Hírek

Több
21 éve 10 hónapja #57311 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
A szavazás múlt heti, gyötrelmes kérdés után egy könnyedebb jön :)

Arra a kérdésre kell szavazni, hogy: milyen ízűnek képzeled a lembas-t?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #56092 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
Újabb szavazást nyitottam. A kérdés:
Kit hagynál ki A Gyűrűk Urából tekintettel a történet megváltozására?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #54671 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
Eheti szavazásunk kérdése:
Középfölde melyik párja a kedvenced?

A Szavazás kategóriában keressétek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #54314 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Hírek
Tök jó a Beholder honlap!!!Kb.fele annyi,mintha boltban venném...

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53739 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
Új hét, új szavazás.
Most arról lehet dönteni, Melyik a legjobb fantasy film? . A listában szándékosan nem szerepel a Gyűrűk Ura. Azt kell eldönteni, ezen kívül melyik a legjobb :)

Keressétek a Fórum nyitó oldalán, a Szavazás kategóriában!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53568 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Hírek
Msot akadtam rá, a Beholder Kiadónál lehet elég mérsékelt árakon angol Tolkien könyvekhez jutni... Listát most nem adok, elég, ha felugrotok a köv. címre:

www.beholder.hu/aruk1.htm

Remélem, sokan tudtok szerezni örömet magatoknak (ez egy hülye mondat volt, de mindegy)!

Namárie!
Dínchamion

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53547 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
Sziasztok!

Tobben is jeleztek mar, hogy szeretnenek beszallni a forum stilusanak kialakitasaba, de nem tudjak statikusan letolteni az oldalt. Most itt egy link a forum 3 oldalanak statikus valtozatara. Toltsetek le, es ezen lehet kiserletezni.
Illetve barki beszallhat meg a dologba. A hatarido, mondjuk Majus 8., szerda.
A link www.tolkien.hu/misc/tolkienstyle.zip .

A cel elsosorban a tolkien.css stylesheet megdolgozasa, es uj ikonok keszitese. Nem kell feltetlenul az osszes ikont atrajzolni :) eleg minden fajtabol 1-2-t. De persze ha vki mind atrajzolja, az nem hatrany :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #53513 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Hírek
SVINDLER! 100 000 KÖSZÖNET AZ AJÁNLOTT HONLAPÉRT!!!! :D :D :D :D :D

"Aure entuluva!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52985 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
Egy magyarorszagi konyvkiado "tolkieni" stliusban rajzolo grafikust keres mesekonyv illusztralasahoz. Ha ismersz ilyet, vagy ugy erzed Te megfelelnel irj nekem egy mailt! Az sem akadaly, ha kezdo vagy!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 11 hónapja #52959 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
Sziasztok!

Nem tudom mennyire ismeritek a kovetkezo weboldalt, de ha eddig nem ismertetek most latogassatok el oda, es tegyetek a kedvenceitek koze.
Ne hagyja ki senki sem!
A cim: f451.host.sk .
Rojuk le halankat az oldal keszitoi elott!

Koszonet, es orok hala az oldal keszitoinek!

Svindler

u..i: Es hogy miert kell ellatogatni ide? Meglepetes!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52405 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
Felhivas!

Kozze tetetik, hogy:
Barki, aki hajlandosagot es tehetseget erez magaban a Forum stilusanak kialakitasara, az ne tetovazzon. Ragadjon billentyuzetet, toltse le magahoz statikusan az oldalt, es a tolkien.css (illetve tolkie2.css) stilus varilasaval alakitson ki sajat stilust! Illetve sajat logokat.
A beerkezo palyamunkakat kozszemlere tesszuk, es a latogatok szavazatai alapjan legjobbnak itelt (amennyiben meguti a mercet) felkerul a stilusok koze! A gyoztes jutalma egy egyedi avatar! (illetve meg tovabbi fejtores targyat kepezi :) : egy sorozesre a vendegem, de lehet kijarok neki egy ....@tolkien.hu e-mail cimet, stb... ;) de utobbit meg nem igerehetem 100%-ra)
Akinek fule van hallja meg. Illetve akinek szeme van olvassa el :)


Svindler

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #52267 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
Megnyitottam a Tolkien Hu történetében az első Szavazást! :)

Külön kategóriát hoztam létre erre a célra, mely a Fórum kezdőoldalán keresztül érhető el.

Az első szavazás kérdése: Középfölde mely vidékén időznétek legszívesebben?

Ezt minden héten új, és új kérdés követi majd.
Természetesen Ti is javasolhattok kérdéseket. Ha van valamilyen kérdésetek, amivel kapcsolatban szeretnétek meginterjúvolni a Fórum látogatóit, írjatok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #51909 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
Ez az 50.000. uzenet a forumban :)
Persze csak relative, mivel a chatelos topic nincs beleszamolva...
Szep szam! Remelem lesz meg ennek a tobbszorose is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #51772 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
A kert zold szinu design is elkeszult. A Profil menupont alatt allithatja be mindenki maganak, hogy melyik designnal jelenjen meg a Forum.
Harom lehetoseg van:
subSilver: ez a Forum alap designja volt, szurkes, ezustos szinu
Tolkien HU (barna): ez a mostani, jol ismert design
Tolkien Hu (zold): ez a zold szinu design, amit hianyoltatok

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #51764 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
Tobb mint 50 uj avatar kerult fel Sil es Yanavvan jovoltabol!
Koszonet ertuk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50876 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
A Kérdések témát az Archívumból áthelyeztem a Középfölde témába, és újra megnyitottam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50578 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
Udv!

Kijavitottam par hibat. Igy a beirasok utan az oldal oda ugrik vissza ahova kell (vagyis az aktualis bejegyzeshez).
Illetve most mar ugy tunik, nem dob ki egy hosszabb bejegyzes soran. En 45 percig varakoztattam, es annyi ido alatt nem dobott ki. (Az ok az volt valszeg, hogy a gabrage collector kitorolte a session fileokat :) mar ha ez mond vkinek valamit). Most 1 ora a limit, ennyi ido utan viszont ujra be kell jelentkezni. Igy aki ennel hosszab gepelesi idore keszula z egy kulon szerkesztoben irja meg az uzenetet.

Svindler

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #50533 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
Ma felkerult kb 20-30 uj avatar. Koszonet erte Lord Maul-nak es Afonyanak. Lehet szemezgetni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #49855 Írta: JaMaN
JaMaN válaszolt a következő témában: Hírek
Semmi baj :)
Jó lesz ez így is, reméljük tetszeni fog mindenkinek, és ez a kis apróság nem lesz gond:)

Üdv

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja - 21 éve 11 hónapja #49851 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Hírek
Most aktiváltam a fórumot.

Sajnos a tegnap nap bejegyzeseinek dátumát sikerült jól elb..nom, így mind azonos dátummal jelnnek meg és ezért összekeveredtek... Bocs, de ezt nagyon nehéz lenne helyreállítanom (247 bejegyzés), ezért így marad. Bocs ezért a kis kellemetlenségért.

Jó fórumozást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 5 hónapja - 21 éve 11 hónapja #1 Írta: svindler
Hírek téma létrehozva svindler által
A Tolkien HU új fórumát elindítottam. Egyelőre csak teszt jelleggel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.460 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére