meg.
Latin neve nincs, mindaza pogó aki volt olyan intelligens és érzékeny, hogy tudott valamicskét latinul belehalt az intellektuális szégyenben mikor megpillantotta az üregi pogót

Ja igen kopirájtot jelentek be, bárki aki a fent közöltekből engedéjem nélkül felhasznál valamit az felelősségre vonható bármely elkövetett, elkövetésben lévő és elkövetendő bűnömért a törvény előtt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287011 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Bolond-család
Sztem ajándékozzátok meg Bolond anyátokat egy csomag Uccorosó val.

aki először kitalálja az ügyes. Nodlee árulkodni tilos! és azoknak is szól akik már tudjárk miről beszélek.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #287006 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Bolond-család

Aranill írta: Közeledik április 1! Valamilyen bolond vagy legalább bolondos programot szervezhetnénk. Felvonulás, buli, közös rakoncátlankodás ... 8O

Ha jól csalódom Csobánka- tavaszi tali vagymi időpontjába pont beleesik :)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #286811 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Bolond-család
Közeledik április 1! Valamilyen bolond vagy legalább bolondos programot szervezhetnénk. Felvonulás, buli, közös rakoncátlankodás ... 8O

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #286756 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Bolond-család

Finwe írta: én voltam olyan bolond, hogy nem aludtam el télen. most meg jön a tavaszi fáradtság.


Nálam ez nem gond, én tavaszinyáriőszitéli fáradságban szenvedek :D *ááááásíííít* :sleepy:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.833 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére