Bolond-család

Több
18 éve 3 hónapja #281102 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Bolond-család
Történt, hogy zsenge ált.isk. korombam elsősegélynyújtó tanfolyamon vettem részt, no és a csapat versenyre is beneveztetett. Túl voltunk a városi versenyen és készültünk a megyeire. Amikor hirtelen kiderült, azon csak akkor vehetünk részt, ha elmegyünk s legalább 1 nap részt veszünk Az együtt a gárda versenyen (ami egy 4 napos rendezvény volt). Azt se tudtam mi a sz*r ez. Este kaptam üzenetet, hogy holnap megyünk. Valami félreértés folytán úttörő egyenruhában (Na most lebuktam) indíttattam útnak. A helyszínen derült ki, hogy csapatommal 4,5 km-es futás, több útközben teljesítendő feladat/akadály vár ránk. Fehér ing, kék szoknya ahogy kell, így álltam ott :cry: talpig frászban. De helyzetet 1 kölcsönnadrág megoldotta, a többi néma csend. :legolas3:

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280913 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Bolond-család
Biztos Ti is jártatok már így:

Mikoron még boldogult leánykoromban egy este némileg illuminált állapotban leledztem és nem volt képem az anyámék elé kerülni :oops: , akkor barátom biztatott, hogy adjam ki magamból, így megszabadulva a tetemes mennyiségű sörtől és rövidtől - azt hiszem a szülinapomat ünnepeltük. :wink: Nomármost én soha nem voltam kényes gyomrú, így nem akaródzott a dolog megtörténni. :evil: Ő bőszen ledugta a torkára az ujját - Így kell! - felkiáltással. Hát úgy kellett.... :lol:
Nekem nem sikerült........... én pátyolgattam utána őt is.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #280911 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Bolond-család
Még fiatalabb koromban (úgy 33 voltam) elhatároztuk hárman, hogy sztriptízt rendezünk az álltalunk közkedvelt szórakozó helyen...
Már minden készen volt, amikor (Rejtősen) néhány izgága, szesztől túlfűtött 100 kilós gengszter néhány életveszélyes fenyegetés segítségével könnyedén lebeszélt róla... :wink:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #280863 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Bolond-család
Valamikor réges régen odakinn játszottunk kispajtásokkal. Találtunk egy kötelet, aminek a végén egy rozsdás kampó volt. Az egyik srácot Gusztinak hívtuk, na valójában nem tudom hogy hívták de mi Gusztinak neveztük el, aminek persze nem nagyon örült, de bele kellett törődnie:) Szóval azt találtuk ki, hogy ezt a kötelet fölkötjük egy fára és majd felmászunk rá szépen. A Gusztival fogtuk is a kötelet és feldobtuk a fának egy ágára, aztán megpróbáltuk a kampót beleakasztani a kötél lelógó részébe hogy egy hurkot képezzünk és felmászhassunk a kötélre. De ez biza sehogy se sikerült, erre a Guszti el kezdett felurgálni, hogy a kampót beakassza a kötélbe, aztán egyszercsak bekövetkezett a baj, a kampót ugyanis el érte a hüvelykujjával, de nem akárhogy: beleszúródott a hegyes vége az ujába és a másik oldalon kijött. Egy darabig ott állt lábújhegyen a srác, meg se mukkant, majd levarázsoltuk a kötelet és kihúzta az ujjából a kampót. Nagy lelkinyugalommal fölemelte az ujját, ránézett és elrikkantotta magát:
-Luk van rajta! Átlátok rajta!

Ezután mint valami body builder befeszített vicsorgott egyet hozzá és elordította magát:
-RAMBOOOOOO!!!

Ha van Nektek is gyerekkori vagy bármilyen bolond történet akkó mondjátok:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #280762 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Bolond-család

Finwe írta:

kérünk képet, ha lehet

Hát itt van, bár amikor beleültem a festékes palettába messze nem ilyen állapotba volt:) Szüleimnek festettem karácsonyre

seldon.atw.hu/virag.jpg


ÚÚÚÚ, nekem nagyon tetszik 8O szeretem az ilyen képeket, grat :D :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #280760 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Bolond-család

kérünk képet, ha lehet

Hát itt van, bár amikor beleültem a festékes palettába messze nem ilyen állapotba volt:) Szüleimnek festettem karácsonyre

seldon.atw.hu/virag.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #280188 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Bolond-család

én a csupa tintás tollatt (mert folyt) fogtam meg egymás után ötször-hatszor mire felfogtam, hogy meg is tölrülhetném

Meg ne töröld! Hova lenne akkor a művészet?! :) Maj a képet megmutatom, csak még nincs kész és nem száradt meg és ha így berakom a scannerbe akkor összfestékezi azt is, és ha oda is szebb mintát nyomna a kép, akkor aztán kétségbe lennák esve:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #280158 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Bolond-család

Finwe írta: ráültem a festékes palettámra véletlen. 3 óra festés után. aztán megnéztem a festményemet messzebbről. majd levettem a gatyámat, megnéztem azt is: na ami azon volt 2 perc alatt került oda. mégis szebb lett...


kérünk képet, ha lehet :D

én a csupa tintás tollatt (mert folyt) fogtam meg egymás után ötször-hatszor mire felfogtam, hogy meg is tölrülhetném :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #280131 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Bolond-család
ráültem a festékes palettámra véletlen. 3 óra festés után. aztán megnéztem a festményemet messzebbről. majd levettem a gatyámat, megnéztem azt is: na ami azon volt 2 perc alatt került oda. mégis szebb lett...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279172 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Bolond-család
de csak azér hogy utána a bolondok föllázadjanak ez ellen a rencer ellen. mer nem tűrnek semmijen rencertetmeg szabájokatsem igen. ui

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279144 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Bolond-család

Finwe írta: Hát szerintem bolondok módjára mindenki küldjön magáról egy ajánlást amit saját maga írt. És majd a bolondtanács dönt hogy kik legyenek a tagjai...

Ez jóóó! és legyen BT, azaz Bolondok Tanácsa, meg csupa ilyesmi.

Emlékeim szerint (az szép ős időkben) körül ugrálásról szólt a fáma,
ám a körülugrálás elmaradt.
Mára maradt a feladat
rendszerbe szedni a bolondokat

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278687 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Bolond-család
Hát szerintem bolondok módjára mindenki küldjön magáról egy ajánlást amit saját maga írt. És majd a bolondtanács dönt hogy kik legyenek a tagjai...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278676 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Bolond-család
Hát ha én azt tudnám...

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278615 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Bolond-család
Hol lehet feliratkozni? Vagy a tagságot ki kell érdemelni??? :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278606 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Bolond-család
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kik a bolond család tagaji listát kérek

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277896 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Bolond-család

Timona írta: Hmmm 7ágra süt a nap és közben szálingózik a hó.
Az időjárás is bolod mán' jóideje.


Az egész világ megbolondult...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277837 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Bolond-család
Hmmm 7ágra süt a nap és közben szálingózik a hó.
Az időjárás is bolod mán' jóideje.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277819 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Bolond-család
"Van bennem valaki, aki rosszat akar nekem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277817 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Bolond-család
"...lényegében semmi értelme beleőrülni abba, hogy megóvd magad az őrülettől"
/Douglas Adams: Az élet, a világmindenség meg minden/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277154 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Bolond-család
Ma Lipót napja van.
Lehet, hogy köze van a sárgaházhoz :lol: :lol: :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277140 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Bolond-család
ja meg van. átment a másik gépemre. vagy eredetileg is azon volt??? vagy mindkettőn fenn volt és az egyikről átment a másikra és kiírtotta?...
jajjmicsodahétközanpibrutalitás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277112 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Bolond-család
...csak nem disszidált?

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277104 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Bolond-család
hovalettafotosopom???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276759 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Bolond-család
már lett a magyar nyelvű fotosopombol hirtelen angolynyelvű??? én hozzá nem nyúltam!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276646 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Bolond-család
A jobb agyféltekém pihenni külkdöm
alszik ő serényen, szépen,

a bal álmodozik s kiélvezi az álmok havát
NOVEMBER van EMBEREK

Ki hitte volna, hogy ez az év is elrörül
egy pillanat alatt befejezzük az esztendőt.

Fény és árnyék, fény és árnyék
Fény és árnyék, fény és árnyék

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276322 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Bolond-család
Akkor ti alva futó bolondok vagytok. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276264 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Bolond-család
Hmm, pedig de.

Ma fordultam, úgyhogy ébren vagyok.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275727 Írta: casaubon
casaubon válaszolt a következő témában: Bolond-család
néni: na ja, én se' láttam még.

jó tényekből jó mesék
ez egy balfasz nemzedék

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja - 18 éve 5 hónapja #274864 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Bolond-család
Télen hízik az ember, fini sütik, kalácsok, torták(szülinaposok) :lol: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274748 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Bolond-család
PEdiga tél az egy nagyon jó dolog

sport szempontból

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.593 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére